Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
7. jún 2010

ahojky prajem krasny dnik 😀

konecne je vonku nadherne, nech rychlo vsetko poschne po zaplavach, @matelko drzte sa uz nech to mate za sebou
ja si zacinam zvykat na luxus... rano mam ranajky na stole, obed stale navareny, upratane, o maleho sa pekne stara................ este ho naucit kojit a potom mozem ist na dovolenku 😀 😝
dnes ma nejako pobolieva brucho v strede ako moj maly hovori pri gombiku 🙂 tak dufam ze sa len natahuje

@juliagregor uz si uzivate pocasie?

juliagregor
7. jún 2010

@janulqa07 ide na nás búrka, tak sa zatmelo...dúfam, že nezačne pršať a za hodku idem do škôlky...
no kopú detičky a pri tom "gombíku" to aj mňa bolelo 😎
robím ten dotazník a mám hlavu deravú 😀 😝 nejako mi to nemyslí...

alienka73
7. jún 2010

@adjka, ja neviem kolko vazia moje lebo naposledy mi ich vazili niekedy v 32tt a to mali vraj obe cca 2kg ale ktovie, pri malom mi tiez netrafili vahu, mal menej ked sa narodil ako predpokladali.
Tie otazky, to ked ides na vecko a ta tam picha tak to mam aj ja, nie stale, zalezi ci idem a predtym som lezala alebo som predtym urobila kratku prechadzku po byte, vtedy to picha viac.
Tvrdlo mi brucho tak 2- 3 x cez den a v sobotu na monitore ked som bola a mala som vraj nejake kontrakcie tak sa ma dr pytala kolko magnezka beriem. Moja gyn mi naordinovala davnejsie 2x denne magnezium lactici a tato porodnicka vravela, ze je to malo, ze minimalne este na obed si mam jednu dat cize 3x 1. Pritom tiez tak viem ze pred porodom treba znizit davku lebo budu deti nervozne aj som sa to pytala dr a ona ze nie, ze musim brat lebo potom mi ho v nemocke budu davat do zily asi mala na mysli ak by hrozil predcasny porod. Tak teraz beriem 3x denne a dufam, ze deticky nebudu nervozne....Aspon do konca 36tt by som cchela vydrzat a mozno si potom znizim na 2x denne, co myslite? Ono kazdy lekar ma iny nazor ale toto co pise Katrin som pocula...

janulqa07
7. jún 2010

no pri troch detoch sa nedivim da to zabrat, ale zmaknes to urcite 😎

hlavne ze dnes hlasili pekne pocasie, sice aj tak im to malokedy vyde, dufam ze to stihnete a vietor by to mohol rozfukat, len nech uz nikde neprsi

alienka73
7. jún 2010

@janulqua07 to mas super a budes mat taky luxus aj po porode? To aku vilu tam mas? Posli mi ju, u nas je navarene tak raz do tyzdna inokedy musim nieco varit ja, upratane tak do polovicky a na zvysok kaslem , o maleho postarane kedy ako ale nejak uz snad vydrzime.
Drzte sa!

juliagregor
7. jún 2010

janka ani nie...len myslím na všetko možné a nesústredím sa...musí to mať "kultúru", aby som to mohla posielať cez net...

alienka už si tu dlhšie píšeme a zatiaľ sme došli na jednu vec: jeden lekár-jeden názor, jedna sestrička- dva názory (týka sa to hlavne starostlivosti o deti)....
ešte si malý týždeň a kľudne si to magnézko daj...neboj sa deti budú OK 😉
ja verím tomu, že kľudné tehotenstvo, kľudné detičky, tak im pekne spievajte..a dohovárajte 🙂 😉

alienka73
7. jún 2010

Juli dufam, ze mas pravdu aj ked kludna v tehu nie som velmi a nas maly mal tiez vysoke davky magnezka zo mna a teda kludny je len ked spi 😀 .

janulqa07
7. jún 2010

@alienka73 ano mame vilu 😀 dvojizbovy byt, do ktoreho nemame kam dat malemu postel a postielky 😝 vsetko je samozrejme robene vramci moznosti manzela, ale snazi sa takze ked nieco neuprata akoze to nevidim
maly ho uz od rana spomina, lebo pri mne sa nudi tak je teraz plny energie a bude sa vybijat pri nom 😀
uz mas krasny tazden tak uz len chvilku vydrzat 😉

juliagregor
7. jún 2010

vieš aké je u nás ticho, ked deti spia... 😉
dnes vstali o 6tej a vozili sa na motorkách 😝
a vždy lepšie aktívne dieťa ako tiché v kutiku a uplakané dieťa ....
akú sušičku si si objednala?

juliagregor
7. jún 2010

Janka len si pekne užívaj obskakovanie.... 😉

janulqa07
7. jún 2010

mala som to aj predtym ale neviem kolko mu to este vydrzi, teraz je to v pohode lebo ani nevladzem robit, ale inac ma so mnou problem, smeje sa zo mna "ja sama ja sama " 😀 nooo ked sa niekedy na to neda pozerat

juliagregor
7. jún 2010

si skoro ako moje deti, ja šam, neťem.. 😀
no už sme hore...
pekný dník prajem...

