Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
8. júl 2010

@tintin krásne bábiky a ako pekne spinkajú 😉

juliagregor
8. júl 2010

@aknats ved aj ty sa dočkáš 😉 a po neprespatej noci si ráno budeš hovoriť, jaj ako mi bola dobre tehotnej 😀

aknats
8. júl 2010

@juliagregor 😀 😀 😀

juvimail
8. júl 2010

Ahojte, blahozelam vsetkym maminkam, ktore maju pod srdieckom hned dvoch cloviecikov. Nemate niektora zaujem o kupu kocika ABC design ZOOM - konstrukcia, hlboke vanicky, sportove sedacky, autosedacky+zmensujuce vlozky do autosedacky, fusaky (abc design cierne) - vo farbe GOLD, k tomu sa hodiace slnecniky (presne vo farbe ako kocika) + emitex taska SPORT cierna (pc cca 45 €) a plastenky do dazda?
Vsetko spolu stalo povodne nad 30 000 SKK. Teraz by bola cena 600€ (prip. dohoda). Osobny odber okolie BA a SC
Sportove sedacky su takmer nepouzivane, najviac sme pouzivali vanicky a autosedacky, ale su v super stave, na konstrukcii vidno, ze uz bola pouzivana. Super kocik, my sme boli velmi spokojni. Zvlast pre "zimne" dvojcatka super, lebo vanicky su krasne velke a pre babatka dlho vydrzia, ak dlho nesedia. V pripade zaujmu piste na mail juvimail@gmail.com, poslala by som aj fotos.

juvimail
8. júl 2010

@juvimail ...predaj tak august, september, lebo teraz budeme odcestovani.

juvimail
8. júl 2010

@juliagregor presne to si teraz opakujem ja, ked nam idu 4 zuby naraz a najhorsie je to v noci...ale bude aj lepsie:D

aknats
9. júl 2010

@tintin sú na zjedenie, hneď by som ich vybozkávala a pomačkala 😵

aknats
9. júl 2010

@juliagregor kto tu ešte vlastne nerodil, okrem decembroviek 🙂 Ty máš najlepši prehľad, lebo mne sa to už nejak kríži 😠

pekný slnečný dník, maminky

bombula
9. júl 2010
juliagregor
9. júl 2010

@aknats už nemám taký prehľad, s maminami čo si píšem, už iba dve budu za chvíľku maminy 😉

juliagregor
9. júl 2010

@juvimail bobátka malé 😔 , zuby su potvory, mne šimon to ťažko znáša 40ky a zábaly, zbytok chalanov boli nekľudní, ale dalo sa 😔

matelko1
9. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
veru zuby su potvory.moji chlapci slintaju a maju uz aj dasienka opuchnute,tak som zvedava,ze kedy vyjdu prve zubky.ruky si do ust davaju,ked maju plienku tak s tou si masiruju dasna.

aknats
9. júl 2010

@juliagregor tak moje dobré správičky.

naše babies sú zdravučké a sme chlapček a dievčatko 😀 😀 😀

katrinb
9. júl 2010

@aknats gratulujem ku pariku...je to suuuuper

juliagregor
9. júl 2010

@aknats gratulujem 🙂 🙂 🙂 padol Ti kameň zo srdca 😉

juvimail
9. júl 2010

@aknats blahozelam, to je uplne super🙂 Nasi boli az do porodu chlapcek a babatko, lebo to druhe sa nejako nikdy nechcelo ukazat...este tyzden pred porodom mi lekar hovoril pri usg, ze toto baba nebude, to ma gule...:D

juliagregor
9. júl 2010

@juvimail 😀 , ten dr. mal divoké oči ---

s_o_n_i_k_e
9. júl 2010

strašne Vás obdivujem 🙂 nám švagrina minulú stredu oznámila namiesto toho čo sme boli istý, že čaká jedno mimi jej povedali na sone, že sú tam dve, tak mama je ešte teraz v šoku a nevie to predýchať a brat a švagrina to isté, lebo by ich v živote nenapadalo, že je tá možnosť mať dvojičky. Teraz je v 13t mali aj fotečky a termín má 12.1 ale ako čítam, že sa rodia skôr tak hádam aj pred vianocami budú už na svete 🙂)) ja osobne sa teším ale určite to bude chcieť vela práce a sily.
Mama ta sa bojí o švagrinu, lebo pri prvom mimi bola aj v nemocnici kvôli anémií a bojí sa aj pôrodu, že ako to dopadne, neviem či je šanca, že môže žena s viac mimi v brušku rodiť normálne. Ja sa moc nevyznám lebo ja mimi nemám a ani neplánujem 🙂

