Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

iwa1
9. sep 2012

@dana_l waaau ja dufam, ze nas nechaju "trapit " sa len do ukonceneho 37tt 😕 uz teraz som jak tulen 😀 😀 😀
@hural ja som uz mala sekciu a tiez preferujem spontanny, len teraz chcem aj podviazat vajecniky a bola by lepsia sekcia 😕 aj ked uz teraz sa jej bojim...teda toho potom 😖

este tak vydrzat 4 tyzdne 😀 😀 😀 aale babule su aj tak vacsie o 2tt vahou, tak uvidime 😉

angieska
9. sep 2012

@iwa1 ale ano,na personal sa stazovat nemozem,ale je to nemocnica..a to cakanie je najhorsie..

iwa1
9. sep 2012

@angieska zachvilku budete doma, ja som tam bola pred mesiacom 😉 😉 nic mi nevadilo, len strava a to ze ma neustale pichali 😠

iwa1
9. sep 2012

@dadanr ja som mala v 32tt brucho 129 😉

angieska
9. sep 2012

@iwa1 jaj tak strava je osobitna kapitola,esteze mi nosia z domu🙂 a mna len monitoruju,takze v podstate len cakam..

iwa1
9. sep 2012

@angieska mne tam zavesili nad postel dve bambulky a ked si vsimnes, tak na tej tabuli, kde maju mena, pri tvojom mene je motylik 😀 😀 😀 ze akoze dvojky 😉

iwa1
9. sep 2012

@angieska a musis lezat v nemocke? 😕 ked ta len monituruju?

angieska
9. sep 2012

@iwa1 bambulky mam aj ja a motylika si musim vsimnut este🙂lezime tu dve s dvojkami,obe len monitoruju.ja musim vraj kvoli koliznemu postaveniu babatiek,kedze jedna sa otocila a druha nie..

iwa1
9. sep 2012

@angieska bambulky su super nie? take milene mi to doslo, ze my si Vas oznacime 😀 😀 😀
a maju sancu sa este otocit? 😕

my sme boli tiez dve,druha cakala chalana a babu a tlacili jej na oblicky moc 😒 tak cakal, ze co s nou bude 😨

angieska
10. sep 2012

@iwa1 ano,tie bambulky som si aj odfotila na pamiatku🙂ta druha tiez caka 2dievcata,dokonca lindu budeme mat spolocnu😀

sisi79
10. sep 2012

@iwa1 37tt+1 cisarskym obaja moji chalani boli otoceni koncom panvovym

susy
10. sep 2012

@angieska tak ja uz som ubytovana v hoteli Antolska. Cislo izby No 1.🙂 dnes v noci som zase krvacala, no cez den nic nastastie.

iwa1
10. sep 2012

@angieska ja mam tiez foto 😉
@sisi79 boli lenosi 😉 😀 pozeram , ze skoro po dvojkach ste sa dali na dalsie 😉 asi tonebude taka hruza s dvojkami ako vsade citam 😀 😀 😀

foryou25
10. sep 2012

ahojte kocky mozem sa pridat? my tiez cakame dvojacatka, ale po IVF, dnes som dostala tehu knizku podla poslednej MS dnes 10+3, ale krpci su mensi jeden skoro o tyzden, myslit ze to nevadi ze su mensi? 26.9.idem na ten prvy skrinng, dufam ze dopadne dobre, lebo mojej gynde sa dnes cosi na babatkach nepozdavalo :(

@susy aj mne sa uz 2 krat stalo ze som zakrvacala, ale poslali ma domov zakazdym, ze to nic nie je, povedali ze asi z krcka

angieska
10. sep 2012

@susy hm,na nadej chodbe nie si:( my zaciname od 11

mirasierra
10. sep 2012

38 plus 2 cisarskym. Jedna bola priecne , ale den pred porodom sa otocila. cize aj na zaver sa este mozu otocit.

sonia1501
10. sep 2012

@dadanr ahoj, pribrala som 25kg a deti mali 2050g a 44cm a 2270g a 46cm, zhadzovanie kg po porode je drina, najhorsie je, ze clovek nema sil cvicit a nema cas odbehnut si fajne zasportovat vonku. Niekto berie sportovo, ked vyzera gulate po porode, ale mne to dost vadi, niet co nosit... no co uz, su aj horsie veci v zivote, ja som rada, ze som porodila zdrave deti, co uz bude so mnou to je uz vedlajsia vec :o)

sophie123
10. sep 2012

@sonia1501 Ja mam tiez problem s oblecenim, teraz stale nosim leginy, ale v zime to bude asi horsie 😕

lauricka
10. sep 2012

@iwa1 hruza to je, ale ty si, ako pozeram, skusena niekolkonasobna mamina, tak to asi bude pre teba o nieco lahsie

griska11
10. sep 2012

Takmdnes definitívne rozhodnuté, kupujeme ABC design zoom 2012, veľké vanicky, ľahká manipulácia, jednoduchá konštrukcia v porovnani s Cam tak len zjednat cenu 🙂 a bude to parada hihi 😎

pistaciaa
10. sep 2012

@griska11 my ho uz mame takmer rezervovany, zajtra platime zalohu 🙂, aku farbu chcete?