janulqa07
7. jún 2010

nooo co sa za mladi naucis........ 😀

drzte sa

alienka73
7. jún 2010

Juli objednala som tu AEG co si poslala link ale dnes mi volali ze ju stale nemaju na sklade dodavatelia tak musim skusit inu stranku... 😒

juliagregor
7. jún 2010

@alienka73 kľudne počkaj...ked ju nemá jeden, nebude ju mať ani druhý...

janulqa07
7. jún 2010

neviete mi poradit? musim sa dat uz teraz vypisat na matersku? myslim ze je to v tehu knizke od 35tt

alienka73
7. jún 2010

janulqa az teraz som pochopila tvoju vilu, ja som mala na mysli ci mate vílu, co vam doma upratuje vari a robi ranajky kazdy den 😀 ....ale nevadi , nepochopili sme sa. 🙂
Minimalne 4tt pred porodom mas byt na materskej....

janulqa07
7. jún 2010

@alienka73 😀 stava sa obcas 😀
konecne mam doma ticho, nejedli sa a uz ich niet 🙂
a ja si idem konecne poobjednavat co este treba a hlavne kocik

matelko1
7. jún 2010

@janulqa07 a kocik si si aky vybrala.

my sme sa boli trosku prejst,voda sa stale odcerpava.

janulqa07
7. jún 2010

@matelko1 a pocasie mate ake? aspon ta voda klesa?
kocik casualplay s twinner, len teraz riesime ci ho ist kupit do polska alebo si ho dat poslat, tam je o dost lacnejsi ako tu

matelko1
7. jún 2010

voda klesla uz,teraz kazdy upratuje na zahradach a vyhadzuju vsetko von z domu.este,ze my sme dopadli tak ako sme dopadli.len ta spodna voda stale vyraza von.
kocik si si dobry vybrala,ja som sa bola nan pozriet a ked sa naserinkam,tak sportovu cast si kupim a tento predam.uvidim to je este daleko.zatial sa mi don chlapci vmestia 🙂

janulqa07
7. jún 2010

no my sme uz boli kukat pouzivany jane ako mate vy, kvoli peniazom som ho chcela ze usetrime, ale manzel videl na mne ze chcem ten casualplay, posnazil sa viac a mimo prace este makal aby na neho bolo, tak som zvedava, maju ho v polsku chcela som ho ist kuk, ale nemaju dve rovnake vanicky 😠 tak preto asi objedname
ked bude napisem aky je, sama som ho nevidela, ale ziaden nie je idealny, kazdy ma nieco 😒

dufam ze fakt bude teplo, nech sa toho zbavite, clovek ma dost starosti s prezitim a este ta voda

matelko1
7. jún 2010

@janulqa07 ja som uz aj chlapcov dala do toho kocika casualplay a vozila som ich v predajni 😀 ,ale plakali,tak som si povedala asi sa im nepaci 😀 ,ale nie.....vyhoda toho kocika je,ze sa daju aj sportova cast,aj tie vanicky easy otacat tak ako chcem ja.na tom jane sa nedaju otacat....nejde mi ani o tie vanicky,ale o tu sportovu cast,ze deti sa mozu pozerat aj na seba a kopat sa 😀 ....jasne kazdy kocik ma nieco,ani jeden nieje idealny,taky asi este nevyrobili 😀 😀 😀

janulqa07
7. jún 2010

@matelko1 prave kvoli tomu otacaniu ho chcem, ako sa ti zdal velkostou? niekde som citala aj kritiku vraj ta sportova cast je malicka
chalani vedia ze ich je naj, ved si zvykli 😉

matelko1
7. jún 2010

@janulqa07 no,je ta sportova cast oproti jane mensia,ale zdal sa mi dobry.keby,ze sa neomeskal dovoz,tak ja ho mam 😵 ..uz len kvoli tomu otacaniu,ale ako hovorim,nebudem spokojna s jane sportakom tak ho kupim.zatial som spokojna,je lahky,dobre sa ovlada,a aten casualplay je o cosi tazsi a je aj dlhsi,ale to si zvyknes.

janulqa07
7. jún 2010

@matelko1 dlhsi? podla info na nete by mali byt rovnake 😲

bozinku ale chalani starnu 😀 cas rychlo leti

matelko1
7. jún 2010

@janulqa07 ano je o cosi dlhsi a tazsi.
veru cas leti,ja ti dam ze starnu 😀 😀 😀

janulqa07
7. jún 2010

@matelko1 cudzie deti rychlo rastu, aspon sa tak hovori a vidim ze je to pravda, rastiete do krasy 😀
ja uz o kociku radsej nic nezistujem lebo je neskoro vyberat dalsi a manzel by ma .............. 😲

matelko1
7. jún 2010

@janulqa07 a v polsku co vyjde taky kocik.o kolko je lacnejsi.a co vsetko ku kociku si si obj.myslim tym fusaky atd.co vyjde komplet u vas.

janulqa07
7. jún 2010

@matelko1 cena sa hybe podla kurzu ale okolo tych 850 komplet, vyberas si z troch farieb, v cene su sportova cast, autovanicky, nanozniky a plastenky, u nas vraj je iba cierny , sportova cast a autovanicky v cene