Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
14. mar 2010

lucka neviem ktorý tt, a tak sa smejem, že maťko prišiel a maminka prečo plačeš 😀

maartinkaa
14. mar 2010

ahojte dievky, 😉 😉 😉 😉

len tak narychlo, gratulujem feferonke ku krasavcam a mrzi ma, co vsetko si musela zazit 😢 ,dufam, ze uz bude len dobre a budes si uzivat miminka 😉

pozrela som si aj katkine babiky a su naozaj rozkosne, tak si ich uzivaj 😉 a este prajem vela, vela mliecka.lebo je drahe 😀 😀

juli, potvrdila som ti priatelstvo na FB 😉

katrinb
14. mar 2010

tintin - ja mam najmensiu velkost 56, ale je to velke. Jedine body co su akurat su body, ktore som kupila v Mark and Spencer. No tam je len newborn. Ostatne "newborn" su im velke...ale da sa to. Neva, oni ochvilinku do toho podrastu. Jedine co im je na 56 velke su nozicky...ostatne je to v pohodicke.

Julka - dik 😉 To mi je luto, ze chalani su chorucki ... ☹ Kamosku s chalanmi pozdravujema nech su hlavne zdravi.

Jajka - no s tym amnio to mas tazke...hlavne sa drz....a nemylsi na zle...

Baby - maminy poradte. Moje kocky po papkani pekne zaspinkaju..ale ked ich davam odgrcnut...tak bud si neodgrcnu, alebo ak ano...a to niekedy ledva pocujem, alebo to nie je taky origos grc....tak sa mi zobudia a potom nechcu uz spinkat. Len kukuckuju....ako ste to s odrgavanim riesili vy? Dost ma to stve....lebo uz tolko nepospinkaju.

😖

katrinb
14. mar 2010

maartinkaa - 😀

juliagregor
14. mar 2010

katka mne tiež nechceli odrgagávať, deti nemusia vždy odrgnúť, daj aspoň na bok...
najlepšie odrgnutie je bez perinky ...
ale ked si mi neodrgli bála som sa...

maťka dik...

mauzos
14. mar 2010

Juli ten Dino je perfektny 😀

Katka krasne babulky 😵 Nasi tiez tazko odgrgavali, hlavne ak pocas papania zaspinkali. Nosili sme ich na rukach, alebo polozili na brusko kym si neodgrgli, niekedy to trvalo fakt dlho. Ale tiez som sa bala ich ulozit bez odgrgnutia. Velmi dobra poloha je na tigrika, poradila nam ju neurologicka a fakt pri nej odgrgli omnoho rychlejsie.

luciaf13
14. mar 2010

Katrin nas Jakubko tiez prilis negrgal ked bol malicky a vlastne ani teraz si negrgne poriadne 🙂

mauzos
14. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tu je ta poloha tigra na strome 🙂

juliagregor
14. mar 2010

mauzi aký krásny bobáčik... 🙂
to je dobrá poloha aj pri bruška boleniach 😉

začínam mať depku, ja upratujem a chalani za mnou rozhadzujú ale už aby bolo slnko, lebo ma vystrie 😠

luciaf13
14. mar 2010

julka veru mas pravdu s tym slneickom...uz sme z tej zimy vsetci otraveni a mrzuti.....nech uz je krasne, deticky vypustime von a budeme si vychutnavat jar 😉uz zachvilku

alienka73
14. mar 2010

Mauzi , nas ani taku polohu neznasal, ked mal bolave brusko, ale nastastie odgrgaval skoro stale. Kamoskin maly to mal ale presne tak ako Katrin pise, maly ked uz konecne odgrgol uz nezaspal, tak dufam, Katrin, ze sa vam to rychlo upravi.

Lucia pisali ste o hadzani"hrachu o stenu", chcem sa spytat aj vase deti neodpovedaju na otazky? Ci to len ten nas odpozoroval od ocka, ktory je stale taky zamysleny,ze neodpoveda. 😒 Maleho ked sa pytam nieco nikdy sa nedockam odpovede, uz najnovsie idem k nemu a postavim ho do pozoru nech mi pozera do oci a dorazne sa ho este raz opytam 😲 . Ale si pripadam ako nejaky policajt. Mam doma mlcanlivych muzov, ale len co sa tyka odpovedi....

juliagregor
14. mar 2010

adka bud rada 😅 ja som taká ohučaná...
aj maťko mal také obdobie, bol mysľou úplne inde a nereagoval, tak ma dokázal vytočiť...

teraz pre istotu je to naopak, a na otázku, prečo zase vysypal tie boxy mi odpovedal, ja som policajt a teba dám do väzenia ... 🙄
a som vybavená, už nech idú spa, nejako sme všetci zle vstali...

luciaf13
14. mar 2010

Alienka nas Jakubko ma teraz obdobie, ze vzasade odpoveda opacne a negativne 😝 😝 a odpovie len na to na co chce.....on este len objavuje caro reci, pretoze zacal rozpravat cca pred 3mesiacmi tak poriadnejsie. A tvoj Matusko kedy zacal rozpravat?

luciaf13
14. mar 2010

Cize nas rozhovor:
Jakubko: Pride tato
Ja: Ano pride tato
Jakubko Nepride Tato!!!!
Ja: No dobre nepride
Jakubko: Pride tato!!!!!!!!
Ja: Dobre tatinko uz je na ceste z roboty.(este s kludom)

toto sa zopakuje asi 30krat a potom zacne Jakub uplne "vrestat" a nech mu poviem cokolvek tak place ..takze teraz ked uz nevladzem tolko tak mam taktiku, ze odidem od neho do inej izby a on sa sam ukludni a je pokoj.

