Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ocino123
1. jún 2011

Aky caj je podla vas najvhodnejsi v tychto horucavach?

matelko1
1. jún 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ocino123 ja davam v tychto horucavach vodu,vsetky caje su sladene a to este viac mojich chlapcov smadi...

matelko1
1. jún 2011

@janette77 tak ako si nazivate bez tatina....je vam urcite smutno....chodi ti pomahat mama......alebo si sama.
chlapcov som dala spinkat,idem popripravovat veci,obed nachystat,lebo chceme ist do mesta,je MDD,robia nejaky program....a samozrejme aj nakupit...

akvetinka
1. jún 2011

ahojte maminky,naozaj tu nie je nikto kto rodil dvojicky po predchadzajucom cisarskom [cca rok a pol po sebe]?vopred dakujem za akukolvek info.

zuuuzana7
1. jún 2011

@ocino123 ja davam bio feniklovy caj z lekarne ten je nesladeny, a tiez vodu alebo obcas trosku jablkoveho dzusu s vodou.

janette77
1. jún 2011

@zuuuzana7 Ahojko, Miska pije 150-ku a Misko 180...zatial im staci, dokonca ledva dopiju...
Len mi nic nepiju okrem toho - vodu odmietaju, ani za svet, cajiky tiez nemusia - sa zamracia a ak cucnu, tak len omylom a mna to dost stve, lebo ide leto a tekutiny budu nutne... A my zajtra oslavime 4 mesiaciky, vy ste o tyzden starsi.🙂)

janette77
1. jún 2011

Ahojko, maminky, vsetkym vasim slnieckam zelam vsetko naj k MDD! 🙂

@matelko1 - je nam smutno, ale nejako velmi to necitime, lebo nas tatik denne chodi domov neskoro vecer a to este psov chova, zahradu polieva, sprcha, vecera a do hajan. Takze pre nas skoro bezo zmien. Sme na skype, alebo si vymiename mailiky, takze nakoniec to nie je az take zle, ako som sa bala. A vsetko zvladam sama, celkom sa da...
Tak pekny dnik v meste, nech si drobci uziju svoj velky den.🙂

ivikli
1. jún 2011

@janette77ja ta obdivujem, ze to tak pekne vsetko stihas. u nas je najhorsie krmenie, ked je idealne nakrmim obe za pol hodinku aj s odgrgnutim, ale vacsinou si jedna alebo obe zmyslia ze budu pocas jedenia kakat a to je potom peklo, sa krutia, flasa im vypadava a musim ich prebalit lebo pokakane papat nechcu a to je potom revu 🙂 zelam drobcom vsetko najlepsie
@ocino123 ja davam len vodicku, snazim sa 100 ml denne ked je teplo, trosku ju zohrejem. ked nechcu z flase, davam lyzickou aspon po troske.

janette77
1. jún 2011

@ivikli Ahoj 🙂 nejako to ide, ked musi...ten pitny rezim pri babatkach Ti zavidim, ja neviem, co vymysliet, aby ich netrapil smad najma, ked pridu horucavy.
Ozyva sa Misko, ideme papat...

ivikli
1. jún 2011

@andysok ahoj, pytala si sa na kos na plienky. my mame taky, do ktoreho idu klasicke velke sacky na bezne smeti a ked tam hodis plienku, ono ju to vnuti separatne zabali a smrad necitit. teda len ked sa to cele vyhadzuje. pociatocna investicia bola trosku vyssia ale zasa nemusime kupovat nahradne sacky, ktore byvaju pri inych typoch dost drahe. bala som sa, ci to nebude zbytocnost ale v tomto teple ocenujem, ze tu nie je smrad. alebo som si uz zvykla a len ho necitim? 🙂

andysok
1. jún 2011

@janette77 aj môj muž chodí neskoro tak okolo 19.00 - 19.30 😢

lucia.kl
1. jún 2011

@ocino123 pridávam sa k čistej vode, my nedávame čaje ani nič podobné ochucované....

lucia.kl
1. jún 2011

@ivikli môžem sa opýtať, ty si ten strieborný kočík s vaničkami čo pravidelne stretávam na štrkovci, alebo sa mýlim 🙂

dusika11
1. jún 2011

@zuuuzana7 no teda si ma pobavila ze sa nevedia otocit spet...som si to predstavila ako lezia bezmocne na bruskach a somru...jjaaj..no tuto noc som hrdinka spali mi kupila som sunarku dobru noc a urobila som cajik ja nevim co je v tom caji..ale zabralo.........a ozaj zubky nam iduuuuuuuuu

lucia.kl
1. jún 2011

@andysok si sa pýtala na chodenie von keď dojdeš z pôrodnice, ja som chodila von hneď najprv len tak na chvílu - hodinku - viac som nevládala ale potom tak druhý tretí týždeň už aj na 6 hodín, kočík bol jediné miesto kde boli potichu a spali... inak mi doma v kuse plakali, boli horúčavy a doma bolo hrozne dusno....

