Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bevca
24. feb 2010

no hej, niekde som citala, ze najvatsia vyhoda dvojiciek je, ze to nie su trojicky (o strvorcatak nehovoriac) 🙂

alienka73
24. feb 2010

☹ Prave mi volala sestricka z morfologickeho ze ma musi preobjednat, mala som ist zajtra poobede,ale ze dr. niekam musi odist takze mi este zavola bud tento alebo buduci tyzden ☹ . Ja som uz taaaak chcela vediet ci je vsetko v poriadku, viete si predstavit ako som sa uz dnes nevedela toho zajtrajska dockat 😖 . No nic mozem cakat dalej a neviem dokedy.

katrinb
24. feb 2010

alienka - ja som brala do prveho tzrim. pregnium, a potom uz len calibrum. A zelezo som nebrala cele tehu, lebo som nikdy nemala ho malo....aj doki sa cudovala, ze ho mam dost. A s tym morfo ma mrzi....mna by potrazilo, keby mi to opresunuli. Presne viem, ako neskutocne som sa na to tesila.....no skoda.

janulqa07
24. feb 2010

Alienka skoda ☹ bola som zvedava ake to je.
Nam sa konecne podarilo najst termin svadby, takze pekne do siat nakysnem 😀 a budu dobre.
Uradnicka si z nasho maleho zabudla zatvorit usta ked jej na konci povedal ... dakujeme velmi pekne dovidenia teta... 🙂
kati dnes davaju aky sport??? 😀

kablika
24. feb 2010

bevca - to bolo prve, co sme s dr skonstatovali - vsak mohli byt aj trojicky 😀 😀 takze dve su este do pohody 😉
Baby vy ste tu tak casto, ze ani nestiham citat prispevky.....a hlavne nestiham pisat. Takze dakujem za privitanie a som rada, ze som sa zas dozvedela nieco nove (odsavacky a spol)

luciaf13
24. feb 2010

alienka no to je na slaktrafenie...clovek sa tesi aj obava ze ci je vsetko OK a potom ta preobjednaju 😠 ale aspon ti zavolali a nepresla si sa zbytocne.

k odsavackam - ja mam rucnu canpolbaby tusim a bola som s nou spokojna pri Kubkovi, uvidime ako to bude teraz a tiez vrzgala obcas ale namazala som ju kuchynskym olejom a ide ako po masle 😀 😀 😀 .

no kontroly u gynekologa - ja zatial chodim kazde 4tyzdne, doki hovoril, ze naco zbytocne stresovat ked je vsetko OK a keby som sa citila nejako inak tak mam prist hocikedy, vsak jasne....no a teraz ma dovolenku takze mam dokonca rozdiel medzi poradnami nieco cez vyse 4tyzdnov. Ale to uz bude posledna poradna u nas na obvode a potom uz budem chodit kazdy tyzden na kontroly do porodnice...ale nepredpokladam, ze tych kontrol bude vela 😉.

Juli prosim ta aku mas susicku na pradlo konkretne???? Ja uuz by som aj manzela pomaly nalomila na jej kupu ale riesime skor priestorovy problem, ze kam ju dat. Mame strasne malu kupelnu kde je ledva vana a pracka..nic ine sa tam nezmesti....a kuchynu sme prerabali a tiez sa nam tam nezmesti..takze kam ju dat????? ☹ ☹
Ale tiez kazdy den dakujem vynalezcovi pracky a hlavne aj umyvacky riadu! To je super pomocnik.

Vankus na kojenie - ja som si kupila taky plneny gulockami dlhy 180cm a zatial ho pouzivam pri spani a je to superne..uvidime ako sa osvedci pri kojeni.Samozrejme dakujem za rady vam maminkam , ktore ste mi odporucili jeho kupu a aj to ze je lepsie ak je vyplneny gulickami 🙂

Tehu vitaminy sa tu tiez spominali - takze ja mam len sumive magnezium, calcium a od cca 6 mesiaca zelezo. Inak nic a doki ani neodporucal, ze vsetky tie tehoske vitaminy su len take doplnky a ak mas malo niecoho tak takymito vitaminky si to nedoplnis.

