Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@andysok ahoj moja, ešte ťa stále držia v nemocnici?? predpokladám, že až do pôrodu, dúfam, že sa tam máš dobre a sestričky sa o teba dobre starajú, si na 9 alebo 10 poschodí??? tak ešte držte 3v1 😀

wera
4. máj 2011

@lucia.kl vlastne máš pravdu, babuľky potrebujú cestovný doklad... ale super aspoň môžete ísť do rakúska a k moru keď budú väčšie 😉 my chceme ísť s drobcami tiež k moru keď budú mať tie dva-tri roky... ak dovtedy niečo pošetríme 😀

smejko
4. máj 2011

@lucia.kl krasny datum to je, ale 1.6. by bolo krajsie 😀 mat rodne cislo 110506 😝

smejko
4. máj 2011

@juliagregor @lucia.kl @janette77 baby, mali by sme spachat nejaku hromadnu oslavu narodiek, co vy na to 😉

smejko
4. máj 2011

@lucia.kl kam do Rakuska chodievate ? mne kolegyne v praci odporucali hlavne drogeriu Bipa, ale vobec neviem ako to tam fici a ci to je fakt lacnejsie, porad, nech vieme kam chodit obuchavat manzelove peniazky 😀

tintin
4. máj 2011

@lucia.kl ahojko, hej neukazala, nemam kedy..riesime stavbu domu, takze tak. babule su zlate, Barborka sa stavia kde len moze, na vsetko sa snazi dosiahnut, dnes mi rozbila sklenenu flasu..ktoru vylasovala z policky, skoro ma slahlo. Simonka je trosku pozadu, ale tiez uz asi pojde na nozky. Vazime tuism 8,7 a 8,4 a zuby mame S: 4 a B:6, ide jej 7...
velmi maju rady Kristinku, cele sa rozplyvaju ked ju vidia 😉 a vy ako? prosim ta daj tip, co im davas papat

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl rozumne a chodievate aj na Schwechat, na burzu? My mame velmi dobre skusenosti... Inak, na dvor nejdem, je hnusne surovo vonku. Okolo pol piatej okupem drobce, napapkam ich...ale zajtra uz musim, ani keby sekery padali!

janette77
4. máj 2011

@smejko veru, taku fest blizenecku! 🙂)

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko také rodné by nemali, mali by 110601 aby mali rodné 110506 tak by sa museli narodiť 6.5. 🙂 čiže o dva dni.. 😀 teda tak je to tuším u chlapcov...

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko @juliagregor @janette77 no mali, ale neviem, či by to Julka nemala aj s janet nemali daleko...

smejko
4. máj 2011

@lucia.kl jej, to ta "materska" uz neviem pocitat 😀

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko
@janette77 no s deťmi sme tam ešte neboli a keď sme boli tak len v pandorfe alebo niekde za hainburgom, takže ešte neviem, pôjdeme to tam teraz omrknúť .
a kde je tam tá burza??? a kedy???

matelko1
4. máj 2011

@janette77 @tintin no ako to zvladam,myslim si,ze v pohode aj ked si vobec nesadnem.musim sa im venovat.najhorsie ked obaja zacnu plakat a ja neviem koho mam zobrat na ruky,ale robim to tak,ze si klaknem a obidvoch si ich pritulim.no behaju o 106,nahanaju sa a uz si zacinaju robit aj zle jeden do druheho strka....lezu na krb,na stol.raz jedneho dam dole,raz druheho.opakuju sa strasne co robi jeden,robi aj druhy...no sranda.jedno stastie,ze ked sme aj von,tak idu jeden za druhym 🙂
spia este 2x denne.ja uz vidim,ze su unaveni....
@tintin a vy sa ako mate,co deturence.ake pokroky uz robia.boze same baby mas doma.tvoj mm je ako kral medzi vami.ten sa bude mat 😀

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl Luci, Tvojim baba sa kedy vymenili vlasky?? Nasa Michaela je uz skoro cela plesata vzadu, ale nove vlasky nikde. Precooo? Kedyyy??? Misko dtto, ale on je chalan, tak on moze byt aj tak "namoderno", no u dcerenky to riesim, ved vies, chcem mat z nej copanu.🙂)

matelko1
4. máj 2011

@janette77 boli sme von,ale len na dvore a poviem vam,ze je riadna zima.slniecko sice svieti,ale ten vietor je hnusny neprijemny a studeny...boli sme 3 hodky vonku.