no a čo sa smetného koša týka, ak nemáš balkón, kde by si mohla mať obyčajný kôš, tak určité nejaký, čo ti zabalí každú plienku aby to nesmrdelo, ja mám doma obyčajný a musím mať v koši strčenú voňavku, strašne to smrdí.... ☹

lucia.kl
1. jún 2011

inak dievčatá pozdravuje vás @wera už je týždeň doma len nestíha a aj @smejko tú mali dnes pustiť, tak sa určite ozve, keď bude mať čas 🙂

ivikli
1. jún 2011

@lucia.kl nie, my byvame v lamaci... to by som sa uz prihovorila, keby som to bola ja 🙂

andysok
1. jún 2011

@lucia.kl ďakujem za radu ;) no kedže zajtra nastupujem do nemocnice uz je to v manzeloviom zozname čo kúpiť ale kedže mame tetasku tak kupuje obyč kôš a budem tam teda dávať niečo vonave ;)

janette77
1. jún 2011

@andysok hm, tak si mozeme ruku podat.🙂 Ale neboj, da sa to zvladnut, ako budes nastavena v uvode, tak potiahnes aj v buducnosti. Praveze nie je dobre, ked ma zena zo zaciatku pomoc, lebo po jej odchode sa zrazu citi bezradna a v strese. Treba si vytvorit vlastny rezim...na uvod som uvitala len pritomnost manzela, ktory si vzal 2 tyzdne volno. Pytas sa na kos na plienky. Ja pouzivam klasicky "kuchynsky", ale zmenseny a kazdy den vynasam plny sacok. Kakanickove plienky vsak idu okamzite do kontajnera na dvore...
Mas prekrasny tyzden, velmi sa z toho tesim.🙂

andysok
1. jún 2011

@janette77 ďakujem Janette akurát som sa dobalila do nemocnice pripravila zoznam manželovi čo kde je ;) úlohy ktoré má splniť kým budem v nemocnici ..... Tak zajtra dám z nemocnice vedieť aká je situácia inak čo sa toho manžela týka som tiež zastanca samopomoci lebo ako píšeš zrazu by som bola stratena ;)strach nemám z ničoho len z toho respektíve veľmi si želám mat mliecko a chcem byt uz monitorovana lebo sa uz začínam o deturky báť ;) chápeš ;)

lucia.kl
1. jún 2011

@andysok inak stretneš sa v nemocnici s kamarátkou, dnes ju hospitalizovali je v 33tt a čaká párik, som jej povedala, že sa tam určite stretnete, volá sa monika a je straašne velká, tak budeš vedieť, že je to ona 🙂

andysok
1. jún 2011

@lucia.kl takze mám hľadať strašne veľkú Moniku 😀 no supis a ona nebola na MK? Zajtra budem teda obsmrdat pri sestrickach a hľadať meno ku Monika snáď ich tam nebude veľa ale tak sestricky má tam uz poznajú tak snáď má nasmeruju ;)

lucia.kl
1. jún 2011

@andysok je na MK ako monika_pa ale nemá fotky ani nič, to pa je začiatok jej priezviska, nechcem zverejňovať, inak čakatelky ležia na desiatom alebo deviatom?? možno skončíte na rovnakej izbe, veď dvojičky no nie, inak berie aj notebook do špitálu, tak môžete koníkovať... 😀

andysok
1. jún 2011

@lucia.kl chichichi môžeme ohovarat sestricky ;) to uz by bola aká uchylacina že sa zoznámim s Monikou v nemocnicci a budeme klabosit cez net ;) áno áno čakcky sú na 10 ;) no teším sa ved prídu nás pozrieť cez víkend chichi

juliagregor
1. jún 2011

@andysok tak sa tam pekne držkaj a čakám na fotečky 😉

andysok
1. jún 2011

@juliagregor jasneeee všetko budem dokumentovat a informovať vás dievcence ;)

matelko1
1. jún 2011

@andysok tak sa drz a daj nam info,drzim palce 🙂

matelko1
1. jún 2011

@janette77 tak chlapci si uzili,lietali ako splasenaci... 🙂 a predstav si,dnes sa maxim prvy krat hodil o zem.neviem co to malo znamenat.....normalne som nechapala,ze tak skoro.....v takych pripadoch ani neviem ako sa mam zachovat....

janette77
1. jún 2011

@matelko1 tak mate "premieru" za sebou.🙂 Priznam sa, tychto vzdorov sa bojim, no ale zatial si uzivam klud...Detuchy okupkane, napapane v postielkach, psy nakrmeni, urobila som si pizzu, caj a po celodennom kolotoci sadam k TV... a obcas skypnem s mm...ale len cet, bo je este v office...

margaretka3
1. jún 2011

@akvetinka no asi tu fakt nikto taký nie je, ale moja kamarátka mala tri cisárske, po prvom mala veľkú pauzu, ale po druhom cisarskom mala o cca 15 mesiacov tretí a zvládla v pohode, samozrejme treba na seba dávať veľký pozor...takže držím palce a neboj sa, bude dobre 🙂