Drzim palceky a som zvedava Katrin ci tu budes zajtra 😀 😀 😀

P:S: o feferonke nevie nikto nic???

ajka72
24. feb 2010

adka som rada že ste s posteľou spokojní aj my sme a kľudne ak bude treba dá sa vyspať aj spolu s Matúškom napr. ak by bol choručký a musíš byť pri ňom, my sme dievčatám vysvetlili že to su ich nové postielky že už budu spať ako veľké spolu so svojimi hračkami a s prechodom nebol problém tak držím prsty nech aj u vás je to bezproblémové 😉

ajka72
24. feb 2010

no s tým morfo ma to mrzí verím že najdu skorý termín

alienka73
24. feb 2010

No Aji ale ja sa tam teraz s mojim bruchom k malemu nezmestim 🙂 . A hlavne to nie je vobec pri nom bezpecne. Kym nema tu zabranu tak to ani neskusame. Navyse my dvaja nemozme spat spolu hlavne ked som teraz trochu chora, ja sa pohnem a maly je hned hore. Alebo naopak 😉 . Moj muz spi ako drevo.

No s tym morfologickym ma to fakt nastvalo ale tak chapem ze ked raz dr nebude tak co sa da robit, len uz som to chcela mat za sebou a vediet ci je vsetko o,k ☹ . Som bola dnes ako na ihlach ze uz zajtra ... Nevadi, co uz.

Cize nikto neberie uz samostatne kyselinu listovu?

Baby co si mam dat na skrabanie v krku, dusivy kasel???????????? Asi sa zas nevyspim, davam si bioparox uz od nedele a popri tom caj s medom a citronom a vela cesnaku a dnes som si dala aj mlieko s cesnakom a medom, to mam od kamosky ale vsetko pomoze len na chvilku. Nasla som doma aj hedelix kvapky tie sa mozu aj v tehu a tiez pomohli len na chvilku a navyse mi uz aj dosli. A vzdy ked zakaslem tak ma brusko zaboli , mali sto niekto kasel v tehu?? Vdaka za kazdu radu.

tintin
24. feb 2010

ahojte,
Alienka, to vaaazne? ja som sa uz tesila, ze zajtra podas info..no co uz, tak to ma byt. daj vediet kedy presne pojdes na UTZ

Ja mam tiez teraz taky suchy kasel, drazdilo ma riadne, ja si davam Hedelix, Homevox - lebo ma bolelo aj hrdlo, teda skor hlasivky mi odhadzali. Kloktala som si salviovou tinkturou Florsalmin a na drazdivy kasel su dvojo homeo kvapiek bud Tartephedreel alebo Drosera Compose. mne to uz postupne prechazda. a uvar si hovadzi alebo slepaci vyvar...pardon za vychrlenie tych liekov, ale mam ich tu na policke..tak viem 😉

Vitaminy neberiem, zevraj je to len marketingovy tah. ak nieo chyba treba si to doplnit priamo tym vitaminom. preventivne beriem calcium a Fe. a pijem magneziu 😉

drzte sa, zajtra ideme (dufam) na tu vystavu kocikov tak potom budem referovat. boli ste tam niektora na minulej vystave? bolo to ok? treba si nieco speci zobrat?

juliagregor
24. feb 2010

ahojte
alienka to je fakt na nervy...človek sa teší a ...

vitamíny, marketing - nemarketing, ale sú z nich väčšie deti a každý gram sa ráta a mne ozaj pomohli...

lucka máš IP

tintin som zvedavá ....
fefforonka mi slubila že sa ozve a zatiaľ nič...

alienka73
24. feb 2010

Tintin vdaka, myslim ze tu droseru compose mam idem pozriet ale bojim sa ze homeopatika sa musia brat hned ako choroba zacne ze inak neucinkuju, ci sa mylim? Niekde som to citala ci pocula a to zlozenie tych homeo ma tiez odradza. Srdce napr a hubka umyvacia 😲 .

Tesim sa co zreferujes z vystavy 🙂 .

Juli, ja som pri malom brala cele tehu calibrum a kys listovu a magnezium a calcium a maly mal len 2650gr, tak ak je to pravda tak potom kolko by mal bez vitaminov? 😲 To len taka recnicka otazka 😉 .

Aspon to calibrum asi budem brat nadalej, ked dojem femibion lebo ten je strasne drahy.

uz som aj ja zvedava co fereronka.

juliagregor
25. feb 2010

dobré ránko...

adka hm 😨

alienka73
25. feb 2010

Dobre ranko 🙂 . DNes som sa konecne vyspala aj ked nie vela ale aj to staci a uz zatial nekaslem , len hlava ma trosku boli. No a konecne snad ideme s malym von.
Inac na tej drosere compose bolo napisane ze nebezpecie poskodenia pri nejakych ochoreniach plus pre tehotne zeny a deti tak som si to radsej nedala.

