Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
6. feb 2011

@deinad tak to bol môj už asi tretí, ale tie predtým nič moc, na jednom duch a druhý už ani nepamätám..

tulina77
6. feb 2011

@deinad blahozelam k dvom ciarkam, uvidis ze to vyjde. musi!

deinad
6. feb 2011

@tulina77 dakujem krasne, veru musi musi 🙂

deinad
6. feb 2011

@lucia.kl ja som sa skor neodvazila testovat, dnes som 11. den, v stredu idem na krv, citim sa uplne inak ako v dvoch pripadoch predtym, tak som si povedala, ze naberiem odvahu a spravim si test, som teda zvedava, aka bude ciarka v utorok

katrinb
6. feb 2011

@deinad supiiiiiiiiš 😉

deinad
6. feb 2011

@katrinb dakujem, anoooo ale len tak potichu zatial 😉

andzis
6. feb 2011

@katrinb ahoj my ho mame tiez vybraty sa nam zdal velmi dobry ale objednat ho ideme az v marci 🙂)) tak dufam ze budeme aj my spokojni 🙂))

andzis
6. feb 2011

@andysok ja som mala v dolnom lavom boku trvalo to asi 4 hodiny a niekedy ma to iba tak pichne a prestane som sa aj pytala lekara a povedal ze to su iba zazivacie problemy ale inak ze je vsetko ok 🙂) zacalo to zostra dost vyrazne ale postupne sa to stracalo ale ak je to naopak tak by som sa spytala lekara ....

andzis
6. feb 2011

@deinad drzim palceky velmi velmi 🙂))

andysok
6. feb 2011

@andzis Dakujem za info 🙂 zajtra uvidim co tam uvidi 🙂

juliagregor
6. feb 2011

ahojte, bola som s s rodinou na wellness víkend, tak som nebola na dráte...
janette Vás všetky moc pozdravuje, majú sa dobre

juliagregor
6. feb 2011

a @zuzbel1 srdečne Ti gratulujem k detičkám, prajem lavne veľa zdravia pre všetkých.... Zuzka má Peťku a Tomáška 🙂

nebola som tu na MK 2 dni a už 3 hodky len odpovedám na správy 😝

zoroslava
6. feb 2011

ja sa k vám pridám-po mojich dvojíčkach mi zostali dve zavinovačky Emitex vhodné do autosedačky ale aj do kočiarika. Ak máte záujem, mrknite do mojich inzerátov.

lucia.kl
7. feb 2011

@zuzbel1 gratulujem k detičkám, tak už si aj ty medzi nami maminami, tak všetko dobré a hlvne čo najviac krásnych chvíl a čo najmenej staarostí s detičkami 🙂

luciaf13
7. feb 2011

@zuzubel1 GRATULUJEME 🙂

mamoka4
7. feb 2011

@deinad Gratulujem 🙂 verím, že v stredu nám podáš krásne správičky... 😵

katrinb
7. feb 2011

@deinad jasne, potichu 😉 Ale aj tak sa velmi tesiiim
@andzis myslim, ze s kociarikom budete spokojni...aj babatka 😉
@zuzbel1velikanske dvojnasobne gratulko......uz to mas za sebou a svoje lasky pri sebe....je to supeeer. Hlavne pohodu a vela mliecka ti prajem. 🙂

matelko1
7. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂

@deinad super,takze testik ti ukazal 2 ciarky,.. 🙂

matelko1
7. feb 2011

@juliagregor prepac,ale nedalo sa mi odoslat spravu,jtoru si mi poslala,haproval mi neviem,ci notbook,alebo.....stale to len tocilo,tocilo a neodoslalo....
ale spravu si uz vidim od janette napisala.

matelko1
7. feb 2011

@zuzbel1 blahozelam 🙂 ,drzte sa

deinad
7. feb 2011

@andzis dakujeeeem krasne 🙂

deinad
7. feb 2011

@matelko1 ano, vytesujeme sa s mm, kazdy den mi hovori, no co ideme kuknut nasho ducha ? 😀 zajtra rano robim druhy testik...dufam, ze ciarka bude silnejsia

deinad
7. feb 2011

@mamoka4 aj ja v to dufam, ubehlo to ani neviem ako, verim, ze ma doki potesi...

deinad
7. feb 2011

@katrinb uz len dvakrat sa vyspim a idem na testik, ubehlo to celkom rychlo, len nech nam aj doki da dobru spravicku.. 🙂

deinad
7. feb 2011

@zuzbel1 velmi gratulujem, tesim sa, ze vsetko dobre dopadlo, ze mas uz svoje krasne deticky pri sebe, pekne mena si vybrala, nech ste zdraviii 🙂

deinad
7. feb 2011

@juliagregor som zvedava kedy sa nam janette ozve, urcite je este z toho porodu unavena, ale hlavne ze je stastna a v pohode 🙂

katrinb
7. feb 2011

@deinad 😵

juliagregor
7. feb 2011

@deinad tichučko gratulujem 😉
možno su už domka 😎

zuzika30
8. feb 2011

@andysok ahoj ako dopadla kontrola u Dr. si sa uz neozvala , dufam ze ti je uz lepsie a nic nepuchne a hlava neboli 🙂

andysok
8. feb 2011

@zuzika30 no ahoj, tak neboli uz nic, dr.predpisala magnezium, trosku sa mi zmensuje krcok tak za dva tyzdne kontrola......ale inak babatku so ok, 🙂 chlapec je hore hlavou, dievcatko naopak...... mrvenicky moje......no co som aj citala po nete, moze to byt hococi, ale aj dr povedala ze kebyze ma nic neboli, tak tam ani nic moc nie je vidno, ale ona je super, lebpo to co som cakala ako alternativu ze mi povie ako prvu ( roztahovanie matrenice) mi povedala na koniec, paci sa mi ze najprv povie vsetko najhorsie a hned to risi, aby sme sa vyhli akemukolvek riziku......okrem toho mi predpisala aj cipy na tehotensku mikozu, a to mna nic nesvrbi neboli.......ale urobila ster a pr enahodu, tak ved ona vie.....tak ale som zvedava co bude o tie dva tyzdne 🙂