Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jania023
4. okt 2011

@nattalia no esto mk tomu aj preklad by sa zisiel 😀

lucia.kl
4. okt 2011

ahojte dievčatá...
navrhujem presun stretávky na štvrtok 6.10. ešte má byť pekne... koľké z vás sa dokážu zorganizovať... čas aj miesto ostáva rovnaké...
@linduska1 @vivian2 @nattalia @andysok @wera @smejko @januskad78 @mamoka4 @modra @ika00 @ivikli @medinila @tulina77 @yvett20 @tintin @chrobulka

a všetky dvojičkové maminky a tehulky....

dzu
4. okt 2011

@bibi11 ahoj, ja som bola na prvom sone v 6tt a lekar mi povedal, ze to jedno sa tiez moze este vstrebat ako povedal Janulke, o dva tyzdne na to v 8 tt uz krasne bili dve srdiecka a ja som s placom z totalneho soku isla domov ;)

dzu
4. okt 2011

@betina1984 to ti zavidim, mna to trapi v noci velmi, nemozem kvoli tomu spat. mi tusim az mozog vypaluje :(

dzu
4. okt 2011

@lucia.kl ja by som sa velmi rada pridala a nabrala od Vas skusenosti a rady, len mi to v stvrtok nevyhovuje...dufam, ze na dalsiu sa mi bude dat prist a uz aj s babami 🙂 uzite si to 🙂

bibi11
4. okt 2011

@dzu Perfektné🙂 Tak hádam budeme mať rovnako šťastia a zostanú nám obe bublinky🙂

dzu
4. okt 2011

@bibi11 jasneeee, drzim palce a daj vediet ako sa Vam dari 🙂

bibi11
4. okt 2011

@dzu Určite napíšem🙂 Teraz vo štvrtok idem k doktorovi, tak som zvedavá či bude zase robiť sono, alebo čo sa bude diať🙂 Môžem sa ťa aj opýtať či si teraz na rizikovom, alebo chodíš do práce?

yvett20
4. okt 2011

@lucia.kl ahoj,ten cas je prosim ta o kolkej? kedze som nebola na tych dvoch tak neviem. 🙂

wera
4. okt 2011

@lucia.kl ahoj Luci 🙂 zajtra ideme s drobcami na očkovanie tak ak nebudeme teplotkovať tak samozrejme môžeme 🙂

lucia.kl
4. okt 2011

@yvett20 ten čas a miesto som myslela tak, že ako bola plánovaná pôvodná stretávka toho 9.
takže je to 6.10. o 15 hodine na ihrisku v ružovej doline - oproti katastru alebo keď ti to nič nehovorí, tak ako je delfín...

modra
4. okt 2011

@lucia.kl jaj tak ja 6 nemozem uz mam dohodnute druhe stretko.... :(

yvett20
4. okt 2011

delfin viem kde je,ale neviem kde je to ihrisko.to je niekde za delfinom?este ma mozes trosku navigovat?

modra
4. okt 2011

@nattalia hehé dobra fotka aj my mame take badycka 🙂 ale krajsieeee 🙂 🙂 🙂 🙂

nattalia
4. okt 2011

@modra faaaakt??? odkial? aj ja takeee chceeeeem! 😀 😀 😀

nattalia
4. okt 2011

@lucia.kl ahoj Luci, nas budu vo stvrtok ockovat do noziek, tak uvidime, ako na tom budu chalani 😎 ak budu v pohode, tak sa dostaviiiime!🙂

lucia.kl
4. okt 2011

@yvett20 no je to hneď oproti katastrálnemu úradu, takže ak si dáš do googla kataster BA ružová dolina, tak ti to hodí mapku... ono je to delfín, materská škola a potom to ihrisko... a potom už je konečná 207 a 209

lucia.kl
4. okt 2011

@nattalia ak to budú tie dve očkovania, tak potom by sa nemalo ísť na slnko, takže iba ak by si ich udržala v tieni...

medinila
4. okt 2011

@lucia.kl s nami nerataj.V piatok nas caka Vicianova a dva dni po sebe cestovat do BA nezvladam,

lucia.kl
4. okt 2011

@medinila v pohode, aj tak je to strašne narýchlo kôli počasiu čo sa má zhoršiť, takže dáme potom nejaké dalšie stretko, keď sa zlepší počasie...

nattalia
4. okt 2011

@lucia.kl Fakt? to som ani nevedela ☹ dik za info!🙂 No, sak ale hadam by sa tam nejaky tien nasiel🙂

lucia.kl
4. okt 2011

@nattalia mňa na to upozornila sestrička po očkovaní, že nemajú byť na priamom slnku, ale veď ty ich máš zatial v kočíku, takže otočíš a v pohode, ja už by som moje v tieni neudržala 🙂 ale tieňu je tam dosť, pri plote škôlkarskom sú stromy...

betina1984
5. okt 2011

@jania023 Volajú sa FEMI kvapky od Valoviča na podporu činnosti vaječníkov. Stoja tuším 6 Eur. Mávajú ich bežne v lekárni. Vypila som polovicu fľašky a už ich nepotrebujem...🙂. Mrkni sem.

http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv...

betina1984
5. okt 2011

@dzu no, som zvedavá, koľko mi to vydrží. Včera som už zase mala náznaky pálenia, ale pravdepodobne to bolo aj z jablkovej šťavy. Robila som štrúdľu a prebytočnú šťavu z jabĺk som vypila, tak ma to možno chytilo aj z toho.

chrobulka
5. okt 2011

@lucia.kl - mam sice dohodnute nejake stretko na stvrtok, ale skusim ho presunut a prisla by som!

dzu
5. okt 2011

@bibi11 ano, som na PNke uz od siesteho mesiaca, v robote som nevydrzala sediet za stolom kvoli bolesti chrbata, tak ma hned lekar vypisal. Do vtedy bolo vsetko ok. Drzte sa 🙂

dzu
5. okt 2011

@betina1984 je to des, dneska rano som az z postele vyletela ( neviem ako sa mi to podarilo 🙂 ) vcera v lekarni mi povedali, ze mam raz za cas vypit matovy caj, alebo jest suchare..Suchare? sak by ma baby dorazili :D

tulina77
5. okt 2011

@lucia.kl ahoj Lucka, stvrtok mi vyhovuje dokonca mam aj auto a mozem sa hocikde presunut. prosim Ta, napis mi este presny cas a miesto. pridem s malymi.

dzu
5. okt 2011

baby balim sa pomalicky do porodnice, co ste zbalili zimnym babatkam? Dupacky, alebo bodycka a k tomu nejake teplacky?

modra
5. okt 2011

@nattalia daj mail ti poslem foto ale odkial to je tak to neviem lebo to dostal muz k narodeniu deti v robote 🙂