Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
19. máj 2010

gajana - paaaaani, ake vahy. My sme starsi....a vahy mame skoro rovnake...teda tych 5 kilo nam je vzdialenych.....

fefferonka
19. máj 2010

wow, gajana, a ten Martinko kde zobral tych 5kg?! sikovni ste!!!

murkaa
19. máj 2010

loginka - plienky sa oplatia kupovať v DM - babylove, ja teraz použivam pampers sleep&play (dosli mi poštou tak kupony a balik vyjde na 5,5€)
inač sme chorí - Danielka soplí a kašle, takže dnes sa očkovanie nekonalo. Aspoň Dali dostal rotavirus.vakcinu.
režim sa im snažim robiť aj ja, lenže u nas to funguje na vymenu. jeden spí, druheho sa snažím aj 45 min. uspať, aby spali spolu, lenže ked konečne zaspi. to spiace otvori oči. Ja hovorím, že su ako rolety. Spia spolu len v kočíku (ked sa vozia). Ale už po 3 noci sa mi Dalibor zobudil až pre 4 -tou hodinou. Aspoň jeden.

manka76
19. máj 2010

ahojky juliagregor aj vsetky ostatne maminy pravdupovediac v tejto teme som tu nova 🙂 a ked som tu aj chodila tak som vacsinou len citala cez den sa sem nedostanem iba ak zazrakom lebo na malu som vacsinou sama kedze je tatino skoro stale prec v robote a vecer na chvilku a potom som rada ze idem spat 😔

manka76
19. máj 2010

ahoj maria 30 ja som sa dozvedela ze cakam dvojicky az 20tt aj to ked som isla na 3D ultrazvuk pre mna to bol sok s ktoreho sa budem spamätavat asi az do porodu 😀

maca793
19. máj 2010

ahojte bambulky ja len vás pozdravím a držím vám palce
ja mám dvojčatá dievky našťastie sú už veľké a starosti s nimi už nemám robia mi len radosť normálne si už ani nepamätám aké boli malé lebo čas mi tak rýchlo utekal pri nich že som si ani nevšimla že už výrástli na krásne slečny

juliagregor
20. máj 2010

ahojte,
macka máš krásne dievčatá 🙂 , ja si zatiaľ ani neviem predstaviť ako to bude u nás vyzerať, ked dospejú do puberty... 😎 , píšem si s jednou pani, ktorá ma 8 ročných chlapcov a sú strašne podarení a šikovní, že je medzi nemi neskutočná rivalita...

včera mi mm hovorí, vieš si predstaviť, ked prídu všetci naraz nachmelení ... 😝 😅
majú v jeden deň narodeniny, asi budem musieť nejaký prenosný záchod 😀 😝

manka , tak to ti dosť neskoro povedali...ale hlavne, že nie až pri pôrode...

gajana teda malý je dobrý papkáč 🙂

juliagregor
20. máj 2010

teraz používam plienky TOUJOURS z Liedla, kupili sme v akcii a vtedy vyšli cca 3,80 Sk, sú dobré, nesmrdia, majú suchý zips a elastické prúžky...neprecikajú ich...

juliagregor
20. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/
kuknite...ja nechápem...skrátene jedna "žena" tu mala 27 nickov...a vymýšľala, vymýšľala a vymýšľaľa...

marhulka20 mala trojičky...stupid..už neviem čo ...mala dvakrát po sebe dvojičky atd...

maria30
20. máj 2010

ahojte
katrinb- to vážne vám to potom povedali inak? No, priznám sa, že mňa by to potešilo, nemala by som toľko obáv 🙂
manka76- no mne zistili že sú dvojičky už v 7tt. verím, že viac ich tam už nenájdu 😀
juliagregor- týchto podvodných nickov som sa obávala , keď som sem prišla prvý krát, hlavne v bazáriku.. osloviť, či neosloviť?

