Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

simonessa
11. máj 2011

@mamoka4 este ma nenaplanovali 🙂 cakam doma kym sa to nerozbehne samo...ale dnes idem do nemocky na ctg a porozpravam sa s mojim doktorom,tak uvidime 🙂 je veru krasne len ja vobec nemozem chodit cize to vidim iba cez okno alebo na balkone 🙂 uz sa mi tazko chodi aj zohyba aj spi... no uz je to fuska veru 🙂

poleva
11. máj 2011

@simonessa tak to by ťa už mohli naplánovať
majú pozerať aj na stav mamičky

smejko
11. máj 2011

@vanilka1802 dakujem za povzbudive slova, presne tak to je aj u mna, ze sa ledva viem podpisat a ked treba nieco dlhsie pisat, tak na to mam muzicka 😀 ale vsetko sa da zvladnut 🙂

wera
11. máj 2011

@ika00 jasnacka ja viem, ze lekari su tu dobri a je jedno kto ma bude nakoniec rodit...len najradsej by som vedela ako budem rodit, nech sa viem psychicky pripravit 🙂 mna hospitalizovali lebo mam skrateny krcok a doki uz citil jednu hlavicku, ale obidvaja drobci su hlavickami strasne nizko v panve takze som mala dost bolesti z toho a ledva som uz chodila a este sa aj trosicku otvaram... Neboj to ze sa Ti skracuje krcok este nic neznamena, ten sa moze skracovat kludne este aj tri tyzdne 🙂

linduska2
11. máj 2011

@wera ahoj 🙂 ja som tiez chcela ist k doktorovi Plankovi ,myslim ze som ti aj pisala ze mna k nemu obj.26maja.zajtra idem k doktorke tak tam asi aj ostanem .ak by som dovtedy nerodila tak neviem ci to ma vyznam na jeden krat ist k nemu.ako tak pocuvam tak na tych kramaroch su asi vsetci v poho.nemam ziadne problemy len zo steru mi zistili nejaku bakteriu ak by som rodila normalne tak mi musia dat antibiotika.cim dalej som unavenejsia a v noci sa mi neda spat.kazdu hodku pozeram na hodiny.zajtra ti dam vediet ako som dopadla.drzkaj sa 🙂 🙂 🙂

matelko1
12. máj 2011

ahojte.
tak su uz nejake novinky,alebo stale ste baby 3v1.
idem si vas trosku precitat,nebola som tu 3 dni.

matelko1
12. máj 2011

@zuzika30 co to citam.blahozelam ku detickam a prajem vsetko len to naj...drzte sa

andysok
12. máj 2011

@zuzika30 gratulujeme Zuzanka nádherný dátum ste si vybrali veľa veľa síl a zdraviiicka ;)

betina1984
12. máj 2011

Ahojky. Tak pridávam sa k Vám aj ja. Dnes sme sa dozvedeli, že čakáme dvojíčky - dvojvaječné. Mala som tušenie, len som si to nechcela pripustiť, ale sme šťastní.

margaretka3
12. máj 2011

@betina1984 Vitaj medzi nami 🙂

smejko
12. máj 2011

Ahojte kočeny, dnes po poradni stav bez zmeny, chvalabohu. Ja ešte držím, hoci tlak som mala dosť vysoký, ale čo sa čudujem, keď som sa "nervačila" v čakárni na Antolskej ☹ namiesto o 10tej začal lekár úradovať o štvrť na 12☹ a potom som nestíhala ďalšie objednané vyšetrenie, ach jaj ... Maličkí sa v brušku hmýrili, srdiečka im bili, ale nemerali ich a ani mi lekár nehovoril nič o monitore či ctg či tom, na čom tu mnohé maminky boli, tak neviem. Zatiaľ sme o termíne sekcie nehovorili, ale do prvého júna, čo by som bola 38+5 to podľa slov pána dr. nepotiahneme ... čo je škoda, ale zas hlavne aby boli drobčekovia v poriadku. Všetkým želám pekný večer a držím prsty 😉

lucia.kl
12. máj 2011

ahojte. @simonessa sa nám po včerajšej kontrole už neozvala, žeby už aj ona bola mamina?? alebo si ju nechali v nemocke...???

@smejko tak aspoň budeš mať májové detičky - máj lásky čas 🙂

vivian2
12. máj 2011

Ahojte. Hlasim sa vam z Kramarov 🙂) Uz som sa tu stretla s Werou, ktora lezi vo vedlajsej izbe a dnes aj s Linduskou2, ktora tu dnes bola na CTG. Ja si tu nakoniec polezim este 2 tyzdne a budem moct ist az do porodu domov. Tak hadam mi to tu rychlo ubehne....nie je to tu az take zle, ale doma je doma. Ale odkedy tu lezim, tak sa citim omnoho lepsie, ani brucho ma neboli ani netaha....to bude asi tym, ze tu pekne poctivo lezim a nelietam 🙂

andysok
12. máj 2011

Joooooj uz sa nám to tu začína dievčatá na svet pýtať 😉

dzu
12. máj 2011

Ahojte, som rada, ze som nasla temu dvojicky. Mne lekar oznamil, ze su tam asi dve pri prvej navsteve v 6 tyzdni, v 8 tyzdni mi to potvrdil a bili krasne dve srdiecka..🙂 trosku mam z toho strach, ale dufam, ze to vsetko dobre dopadne. Drzim palce vsetkym buducim maminam 🙂

margaretka3
12. máj 2011

No keby bola simonessa doma, tak by sa hádam ozvala, čo nové, takže žeby predsa už 😲 ?