sonia1501
11. sep 2012

@sophie123 ty si kolko pribrala za tehot.? a kolko na tebe este ostalo? ja by som potrebovala zhodit este 8kg to by som bola rada, o dva mesiace ideme na svadbu a nechcem kvoli tomu vyhodit dalsie peniaze, kedze saty doma mam, len sa do nich nezmestim :o( takze idem na brutalnu dietu, kazdy tyzden kilo dole a bude to :o) som zvedava ci mi to vyjde hehe

sonia1501
11. sep 2012

@iwa1 ahoj, rodila som v 39+1tt planovanym cisarskym

sonia1501
11. sep 2012

@kacena85 tak to si na tom este dobre, ja som bola stale zadychcana, este som ani brucho nemala, ja som pracovity typ, neobsedim, pre mna je trest ked musim cely den sediet na zadku /ked sme na navsteve/.. pocas celeho tehot. som nevladala, bola som rada, ked som urobila zaklad dom. prace. Vtedy som sa este aj stahovala, tolko roboty bolo, mne bolo do placu, ze preco nevladzem... Inak zdravotne problemy som nemala, len sa mi zdalo, ze mam velmi tazke brucho, stale ma bolelo od toho cca 5mesiaca az do konca. Pre mna bol porod vyslobodenim, nevadilo mi ani lezat 24hodin na jiske, fajne som si tam odpocinula, aj ked ma bolela jazva po cisarskom vobec som to tak nevnimala, jedine co mi vadilo bol ten kateter, co mi nechceli dat prec ked ma previezli na izbu.

griska11
11. sep 2012

@pistaciaa No farby sú des... z tej ciernej som nervózna ale zas som si vymyslela že budem dávať farebné doplnky, asi najskôr black-white, aj ked pani hovorila že im aizovali nejakú zelenú kombináciu, ešte mesiac mame čas do zálohy takze počkáme a uvidíme či vôbec dovtedy bude, ak nie neva bude bielo-čierny.

sisi79
11. sep 2012

@iwa1 no veru sa nam to nejak zapacilo 🙂 neboj sa dvojicky sa daju zvladnut aj ked niekedy mam vlasy dupkom 🙂 no a ked bude tretie na svete tak mi asi rovno vypadaju 🙂 🙂 🙂

iwa1
11. sep 2012

@sonia1501 to si vladala nosit? ja mam pocit, ze uz teraz mam dost a strasne mi opuchaju nohy 😒

@sisi79 verim 😀 aspon bude veselo 😉

sonia1501
11. sep 2012

@iwa1 ved prave, porod bol pre mna vyslobodenim

sophie123
11. sep 2012

@sonia1501 Ja som pribrala 18 kg a ostalo mi este 6, ale to tak nerovnomerne rozmiestnene, ze vyzeram hrozne ☹ Najhorsie je na tom samozrejme brucho, ja som mala divny tvar uz pocas tehotenstva... No a nohy mam chude, tak vyzeram ako nejaky pavuk 😀 Nosim len leginy a velke tricka, pripadam si nemozne, mam plnu skrinu peknych letnych veci a su mi nanic... A aku dietu ides drzat? Ja som skusala, ze nebudem jest ziadne slakosti, tak nic sladke nekupujem, ale ked ma prepadne chut na sladke, tak jem aj samotne granko 😀 Pohybu mam dost, ved som cely den na nohach, len by to chcelo nejake cviky na brucho, ale neviem, ci mozem po cisarskom... Ty mas dobru motivaciu - svadbu, ja by som tiez nieco take potrebovala 😀

sonia1501
11. sep 2012

@sophie123 presne, aj ja mam plnu skrinu veci a su mi nanic. Ty uz mas len 6kg navyse? ja keby som uz bola natom aspon tak, to by bolo dobre. Aj ja som skusala nejest sladke a presne ako pises, ked som uz nenasla vazne nic, tak som sahla po granku. Uz mozes cvicit, ved to su uz tri mesiace. No motivaciu mam ale mam aj strasnu chut do jedla. Drzim len klasicku hladovku :o) Rano sa najem a cely den len sem tam nieco kusnem lebo nemam kedy si kludne sadnut a najest sa, tak radsej nejem nic. K veceru mam uz take nervy, od hladu samozrejme.. Detickam sa treba stale venovat, na nich som dobra, oni za to nemozu, ze su placlive, asi sa im prerezavaju zubky a Leus po kazdom papani kaka.. take riedke, trva to uz dost dlho. No a robota mi stoji a pekne caka a caka a kopí.. a ja som z toho stasne nervozna..
Ty ako s detickami mas pomoc alebo si na nich sama? Spinkaju cez den, mate rezim?