Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
9. mar 2010

ja som dostala snežienky a koko tyčinku 🙂

janulqa07
9. mar 2010

to je mile ze nezabudli, sice no len by skusili 😠
ja som dostala toho viac a hlavne novych svokrovcov 😲

lucia potrebujem poradit co napisat do prihlasky, je tam datum nastupu, to je asi v sept. ale neviem ktory a mam tam dat rovno na celodenny alebo adaptacny pobyt

lucia.kl
9. mar 2010

janulqa,
ak nevieš ktory september, len tam napiš september 2010, 2.9. je vo štvrtok - tak sa potom dohodni s riaditelkou či maš nastupiť vo štvrtok alebo až v pondelok 6.9. ( teda ak ťa do MŠ zoberu)
čo sa tyka pobytu, tak odporučam dať celodenny pobyt ale aspoň prve dva dni isť na obed domov, nech toho neni na neho vela.

janulqa07
9. mar 2010

no riaditelka hovorila ze prvy mesiac je adaptacny, tak neviem neviem co dat vlastne do prihlasky
jaj a este riesim taky problem, mam tam uviest meno a adresu otca, ale som rozvedena a nechcem ho tam uviest, stacia iba moje udaje?

juliagregor
9. mar 2010

janka daj si hned celý deň, na obed si ho môžeš zobrať kedykoľvek domov a otca tam písať nemusíš ...

a ako si to myslela s tým rozmaznaním?

janulqa07
9. mar 2010

no asi tak, ked uz mas jedneho doma tak sa musis venovat aj jemu a nevenujes sa iba dvojcatam, ja si myslim ze aspon ja keby som mala iba dvojcata asi by boli viac rozmaznane, hmmm co myslis?

juliagregor
9. mar 2010

zákon už nepozná adaptačný pobyt 😉

uvidíš ako bude reagovať, ako píše Lucka na začiatok na dve , tri hodky a potom uvidíš...

juliagregor
9. mar 2010

ja neviem, asi záleží veľa aj na povahe detí, určite čím je viac detí, tým sa im venuješ menej, ale krpci ma niekedy nechcú, hrajú sa spolu...

nad takými vecami sa netráp...šimon je na mne viac nalepený ako ajo, to je samostatná jednotka...

janulqa07
9. mar 2010

hmm mna uz niekedy somarin&y napadnu a zacnem nad tym uvazovat 😀
neriesim vybavicku tak rozmyslam nad tym ake to bude, aj ked predstava ma isto caka ina 😒

nam staci ze ideme okolo skolky a maly uz place ze tam nechce ist, neviem ako odovzdam prihlasku

juliagregor
9. mar 2010

od zefi, hlavnej homeopatky v dvojičkove...

juli to viem z hlavy Ricinus communis 30 ch ...5 granul 2x denne..ale musíš si mlieko aj odstriekavať aby sa ti nezapálili prsia...neboj prestane sa ti tvoriť mlieko aj ked ho budeš ešte chvíľu odsávať..postupne ho bude ubúdať..vlastná skúsenosť..len mne ešte dlho potom sa trošilinku tvorilo..ono mi to neseklo hned zo dna na deň ...a dodám,že ak by sa ti zapálili prsia a mala si horúčky....osvedčený a rokmi v našej rodine overený recept..kúp si ľanové semiačka(dostať normálne v potravinách)pomel ich a s troškou vody uvar na hustú kašu,nie moc horúce daj na prsia..opakuj do ukľudnenia...daj to aj do čakáme dvojičky pre baby ak by sa im niečo také stalo

alienka73
9. mar 2010

Janulkqa a to zas nas ked aj pred pol rokom videl deti v skolke, napr ked sa hrali na dvore, tak som ho odtial nevedela dostat, on by sa hned siel hrat ale verim tomu, ze keby nastupil tak by to jednuduche nebolo a chcel by byt so mnou. A nam zas riaditelka hovorila, aby sme ich nedavali na pol den a potom na cely lebo ze vtedy viac cirkusuju, ze si zvyknu ze mamka pride o 12napr a tak stale cakaju uz o 12tej ,neviem, riaditelka odporuca,rovno na cely den. Ale mne sa to zda na prvykrat tiez vela. Tak sme sa aspon dohodli ze pred nastupom sa pojdu sem tam pohrat, no kedze nam nastupi az v januari tak neviem kedy to bude.

A tiez som nemala tusenia co cakame, ziadne predtuchy ci chlapci ci dievcata ani pri malom som to netusila. Akurat ze teraz ked som rozmyslala napr nad farbami detskej izby co sme pre Matuska teraz chystali,tak som stale rozmyslala ze aby to bolo aj pre dievcata vhodne, a to som este netusila ze ich cakame. 😅

A maly uz spinka vo svojej izbicke ale nechcem to zakriknut, slo to veeeelmi lahucko az mi je to podozrive 😀 . Nekrici , nechodi k nam, prespi celu noc, akurat vcera sa zgulal z postele aj ked tam ma zabranu, on sa tam nejak prestrcil ale potom spal uz v pohode. 🙂

janulqa07
9. mar 2010

alienka super ze to zvlada u nasho si to neviem predstavit 😒

babskym reciam o tom co to bude neverim, niekomu to vyde ale podla mna je to nahoda

robime palacinky 😀 krasne to vyzera

janulqa07
9. mar 2010

ja mam konecne volno, obed hotovy, maly sa ulozil sam 🙂

alienka73
9. mar 2010

Fiha to ste sikovni tak skoro.
O ktorej mas ten ultrazvuk?

