Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andysok
9. mar 2011

@lucia.kl teba sili?v ktorom tyzdni a aka bola velkost krcka? ja zajtra idem na kontrolu a mam si vziat pre nahodu aj zbalenu tasku 😒 prisny kludovy rezim..........

simonessa
9. mar 2011

@janette77 no veru ja som vsetko hladala na internete lebo som moc do obchodov nechodila a tu ani ziadne nie su mozno 3 a su predrazene 🙂 a vsetko som si takto pochystala lebo uz sa strasne tesim na tych minimimi 🙂

simonessa
9. mar 2011

@juliagregor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tí ludia su hrozní

lucia.kl
9. mar 2011

@andysok nie mňa nešili až po pôrode 🙂 čo som sa tak roztrhla... tak prajem zajtra všetko dobré na kontrole a aby si ťa tam nenechali... ideš do Ružinova??

andysok
9. mar 2011

@lucia.kl veru do ruzinova k dr petrovej....fuuu dakujem tiez tajne dufam ze si ma tam nenechaju ved je este skoro ☹

evasbk
9. mar 2011

Ahojte, baby v ktorom tt je najlepšie ist na 4D sono pri dvojkach??

karolina31
9. mar 2011

Ahojte, baby mozem sa tu k vám pridať? 🙂

dracik1
9. mar 2011

@andzis , ABC design Zoom je perfektny kocik, ja som ho chcela kupit chalanom, ale pred 3 rokmi bol strasne drahy 😲
@evasbk , my sme boli objednani na 24tt, ale bola som v nemocke, preobjednali nas na 28tt, ale uz boli velki a videli sme iba ritule
@andysok , aj keby si mala do konca tehu lezat v nemocke, ver, ze neskor to ocenis, ja som bola 1x hospitalizovana v 24tt, otvorena, hroza, den predtym som bola v praci, dalsi den uz na infuziach v nemocke...ked sa na moje deti pozeram a predstavim si, ze by tu neboli 😔 ,3 tyzdne som si polezala, potom chvilku doma a zasa do nemocnice, chlapci sa narodili v 37tt zdravi a krasni...za 3 roky, co chodim na toto forum som videla uz vela nenarodenych dvojicieka , baby, drzte sa, opatrujte sa a hlavne kludovy rezim a ze vraj najhorsie je sedava robota, lebo deti tlacia na krcok maternice a ten povoluje a otvara sa

andysok
9. mar 2011

@dracik1 dakujem, hej mas pravdu, zblaznila by som sa ak by sa im nieco stalo.........vydziiiime 😉

dracik1
9. mar 2011

@andysok , vies kolko x som muzovi plakala do telefonu, ze je v nemocke zle, ze to nevydrzim?neboj sa, lekari vedia co robia, kamoska dosla v 27tt s dvojickami na Antolsku, lekar na nu pozrel, ze pani vy rodite, zacal frmol, pichli jej infiziu, injekcie na dozretie pluc a nastastie sa im rozbiehajuci potod podarilo zastavit, chuderka, lezala tam do 34tt, potom sa deti uz na svet vypytali...ale je rozdiel 27 a 34tt, neboj sa, vsetko dobre dopadne, aby si mala deturence pri sebe

andzis
9. mar 2011

@dracik1 hej aj nam sa zdal najlepsi nechceli sme vedla seba a tento sa nam zdal najlepsi aj pre deti tak uvidime 🙂)) no ja uz lezim od 3 mesiaca tak pekne dlho tie 2 mesiace uz ubehnu ako voda a koli drobcom cokolvek 🙂)) ale je to aj tak narocne .)

andzis
9. mar 2011

@karolina31 ahoj a vitaj 🙂

dracik1
9. mar 2011

@andzis , ja som mala 1 kocik vedla seba, druhy sportak za sebou a jednoznacne bol lepsi

andysok
9. mar 2011

@dracik1 naozaj si ma ukludnila, resp. pomohla mojej psychike ...... ale teraz hormony pracuju o 100-200 ......zoznam uz mam, mozem sa balit............. 🙂 dakujem

karolina31
9. mar 2011

chcem sa vás opýtať, či vám niektorej hrozí predčasny pôrod.

