Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
10. mar 2010

juli nasi sa praveze prisali okamzite, este aj sestricky sa cudovali ze hned na prvykrat, ale mliecko mam, ale strasne malinko..mala mi pije aj hodinu a vysaje si len 20 ml 😔 takze jasne ze musime byt na UM, pretoze su to hladosi uz im nestaci ani 90ml, takze podla potreby dorabame po krmeni dalsie davky mliecka

julietka
10. mar 2010

musim utekat, uz prisli z prechadzky takze su hladni a zacinaju sa ozyvat 🙂

juliagregor
10. mar 2010

tak im nedávaj zakaždým prsník, daj plnú dávku UM, potom dalšie krmenie daj cicík a dorob podľa potreby UM...nebudeš taká vyčerpaná...a budú aj deti sýte...

jajka28
10. mar 2010

dobrý večer babenky!

tak ja som po dlhom čase pri pc-hlavne mangel mi ho zakázal 😝 kôli tomu, že už som čítala naozaj kravi.. a strašne pesimisticky som rozmýšľala...

teda ide o to že min. pondelok mi sestrička volala že mám pozitívny screening na DS 1:80 a celý týždeň som trpla kedy bude utorok /včera/ cestovala som 80 km do žiliny na genetiku /konzultácia/ a bola som rozhodnutá pre amniocentézu, ktorá mala byť dnes...

no ale po strašne príjemnej konzultácii s mladou doktorkou ktorá sa poradila s primárom, ma poslala na sono, ktoré dopadlo dobre /vraj tam nieje nič nezvyčajné vidieť/, som sa k nej vrátila a navrhla radšej ešte jeden odber krvy s tým, že výsledky budú v pondelok....takže spadol trošku kameň zo srdca a uvidíme čo bude ďalej...

držte palce, ak to bude zlé pojdem v stredu na amniocentézu ak dobré stačí ešte jedno sono to v 20 tt k nejakému odborníkovi /poraďte/ a vyhli by sme sa amnio.........

JULI slubila som že sa ti cez IP ozvem, ale nič nové, len s malým sa ponevieram, už konečne začínam priberať /plus 3,8 kg/ a radšej ani nezapínam pc, lebo ňuchtím hluposti 😅

inak tie štvoričky teda ozaj zaberačka, obdivujem tu ženu a držím palce drobcom...neviete aké veľké sa narodili v ktorom tt?????

zatímmmm papa

jankaa15
10. mar 2010

Ahojte babulky neviem ci sa tu ku vam mozem pridat ale dnes som bola u doktorky na kontrole a prekvapenie:CAKAME DVOJICKY JEDNOVAJECNE
ani si neviem predstavit co to bude jaaj

juliagregor
10. mar 2010

jajka ahoj, konečne si sa ozvala 🙂

jankaa ahoj gratulujem k dvojčatkam a samozrejme, že sa môžeš pridať 😉

jankaa15
10. mar 2010

Dakujem lebo to bol dneska uplny sok 🙂
vobec si to neviem predstavit co to bude s dvomi drobcami

juliagregor
10. mar 2010

janka a šok si už rozchodila alebo ešte neveríš 😉

mať dvojičky je úžasné a náročné zároveň...

jankaa15
10. mar 2010

no ono to je take aj aj,,,ale stale si neviem prestavit co to bude,a ty mas tiez dvojicky? 🙂

andrea_b
10. mar 2010

dobry vecer vsetkym, viem ze tato otazka bude zniet zvlastne kedze moje deticky sa este ani nenarodili, ale chcela by som vediet ci sa vam pri dvojickach darilo pracovat hoci aj z domu, alebo na nejaky ciastocny uvazok a ak ano, odkedy to bolo. dakujem

juliagregor
11. mar 2010

ahojte,
janka ked sa dáš myškou na meno ukáže sa ti pas maminy alebo tehuľky a tam máš základné informácie, vedľa môjho meno je 3d, mám 3 deti, maťko má 3 roky a 7 mesiacov a moje dvojičky (jednovaječné) majú 1 rok a 7 mesiacov, dalej na čiare máš ikonku foťáku, tam sú fotky a obálka cez ktorú môžeš poslať IP (internú poštu), forum číta veľa ludí a k nechceš zverejniť svoje myšlienky, tak ich napíš do IP, uvidí ich len adresát ...