juliagregor
12. máj 2011

aj ja veru na nu čakám...ešte sa neozvala

juliagregor
12. máj 2011

@dzu ahoj a gratulujem...🙂

mamoka4
12. máj 2011

@betina1984 GRATULUJEM! 🙂 Želám pokojné a dlhé tehotenstvo.

smejko
13. máj 2011

@dzu gratulujem k radostnej sprave a rovnako zelam pohodove tehotenstvo, uziiiivaj si ho, je to kraaaasne obdobie, hned by som s tebou menila, aj ked sa uz na nasich drobcov moc tesim ...

mamoka4
13. máj 2011

@ali_s Inak ja som isla z materskej na matersku pri starších deťoch....nebolo to az take zle. Popri materskej som chodila aj na výšku. Pri Peťkovi som si urobili bakalara, a so Sofiou som bola v 8mes. tehu. ked som promovala ako magistra. 😉 Teraz si dobre rozumeju maju medzi sebou rozdiel 3 roky 3 mes. 😉 je to ideal... a dvojičky si budu vždy rozumiet....tak som aj šťastná, že to takto vyšlo....len pôvodne to dvojičky sú naše planované tretie bábo. 😉 A ešte mala som presne tolko rokov ako ty, ked som mala syna....takže do mojej 30 -tky ma možeš pokjne dobehnúť aj s 2 chlapcami. 🙂

mamoka4
13. máj 2011

@dzu Gratulujeme ku krásnej novine, mne sa to zdá akoby včera mi to oznámil Dr. a dnes mam doma 10 týž. dvojčiatka - dievčatká. Neboj je to úúúžasné! 😵

janette77
13. máj 2011

@dzu
@betina1984 Srdecna gratulka a vitam vas v temicke. 🙂

janette77
13. máj 2011

@vivian2 Ahojko, dakujeme za spravy, tak nech Ti to ubehne, zelam vsetko dobre.

...ostatnym skoromaminkam tiez drzim palceky a neviem sa dockat tych najkrajsich sprav! Kazde rano zapinam MK v ocakavani....🙂

Baby, drzte sa!

dzu
13. máj 2011

@smejko
@janette77 ahojte baby, dakujem Vam pekne 🙂 prave sme prisli od lekara a uz mame kazdy 2,5 cm 🙂 ako krasne sa uz mrvili...jeeej, nadherny pocit 🙂

lucia.kl
13. máj 2011

@dzu tiež gratulujem a želám príjemné tehulkovanie 🙂 na utz som sa vždy tešila, že uvidím detičky ako už narástli, tie moje v 12tt tam nadskakovali a robili somariny 😀

dzu
13. máj 2011

@mamoka4 dakujem aj tebe moja, dufam, ze to cele zvladnem a hlavne co najrychlejsie prejdu tie celodennne nevolnosti..

mamoka4
13. máj 2011

@dzu Jéééj, tak nevoľnosti boli pre mna to najhoršie z celého tehu. 😒 Vracala som denne niekolkokrat, vsetko mi smrdelo... 😒 ☹ od 7 tyýž. do 16 týž. potom to už bolo super a už som len rááástla. 🙂

ali_s
13. máj 2011

@mamoka4 tak to si bola sikovna, ze si tak vsetko stihla 🙂. Tak Stellinka a Laurinka si budu urcite rozumiet aj so Sofijkou a Petkom, ja mam so sestrou skok 5 rokov a super si rozumieme, sice ked sme boli male, dost sme sa aj natahovali a bili, ale teraz je to uplne v pohode 🙂. Tak uvidime casom, mozno sa ta pokusim dobehnut, ked nakoniec potom nebude jedno babo, ale zase dve :D, tak som zvedava, ale tak to zistim az trosku neskor o par rockov 🙂

ali_s
13. máj 2011

@dzu tiez sa pridavam a gratulujem 🙂, ja som mala nevolnosti az zaciatkom druheho mesiaca, ale boli brutalne. nedalo sa im hovorit ranne nevolnosti, kedze som vracala taktiez ako mamoka4 niekolkokrat denne. A mne bolo tak najhorsie asi 2. a 3. mesiac, potom uz bolo v pohode 🙂. tak sa drz a davaj na seba pozor 🙂. tie nevolnosti uz nejak vydrzis, ked si predstavis, ze budes mat krasne drobceky 🙂, asi jedina utecha pri tych nevolnostiach 🙂