juvimail
10. júl 2010

@s_o_n_i_k_e Svagrine drzim palce, hlavne nech nestresuje 🙂 Ja som cely zivot vyslovene nechcela dvojcata a aha 😝 Prve tehotenstvo a hned dvojcata...
Vybavicka bola nachystana s obrovskym predstihom, ale tasku do porodnice som nestihla, nevadi mali su zdravi a krasni a hlavne sikovni :D Rodila som v 33tt, ale poznam vela dvojcatkovych (vtedy) tehuliek, ktore krasne donosili, jednu dokonca museli vyvolavat :D
Vsetko sice bude musiet mat dvakrat, ale podla mna by s jednym bola nuda...bude rada, ze ich ma a urcite by ich nedala za nic na svete, aj ked obavy su velmi velmi prirodzene...Drzim palce, aby mala tehotenstvo bez komlikacii a anemiu riesila skor preventivne. Nech su malicki zdravucki a ma z nich iba radost 🙂

s_o_n_i_k_e
10. júl 2010

@juvimail ale nechápem ked bola na prvom sone, že jej povedali že je iba jedno (neviem či na sone je možné nevidieť to druhé) mama tvrdí, že ak boli schovaní za sebou :( ale tomu neverím, ja skôr rozmýšlam, že čo ak v tom týždni ešte neboli rozdelení alebo neviem ako to funguje, lebo to bolo v 6týždni. Ďakujem moc za podporu 🙂 budeme ju potrebovať xixi lebo viem čo bolo roboty pri tom prvom a teraz chudáčik ide do prvej triedy a teraz po 6rokoch rovno dvojčatka 🙂)) ale tak ako píšeš, hlavne nech sú zdravučke 🙂))

andika10
10. júl 2010

@s_o_n_i_k_e podla mna boli schované zasebou, a nech sa nebojí, mne pôrod vyvolávali a mali 2350g a 2450 g a z nemocnice nás pustili po 5 dňoch, pôrod som mala lahký. Držím jej palce

andika10
10. júl 2010

@s_o_n_i_k_e a rodila som normálne a mädzi nimi sú 3min.

luciaf13
10. júl 2010

@aknats super gratulko velke 😉
@s_o_n_i_k_e mojej znamej povedali ze caka dvojicky v 31tt. dovtedy si myslela, ze len jedno babatko je v brusku a to chodila do super modernej sukromnej ambulancie 😝 neviem kde mal doki oci asi na chrbte. Vravel ze boli schovani za sebou a preto toho druheho nebolo vidno ale uz maju rok aj nieco a na svete sa im paci. A svagrinka nech nestresuje vsetko zvladne a babatka budu v poriadku, vsak zeny su silne a zvladnu vsetko! 😉 😉 😉 😉

s_o_n_i_k_e
10. júl 2010

to fakt až v 31tt. júúúúj tak to muselo byť riadne prekvápko 🙂))) teda, akurat mi minule kamoška zas spomenula, že jej známa bola na 3D a tam im povedali že budú mať chlapčeka a nakoniec sa im narodilo dievčatko a že za to vyšetrenie aj niečo zaplatili a že ten jej manžel tam bol a normálne im vrátili koruny 🙂)) tak tiež neviem čo to maličke malo medzi nožkami 🙂)) asi fakt platí že nikdy nič nie je nikdy na 100%

mauzos
11. júl 2010

Ahojte baby, davno som tu nebola, tusim sa to tu riadne rozrastlo. Gratulujem vsetkym novym maminam a tehulkam 😵

Predavam nejake hracky a ohradku pre dvojicky, mrknite inzeraty ak by ste mali zaujem 😉 Mam aj plno oblecka, len na to akosi nie je cas nahodit inzeraty 😝

janulqa07
11. júl 2010

ahojky, prajem krasny slnecny dnik........... ja sa este gulam , zajtra ma caka primar v nemocke na poradni tak ma asi uz aj zavru a uvidime dokedy to este dogulame, ale uz mam dost pri tych teplotach
stale vas citam a kukam foto deticiek , nadherne rastu a su krasne 😵

luciaf13
11. júl 2010

@janulqa07 krasne tyzdne uz mas super si to zvladla a uz coskoro sa budes tesit z deticiek aj v naruci 😉 😉 drzime palceky a kuk aj ja som pridala foto paaaa

aknats
11. júl 2010

maminky ďakujem za gratulácie, tak verím, že to dotiahneme tam kde vy 😀
@luciaf13 kukla som, sú to krásne zlatíčka 😵

juliagregor
11. júl 2010

@janulqa07 ešte kinderko? za chvíľku budeš trojmama 😉 čo nato hovoríš?