Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
19. apr 2010

no ved to ze iba kopu mlieka popije a aj tak je hladny len mu to nejako este nedochadza, vie si opytat jest, ale to sa len pohra s tym 😠
tebe sa nechce ucit co 😀

juliagregor
19. apr 2010

nechce 😀 😝
a ked sú malí hore to sa ani nedá,

janulqa07
19. apr 2010

a ked zaspia padas za nimi?

juliagregor
19. apr 2010

nie, vtedy varím druhé... 😀

janulqa07
19. apr 2010

ale myslim vecer, ked zaspia este nieco vladzes?

juliagregor
19. apr 2010

včera som zaspala skôr ako oni ...
inak normálne bývam hore do 23.00 ...
ked boli malinkí , tak som líhala hned s nimi...to len teraz machrujem 😀 😝

janulqa07
19. apr 2010

a rano? ved ja by som uz padala od unavy

juliagregor
19. apr 2010

idem do škôlky a vzduch ma preberie 😀
inak niekedy by som tak spala, že by som plakala, ale už som si zvykla málo spať...teraz chalani už konečne sem tam prespia noc a je to cítiť...
a hlavne vonku slniečko a hned mám lepšiu náladu...
varím tak na dva-tri dni a zajtra zase budeme vonku aj doobeda...
pozerala som opakovanie bez servítky...skúsim tú drožďovvú polievku..

janulqa07
19. apr 2010

mne sa tazko vari, lebo varim iba pre seba a maleho, manzel ma obedy v praci a vecer chce iba do niecoho zobnut
ked navarim na dva dni tak sa to nezje nikdy, maly teraz nechce a mne nic nechuti, no na nervy je to teraz

obdivujem ta, ja by som teraz spala ako medved, ale je to tym ze som tehu ale predtym som niekedy odpadla s malym na obed a poobede som sa nevedela prebrat

v zime ked ides do skolky tak to verim ze vzduch ta preberie 😀

juliagregor
19. apr 2010

janka ja som bývala neskutočne unavená a často som plakala, že som sa nemohla venovať Maťovi a mohla som si dalšie tehu odpustiť... 😎

janulqa07
19. apr 2010

mna bralo spanie na zaciatku a teraz koli pocasiu, iba ked bol Matus malinky som plakala, bol strasne zly a nestihala som nic pri nom, nemala som nikoho kto by pomohol
teraz si radsej nepredstavujem ako to budem zvladat, sice mam manzela tak dufam ze ten bude pomahat, ale teraz radsej spim kolko sa da, nadbehnem si na potom 🙂

o kolkej vstavate? chalani vstavaju rovnako?

juliagregor
19. apr 2010

zobudia sa navzájom, jeden nedovolí druhému spať 😝 , priemerne tak 6 - 6.30

len spi, ale nadbehnúť sa to nedá, ale mohlo by sa 😉

janulqa07
19. apr 2010

no aj tak je to este taky normalny cas a Matkovi sa chce vstavat?
ja som zvedava ako to bude s nasim ked bude musiet vstavat do skolky

juliagregor
19. apr 2010

zobudia ho, idú si do izby pre "ató" a samozrejme, že s patričným a hlasným prejavom.. 😀

Jani zvykne si a kde si vybavila škôlku?

alienka73
19. apr 2010

Jani, bud rada ze v podstate ti netreba vela varit. Moj mm chodi na obed domov aby uspal maleho lebo to je niekedy dlhodoba vec a tak to spaja s obedom a ja uz nevladzem varit. Mame zo vcera este druhe ale maly je strasne vyberavy a ma rad polievky tak musim este nieco rychle chutne vymysliet. A dnes zas nemam opatrovatelku lebo jej je zle tak som na nervy z toho. Nebude az do piatku a neviem co s malym vymyslime. On sa nudi lebo uz si zvykol ze min, tyzden sa vkuse s nim hrala a teraz zas nic 😖 . Predtym si vystacil aj sam na hranie teraz sa to zmenilo. A to uprsane pocasie mi nepridava na nalade. Akurat si idem dat medovku na nervicky. A poobede ideme ku porodnicke, tak som zvedava na nu aj co povie.

