Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
2. jún 2010

@andrea_b Gratulujem 🙂 hlavne nech ste zdravucky a coskoro doma spolu rodinka 🙂

alienka73
2. jún 2010

Andrea aj ja sa pripajam a srdecne blahozelam ku chlapcekom 🙂 . Pekne sa zotavujte a maleho Alexovi prajem nech rychlo dobehne braceka a nech ste vsetci hlavne zdravi. 😉

medinila
2. jún 2010

Dobrý deň
Manželka ma poprosila aby som napísal nakoľko nemôže je v nemocnici
Dna 31.5.2010 o 14:30 sa jej narodili dvojičky Kristínka a Andrejka sú zdravé aj keď sa narodili v siedmom mesiaci váhu majú 1,5kg a 1,6 kg.

apple7
2. jún 2010

Srdecne blahozelam🙂
Nech deticky pekne rastu ..🙂

janulqa07
2. jún 2010

@medinila hlavne nech su uz doma a zdravucke 🙂 ze ju vsetky pozdravujeme a drzime palce

dnes je krasny dnik 😀 same deturence 😀

juliagregor
2. jún 2010

@medinila srdečne blahoželám a prajem rýchle zotavenie...držkajte sa a pekne papajte 😉

lucia.kl
2. jún 2010

@andrea_b @medinila aj ja gratulujem a prajem všetko dobre detičkam hlavne aby čo najskorej narastli a mohli isť domov.
neviem čo to bol v pondelok za deň ale som si myslela aj ja že porodim, tak mi bolo od rana zle 😝 (by sa deti narodili na moje narodeniny, to by bola sranda 😀) aj sesternici sa narodilo v pondelok babo....

matelko1
2. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@lucia.kl este chvilku vydrz 🙂 ...aspon par dni.

@medinila blahozelam 🙂 .prajem vsetko naj,nech sze vsetci zdravi a cim skor doma 🙂

matelko1
2. jún 2010

@andrea_b blahozelam.alex nech pekne papa aby dobehol marcusa.rozdiel je teda riadny,ale nevadi,alex to dobehne 😵
drzte sa 🙂

lucia.kl
2. jún 2010

@matelko1 ja sa ešte nechystám rodiť ale rozhodovať sa o mne bude v pondelok - začinam mať vahovy rozdiel medzi deťmi, ktory sa doktorovy nepači, tak bude zas robiť merania a keď sa rozdiel zas zväčši, tak potom asi budem musieť isť porodiť, tak uvidime....

matelko1
2. jún 2010

@loginka my budeme chodit tu u nas v SNV na detsku polikliniku-rehabilitacia.vy kdy zacinate cvicit a s obidvoma budes a preco vas poslal doki.
@murkaa moji chlapci maju zelenu stolicu a hovorila som detskarke a povedala,ze to nic nieje,ze deti pekne priberaju.tak ja neviem.

matelko1
2. jún 2010

@lucia.kl tak drzim palce,ale pevne verim,ze doki sa zmylil pri vazeni....a cakas jednovajec.dievcata?

juliagregor
2. jún 2010

@lucia.kl asi bola tlaková niž, ked sa tolko detičiek narodilao, a už máš pekný týždeň 😉

@matelko ked priberáte a deti nebolí bruško, tak zelená stolica nevadí, aj my sme mali a dr. neriešila...každý povie, že zelená stolica je hladová stolica, ale ked si deti odgrgnú ako prasiatka a blažene zaspia...tak načo ich trápiť

pekný dník prajem všetkým

alienka73
2. jún 2010

Mednila blahozelame a drzime palce nech ste cim skor doma a vsetci zdraucki 🙂 .

Tie vahove rozdiely mozu byt aj u jednovajecnych aj u dvojvajecnych?

Zelenu stolicu mal aj nas maly a vraj to je z UM.

Ja uz mam tiez kadejake pichanie tam dole, tak sa setrim ako sa da, nechcem byt dalsia na rade..... Dufam, ze do 22heho vydrzim to ma vtedy mm narodky 🙂 .

andrea_b
2. jún 2010

všetkým ďakujeme a medinile gratulujem. Ležali sme spolu na pooperačnom 🙂

juliagregor
2. jún 2010

@andrea_b tak ju pozdravuj...a pekne ste sa tam stretli 😉
aj ti deti priložili?

