Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bea11
21. okt 2009

ahojte
minkak gratulujem k bábätkám moje dvojky sa tiež narodili 15.10. ale pred rokom teraz sme oslavovali narodky to je ale náhoda
tiež gratulujem chruminke k princezničkám prajem vám veľa zdravia a držte sa

murkaa
21. okt 2009

minkak, chruminka gratulujem k babatkam.

murkaa
21. okt 2009

katrin, na glukoze si bola volako skoro. Chodi sa az okolo 26 tt?

katrinb
21. okt 2009

murkaa - no hej...ale nie som sama...nejake baby, co maju termin v marci ako ja...uz tiez boli....do 20tt uz posielaju dnes...niektore 23 tt a potom neskor...no co uz.

Neviete baby co je s mirindou? Dlhooooo sa neozvala

deny32
21. okt 2009

Murka, mne tiez kazali ist na glukozu po 20tt ... mozno preto, aby sa zachytila skor, neviem... moz mam ok, takze v tom to nebude...

loginka
21. okt 2009

ja idem na poradnu v 24tt, tak asi ma posle potom, ale ani nemusi 😉

minkak
21. okt 2009

Ahojte 🙂
Chruminka veeeeelke gratulko!!!!!! 😵 Tak prajem hlavne vela,vela zdravicka a mliecka 😵

babulky dakujemeeeeeeeeee 😵
eviska no neboli sme dlho vo stvrtok som rodila a v utorok nas pustili,ale aj to bolo pre mna dlhooooooo 😢 som plackala po kazdej nasteve ,ked odisla moja Veronika 😢
boli by sme isli domkov uz v pondelok ,ale nemali sme porobene vsetky tie vysetrenia,ktore cez vikend nerobia-tak nam to robili az v pondelok 😉
ale uz sme domka vsetci spolu to je hlavne a zajtra uz mame tyzden 😵 tak ak bude pekne tak si dame hadam uz aj kratku prvu vychadzku 😵
bea no teeeeeda-tak veeeeeelke gratulko k 1 narodeninkam 😵 😵 😵
a ten dr.co ma rodil mal tiez narodeninky 15.10. 😵 😵 😵

vranka4
21. okt 2009

ahojte,blahoželám chruminke 🙂 ,ešte raz aj minkak,super si to zvládla,aj pôrod rýchly 😕 😕 ,držkajte sa ,mliečka nech máš dosť a nech pekne prospievajú aj chrumunkine princezničky ,aj tvoje 🙂

murkaa
22. okt 2009

no ved ja nic. Nepocula som este o tom, ze tak skorsie robia oGTT. Hlavne, nech su vysledky v poriadku.Ja pojde buduci tyzden na poradnu tak mi to budu hned robit.Dohodnem sa so sestr.na druhy den. Ziaden problem.

pipka
22. okt 2009

chruminka veeeeelkaaaaa gratulaciaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
22. okt 2009

no minkak, teda poviem ti ...ucty hodny vykon 😵

este raz vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ell
22. okt 2009

babenky ahojte, idem sa pochvalit, male bublinky maju uz 1 cm a krasne im biju srdiecka 😵 😵 😵

katrinb
22. okt 2009

ell - super, sprava

zbinka
22. okt 2009

ahojte dvojtehulky, citam vas stale, no pisem pomenej,,,,,neviem sa rozhodnut aky kociar pre dvojicky,,,poradte maminy s ktorym ste spokojne??,a kedy ste ho kupovali, nechcem ani moc skoro, no ani na poslednu chvilku a este zvazujem ci kupit novy ci uz po detoch,,,hm,,,dakujem a krasny dnik,,,
blahozemam ell s bublinkam
a chrumiteke a minkat,,,k babetkam a super porodu,,,juj,,, 😀

zbinka
22. okt 2009

ahojte dvojtehulky, citam vas stale, no pisem pomenej,,,,,neviem sa rozhodnut aky kociar pre dvojicky,,,poradte maminy s ktorym ste spokojne??,a kedy ste ho kupovali, nechcem ani moc skoro, no ani na poslednu chvilku a este zvazujem ci kupit novy ci uz po detoch,,,hm,,,dakujem a krasny dnik,,,
blahozemam ell s bublinkam
a chrumiteke a minkat,,,k babetkam a super porodu,,,juj,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ell
22. okt 2009

katrinb dakujem 🙂 🙂

matelko1
22. okt 2009

ahojte baby.
zbinka ja tiez rozmyslam,ze aky kociar.neviem sa rozhodnut.
dvojcata sa v ktorom tyzdni rodia.donosili ste niektora do 40 tt?

zbinka
22. okt 2009

no dvojicky sa rodia rozne, aspon podla konika ako tak pozeram, no doky mi vravel, ze jednovajecne ako mam ja sa rodia skor,,,tak uvidime, kvoly placente, lebo mamlen jednu a vyzivuje dva plody, tak uvidime, rada by som potiahla co najdlhsie
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrinb
22. okt 2009

zbinka - aj ja mam jednovajecne...s jednou placentou, jednym chorionom a vraj dvoma amnionami....ale donedavna som mala vraj spolocene vsertko. Aler takto je to o nieco lepsie, ked su nbambulky oddelene blanou....vraj....