janulqa07
19. apr 2010

juli nejako sa to zariadilo samo, boli sme u svokrovcov, byvaju tak 20 min od nas na dedine, tam sa da samoozrejme vybavit ci dieta zoberu alebo nie, tak to vybavili, manzel tam hned blizko pracuje tak ho rano vezme do skolky a poobede ho vyberie, ak by nahodou nemohol su tam svokrovci a svagor s manzelkou, ktori sa ponukli s pomocou, je to docasne riesenie, uvidime ako to bude fungovat, aspon s detmi nebudem bezat keby nieco v skolke bolo, ale pojdu po neho stary rodicia a mozno tam casom pojdeme byvat, ale to az sa poriesi manzelov problem co sme pisali v IP

alienka nezavidim, mna to pocasie rano dorazilo, my ani nemame kam ist, lebo tu sa neda nikam jedine do obch.centra a to nie je nic pre mna a maleho 😒 tak si skladame kocky a tak, nooo ja skladam a on to komentuje

matelko1
19. apr 2010

ahojte.prajem pekny aj ked uprsany den 🙂
tak to pocasie ma nahnevalo,nemame kam ist,ved to je hrozne.cely den bude asi prsat.vikend krasny a ....

juliagregor
19. apr 2010

u nás je krásne a slniečko 😀

kočky dostali ste odo mňa správu na FB (depilácia), niektoré mi písali, že im nič nedošlo 😠

janulqa07
19. apr 2010

juli tak ideme k vam 😀

ja som dostala ale nemohla som sa vyjadrit, plakala som 😀

juliagregor
19. apr 2010

ja som ´tiež plakala a ked sa moc smejem aj "krochkám" muž skoro zo mňa odpadol

varím vývarovú (kosti z karé) zeleninovú polievku, cestoviny z karfiolom a bud bryndzové halušky alebo palacinky (záleží kedy príde mm), azajtra spravím plenené kur. prsia bryndzou a kúskom syra...je to stráááááááááááááááááááášne dobré

juliagregor
19. apr 2010

poď, aspoň nám bude veselšie 😀

matelko1
19. apr 2010

katrin male su nadherne 🙂 ..ako ti v noci spinkaju...mliecka mas dostatok?

matelko1
19. apr 2010

juli tak nebud skupa a posli aj k nam slniecko 🙂

juliagregor
19. apr 2010

už som bola v okne adohovárala som Oscarovi 😀
máš IP

matelko1
19. apr 2010

juli dik,dobre som sa zasmiala 🙂

alienka73
19. apr 2010

Juli posli recept na tie plnene kuracie prsicka, to by mi asi chutilo 🙂 .

juliagregor
19. apr 2010

kuracie prsia narežeš na veľký rezeň, vyklepem a potriem bryndzou (trošku je riedim smotanou alebo mliekom), len trošku aby to lepšie išlo, a do stredu položíme tvrdý syr (v strede, asi 1x1 cm, a šírka cez celé mäso), zložím napoly a pripnem špáradlom alebo tými krátkymi kovovými ihlami, trojobal a vysmažiť....k tomu zapekané zemiaky, tá bryndza dá tomu výbornú chuť...ja robím všetko od oka, tak nemám recept...
mäso nesoliť, bryndza je slaná
niekedy to robím aj tak, že iba urobím dierku do prsa a bryndza tam vtlačím aj syr, ale to je rýchlovka, ked sa mi z tým nechce serinkať...
ked robím halušky , nechávam si tretinku bryndze a to mám na 4 rezne....

juliagregor
19. apr 2010

tá bryndza zvykne tiecť, tsak nedávaj až ku kraju...najlepšie je to čerstvé..a horúce

alienka73
19. apr 2010

Jasne, dik 🙂 . vyskusame. 😉

Fucim a to dnes asi ani maly spat nebude.Lebo sa nijak neunavi. Vcera tiez nespal cez den a vecer odkvecol az o 9tej 😒 .

janulqa07
19. apr 2010

ja sa snazim uspat nejako maleho lebo poobede pri ocnej to nedopadne dobre, lebo bude nervozny 😒

dnes sa nam podarilo zbavit jedneho kocika po Matusovi, tak som stastna, ze je menej bordelu doma
ja mam stale chut na cinsku kapustu, cez vikend sme ju nemohli zohnat 😠