alienka73
14. mar 2010

No Lucia, tak to je tiez dobry rozhovor 😀 . To by ma tiez porazalo.
Matusko zacal rozpravat okolo 2rokov a teraz si vkuse nieco melie, ale mna vytaca, ked sa ho pytam, ci chce ist von napr. ci chce ist ku tomu a tomu kamaratovi alebo a hlavne ci chce nieco papat alebo pit. On sa tak pohruzi do hry ze on nepotrebuje jest a pit 😒 . A ja som z toho strasne nervozna. A vzdy meni chute. Obedy nie je vacsinou problem ale jedla pomedzi to, katastrofa , on nepotrebuje jest a pit 😒 .Keby bol nejaky velky maco tak to neriesim ale je malicky a chuducky tak ma to ser...ka.A hlavne viem, ze by nieco zjedol ak by som sa trafila prave do jeho chute ale zistit co chce a natahovat sa s nim nech teda pride do stolicky to je na nervy.Velakrat to skonci tak ze ma rano mlieko potom obed a potom malicko nieco vecer a zasa mlieko 😲 . A bojim sa ze sa mu tym scvrkol zaludok.

luciaf13
14. mar 2010

Alienka mi hovor..niekedy som na infarkt, zvlast teraz s takymto bruskom 🙂
A chute neriesim. Jakubko rano doma zje jogurt, potom obed a obcas jablcko alebo banan, potom vecera z ktorej zje asi tak 1/3 😖 ale on je taky valibuk tak ho nenutime jest .Ale zaujimave je ze ked je u babky jedne alebo druhej tak srotuje 5krat denne a vsetko co mu nalozia. To doma nehrozi. A je pravda, ze Kubko doma tiez niekedy iba obeduje a inak nechce jest.....

katrinb
14. mar 2010

dakujem maminy....aj tebe mauoz za link / a si predstav, ze tu fotku uz mam ulozene, este ked som bola tehu..tusim si niekomu uz predtym radila, ako odgrgnut, a ja som si to vtedy ulozila....super...upokojili ste ma, ze nemusia stale odrgrnut... 😵

alienka, lucia - no nemate to lahke baby.....fiiha, co ma caka 😉

juliagregor
14. mar 2010

lucka ada ja som mala niekedy ozaj viac roboty s maťom ako s dvojkami, tam som vedela najesť, prebaliť, uspať, povoziť...
ale Maťo furt vymýšľal, nechcel jesť, na mlieku bol hádam mesiac, reval pre každý padnutý list zo stromu, kým si zvykol, ozaj bol hrozný a aj tzeraz máva také stavy, vtedy musí byť jeden len s ním, ...
maminka aj ja som bábätko
maminka aj ja sa chcem nosiť
maminka ja chcem teba

katka 🙂 ešte chviľku budeš mať iné starosti...

janulqa07
14. mar 2010

ahojky tak po tazkom vikende sme konecne doma 🙂
polsko konstatujem ako nepodareny, dlhy vylet, ale nic prekvapive sme nezistili, pre dvojicky kociky ziadne, ceny hroza 😠
poradna dopadla dobre, tak sa tesime dalej, a ja samozrejme este nicomu neverim 😀 ň

katka male su krasne, hlavne nech ste zdrave, drzte sa 😉

juliagregor
14. mar 2010

ahoj janka
tak párik ti potvrdili 😉

janulqa07
14. mar 2010

ahoj juli nie lekarka nic nepovedala, iba to ze ak by si lekar nebol isty napise podozrenie na pohlavie, ale ta neviem neviem 😀

chalani ako? Matko zdravy?

juliagregor
14. mar 2010

ahoj,
soplia všetci, zrovna sa kúpu, mm ich stráži...
ale skoro ma piclo..vyzlečiem jedného, druhého, tretieho zrazu šimon ciká andrej ciká a maťo chcel tiež ale už som kričala nech skúsi.. 😀

janulqa07
14. mar 2010

hehe no nevydrzali noooo 😀 nam sa to stava stale
takze mas troch marodov? chytili od Matka co? Nas tiez sopli a mysli ze aj pocasim to je

juliagregor
14. mar 2010

asi aj počasím, ale oni si to stále takto prenášajú...kým nie je teplota, tak sa dá, len malí zle spia, ked majú soplík, budí ich to a nariekajú..
a malý nachladol, či ešte tiež len trochu soplí?

janulqa07
14. mar 2010

no rano zacal kychat a sopli trosku
no asi to je retazove u vas co to aj nas caka 😲
a cez vikend ste stihli niekam vyrazit ake bolo pocasie?

juliagregor
14. mar 2010

veru nikde sme neboli...
v sobotu som bola v škole a dnes chcel ísť Maťo babke ale začalo fúkať a pršať tak nakoniec bol doma...

janulqa07
14. mar 2010

jaaj to muselo u vas vyzerat 🙂
no to pocasie je nanic a hlavne pre deti

julietka
14. mar 2010

ja len na skok zdravim vsetky babulky 🙂

katrin krasne babulky mas, nadherne princeznicky 😵

juliagregor
14. mar 2010

ahoj julietka 🙂

ked sme boli ešte v pôrodnici, odrgávať som dávala deti na kojaci vankúš, ležali uplne navrchu a museli mať voľné dýchacie cesty, nesmeli mať bradu zloženú k prsiam...dobrá poloha aj na reflux..

už spíme 😎

julietka
14. mar 2010

ahojki juli 🙂 ked si tu aspon sa spytam...kedy sa vam podarilo s dvojkami vybudovat ako taky rezim? kolko mali tyzdnov? ja ked si myslim ze uz ho mame, tka ho zrazu nemame 😅
dnes som znova skusila ze budem ich budit naraz na papanie, ale vobec to nema zmysel, vzdy ked je jeden hore ten druhy sa nevie ani za nic zobudit..