Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

scarlette
9. okt 2009

ahojte kocky,
tak aj my uz mame drobcov, maju uz mesiac a pekne spinkaju 🙂
len som medzi vas dlhe tri mesiace nemala moznost chodit...

mauzos
9. okt 2009

Scarlette veeelka gratulka k drobcom, su rozkosni 🙂 Prajem vela zdravicka a nech robia mamine a tatinovi len radost 😉

Evi OK, pockam si na FB 😀 tam je to jednoduchsie pridavat ako tu.

vranka4
9. okt 2009

scarllette 🙂 ,blahoželám a prajem všetko najlepšiee 🙂 ,zdravíčko,nech vám robia radosť 🙂
dnes nám prišli súpravy,vyhrala som nákup v hodnote 35€ na MMB,tak som dvojičkám vybrala takéto krásne,kuknite http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=602403

ajka72
9. okt 2009

minkak čo sa týka naušníčiek tak dievčatá mali nastrelené naušnice, také pozlátené guličky a už som im ich chcela dať dole ale akosi mi to nešlo, tak mi mauzos poradila ako to mám urobiť a po jej rade som dala dole naušnice Lenke a Natálke len na jednom ušku a tá druhá naušnica nešla dole tak sme po stretku s dvojmaminami išli s mužom k tej pani čo im ich nastrelila a ona Natálke dala dole tu jednu naušnicu tak len na objasnenie 😅 a teraz máme už nové krásne od krstnej na uškách 😉

minkak
9. okt 2009

Scarlette veeeeelke gratulko-tak prajeme vela ,vela zdravicka!!!!
A v ktorom tt si rodila a ako?Aj kojis?Krasni su drobci!!! 😵

Pipka,eviska -krasne fotecky 😵

vranka naaaadhera!!!!!!!super 😵

ajka aaaaha 😉 tak uz mi je to jasne 😉 lebo stale som nevedela,o com to pisete 😉 tak super,ze uz babulky maju nausnicky 🙂

xxveronikaxx
9. okt 2009

Ahojte chcela by som sa spýtať tych čo už maju bábätko,bábätko ak má mesiac okrem ultrazvuku bedrových klbou aké ešte sa robia vyšetrenia sestrička našej malej chcela niečo robiť ale už nechala tak lebo veľmi plakala a nevedela som že čo lebo nieje nič chora.

mauzos
9. okt 2009

Minkak takze este 3 v 1? ty budes asi fakt prenasat 😀

veronika neporadim ti, nasim asi nic nerobili, alebo uz nepamatam ☹

pipka
9. okt 2009

no vy ste vtipneeee 😀 mat take trojky jak hanka...tak uz sem vobec nebudem pisat pre nedostatok casu 😀 😀 😅 😝

vranka4
9. okt 2009

pipka,čo iné by ti ostávalo,len to zvládnuť 😀 😀 ,Hanulka vyzerala spokojne 😀 pri kočíkovaní,pomáhala by 😝

minkak
9. okt 2009

mauzos tak-tak 😀 😀 😀
veronika veru uz ani ja neviem ,myslim ,ze nic viac sa nerobi 😉

pipka
10. okt 2009

vranka...ved pockaj! O rok mas na krku dalsie dvojcata 😀 😀 😀

ona by kocikovala...a co to ostatne 😅 😀 😀 😀 aaaaale nie...keby boli, tak by boli...nejako by sme poriesili 😎

minkak, ty tusim vydrzis do terminu...supeeer 🙂 drzime palceky 😉

zukrik
10. okt 2009

Ahojte
Vranka,dakujem za opýtanie máme sa fajn,len neviem prísť na to kedy mi tvrdne bruško 😒
Drobci sa tak natahujú a vedia sa tak vypučiť,že mám brucho také tvrdšie. A oni sa stále
vrtia 😀
Doktor mi povedal,že krčok drží a chalani rastú,čo je super 🙂
Vraj ked mi bude tvrdnúť brucho,mám prísť,niekedy akoby ma bolelo na dotyk.

minkak
10. okt 2009

pipka dakujeeeem 🙂
zukrik-tak ja citim ,ze mi tvrdne ked sa namaham-ked idem po schodoch,do kopca,ked sa pre nieco zohybam alebo tak....
to je uplne iny tlak ako ked sa tam len vrtia a brusko vytlacaju,ze je az tvrde.
ten rozdiel by si spoznala hned 😉 Tak mozes byt len rada,ze Ti netvrdne 😉

inak krasne mena ste vybrali aj my sme ich mali v zalohe -ak by to boli chlapci 😉 😵

pipka
10. okt 2009

minkak a mena mate ake vybrate? 😕 😵

vranka4
10. okt 2009

ahojte 🙂 ,zukrik,drobci trénujú prihrávky 😀 😀 ,minkak ti to výstižne napísala,to tvrdnutie bruška by si cítila inak ako ,keď sa vrtia 🙂