dracik1
9. mar 2011

@andysok , hlavne si verit, ze sa to potiahne co najdalej, ked budes v nemocke, lekari nezanedbaju nic, neboj sa, ja som nakoniec bola rada, ze som v nemocnici, lebo doma som sa bala, ze ked sa nieco stane, co budem robit 😀

andzis
9. mar 2011

@dracik1 este ho nemame doma chceme objednat po 32tt dodacia doba je iba 2 t max tak sa uz neviem dockat 🙂

andzis
9. mar 2011

@karolina31 ahoj mne hrozi v piatok idem na kontrolu a doktor si ma tam chce asi nechat tak 3 t tak neviem este ale krcok mam 2,5 cm a aj serklaz uz mam ...

andysok
9. mar 2011

@dracik1 aky bol krcek pri tvojej hospitalizaciii, viem ze je to jedno, ja len koli priebehu......uz treti tyzden uzivam take cipky....koli infekcji a nepacilo sa jej ze som zo spodu taka makka......ale bola tam preliecena infekcia

dracik1
9. mar 2011

@andysok 2 cm, ale po hospitalizacii, ze vraj narastol na 2,4 🙂

lucia.kl
9. mar 2011

@andysok ja vôbec netuším ako sa volala dr. čo ma rodila, nebolo to ani v správe. taká blond, okolo 40rokov tuším v okuliaroch a tak okolo 165cm - taká papula ako sa hovorí - veľmi prenikavý hlas a svojské názory, hovorila o sebe že e ježibaba 🙂 ale super lekárka

lucia.kl
9. mar 2011

@karolina31 vitaj.. ja už som po pôrode ale predčasný mi nehrozil a ani v nemocnici som nebola- prišla som tam až rodiť...

karolina31
9. mar 2011

my sme teraz v nemocke lebo am hrozi predcasny porod..a budeme tu az do konca tehu.. ☹ a my mame krcok 1,5cm a je mäkky takze je to zle ☹ a zevraj som otvorena na 1cm tak nam daju tab. na dozretie pluc keby nahodou sa narodili

lucia.kl
9. mar 2011

@karolina31 tak budem držať palce nech aspoň 4-5tt ešte vydržíte, inak otvorená môžeš byť aj mesiac, kamarátka s dvojkami bola otvorená na 4cm a bola tak skoro mesiac a pol a porodila v 38tt a aj to len kôli vysokému tlaku

andysok
9. mar 2011

@lucia.kl to je 100%ona 😉

lucia.kl
9. mar 2011

@andysok tak to je super lekárka, keby som mala rodiť znova, tak idem k nej

andysok
9. mar 2011

@lucia.kl ja ju mam aj v poradni 🙂 ona je super v tom ze vzdy ta vylaka povie to najhorsie a okamzite riesi situaciu......je to klasicka dr......hrrrrrrr hrrrrrrrr bordel na stole ale prehlad, minule po 3 rokoch mala dovolenkz bola niekde v USA a vravela mi pribeh ako zmeskala lietadlo 🙂

andzis
9. mar 2011

@karolina31 drzim palce a v ktorej nemocke si ?

xxxjanetaxxx
9. mar 2011

@karolina31 vitaj, ja som bola v nemocke od 21tt, pootvorená, tvrdnutie bruška, skrátený krčok,
v 27tt som dostala kortikoidy, aby sa dievčatám vyvinuli pľúcka, vydržala som do 35tt, musela som ležať, neboj sa, pekne ležkaj, držíme palčeky

nadja1909
9. mar 2011

Ahojte maminy dvojičiek, chcem sa len opýtaľ, či niektorá nepredávate odrážadlo- motorku, pretože máme len jednu, čo ja somozrejme katastrofa. Potrebujeme ju pozháňať čím skôr a zatiaľ som na nič nenarazila. Tú čo máme, jedna druhej nechce požičať. A 🙂 le iste to poznáte....Ak by ste sa teda potrebovali jednej zbaviť, hodte mi to prosím do emailu aj s cenou a fotom. Zatiaľ vďaka. Môj email: nadkaf@centrum.sk