andrea ja nepracujem aj ked som chcela aspoň niečo doma robiť, aby som prispela do kasičky, ale nejako to nevyšlo, robím si ešte školu, tento rok končím externe vysokú, dá sa pracovať, ak ti má kto byť s deťmi, lebo pri nich sa nedá ...ale ked si dokážeš zorganizovať čas 😉

janulqa07
11. mar 2010

dobre ranko, janka vitaj blahozelam 😀

no je to na porazenie, u nas je sneh 😠

juliagregor
11. mar 2010

dobré ranko
janka aj u nás 😉

janulqa07
11. mar 2010

ahoj juli no je to mozne? 😲 nemala by som sa rozculovat a ono snezi 😠
chalani co? a Matko, je mu lepsie?

juliagregor
11. mar 2010

má nádchu zatiaľ nekašle len sopel...a chalani zatiaľ nič
mňa z toho počasia už asi vystrie, nenormálne sa teším na jar

juliagregor
11. mar 2010

a vy ste OK? spíš v noci ? 😉

janulqa07
11. mar 2010

my sme v poho, maly sa uci na svoju postel ale aj tak stale skonci pri nas 🙂
len ma stve ze chodim naobliekana, po vonku chodim minimalne, pijem urologicky caj a stale som prechladena

to mozno aj z tych zmien z pocasia je taky, a predtym nebyval tak casto chory?

juliagregor
11. mar 2010

vôbec nebýval chorý, odkedy je v škôlke tak furt čosi...
ATB mal do troch rokov raz a to indikované kožnou

janulqa07
11. mar 2010

hmmm ale to asi iba zo zaciatku, kym ziska lepsiu imunitu, musi to byt na nervy ale do leta bude odolnejsi

luciaf13
11. mar 2010

ahojte 🙂 to co je vonku??????????? SNEH! bleee uz nie!!!!

Maminky, tehulky uz to u mna zacina naplno v hlave pracovat a kazdu noc rodim 😀 😀 😀 dnes ma celu noc vsetko bolelo a tak som skoro vobec nespala len som rozmyslala samozrejme o porode 😎 a ked som nadranom konecne zaspala tak sa mi o nom aj snivalo...... 😎 a potom som uz musela vsta a Jakubko bol ako sto certov rano..chvalabohu isiel dnes babke a dojdu s nim poobede domov, bo dnes by som ho nezvladla.....katastrofa.

No ale umyvacka umyva, pracka pere a ja sa asi nejako vyvalim na gaucik a obcas vas kuknem co pisete 😉
pekny dnik

juliagregor
11. mar 2010

minule som čítala, že deti nie sú také choré, ked chodia iba na pol dňa, že tam nespia...
ale mne to vôbec nerieši situáciu,.. ráno bežím do škôlky, potom zo škôlky a na obed už zase deti spia a keby mám bežať zase asi ma picne...a predsa nemusím toľko variť, ked tam papá...
našťastie zje všetko, ja varím všetko, nemáme žiadne diéty...

včera mm uvaril perfektnú polievku...normálna fazuľa (mala som švábku), uvariť s lečom, pomixovať, pridať zemiaky uvariť , jemná zásmažka, smotana..a k tomu hrubé slíže...chalani zjedli plné taniere..mňam

nesledujem Ečka, lebo už by mi musela celkom šibať, pridávam im po troche všetkého, aj salámu aj párky...
som potravinárka, tak moc nestresujem...