mauzos
11. okt 2009

dnes tu je ale zivo 😀 😀

pipka
11. okt 2009

ja mam dnes volnoooo, hanula je s tatinom na navsteve...dufam, ze do pol siedmej vydrzia, nech maminka trosku zrelaxuje 😎 uz som si napustila vanu...asi po pol roku 😅 ...tak idem vegetit 😉

mauzos
11. okt 2009

pipka ty sa mas 😵

pipka
11. okt 2009

mauzi, trolinku vydrz a ked chalosi podrastu, nabalis im vyzivu a piskotky a tatinovi povies, ze ich tiez nechces vidiet 😀 😎 😎

pipka
11. okt 2009

ja sa tesim, ze pride doba, ze pojdu aj na vikend niekam 😀 😀 😀 a maminka bude doma relaxovat pri upratovani 😅 😀

mauzos
11. okt 2009

pipka len sa tes a pojdes s nimi, neostanes sama doma, chybali by ti 😀

katka.ott
11. okt 2009

ahojte,

uz druhu noc a den fungujem ako monomatka. Terezi je v nemocnici - spadla mi z postele. ma 10cm prasklinu na lebke a zrazeninu, ktora sa nastastie vstrebava. Teraz lezi na JIS na pozorovanie. Zajtra by ju mali prelozit na normalne oddelenie, kde by som mohla byt aj ja.
A mam 3 moznosti: 1. pojdem do nemocky a zoberiem so sebou aj Danieli, 2. pojdem do nemocky a Danieli necham ockovi a babke-mojej svokre 😖 😢 , 3. ostanem doma a Terezi bude v nemocnici sama 😢

poradte mi 😅

minkak
11. okt 2009

ahojte 🙂
katka to mi je veeelmi luto 😢 Drzkam palceky,nech je skoro domka zdravucka,neviem Ti vobec poradit ako sa rozhodnut-je to tazke ☹ ale asi by som volila moznost 2.
Radsej nech Danielka ostane domka-ved isto sa pekne o nu postaraju 😉 Radsej nech je tam Terezka co najmenej sama 😉
Drz sa!!!!! 😉

pipka no my sme sa celkom este nerozhodli,stale rozmyslame....stale sa niekomu nieco nepaci ale asi Vieroslava a Sona-budu mat meninky 28-30.3. 😉 chcela som vsetko na V -ale stale nejake namietky na nejake meno...alebo co sa nam pacia mena tak su vsetky teraz na jesen a o nechcem aby mali vsetko naraz-preto aj Vieroslava a nie Viera.
Este sme zvazovali k nasej Veronike-Moniku a Dominiku ,ale to by bol asi dost blazinec 😀

mauzos
12. okt 2009

Ahojte 🙂

Katka 😲 az ma zamrazilo. Dufam, ze Terezka bude cim skor v poriadku, drzim vsetky prsty. Ja vobec neviem co by som urobila, takze ti neviem poradit ☹

Minkak ze 39 tt, ty fakt pekne tahas 😵 Mne by sa nahodou ta Monika a Dominika pacila, sama Nika 😀 😀 😀 mali by ste asi fakt chaos, ale krasne to k sebe ide 😉 A mozno ked ich uvidis, tak ta napadnu uplne ine mena, ktore sa budu k nim hodit 😀

katka.ott
12. okt 2009

ahojte,
som rozhodnuta. kedze nemam doveru k mojej svokre, tak beriem Danieli so sebou. MM bude chodit pomahat do nemocky, takze budeme synchronizovane fungovat tak ako doteraz, len na inom mieste 😉

o 10.00 budem volat, ze co a ako s Terezi.
idem balit 😕

scarlette
12. okt 2009

kocky dakujeme 🙂
minka rodila so sekciou v 31+3, mi o 11tej odtiekla voda a o pol druhej boli deti na svete..nastastie mi predtym dva tyzdne pichali injekcie na plucka 🙂
inak neviem kde mi hlavastoji, chlapci papaju moje mliecko ale z flase, nevedia si z prsnika vytiahnut 😔 a tak je to kolotoc prebalovania papania a odsavania

katka.ott
12. okt 2009

takze: terezku prekladaju na normalne oddelenie, v nemocnici ostava az do stvrtka 😢 . dnesnu noc bude s nami aj danielka, zajtra dojde moja mama a danieli bude s nou doma 😅 .

teraz ma caka prebalenie celeho kufra, kedze som zbalena na 2 dni ☹

mia81
12. okt 2009

katka.ott drzte sa viem ake to je v nemoc. .Maly maval casto do 1 roka laringitidy a skoro vzdy sme ostali v nemoc. .

mauzos
12. okt 2009

katka drz sa, nech je mala cim skor v poriadku a doma 🙂 Tak nakoniec ste nasli riesenie, to je dobre ze pride mamina.

katka.ott
12. okt 2009

no to hej, len aby si v nemocke nemysleli, ze si z nich robim hotel ☹ . hadam sa to nejak bude dat vyriesit - pomoze dezert a kava 😕 😅 😎 ?