Julka vy ako? Uz ste zdravi vsetci?

katrinb
25. feb 2010

alienka - ja som brlaa kyselinu listovu tusim len prvy trimester...potom ju mas aj vcalibrume napriklad. Alebo v elastiq vitaminoch....ja by som osobne vitaminy brala. A cele tehu som mala ukazkovu krv...nic mi nechablo. Ale samozrejme aj stravou som to udrzovala...vela spenatu, brokolice, karfiolu...a tak
Alienka, ja uz beriem 9 tt homeo oscillococcinum...kazdy piatok preventivne jednu flasticku...kedze aj bolo chripkove opbdobie. A vobec som neochorela KLOPKLOP. A ked ma skrabalo v hrdle, tak som brala homeovox. Inak, ani paralen cele tehu ani nic podobne som nebrala. No neviem, tazko povedat. To sa musis sama rozhodnunt, alebo za pomoci doktora.

No aj ja stale uz myslim na fefferonku, podla mna uz je mamina...inak by sa ozvala.Ateraz isto nema cas...no ktovieInka, maminy, som na nervy. Mozno som vam spominala, ze po pondelnajsej kontrole som zacala mat taky slaby hnedy vytok. Ale len na intimke, take malo mam. V utorok, ked som to mala stale, som volala nakoniec doktroovi a on povedal, ze je to OK, kym tam nemam krv. Ale nemala som. no dnes je stvrtok a stale ten slaby vytok na intimke najdem...ale stale len slabo hnedy. A vcera mi uz aj ta zatka zaisto odisla, aj ked len takmalinko....bolo to naozaj take huste a velmi tmavo hnede. Mam volat doktorovi, ci je to normalne, aby to takdlho som mala - ten vytok,,,,alebo nemam zo seba robit hlupu a nechat tak, ked mi povedal, ze kym tam nebude krv, tak je to OK? Boze, tie posledne dni su take na nervy.....

janulqa07
25. feb 2010

Dobre ranko....
alienka nezavidim ti ani si to tehotenstvo poriadne neuzijes ☹ . Ja som nachladena ale len trochu uz asi mesiac 😠
Nam zacina obdobie lekarskych navstev takze sa mi teraz casy a datumy miesaju v hlave a modlim sa nech na ziadneho nezabudnem.
Juli ty si bola od zaciatku zo vsetkymi 3chalanmi doma?

juliagregor
25. feb 2010

adka už sme všetci OK 🙂

musela som odísť z kuchyne, chalani sa krmia chlebíkom s praženicou ...hodinu to budem upratovať 😒 😝

juliagregor
25. feb 2010

katka chod si dať natočiť monitor

juliagregor
25. feb 2010

všetci piati aj s mm

janulqa07
25. feb 2010

waw plny dom 🙂
katka chce asi dokukat olympiadu 😀

juliagregor
25. feb 2010

katka si tehuľka s dvomi bábenkami v brušku, určite nie si hlúpa, nevolaj a chod za dokim....radšej 5 krát zbytočne....on je hlúpy, že si ťa tam nenechal....

janka plný dom, bola relácia spieva celá rodina u nás je reve celá rodina (mm vrátane) 😀

janulqa07
25. feb 2010

hehe juli vy skusate do nejakej sutaze 😀 neviem si to predstavit, ale urcite vela starosti i radosti, ale vychovas troch chlapov naraz.

juliagregor
25. feb 2010

skúšame Janka koľko mama vydrží 😕 😕

janulqa07
25. feb 2010

juli no nevie ale asi na vyber mat nebudes 😉
mojmu expertovi sa podarilo najst lak na nechty, otvorit a natriet vsetko co stihol, takze kabelky, ruky, stol, skrine mame cervene 😠

juliagregor
25. feb 2010

no pekne, daj mu teraz odlakovač a zase budeš mať na chvíľku pokoj 😅

janulqa07
25. feb 2010

hehe to by mal radost este si pytal inu farbu 😠
jaaaj juli a to nezavidim troch sikovnikov doma 😲 od rana do vecera , to musi byt radost ked vecer sladko spinkaju a pocuvat to ticho 😀

juliagregor
25. feb 2010

hihi to som už "mrtva" ideme von kým sa tu neprichloštia .... 😒

matelko1
25. feb 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
janulqa mas to pestre 😅 .
dnes sme celkom dobre spali.kazde 3,5 hod sme boli hore.
zajtra rano idem na rehabilitaciu,kvoli krizom,lebo nevladzem ani chodit.mozno to ani niesu krize,mozno mi platnicka vyskocila.

janulqa07
25. feb 2010

ja som uz rezignovala, kruti sa a nevie co vystrojit a ja nic 🙂 tak ma prosim mamka som zly kric na mna 😀

mna rano seklo tak sa snazim nehybat
matelko tak aspon si uz pekne oddychnete 🙂

juliagregor
25. feb 2010

matelko... ☹ to mi je ľúto, tie kríže a k tomu dve detičky....jaj...
a super spinkáte... 😉