Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
27. feb 2010

no mm pojde do lekarne - vraj su bud vlozky alebo nejaky test na ziszenie, ci je to ono. Nechcem zbytocne stresovat

ale dk za info Julka

juliagregor
27. feb 2010

katka nečakaj a chod do nemocnice ...natočia ti CTG a kuknú ťa...

katrinb
27. feb 2010

Juli, dala som si prec intimku - a ono to bol asi plany poplach...lebo nic sa nedeje....to uz ja som taka precitlivena. Som "sucha" uz dlho. Ale moj doki ma dnes sluzbu, cize ak - tak poletim za nim. *A bambulky sa mi obe pekne hybu....uz psychika pracuje, lebo sa to krati.... Ale dik ze sa o mna tak staras 😉

alienka73
27. feb 2010

Katka drzim palceky!! 🙂

katrinb
27. feb 2010

alienka - dik 😵

tintin
27. feb 2010

ahojte, Kati ty si este tu? 😀 este chces pozriet ci vyhrame bronz vsaak? 😉 vies so ma napadlo, ked som si citala vase posledne prispevky? ci to nemoze byt proste len cvrknutie...ked uz babatka velmi tlacia, tak moze ujst nie? ci trepem?

katrinb
27. feb 2010

tintin- ono aj mna to napadlo a bude to asi ono. Lebo uz sa nic take nezopakovalo....a vtedy to bolo pred wc, kym som sla. Ono predsa su dve a fajne uz tlacia hlavickami. A nemam ani len tvrdnutie bruska ani ine bolesti - nasvedcujuce kontrakciam KLOPKLOP...cize asi mas pravdu... Ale uz sa aj citim kludnejsia. Psychika robi svoje. Ja som sa na tu vodu proste namotala a stae som nad tym uvazovala...

tintin
27. feb 2010

hej, ved ja ta uplne chapem, ze si uz nervoznejsia. ale vsetko je tak ako ma byt 😉 fakt si uzivaj este ten pokoj a moznost si oddychnut a lahnut..potom to bude jeden velkyyy kolotoc ... dobru noc vsetkym!

juliagregor
28. feb 2010

dobré ránko...
no prehrali sme...
včera som nepísala, sledovala som dve témy, je neskutočné ako sa vedia ženy urážať a ponižovať.

katka si tu ?

luciaf13
28. feb 2010

dobre rankooo ☹ skoda tych golov do nasej brany no nevadi...u nas krasne svieti slniecko a ja by som tak strasne rada nahnala manzelika aby umyl okna 😎 ale po tom hokeji mu nemam odvahu nic povedat 😀 hadam neskor 🙂 🙂
Julka a sledovala si temy tu ci na MMB ? Ja niekedy citam diskusie na MMB a som zhrozena co vsetko sa tam da docitat a ake urazky tam padaju 🤐 🤐 🤐

Ozaj co feferonka???

A Katka si tu??? Alebo uz su na svete nedelniatka 😀

juliagregor
28. feb 2010

lucka tu... slnko svieti aj u nás ale dosť fúka...včera som si navarila aj na dnes, tak pôjdeme von,
ale o MMB ani nemluv 😲

mm ešte spí ...

janulqa07
28. feb 2010

dobre ranko... u nas tiez konecne vykuklo slniecko, az je hned lepsia nalada, aspon si deti uziju konecne vonku 🙂

juliagregor
28. feb 2010

ahoj janka
už sa teším na slniečko...pôjdeme von na odrážadlách tak som zvedavá ako budú poslúchať... 😎

janulqa07
28. feb 2010

fuuuha krat tri no to bude 😀 nezavidim. moj to nechcel vobec
baby radte co na obed , vcera priatel navaril pikantny gulas 😠

juliagregor
28. feb 2010

ja som včera večer spravila kurča na petržlene, ryža...a zeleninkovú polievku so slížkami..
ešte spravím aj opečené zemiaky...

janulqa07
28. feb 2010

hmmm dobrotka, ale mne sa taaak velmi chce varit 😒
juli vcera sme boli v bati, maju topanocky pre chalanov za par eur

juliagregor
28. feb 2010

za kolko? mala som už viac baťoviek ale majú dosť široké strihy a nesedeli...
chcela by som botasky...maťovi som na jeseň kúpila také vyššie na prechodné obdobie a sú fajn...

janulqa07
28. feb 2010

ja chcem pre maleho take na teraz lebo ma iba oteplene a je mu horuco, maju z 10e 30% dolu

juliagregor
28. feb 2010

baťu mám 15 km, teda spolu 30 km , ked porátam naftu, tak sa mi to neoplatí...
keby ale bývam bližšie isto by som sa išla pozrieť...dik za info.. 😉

janulqa07
28. feb 2010

ja som teraz zacala zhanat a neviem uz kam ist, nikde nic poriadne nemaju, botasky na jar mame ale co teraz 😒

luciaf13
28. feb 2010

ahojteee my dnes mame na obed lasagne tento receptik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16248&use... a su superneee len dnes budu cisto s maskom a bez zeleninky.

Janulqa dik za tip pojdeme pozret batovi,, Kubko potrebuje tenisky, kotnikove slusnejsie topanocky, papucky 😖 to zase bude palka.......akurat vcera sme mu kupili u nas v takom cinskom obchode tenisky len na dvor na odrazadlo, pretoze na nom vsetko zhoriiiii a tak take obycajne za 4€ ma nemrzia ak ich hned ponici.

juliagregor
28. feb 2010

aj ja robievam lasagne ale mäsko dávam naspodok a zakaždým sú iné 😀
včera som si namlela mäso do mraziaka tak cez týždeň spravím...

juliagregor
28. feb 2010

lucka normáne si mi chute narobila 😉

katrinb
28. feb 2010

ahiojte - hlasim sa este z domu 🙂 Dospavala som hokej....skoda ze prehrali.

Juli - a ake temy si to sledovala? Zeny vedia byt na seba neskutocne zleee

a fakt - fefferonka nic?

ani deny sa dlho neozvala...

juliagregor
28. feb 2010

katka škoda čítať načo si kaziť taký pekný deň 🙂

fefferonka nič a čakám že sa ozve už z domu... 😉

juliagregor
28. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - posledná strana ti stačí ohovára ma tam adriana...

a reagujem na túto už je zamknutá..https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

juliagregor
28. feb 2010

a téma Neplánované 3 dieťa je sila, vyzerá, že pani si všetko vymyslela ....

juliagregor
28. feb 2010

to je net . hocikto ti môže dávať rady, pomáhať ti a nakoniec zistíš, že je to starý a škaredý CHLAP... 😝

katrinb
28. feb 2010

Juli - no to je sila....tej adriane asi nieco chyba...mozno dobry sexik 😀 By sa ukludnila. Kasli na nu, absolutne ti nestoji za to. aj ked viem, ze cloveka to mrzi, ked niekto na nehi vyskakuje...chce sa aspon trosku ubranit

juliagregor
28. feb 2010

http://www.rodina.cz/clanek7607.htm a toto ma vytáča...
nezvyknem reagovať, väčšinou čítam a zaujíma ma výchova detí, vzťahová metoda a iné knižkové...
niektoré maminy, väčšina je ozaj super...a človek sa stále učí, ale ked sa ubližuje deťom to NIE....

a nech si píše kto chce čo chce, môžem padať na hubu ale nikdy neublížim diaťaťu, to sa radšej pohádam s mm