Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

taella
18. aug 2009

nič som mu nešupla pred ústa . Všetko skončilo na mne 😀

minkak
18. aug 2009

tak som vas pocitala trosku dozadu....som sa tu zase dlhsie neukazala...pekne Vam rastu deticky 🙂
pipka super fotecky 😅 mala je strasne zlatunka 😵 tak sa vam blizia narodeninky 😵 akurat na nase vyrocie 😵

Tinka vitaj aj Ty medzi nami 🙂

pippochiara-moze byt 😉 ani my nemame nikoho v rodine aspon v tej najblizsej nie 🙂

chruminka -urcite sa budu dat tie mena aj zmenit aj niektore moje kamartky zmenili este aj na druhy den uplne ine meno 😉

My sa mame dobre-stale vyletikujeme 😵 u dr.som bola v piatok a uz sa nam aj druha babulka otocila 🙂 snad uz aj tak ostanu 😵
inak mame vseeeeetko v poriadku 😵

minkak
18. aug 2009

katrin tak to Ti verim,ja som bola tiez ten prvy dnicek uuuplne mimo,tiez som hned citala vsetko mozne,ale radsej si citaj najskor len nadpis a citaj ,len dobre veci....ostatne hadz za hlavu-nebojkaj vsetko bude dobreee 😵
dnes-mozno zajtra este trosku porozdychavaj a uz bude len dobre 😵
ja sa taaaaaak tesiiiiiiim-bude to sranda 😵

a je nas tu viac-oni sa ukazu 😉 😵

a uprav si uz pas,ze cakate dvojicky 😵 😵 😵

pipka
18. aug 2009

minkak, tak ked budeme sfukovat sviecku budem na vas mysliet 😎 kolkate mate? 😕
inak nasi rodicia maju 19-teho 😉 ...uz 37-me 😨 😎

minkak
18. aug 2009

dobre-dobre aj my na Vas 🙂
no 37 este nie 😅
ale aj tak uz nechapem,ze ako to letiiiiii-mame dve vyrocia naraz(som sa ukratila o jednu kyticu 😀 )9 rokov co sme spolu a 4 roky ako manzelia 😵 😵 😵

tak rodicom tiez vsetko najlepsie 🙂

pipka
18. aug 2009

no my mame tiez niekolko sviatkov naraz...hanula vo stvrtok narodky a ja v piatok meniny...a nasi v stredu vyrocie 😀

minkak
18. aug 2009

Aaaha takze Ty si janka 🙂 ,no tak to teda mate 😉
no my sme si to tak vymysleli,ze svadba presne v den nasho 5 vyrocia 😵
my mame taky pestry oktober a este len budeme mat 😅 ked pekne vydrzimeeee 😵 tak nas ocko bude mat doma nielen ze 4 baby ,ale aj 4 vahy 😀 😵
okrem mna a Veroniky ma este segra koncom oktobra narodky a nasi vyrocie 😵
ale my mame kazdy mesiac nejake sviatky 🙂

pipka
19. aug 2009

no skoro na druhej strane zase...tesne som vas chytila 😝 😀 😀

pipka
19. aug 2009

minkak tak to mate tiez pestreee 😉 my mame takyto jun 😅 brasko je peter, otec Ladislav, svagrina Beata, na Ladislava ma narodky a svokra Valeria tiez meniny v juni a my vyrocie svadby 😝 😎 😎

doublemamca
19. aug 2009

ahojte holky,dufam,ze sa vsetkym dari a babatka rastu :o)

chcela by som sa opytat,ak je tu nietora skusena v tychto veciach...bola som vcera na UZV a drobci maju iba 1425 a 1410g...podla mna je to na dany tyzden tehotenstva malicko...ked sme boli pred dvoma tyzdnami, vahy boli 1280 a 1250g, to by znamenalo, ze za dva tyzdne pribrali kazde o cca 150g co je malicko. Doktorka mi povedala,ze je to v poriadku, hlavne ze vidiet,ze rastu.
Viete sa niektore podelit s podobnymi skusenostami,lebo sama som z toho dost smutna a nemylsim si,ze je to v poriadku. dakujem

taella
19. aug 2009

úplne normálne váhy máte doublemamca . Naši sa v 32 tt narodili s váhami 1600g a 1680 g . Oni ešte len teraz ku koncu začnú veľmi rýchlo priberať na váhe 😉

mirinda10
20. aug 2009

kantrib som rada, ze je tu niekto dalsi co caka jednovajecne aj ja som toho vela citala ale uz som prestala stresovala ma to ja verim, ze nasi drobci to zvladnu
ja som vcera opat zacala spinit tak som nervozna ci je s drobcami vsetko ok tak som doma a mam kludovy rezim, chodis do prace alebo si domka?