maartinkaa
20. máj 2010

ahojte, uz prispievam malo, ale vsetko poctivo citam 😉

zaujal ma juli tvoj posledny prispevok o marhulke, lebo jej fotky som asi najviac obdivovala a teraz tomu naozaj nechapem ☹

juliagregor
20. máj 2010

matťka čo marhuľka ale sú tam dva nicky báb, ktoré prispievali do nasjmutnejšej témy a to Zomrelo mi dieťa...
maťka ako sa máte?

juliagregor
20. máj 2010

maria vaječnosť sa dá presne zistiť len na genetike, to ako to dr. teraz napíšu, záleží aké majú dobré oči a skúsenosti.... 😉

a k tým nickom...kedysi som tu napíslala, že radia ti radia a nakoniec zistíš, že je to starý a škaredý chlap 😝
cez net kupujem málo, radšej priamo veci od známej, kamarátky, teraz je poštovné, tak drahé, že to sa jednoducho neoplatí, teraz v tescu bývajú také ceny, že ešte aj ušetríš...
vymýšľať si smrť dieťaťa alebo vážne operácie srdca apros´ť maminy, aby sa modlili...je na mdňa veľmi silná káva ..
normálne som sa vytočila...

dievčatá prajem všetkým pekný deň...

jajka ako vizita? ideš domov?

janulqa07
20. máj 2010

pekny dnik prajem ...
my sme mali tazke rano, maly vstal po velmi dlhom case zlou nohou a tak ma vytocil, ze som az trieskala zo vsetkym 😒
konecne je klud a cita mi knizku, tak predychavam rano

andrea_b
20. máj 2010

ahojte, dakujem za info, zavinovacky su objednane, spacie vaky uz su doma 🙂
este otazocka pre maminy, ktore rodili. buduci tyzden uz mam dostat termin na cisarsky, kedze su obaja fesaci priecne
mozete mi napist ako dlho ste asi boli v nemocnici po porode ak ste rodili cisarskym? ja budem uz v 38tyzdni v case porodu, takze dufam ze nebudu ziadne problemy (vahy vyzeraju OK a verim ze ani s dychanim nebudu problemy...)
vdaka

juliagregor
20. máj 2010

ahoj janka asi sa nám deti dohodli..
maťo strašne vyvádza a vymýšľa si také hry, že ma ozaj poráža...
trieska s obuvakom do stien, pootáčal všetky stoličky s nohami nahor, samozrejme malí sa už poranili atd...
ja som len chvíľku v kuchyni a on nevie čo so sebou... 😠

andrea ja som bola dlho kvôli deťom ale bežne 5 až 10 dní,,záleží ako deti budú priberať a ako sa ti bude hojiť rana....
ka ždá pôrodnica má iné pravidlá...a ozaj máš krásny týždeň 🙂

janulqa07
20. máj 2010

juli asi im to pocasie skodi 😒 ani sa nedivim aj ja by som uz rada niekam vysla na cerstvy vzduch

matelko1
20. máj 2010

ahojte.prajem pekny den.
baby poradte mi.zistili mi helicobaktera v zaludku,preto som bola taka a aj som obsypana vyrazkami.to z coho som mohla dostat.bojim sa aby som nenakazila deti,ved ich denne pusinkujem.zajtra mam ist ku lekarke apovie co dalej.

luciaf13
20. máj 2010

ahojte prajem vam vsetkym krasny dnik 😀
nestiham moc citat a pisat ale obcas aspon nakuknem sem na kona 😉
nasi chalani su OK, rezim sa snazim udrzat aj ked Jakubko ho niekedy dost rusi 😎 hlavne ked deti pospia a on im dava dudle 😝 😝 ale inak fajn. Niekedy su mrzutejsi ale kto by nebol , aj my mame obcas zle nalady 😉

a mam DMkuponiky navyse tak kuk , za postovne , podrobnefoto mailom poslem ak chcete

luciaf13
20. máj 2010

este papkacie kuponiky 😀

katrinb
20. máj 2010

maca - super babenky mas.....uz su velke kocky

juli - no asi 2 prenosne zachody buete potrebovat....a jeden normalny...HIHI Pri tych oslavach

maria - no ano, zemnili to a potom to vlastne aj bola pravda.....takze to moze byt kludne aj tvoj pripad

andrea b - ja som rodila tiez sekciou, planovanou, 37+6...cize den pred zacatim 39 tt. A slecny po kojeni zacali pekne priberat a nas poustili domov 5 den po sekcii....ani zltacku sme nemali. Kazdeho ale inak....