lucia.kl
2. jún 2010

@matelko1 čakam dvojvaječne, aj sam doktor povedal, že to môže byť chyba pri merani a važeni, preto si to chce skontrolovať ešte raz.
@juliagregor ten pondelok asi fakt niečo bolo vo vzduchu

juliagregor
2. jún 2010

alienka váhové rozdiely sú bežné...
pri jednovaječných nesmie byť viac ako 10 )% rozdiel, 500 g a malo by sa ukončiť tehotenstvo a je jedno v ktorom týždni, ale zase výnimka potvrdzuje pravidlo mali sme tu jednovaječné s kilovým rozdielom...
a dvojvaječné sú vlastne dve rozdielne detičky v jednom brušku, jedno môže byť geneticky po mamine, čiže drobné a druhé po tatinovi ...
a lucka dobre napísala, detičky sú na sebe natlačené a zle sa merajú, a to sa dá len do PC a ten podľa dlžky stehennej kosti a obvodu hlavičky napíše váhu, je to len odhad ...
mne odhadovali 1700 g maximálne a mali cez 2000 g...

maminky držkajte sa ...

janulqa07
2. jún 2010

hmmm moje mali cca 1790 a 1325 v 30tt

matelko1
2. jún 2010

@andrea_b pekne sa sa stretli s medinilou 🙂 ...tak sa drzte 🙂
nasi chlapci mali presne 500g rozdiel pri narodeni a ten rozdiel je aj teraz.

dior
2. jún 2010

andrea a medinila sredecne vam gratulujem a zelam nech su deticky zdravucke a krasne nech napreduju 😵 😵 😵

juli tak chlapci maju behat bosi po trave? a byvate v dome? no uz rozmyslam,kam by som mojich malych dala behat 😅 ,esteze ine maju v poriadku ... to lietanie deti som odpadavala,chudatka deti,to by som chcela vidiet o par rokov tie deti, ci su v poriadku,ved to je chore 😠

alienka musis vydrzat 😉

matelko1
2. jún 2010

to lietanie deti ked som vcera videla v palbe tak mi az zle bolo,chudatka....veru aj ja by som ich chcela vidiet o par rokov,t.j chore

luciaf13
2. jún 2010

waw kolko babatiek pribudlo andrea a medilina drzime palceky nech ste cim skor doma s drobcami a velke GRATULKO obom posielame 🙂

to lietanie deti je fakt otras!!!!!!

tehulky vydrzte uz sa vam to krati ale babatkam je najlespie v brusku aj ked je to tazke na konci tehu 😉

zelena stolica- nasi chalani maju tiez, sme na UM a to obsahuje viac zeleza, ktore deticky vylucuju stolicou a ked pekne prospievaju tak to netreba riesit a myslim ze nasi prospievaju az az 😀 😀 😀 😀

juliagregor
2. jún 2010

@dior bývame v byte...

chcela som vám šupnúť nejaké fotky ako vymýšľajú, ale narobili taký bordel, že som sa hambila ukázať ich izbu 😀 😝
kým som bola na WC, tak mi strhli čerstvo navešané prádlo a vozili sa pod vešiakom na motorkách 😀 😝
rýchlo upratujem, kým spia 😉

matelko1
2. jún 2010

@juliagregor chalani musia byt podarení 😀 ...mas veselo doma

my sa chystame von,tak dufam,ze nebude prsat.

jennys
2. jún 2010

ANDREA, MEDILINA gratulujem k bábätkám, hlavne nech sú zdravé a držte sa aby ste čo najskôr boli s maličkými doma.
A teraz ide ktorá najbližšie rodiť?
No, pekne sa to tu začína zasa rozbiehať. Ja si ešte počkám. Hádam z toho môjho svrbenia neskončím v blázinci lebo je to fakt na zbláznenie. Nemám vôbec energiu na nič, len dni prežívam ako sa dá. Dnes som bola na krvi a zajtra pre výsledky. Prajem pekný zvyšok dňa.

katrinb
2. jún 2010

@andrea_b - velkeeeeeeeee gratulko......Pusinkujem oboch chalanov, a neboj Alex rychlo Marcusa dobehne....

@medinila - jjeeej, dalsia super spravicky. Mamke a dcerkam prajem zdravicka a rychle priberanie..a maminke vela, vela mliecka

andrea_b
2. jún 2010

konečne sa mi podarilo ísť za Alexom a leží medzi Kristínkou a Andrejkou, tak sú taká podarená trojica. Mediniline dievčatka sú ako bábiky. Marcusa mi priniesli na priloženie až v pondelok večer a po chvíľke ho zase odniesli, lebo nás bolo 5 na pooperačnom a vraj bábätkám nerobí dobre tá vydychovaná narkóza, v utorok som mohla vstať až okolo 14, to ma premiestnili na izbu a priniesli malého, nechali mi ho asi 2 hodiny a zase odniesli, večer okolo 21 zase na 2 hodiny a dnes ráno okolo 6 mi ho už konečne nechali

andrea_b
2. jún 2010

ani neviem či je to štandardný postup, ale musím uznať že sestričky na Kramároch sú super

lucia.kl
2. jún 2010

@jennys asi najbližšie ja ako tak na to pozerám, nenašla som nikoho s viac tt ako ja a ešte tintin je na tom podobne. tak dufam, že už sa žiadna nerozhodne rodiť predčasne 🙂