lucia.kl
4. máj 2011

@tintin no my v pohode, chodia tiež o všetko o čo sa dá, už aj samé stoja a keď ich držím, tak chodia stabilnejšie...
my máme každá po 8 zubov a okolo 9kg. teraz koncom mája máme poradňu tak budem vedieť presne...
no ja varím tak čo ma napadne... brokolica, mrkva, zemiak, mäsko, alebo tekvicu s mrkvou a mäskom, alebo cukinu s mäskom a zemiakom - majú radi také tie prívarkové veci...
daj mi e-mail a ja ti pošlem recepty z mama a ja...

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl Byva to ...juuuuj a teraz neviem, ci len v nedelu, alebo aj v sobotu, ale to je len rychlovka od 7:00 - 12-00, alebo kusok dlhsie. Je to velikansky areal, treba sa pohodlne obut a najma treba ist cim skor, vtedy je naj tovar. Ale velmi zlozito sa to vysvetluje. Ked pride manzel domov, skusim ho prinutit k nejakej mapke, alebo si skus vygooglit "blsak Schwechat"...

janette77
4. máj 2011

@matelko1 uau, Ty si skvela mama! Nie ako ja, zato ze je kosno, nejdem a to sa od rana chystam, ze ASPON na dvor. Hanba mi! Zajtra uz musim ist, ani co budu sekery z neba padat!

lucia.kl
4. máj 2011

@janette77 alexe nevypadali, má ich stále a ktomu už aj nové a nicolka mala aj plešinu vzadu na hlave a začalo to zarastať okolo 5mesiaca, teraz to už nevidno, už má vlásky všade...

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl ...budem teda trpezlivo cakat 🙂

matelko1
4. máj 2011

@janette77 no ja keby,ze nejdem tak asi zosediviem 😀 ,ale nie....vonku si pobehaju fajne sa unavia,ale uz mne bola zima,tak sme prisli do vnutra,dala som olovrant a supla do postielok,lebo som potrebovala pieskovisko zakryt a upratat veci porozhadzane na dvore a kym som dosla,tak alex zaspal...

janette77
4. máj 2011

@matelko1 Supis, si moj vzor maminy. Myslim to uprimne!🙂 Vsetky ste tu take, to len ja som taky sebec, ze nejdem, aby som nahodou nezmrzla. Fuj, vycitky mam teda poriadne.

matelko1
4. máj 2011

@janette77 ooo dakujem kolko lichotok 🙂 ...ale niesi sebec.keby boli chlapci taki mali,tak neviem,neviem ci by som vystrcila vobec patu 😀

janette77
4. máj 2011

@matelko1 no a popri takom supermaminkovstve este aj podporis jednu zufalu matku! Kedy to vsetko stihas, baba?! 😝

matelko1
4. máj 2011

@janette77 to by si chcela vediet,co 😀 😀 ...ale nie zaspali obaja,tak mam chvilku cas.
mamka ma prist na navstevu,tak ju cakam....

lucia.kl
4. máj 2011

u nás doma sa práve recyklujú manželove staré tričká a dievčatá maju kopec nových teplákov 🙂 na doma stačia 🙂 lebo špíníme jedny denne a nestíhala som prať a nové su drahé ☹

andysok
4. máj 2011

@lucia.kl ahoj sme na 10 predstav si ze mna uz dr ktori mali sluzbu 3x chceli pustit domov ale prisla vzdy petrova a zrusila to povedala ze mym kontrskcie pri tom nic necitim a monitor ukazuje 20-30 ale povedala ze kym nebudu mat babule 2500g Kazdy nikam ma nepusti slubila ze v pondelok ale tieztomu velmi neverim 🙂

janette77
4. máj 2011

Do prdele aj s dedinskym rozhlasom! Vzdy mi deti zobudiiiiiiiiiiii! 😠 😠 😠

matelko1
4. máj 2011

@janette77 hej rozhlas ti zobudi deti,mne praveze pri tom zaspia ked pustia najprv peknu pesnicku a potom hlasia 😀

janette77
4. máj 2011

@andysok Juj, tak to nejako vydrz a nech Ta upokojuje, ze si pod dohladom, keby nieco! Drzkaj sa!