janulqa07
9. mar 2010

jaaj az pred siestou 😠
buduci tatinko odpocitava a mna este viac znervoznuje ☹
alienka necitala som tvoje zazitky z utz napis IP ake to bolo, ja som bola vtedy na dlhy predlzeny vikend mimo

juliagregor
9. mar 2010

janka palacinky mňam...asi na večeru spravím...

chcela som spraviť lasagne, lucka mi minule narobila chute, ale som mimo a nechcelo sa mi pri tom stáť, tak som len zapiekla cestoviny...

jeden spí - ureval sa do spánku, zase sa chcel nosiť a tak spať a zobudil druhého 😖 ten sa teraz hrá ...

janulqa07
9. mar 2010

juli mne sa nechce vyvarat, ale pre maleho je to akcia robit cesto a pri peceni potom hned papa, takze ani si neuvedomuje kolko zje 😀
no mas to doma pestre 😒 este aj vonku pocasie nanic, my sme boli len v skolke odniest prihlasku, ale strasne aspon u nas fuka a kosa je brrr

luciaf13
9. mar 2010

uz som doma, na poradni vsetko OK ,trosku zmakol krcok ale nic viac
mam si porobit predoperacne vysetrenia a to som sa hned vytocila u naseho internistu 😠 slak aby ho trafil, pretoze tam nikoho nemal a nemoze mi spravit EKG pretoze nemam este vysledky z krvi....a tiebudu az cca o10dni......uplny trkvas! A to si tam mam potom na vysetrenie pockat pretoze on na objednavky neberie a vzdy tam ma milion ludi v rade 😠 😠

takze este aspon 2ttvydrzat 🙂
pekny slnieckovy dnik prajem

juliagregor
9. mar 2010

http://dojcenie.wordpress.com/

ahojte, dávam link blogu annyg

lucka, aby sa nepotento s tými predoperačnými, vrchol je, že ti popočúva srdce, natočí EKG a hotovo!!!!!!!!!!!
tak odpočívaj, ked ti mäkne krčok hihi, teda ak sa dá pri malom...

mne to spravili 30 minút pred sekciou 😔

janulqa07
9. mar 2010

prajem pekny vecer 😀
poslusne sa hlasime s vysledkami, cely nateseny 😀 😀 😀
bolo to uzastne maly to zvladol celkom v klude, budu to nakoniec dvojvajecne dvojcata chlapec a dievca 😀 😀

luciaf13
9. mar 2010

jej janulqa super tak budete mat pekny parik 😀 gratulujem 🙂

janulqa07
9. mar 2010

dakujem ani sa nam nesnivalo 😀
ako sa mas? zvladas to este?

luciaf13
9. mar 2010

no "zvladam"..uz nic nevladzem a tak sa len pregulavam z izby do izby a spat....najviac je mi luto Kubka pretoze ked tatinko neni doma tak sa so mnou nudi ..ale ked sa da tak chodi babke alebo oni dojdu 😉

janulqa07
9. mar 2010

jaaj no ved to ze je zima a ani vonku sa nemoze ist vyhrat, ale tak chvilu este vydrzi 🙂
dnes som na teba myslela ked som bola vonku a mrzla som sa v bunde 😒

luciaf13
9. mar 2010

ja uz von nemozem chodit s Kubkom sama a ani s nikym vlastne...pretoze ma hned strasne bolia krize a Jakubko najradsej uteka a nahana sa na motorke a to ja uz nevladzem za nim behat..takze tak 😉 som len vnutri a maximalne na balkone 😀 ale ked je manzelik doma tak aspon autom vzdy ideme do obchodu alebo niekam......

janulqa07
9. mar 2010

hmm no dost blbe, sice aj mna to caka. kolko si pribrala doteraz?
Kubko sa rad blazni co 🙂

alienka73
9. mar 2010

Janulqa gratulujem ku pariku! Super, mate oboje aj dievcatko aj chlapceka 😉 .

No a Lucia uz ma pravo na to ze nechodi von a ju vsetko boli , ale ja sa uz citim podobne. Hlavne poobede. Doobeda este zvladam ist s malym von ale teda uz je to take stresujuce, ci sa aj domov vratime, lebo maly neposlucha a uteka a pod. tak uz asi dlho chodit nebudem no a poobede ma uz vsetko boli 😖 . MOzno keby bolo uz vonku teplo tak sa nejak premozem ale do tej zimy sa nahulat uz nemam chut...A moj sa poobede tiez nudi a mna to mrzi 😒 .

alienka73
9. mar 2010

Janulqa ty si kolko pribrala? Ja zatial 6kg ale asi len vahou to nebude....

janulqa07
9. mar 2010

alienka dakujem 😀
ja som pribrala 5kg, ale nie som si ista kedze na zaciatkoch som ani nevedela kolko vazim takze pokial bola tehu knizka uz som pribrala

alienka73
9. mar 2010

A Matuska zvladas v pohode?