matelko - rada by som poradila...no neviem. Ale tusim sa to pusinkovanim neda preniest...To nie je infekcna choroba, lieci sa tusim antibiotikami....ale lekarka ti povie isto viac

luciaf - super, ze ste ok

luciaf13
20. máj 2010

DM kuponiky su uz prec 🙂

a helikobaktera ma moj manzelik furt, liecba ATB a neni to prenosne 😉

dior
20. máj 2010

pozerali ste vcera modre z neba tie trojicky? ved viete aka je vyhoda mat dvojicky? ze nemame trojicky 😀 😅 😎 😉

katrinb
20. máj 2010

dior - 😀 😨 😵 😝

dior
20. máj 2010

katrin-kde si kupovala tie zavinovacky? tie maslke boli k tomu,lebo tie zavinovacky vsetky su na suchy zips,ved sa mi v tom utopia...

katrinb
20. máj 2010

dior - tie zavinovacky som kupila t v KE v jednom obchodiku...a su na suchy zips + masla. Ono naozaj keby mali byt len na suchy zips....utopili by sa tam a nebolo by to pevne. Tymi maslami sa to vyborne stiahlo. Ak by si velmi chcela - mozem poslat manzelika, necj ti kupi, a posleme ti postou. Ale mi musis dat vediet farbu aku ches...a co sa tyka obrazkov, to som si ani ja nevyberala moc...nemaju ich tam vela na vyber

juliagregor
20. máj 2010

katka 😀

pečiem v trube pečiem a trubu nezapnem 😝 ...obed sa nám trošku predlžil 😀

matelko helicobactera mal mm, má ho teraz väčšina populácie, pre zdravý organizmus je neškodný, pre oslabený môže za vznik aj vredov...mal ho manžel, dostal antibiotiká a ja a ani deti to nechytili, teda nevieme, a na hadicu sa mi fakt nechce.....ale pozor pusinkovaním ich môžeš nakaziť...pusinkuj zatiaľ na líčka...

fefferonka
20. máj 2010

maca - prekrasne mas dievcata!

juli - kamoska co robi lidli vravela, ze tie ich plienky testovali, vysli ako druhe naj na slov.trhu

ohladom DENNEHO REZIMU - sme na tom podobne, casto sa mi stava, ze ked spi jeden, druhy je hore... v nasom trojhodinovom intervale si vzdy pospia, malokedy sa stane, ze su cele tri hodiny hore. je to dobre???
a este mi prosim poradte ohladom toho uspavania, ako som spominala vyssie. mam dbat na to, aby uz tie tri hodiny pred vecernym spanim nespali?? mam pocit, ze su tak unaveni, ze sa nevedia ulozit. dva dni po sebe sa snazim bez chovania, len polozit, pomoct troska s plienkou cez tvar (pomaha). na prd je, ze sa budia, preto mam kazdeho v inej miestnosti a poviem vam, pri podavani cumlov sa teda nabeham.... 😒 HELP

juliagregor
20. máj 2010

veronika ....
viem, že mam asi niektoré maminy "zožerú" ale vykašli sa na režim, počkaj...nie vždy to hned funguje a čím sa viac snažíš, tým je to na "hovno"...
čím sú viac unavení, tým horšie zaspávajú...ked vidíš, že chce spať, tak ho ulož, ked sa chce rozprávať..tak s nimi kecaj...

juliagregor
20. máj 2010

režim si sprav prechádzkami a sú malinkí ešte nevydržia hore 3 hodky...