Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
20. jan 2010

ved ja sa samozrejme tesim babule ze mame parik, to je uplne najuzasnejsie, sme to tak nejako aj s loginkou vychytili 😉

matelko1
20. jan 2010

dior uz aj my cakame kazdu chvilku.....ja si myslim,ze bud.tyzden uz budem mamina 🙂
v piatok si idem dojednat termin sekcie.

matelko1
20. jan 2010

julietka to mas super,ze mas parik..... 😵 ...to my ti mozme zavidiet 😀

julietka
20. jan 2010

matelko a das nam nejako vediet ze uz nie si kinderko? 😅

matelko1
20. jan 2010

no jasne,ze vam dam vediet.....kontakt mam na juliu,uz ho mam v telefone.

dior
20. jan 2010

my ked sme povedali ze dvojicky,tak sa vsetkym rozsvietili ocka ze bude parik, potom sve im vysvetlili, ze to nie je mozne ,ze cakame jednovajecne 😎

jaj matelko u vas uz musi byt taka naladicka, nech ti vsetko bezproblemovo dopadne a mozes nam popisat podrobnosti 😵

katrinb
20. jan 2010

matelko - rano na 7 idem k nemu...no doma mozem byt kludne az na obed.....uz tam tam cakala aj 4 hodiny....na dokiho, potom na UTG, potom zase na dokiho. A niekedy to mam vyriesene za pol hodku.

julietka
20. jan 2010

takze potom budeme bombardovat julku ci uz nieco vie 😅 😉

katrin, matelko vy idete vlastne naraz na kontrolu, takze to tu budete zajtra hlasit co a ako 😅 uz som zvedava 😵

matelko1
20. jan 2010

julietka ano ja idem tiez zajta do poradne,ale tam sa nic dokopy nedozviem,ale v piatok idem do nemocky za primarom a aj ma vysetri a vtedy sa dozviem co a ako.takze ja vam budem v piatok referovat ako som dopadla.

katrin este,ze ja nemusim tak dlho cakat.ja ked som v cakarni,zavolam mojej znamej a pride pre mna a uz som vo vnutri 🙂 ....a na utz to iste,tam mam dokiho znameho co robi.

alienka73
20. jan 2010

Julietka akoze sama? Ved aj my cakame dvojvajecne a neviem ci nie aj Lucia a Tintin, to si nepamatam ale urcite je nas viac 😉 . Aj ked my uz po jednom babu mame 🙂 .
A to moje prave prestalo spavat takze mame zabavu. Unaveny ale nespi a ja by som taaak potrebovala trosku kludu. Vonku zima a vietor no parada..
Tak sa vsetky drzte a tie co idete teraz na poradnu alebo uz stat sa maminami drzim silno palce! 🙂

julietka
20. jan 2010

alienka aha, prepac, vidis to je ta tehu demencia 😉 takze nie som sama 😵 alienka a vy este neviete co budete mat vsak?

matelko1
20. jan 2010

julietka no vidis.....takze niesi sama 🙂
idem si nachvilu vystriet nohy.
tak zatial pa.....

gajana1
20. jan 2010

Ahojte
ja sa už neviem dočkať 2.2 možno mi Dr. prezradi pohlavie aj druheho babatka a ked nie tak v SNV mam vybaveneho dr.ktory sa pozrie na to poriadne.
Dnes bude ťažky deň malemu stupa teplota ma sopliky a ja nevladzem lebo už v noci zle spal.

matelko1
20. jan 2010

gajana a koho mas v snv vybaveneho......ja som zo snv a tam v nemocke poznam kazdeho.
este som tu,ale uz idem si nozky vystriet.

julietka
20. jan 2010

matelko, veru chod pekne oddychovat, potrebujes to aby ti nenapuchli nozky 😉

gajana a vy este neviete pohlavie druheho babatka? ale ked viete ze jeden je chlapcek tak to druhe asi bude dievcatko. Vacsinou co mam v okoli kamaratky a nevedeli do konca tehu pohlavie tak to bolo dievcatko. Keby to bol chlapcek tak by asi uz davno videli pipika 😅 by tam pekne plaval 😵

alienka73
20. jan 2010

Julietka, neviem este pohlavie. Sice som po sebe dva tyzdne bola u dr. aj mi robila usg a ona ma dobre usg ale kedze som mala slabe vytoky tak som sa len modlila aby boli babatka v poriadku a ani som sa na pohlavie nepytala. Mozno by uz aj videla,no ale tak zabudla som sa opytat.
Teraz idem na poradnu v pondelok 25.1 tak dufam, ze sa uz dozviem a ak nie tak potom asi az na 20tt 25.2.
Inac aj maleho sme sa dozvedeli az na 20tt, dovtedy nam kazdy tvrdil ze dievcatko, moj gynelokog ze na 70%.Hm a na morfologickom bolo krasne vidiet ze to dievcatko nie je 😅 .
A tiez pocitam s tym, ze to budu nakoniec dvaja chlapci a rozsiria uz nase muzske rady, aj ked ja by som privitala aspon jednu slecinku 🙂 . Ale teda hlavne nech su zdravi!

