Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

xxxjanetaxxx
9. mar 2011

@felicita2 my sme dávali nutrilon HA, som silná alergička, znášali ho dobre, bola som spokojná
ale teraz keď sú dievčence väčšie, akčné a čiprené začali ublinkávať obe majú reflux, pomaly sme začali prechádzať na AR bebu tiež HA, keď meníš mliečko treba ho meniť postupne, pomaly zväčšovať pomer nového mliečka ku starému, najprv som dala do vodičky o jednu odmerku nutrilonu menej, nahradila som ju jednou odmerkou beby atď...my už sme úplne na bebe a zatiaľ je dobre 😉

simonessa
9. mar 2011

@evasbk ahoj ja teda neviem kedy je dobre ist ja chcem len povedat ze my sme teraz boli v 29 tt sice uz boli velky nebolo vidiet cele telicko iba po castiach ale uz bolo krasne vidiet tvaricky ..som z toho unesena 🙂 uz taka uplna podoba ale myslim si ze sa chodi skor asi tak do 26 tt 🙂

simonessa
9. mar 2011

@karolina31 jasnacka ahoj 🙂

karolina31
9. mar 2011

@andzis ďakujeme 🙂 v martine vo fakultnej

karolina31
9. mar 2011

@xxxjanetaxxx no tak to si ma trosku upokojila..my mame tiez podobne priznaky tak dufam ze aj my to dotiahneme aspon tak ako vy 🙂

andzis
9. mar 2011

@karolina31 drzte sa 🙂)

juliagregor
9. mar 2011

@karolina31 ja som podobne ako ty ležala od 29 tt, bola som otvorená a krčok mäkký, 3 cm... hlavne bud v pohode, a dohováraj deťom, nech poslúchajú a pekne si v brušku hovenkajú...ked budeš v dobrej nálade, budu to cítiť aj deti a bude ti lepšie, ved už 3 detičky máš a isto vieš, že všetky Tvoje nálady sa prenášaju na detičky...hlavne sa nebojkaj a pekne odpočívaj 🙂
bruško nehladkať 😉

karolina31
10. mar 2011

@juliagregor no odpočivam a snažim sa im dohovarat nech tam ešte ostanu 🙂 dufam, že ma posluchnu 🙂 a do ktoreho tt si to dotiahla? a bola si v nemocnici až do konca tehu?

dadak
10. mar 2011

baby, mozem sa opytat? vsetky co mate, alebo cakate dvojicky...mate to v rodine? alebo je tu niektora, ktora v rodine dvojicky nikdy nemala...asi sa to neda nijako ovplyvnit...vsak?

simonessa
10. mar 2011

@juliagregor preco si napisala ze brusko nehladkat?

matelko1
10. mar 2011

ahojte.prajem pekny den.
dnes som tu na skok.
@dadak u nas v rodine su dvojky,vlastne ja som z dvojciat,ale ja mam dvojky po ivf...

simonessa
10. mar 2011

@dadak u nas nie su dvojicky a ani u manzela az nedavno sme sa dozvedeli ze manzelov dedko mal surodencov dvojicky ale to neviem ci plati to by bolo az po manzelovej prababke 🙂 a deti sa to skor na zeny a nie na muzov...tak neviem 🙂

dadak
10. mar 2011

@simonessa takze asi predsa genetika ma v tom prsty...Simonka, rovno si to odrobis vsetko naraz..super...

simonessa
10. mar 2011

@dadak no dufam ze bude vsetko v poriadku a ze sa v poriadku narodia sak uz sa neviem dockat 🙂 a aj ty cakas dvojicky?

dadak
10. mar 2011

@simonessa ale nie, necakam...😀, len ma to tak zaujima...co keby...hihi

simonessa
10. mar 2011

@dadak 😀 no dobre teda 🙂 a co planujete miminko?tak mozno sa vam postastia hned 2 😀

dadak
10. mar 2011

@simonessa no, tak ja by som chcela tretie babatko...velmi by som si priala dievcatko...po tych mojich dvoch nezbednikoch..aj ked su perfektni...ale tak cesat vlasky, hm, na to by som sa dala...😀

simonessa
10. mar 2011

@dadak 🙂 aha 🙂 takze dievcatko este chcete tak drzim palce nech sa podari 🙂

dadak
10. mar 2011

@simonessa waw dala si si paradnu profilovku...velmi ti to tam pristane...
to len tak, asi mimo temy, co? 😀

simonessa
10. mar 2011

@dadak 😀 😀 😀 ale potesi dakujem 😀

dadak
10. mar 2011

@simonessa pozeram, ze ty si to odbijes rovno naraz...budes chciet este tretie babatko? ci?

ludmilka25
10. mar 2011

Ahojte je tu niekto kto rodil dvojičky planovanim cisarskym ? len ma zaujima ze v ktorom tyzdni alebo je to individualne....? Mna to o nejaky ten tyzden caka....a trosku sa aj bojim

juliagregor
10. mar 2011

@simonessa ahoj 🙂 pri veľmi častom tvrdnutí bruška a rizikovej gravidite sa neodporúča veľmi hladkať bruška z dôvodu, že deti hned reagujú na matku, na jej ruku a začnú sa hýbať a potom aj maternica sa hýbe...vtedy sa vylučuje čo najviac vonkajších podnetov

juliagregor
10. mar 2011

@dadak ja mám jednovaječné dvojičky, je to náhoda...a veru nikto si nemôže byť istý 😀

lubka_to
10. mar 2011

@ludmilka25 mne akurát dneska doktorka povedala, že po ukončenom 38tt mi urobí cisársky.......Že vydržala by som aj dlhšie určite, lebo sa vôbec neotváram a krčok mám skrátený len o kúsok ......Po dnešnom sone majú detičky približne 2800g a 2900g, takže keby to príde skôr tak sa nič nedeje.....

lubka_to
10. mar 2011

@dadak my máme v rodine dvojičky obgeneráciu, ja mám bratov dvojičky takže ma to malo obísť ale nestalo sa tak......

dadak
10. mar 2011

@lubka_to gratulujem, nech ste hlavne zdravi...a nech to dobre dopadne...

juliagregor
10. mar 2011

ahojte
ak máte šikovných tatinkov, tak môžte pomaličky chystať výbavu

https://www.youtube.com/watch?v=cWSqbat68HI


https://www.youtube.com/watch?v=6p6Fxtg0tkE


:D

simonessa
10. mar 2011

@juliagregor no vidis toto som nevedela 🙂 lebo ja furt hladkam ale zatial mi netvrdne 🙂 teda aspon o tom neviem ale asi keby mi tvrdlo tak by som to vedela ze 🙂

luciaf13
10. mar 2011

len nakuknem 🙂 jej kolko je tu dvojtehuliek 🙂 drzim vam vsetky palceky! Nebojte zvladnete vsetko 😎