juliagregor
11. mar 2010

ahoj lucka 😉
ja milujem svojich pomocníkov 🙂

Jakubka si ako rodila?

janulqa07
11. mar 2010

juli ja som tiez davala malemu vsetko a je v poho, tiez som potravinarka 😀
mozno tie choroby su len zo zaciatku a casom prejdu ved uvidite, ale uplne chapem ze s dvojcatami sa tazko beha kedy a kde chces
my dnes odchadzame k babke tak mam aspon pokoj od varenia 🙂 cakala som oteplenie kedze ideme po polska tak sa tesim 😠

juliagregor
11. mar 2010

ideš pozrieť na kočíky?

luciaf13
11. mar 2010

Jakubka som rodila dopolovice normalne a odpolovice cisarskym 😎 a teraz sa zatial stale nevie ako budem rodit, v poroadni doktor povedal ze je to 50:50 a ja sa stale neviem rozhodnut. Ani nevie ci sa budem moct rozhodnut ale hadam moje slovo zavazi, len neviem aky porod chcem. Hrozne sa bojim nejakych komplikacii ak by som rodila normalne .....no neviem uvidim co povedia v nemocnici kam uz idem na dalsiu poradnu 🙂

matelko1
11. mar 2010

dobre ranko prajem 🙂
dnesna noc bola lepsia.pospala som si aj ja 🙂
alex ma po ockovani,co este v nemocnici ockuju,neviem ci to bolo proti tetanu alebo nieco ine,tak mu teraz po 6 tt vpich zahnisal.uz som volala dr,tak je na seminari,mam jej zavolat zajtra.

janulqa07
11. mar 2010

treba nam len blbosti, chcem kuknut tehu oblecenie, paplonik pre maleho aby sme konecne nevlacili stale zo sebou, s take blbosti do bytu, ked nebude zima kukneme ceny veci pre deti a potom niekoho vyslem na nakup, mal to byt poznavaci zajazd a tak sa budeme len mrznut 😒

alienka73
11. mar 2010

Ahojte vsetky 😉 .
Luci drzim palce nech si este ten zvysok tehu uzijes pomerne v klude. Kedy ides na poradnu?

Baby, mne vcera poobede, vecer tvrdlo brusko, asi mi dr nasadi viac magnezia ze? Pri malom mi tvrdlo az na konci. Toto tehu je cele ine, uz sa citim ako v 8mesiaci hlavne poobede, doobedu sa celkom da ale ked niekam mam ist ako dnes na krv tak uz ani v aute neviem sediet , vsetko ma tlaci. Uz nech je teplo nech uz nemusime byt take nahulane. Ja som tiez z toho snehu sklamana. Aj ked nechystam sa von ale maleho mi je luto.
Ale zacula som v predpovedi ze od buduceho tyzdna sa ma oteplovat? Ci to len halucinacie?

Ja mam poradnu v pondelok tak dufam,ze bude vsetko o.k.

Jani stastnu cestu do Polska.

Juli a to leco co ste dali do polievky je z obchodu alebo ste vy doma robili?
Nam doniesol svokor vcera gulas, ale taky nekoreneny nestiplavy, pomaly ani nesoleny, tak sme malemu pomixovali a zjedol lebo on by inac len tu vodicku z toho vypil 😅 .

luciaf13
11. mar 2010

Alienka az vo stvrtok idem buduci na poradnu, teda ak sa dovtedy nerozsypem 😀 😀
a neviem ti poradit ohladom tvrdnutia bruska.......ale o velkosti ti mozem rozpravat kolko chces 😎 😎
v aute sa inak ajm ne zle sedi, asi preto ze drobci su natlaceni a nohy maju hore a strasne vzdy kopu, normalne akokeby neznasali cestu autom.....ale ja uz ani nikam velmi nechodim, neda sa mi......

janulqa07
11. mar 2010

lucia uz to vydrz a dogulaj 😀
alienka dakujem ked vobec niekam pojdeme koli tomu pocasiu ☹