A to som nevedela, ze my mame skorsi termin porodu - preco mi to zaidny lekar nepovie...hmmmm

A ja som na 100 % rozhodnuta kupit si ABC DESIGN ZOOM......mne osobne sa paci a aj som ho videla nazivo a je uzasnyyyyyyyy

zbinka
22. okt 2009

katrinb,,,ano uz som na teba kukla skor, ze to mame o tom istom, no nechapem, ze ako ze sa ti to rozdelilo neskor??? mne doky vravel, ze sa rozdelili asi4-8den po opl, a preto maju jeden vonkajsia a dva vnutorne obaly,
ak by sa rozdelili medzi8-12dnom, tak by lai iba 1vonkajsia 1vnutorny obal a to by bolo horsie a po 13dni su uz vraj sijamske dvojcata, teda nerozdelene uplne
tak neviem,,,bola si uz na sono??? aky mas rozdiel medzi nimi, moje babule mali v 21tt jedna 306g duha284, citze super, neziju jedna na ukor druhej, no ak by sa ten rozdiel zvacsoval, tak by bol problem no do 25%je to norma,,,tak neviem, no snad je vsetkook, ako ma byt, na sono znova idem az3.11, napis

zbinka
22. okt 2009

a ten kocik sa aj mne velmi paci, no neviem, kamoska mi radila, radsej ten co su baby vedla seba,,,tak sa rozhodujem, neviem, preto sa pytam maminiek co uz babetka maju ako su spokojne
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

katrinb
22. okt 2009

zbinka- no ono ako si pisala...to je od zaciatku dane...ale je mozne, ze predtym nevideli doktory tu blanu.....ja som na sone bola hadam "100x". Som od zaciatku na rizikovom....takze od 7 tt do cca 15 tt som mala sono kazdy tyden a neskor kazde 2tt...aqle v utorok idem an morfo...takze tam uz to uvidim na 100% a budem mudrejsia. A moje bambulky mali na zaciatku 20tt 240 a 260 g...cize tiez super...a si doma na PN alebo chodis do rpace?

loginka
22. okt 2009

baby, kuki fotky z 3D 🙂 mali po cca 420gr, 21plus0tt

katrin, ABC design je pekny, ale ked som ho skusala lepsie sa mi ovladal Bumbleride a myslim ze v ABC neidu v sportovom sedacky do lahu
ell, super, je to krasny pocit, a odkial si ak sa mozem opytat?

minkak, ty si uplne ukazkova, taky porod a s dvojkami, super, uz mozte uzivat 5 clennu rodinku 🙂

zbinka
22. okt 2009

katrinb...no super, mas pravdu,, aj pekne vahy mali, mna az tak moc nepozerali a na morfologickom som uz bola v Kosiciach,,,a ano som doma na PN, tak ako ty, no inak mam sa ok, ziaden problem

loginka, tie tvoje nejake velke??? hm,,asi ich lepsie chovas, no mi urcite dobehneme,,,,,ako sa mas ty??? ako to znasas??? pohoda, si na PN, ci nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

agathe8
23. okt 2009

matelko1 ahoj.Ja som 2týž po porode dvojičiek. Mne sa narodili 35+2 ale že väčšinou sa rodia 37 a 38týž. A ja sa pýtala doktorky v nemocke, lebo som tam ležala od 32tt, že či je šanca, že vydržím do 40tt a ona, že nie, že mam drobnu postavu - 160cm a pred tehot. mala 51kg. Pribrala som 20kg a to všetko len do brucha. Ale je najlepšie vydržať čo najdlhšie ak sa dá. Lebo potom su babatka skoro narodené - ako moje. Ale neboli sme ani o deň dlhšie v nemocke. 🙂

zbinka
23. okt 2009

agathe,,,,blahozelam k babetkam, ako dlho si bola v nemocke, krasne vahy mali aj napriek skoremu narodeniu,,,juj, bodaj by sma aj my aspon tolko vydrzali,,,,
a o sa dialo, ze si od 32ttbola v menocke??? hm

zbinka
23. okt 2009

agathe,,,,blahozelam k babetkam, ako dlho si bola v nemocke, krasne vahy mali aj napriek skoremu narodeniu,,,juj, bodaj by sma aj my aspon tolko vydrzali,,,,
a o sa dialo, ze si od 32ttbola v menocke??? hm
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

agathe8
23. okt 2009

zbinka ďakujem. Ja som bola od začiatku 32týždňa až do porodu. Celkovom som tam strávila 35dní. Ja sa začala otvárať a mala som ružový výtok, ktorý som na vložke nemala ale doktory to videli tak ma tam zavreli. A bola som na infuziach a všeliakych liekoch. Odležala som si tam presne mesiac a chalani sa vypýtali von. Odtiekla mi voda. Ale to už bola otvorená na 4prsty. Piatok som bola na 2, pondelok na 3 a utorok už na 4. A to otváranie mi spustilo to, že som sedela dlho na stoličke. Tak si daj pozor. A tie váhy - asi mali preto také dobré, lebo som cele tehot. fičala na sladkostiach 😀

zbinka
23. okt 2009

je tak to super, mne moc sladke nechuti, no tiez priberam ako sa patri, no vysoka som dost 175, no uz 10kil sa nalepilo, aj ked tiez iba na brusko, od zadu nevidno, ze som tehotna s predu, ako kedy no z boku ako tank,,,,xi xi xi
zatial ze sa drzim dobre vravela doktorka, no este do porodu ojojoj, ty si bola na PN, ci nie ??? snazim sa nic tazke nerobit, no stale nieco, ved to vies ako je to doma, no snad vydrzim, ako tebe zisitili, ze sa otvaras?? , teda asi krcok povolili, nie??? citila si to nejak, alebo ani nie
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