taella pozerala som na tvoje dvojicky su nadherne a pipka malu Hanku no herecka je to riadna ale to je dobre ved ste sa natrapili dost a teraz Vam robia iba radost aj ja verim, ze nasi drobci su velky bojovnici a prideme spolu do vitazneho konca

nana77
20. aug 2009

ahojte dievcence!

predavam nejake veci po mojich malych, tak mrknite do inzeratu, ci vas nieco neoslovi. pridala som aj mnoho novych 😉

http://nana77.babybazar.sk/

p.s. budem tiez predavat sedatka do vane zn. jane, vhodne od 6-18 mesiacov, cena 17eur za kus, pri kupe oboch cena za ks 15eur, len ich este nemam nafotene, preto nie su v inzeratoch 😉

pa a pekne tehulkovanie 🙂

pipka
20. aug 2009

ajoj nanuska 😵

minkak
20. aug 2009

Pipka Hanicke,prajeme vseeeetko len a len to najlepsie vela,vela zdravicka,stasticka a lasocky!!!!! 😵 😵 😵

doublemamca netrap sa!!!!urcite je to vsetko v poriadku,ked Ti to aj dr.povedala!!!!!

mirinda drzkam palceky,nech Ti to rychlo prejde!!!Urcite to bude vsetko v poriadku!

murkaa
20. aug 2009

Ahoj. Prosim Vas, ja by som chcela vediet kedy ste asi citili prve pohyby. Teda v ktorom tyzdni. Hlavne druhorodicky a viac.

minkak
20. aug 2009

murkaa no ja pri malej v 20tt a teraz veeelmi skoro az som verit nechcela 😀 ,ale to bolo neprehliadnutelne-to bolo taka rana,ze ma az vystrelo do slova a do pismena 😀 áj som zjojkla...ze co sa to deje...a mangelika som riadne vystrasila 😀 -to bolo teda v 15 tt 😉
aj Ty cakas dvojicky?

nana77
20. aug 2009

pipka ahoooj!!!

HANULKE, princeznicke krasnej 😵 zo srdiecka zelame vsetko najlepsie k prvemu rociku!!!! vela, vela, vela zdravia, stastia, lasky, zabavy, radosti a smiechu v zivote!!!!!!

eviska83
20. aug 2009

mila Hanulka-K tvojim narodeninám krásnym,prajem ti veľa zdravíčka,nech život tvoj je naplnený šťastím
a máš ružovučké líčka. 😀 😀 😀 😀

mauzos
20. aug 2009

ahojte 🙂

Krasnej Hanulke zelam k prvemu rociku vsetko naj naj naj, vela zdravia, stastia, lasky a nech dalej rastie pekne do krasy 😵

miumia
20. aug 2009

ahojte prosim vas kedy,teda v ktorom tt ste zistili ze cakate dvojicky? na viacpocetne tehotenstvo nejake specialne priznaky?

eviska83
20. aug 2009

murka-ja som pohyby citila v 18tt.
miuimia- ja som nemala ziadne specialne priznaky a zistili sme to v 12tt na sone 🙂
Ozaj teraz ma napada - ze specialne priznaky som mala ale to som mala aj pri prvom.Mala som vynimocne vyvinuty cuch- jak pes.A pri dvojkach som to citila este v Tunise- som vravela MM ,ze som asi tehu ,lebo som vsetko citila min.5min.predtym ako to zacitil on 😀

miumia
20. aug 2009

dakujem eviska83 🙂
ozaj ten cuch mam aj ja je to viac na obtiaz lebo mi vsetko prekaza a privelmi vonia.. 😖

taella
20. aug 2009

Pipke fešande prajem všetko najlepšie , veľa zdravíčka , šťastíčka a usmievavých a spokojných rodičov 😉

ajka72
20. aug 2009

aj ja sa pripájam ku gratuláciam malej Hanulke k jej prvému ročiku, nech len pekne rastie, je zdravučká a robí rodičom len a len radosť 😵 😵 😵 l

mauzos
20. aug 2009

Taella Pipke? 😀

kika29
20. aug 2009

Ahoj. Chcem sa opýtať mamičky kedy vám povedal doktor že čakáte dvojičky? Ja som v 5 táždni. Som z jednovaječných dvojčiat a aj moja mama je tiež zjednovaječných dvojčiat. Torocha sa obávam že aj ja by som ich mohla mať. Viem že to sa nemusí stať len človek nikdy nevie. Mám už 3 ročnú slečinku. Ďakujem.

kika29
20. aug 2009

Niej tu už nikto kto by mi odpovedal?

kika29
20. aug 2009

Nieje tu už nikto kto by mi odpovedal? ☹

astora
20. aug 2009

kika mne to povedali v 6 tyzdni a uz sme mali 4 rocnu slecnu 😀