Gajana , drzte sa, nezavidim, nech sa maly rychlo vyzdravie!

gajana1
20. jan 2010

matelko mala by som isť k Dr. Krajňakovi

gajana1
20. jan 2010

Julietka dufam že maš pravdu mm veľmi tuži po dievčatku a mam plno veci modrych aj ružovych tak by som ich aspoň využila

julietka
20. jan 2010

alienka myslim ze keby to tvoja dokina videla, urcite by ti to povedala. Ked si tak spominam tak my sme sa vlastne tiez dozvedeli az na morfologickom co to bude, a to sme sa ani neopytali, automaticky nam to dokina hlasila ako prechadzala sondou po brusku 🙂 viem ze mi vtedy aj slzicky vyhrkli, lebo som sa "bala' ze budu dvaja chalani (samozrejme ze je to jedno, hlavne nech su zdrave) a moj muzik chcel strasne dievcatko a ja zasa chlapca, takze to bola uplne uzasna sprava ze kazdy bude mat toho svojho 😵

julietka
20. jan 2010

gajana no urcite je krasne mat parik 😉 prajem vam to dievcatko 😵

katrinb
20. jan 2010

matelko - to mas fakt super, ze nemusis cakat. Mna ubija najma to cakanie a sedenie na tych tvrdych sedackach...no co uz...vydrzime to 🙂

parik je super, ked mate....vlastne vtedy uz mate "vsetky deti" ako sa hovori 🙂

ajka72
20. jan 2010

no keď vám možem skočiť do vašej debatky čo je lepšie či párik alebo jedno pohlavie tiež sme chceli ale na druhej strane čo poznám surodencov bratov alebo sestry tak maju akosi bližšie k sebe nejako si viac rozumeju ja mám brata máme super vzťah ale veľakrát keď sa chcem tak riadne vyrozprávať ako to viem len so ženou tak mi sestra chýba ale na druhe strane je naozaj najdoležitejšie aby boli detičky zdravé 😉 lebo keď su choručké tak na pohlaví naozaj nezáleží

ajka72
20. jan 2010

zabudla som napísať že sme chceli párik resp. skor ja manžel chcel skor dievčatká a to mu aj vyšlo 😵

alienka73
20. jan 2010

Julietka, ono mozno by to uz videla, lebo ja som sa sice opytala ale uz som nebola na usg a dr mi na to, ze a co ste sa neopytala? Ona tiez vlastne pozerala hlavne ci je vsetko o.k a abola to taka rychlovka, lebo som nebola objednana ani min. piatok ani predminuly len kvoli vytoku ma pozrela, tak skontrolovala srdiecka a potom placentu a krcok a to bolo vsetko. Ale vsak sa nechame prekvapit. 🙂

matelko1
20. jan 2010

uz som tu....
to je jedno ake je pohlavie,najdolezitejsie je aby deticky boli zdrave.nam to bolo jedno,co to bude.cakali sme dlhych 7 rokov a vtedy vam to je jedno.

zbinka
20. jan 2010

ahojte, ja vas citam n malo pisem,,,
my sme tez cakali dlhych 7 rokov,,,a podarilo sa sme stastny,,,uz len nech vydrzime este par dni 2v jednom a budeme najstastnejsi rodicia na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vstkym maminkam a babetkam drzim prsty a ostatnym tehulkam, nech cim dlhsie vydrzia

jajka28
20. jan 2010

zbinka držím palce...strašne ti /v dobrom / závidím dievčatká aj ten 36 tt...to je supeeeer, kiež by sme sa aj my tak dogúľali 😉

katrinb
20. jan 2010

zbinka - krasne tt...mas uz aj nejaky termin na porod? Ako si ty na tom? Prajem, aby si to mala co najpohodovejsie....drzte sa baby 😉

matelko1
20. jan 2010

ahoj zbinka.veru aj ty mas krasne tyzdne.drzim palce.
katrin zajtra som na teba zvedava ako u dokiho.

zbinka
20. jan 2010

juj ,,,jasne ze dotiahnete aj vy
a ako sa mam???,,,,no podobne ako aj vy,,,raz super, raz katastrofa a najradsej by som to uz mala aj za sebou, brusko tvrdne., beriem magneB6, a lezim, ked vladzem tak robim co sa da, aspon den rychlejsie zbehne a nesustredim sa na brusko, no a kazdy vecer citam co mate noveho,,,,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
no bola som v pondelok u dokyho, tak kazal, nech este par dni potiahnem,ze kazdy den je pre babulky velke plus, maju uz cez dve kila, tak ze s najhorsieho uz vonku,,tak drzim a cakam co bude, v pondelok idem do poradne a dohodneme, kedy sekcia,,,,zatial esteš chystam vecicky pre ne
tak drzte vsetky palce,,aj ja vam a premyslam co ma caka aako to zvladnem,citam na nete o kojeni a ine potreben veci,,teda drzim stale, citam, no nepisem,,lenivica som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 m,,,xi xi xi 😀