Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzika30
17. mar 2011

@andysok vitaj doma, super ze ste ok, len sa pekne drzte a pokracuj v oddychu 😀

andysok
17. mar 2011

@aby taky tak

drtka
17. mar 2011

Takže aj ja sa už konečne môžem k Vám oficiálne pridať 🙂 V 8 tt nám tiež oznámili že čakáme dvojvaječné dvojičky. Trošku nás to prekvapilo , pretože sme s tým nerátali ale teraz sa veľmi tešíme , hlavne po včerajšku keď som bola na kontrole a drobci nám pekne rastú, srdiečka bijú 🙂

andysok
17. mar 2011

@zuzika30 dakujem pekne 😉

linduska2
17. mar 2011

@simonessa ten eucerin je proti striam?ja ich nemam ale snazim sa dobre natierat,hlavne ked ma strasne svrbi brucho.natieram sa pletovym mliekom 🙂

matelko1
17. mar 2011

@drtka blahozelam k dvojtehu....drzute sa co najdlhsie... 🙂

andzis
17. mar 2011

@andysok vitaj doma som rada ze ste ok aj som si myslela ze si ta tam nechali tak vela relaxujte a drzte sa 🙂)

andysok
17. mar 2011

@andzis noooo dakujem aj ja som si myslela ze tam budem uz dokonca lebo dr.najprv velmo sit nechcela.....ale takto je teda predpoklad ak vsetko dobre pojde budem v nemocke uz od 36 tyzdna, vtedy by to mali "vyparat" a uz potom len cakat 🙂 inak s nemockou som bola velmi spokojna 🙂

drtka
17. mar 2011

@matelko1 Ďakujem, budem sa snažiť 😅

andysok
17. mar 2011

@drtka drzime palce 😉

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok predpokladám, že si ležala na 10 poschodí, to je až na kúpelne a záchody vynovené..

andysok
17. mar 2011

@lucia.kl veruuuu 10 poschodie cislo izby 1033, sla som do nadstandardu.......... nebolo nic volne a na koniec som tam ostala.....akoze super ja som bola naozaj spokojna 🙂

andysok
17. mar 2011

@lucia.kl a inak dnes som bola prvy krat na 10 na verejnom wecku na chodbe a zdalo sa mi ze su nove 🙂

andysok
17. mar 2011

@lucia.kl ozaj Luci teba kto rodil?

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok A aj si si musela za neho zaplatiť, alebo len tie dni, čo si tam ostala keď sa uvolnil štandard??? ja ani neviem na akej izbe som ležala, len viem, že bola oproti záchodom 🙂 ale na štandarde... 😀

janette77
17. mar 2011

@zuzbel1 ...gratulujem k pribytku vahy, to su radostne spravicky 🙂) Ja som mala tiez pernu noc, 7krat hore, uff. Dnes sme mali aj prvu navstevu, deticky boli potom dlho nepokojne, ale nejako som to zvladla a teraz uz obaja buvkaju. Prajem viac naspanych hodin - Tebe a neskromne aj sebe.🙂

lubka8386
17. mar 2011

ahojte cakatelky dvojiciek, cchcem sa spytat v kolkom asi tyzdni vam vedeli povedat co sa vamm v brusku skryva ? mne stale hovoria ze chlapec a druhe ze nevidiet a pritom je krasne otocene tvarickou vopred , stale pozuje 😝

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok no s niekym som to tu riešila, že k ten dr. chodí do ružinova na poradňu, nobola si to ty???? 🙂

andysok
17. mar 2011

@lucia.kl od stvrtka do stvrtka cena bola cca 100 eur 16,60 za den.....uz som sa potom nestahovala..... ale po tom co som sa rozpravala z babmi tak dost rozdiel.......tv na izbe, vlastna kupelna, aj wc, o 6 ti nikto neorzvecuje .....neotvara dvere.....stravu ti nosia na izbu a stravu si vzdy den do predu vyberas zo 4 menu..... a este navstevy na izbe a nastavitelna polohovana postel

lucia.kl
17. mar 2011

@lubka8386 mne to povedali v 20tt na morfologickom a v 24tt mi to na veľkom 3D potvrdili..

andysok
17. mar 2011

@lucia.kl ee ja som prvy krat pocula vsetky mena dr...........mna sil Suchanek....

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok tak ja sa nemôžem sťažovať ani na štandard, sama na izbe, záchod tiež na izbe, sestričky rovno oproti mojim dverám, a to ostatné mi bolo uplne jedno, lebo som sa starala len o detičky 🙂

lubka8386
17. mar 2011

@lucia.kl na aj ja som sa kvoli tomu objednala na 3D tak v utorok sa uz dufam dozviem..... strasne by som chcela aby to druhe co tam stale nic nevidia bolo dievcatko 🙂 🙂

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok tak s kým som to rozoberala, musím pokukať v téme, a poviem ti meno, bola to dokrotka, strašná papula ukecaná ale výborna lekárka, inak mňe tam tie mená nič nehovoria, ja ani neviem ako sa tá moja volá, ja som totiž došla do nemocky prvýkrát až rodiť 🙂

lucia.kl
17. mar 2011

@lubka8386 tak aby ti to vyšlo, ja som sa bála že budem mať dvoch chalanov a keď mi hovoril že prvé je dievčatko tak som sa potešila, tak už mám aspoň jedno no a potom povedal, že na 90% je dievčatko aj to druhé, tak tam bolo také malé sklamanie, strašne som chcela párik,,,

andzis
17. mar 2011

@drtka Gratulujem 🙂

lubka8386
17. mar 2011

@lucia.kl ja mam tiez od zaciatku tušáka že budem mat dvoch chlapcov...jeden tam uz je tak som zvedava...... juuuj nech uz je utorok ..... sa tesim ze hadam uz budem vediet ci mozem aj ruzove kupovat 😀

lucia.kl
17. mar 2011

@andysok dr. petrova - s tebou sme sa bavili o tom

andzis
17. mar 2011

@lubka8386 Ahoj mne to povedali v 20 tt bolo vsetko pekne vidiet chalani pozovali a mame to aj odfotene 🙂)

lubka8386
17. mar 2011

@andzis no tak dufam ze to druhe bude dievcatko, lebo ja sa stale utesujem tym ze keby bol aj druhy chlapec, tak ze to uz by hadam videli 😝