Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

angieska
3. okt 2012

@dadanr neboj sa, na všetko zabudneš, keď budú pri tebe 🙂

sunnessie
3. okt 2012

@sophie32 ahoj, mne moj dr. odporucil antolsku

dadanr
3. okt 2012

@eeska tu sú tie plienky objednala som ihneď 4 pakle. http://www.mall.sk/plienky-obrusky-2/pampers-ne....

eeska
3. okt 2012

@dadanr vdaka za link, aj ich mas odskusane?

dadanr
3. okt 2012

@kkatka113 ten môj povedal, že ma tam ani nepošle. Do tej rizikovej vraj on si dá pozor na svoje dvojčatá sám tak som sa potešila lebo poznám jeho svedomitosť a spolieham len na neho. Aj dvojičky porodí on. Neboj sa keď je všetko ok tak preto nemeral. Mne deti teraz meral o dušu lebo sa mi skrátil krčok a chcel vedieť na čom budeme ak sa začnem otvárať. Si na tom teda dobre podľa mňa. 😉 To mňa keď teraz pozeral tak dlhšie deti robili ako divé čo ich riadne postláčal a bolo mi celý deň blbo. Tak možno sa ten dr. chcel vyhnúť niečomu podobnému.

dadanr
3. okt 2012

@eeska tuším tieto používala aj malá. neviem ale presne. No hodnotenie majú na tej stránke slušné. Potom som tam videla huggies 1 - 90 ks za 12niečo. Tiež bomba cena no len jedno balenie za túto cenu na sklade a to sa mi neoplatí platiť kuriéra 6,40.

dadanr
3. okt 2012

@angieska to ti verím ale ako nemyslieť na to, že sa takéto veci môžu udiať teraz??? 🙂 🙂 🙂 no za posledné 2 dni mám hlavu plnú kadečoho.

kkatka113
3. okt 2012

@dadanr no vsak asi to tak bude, dakujem za pozitivny pristup 🙂 krcok mam nastastie fajn, tak si tiez vravim ze je vsetko v poriadku a som vdaka tom kludna 🙂 Merania a vahy si uzijem posledny raz zajtra lebo idem posledny raz k mojej doktorke 🙂 ako som rada ze som v dobrych rukach, jasne, aj som bola ohodnuta po znamosti tak ma urcite neodflakol, len som proste cakala viac 🙂 nevadiii, o par dni idem na velky ultrazvuk v poslednom trimestri, tam pizru ci je vsetko ok, co dufam ze bude ked morfologicky dopadol bez chybicky 🙂

dadanr
3. okt 2012

@kkatka113 bude určite všetko na výbornú! ja si za môj výsledok môžem sama. premáhala som sa a tu to je. no ale iba varovanie lebo otvorená som ešte neni.

zojaaa
3. okt 2012

@pistaciaa
Ahoj, ako si dnes dopadla? Co ti povedal? Kolko vazite?

kkatka113
3. okt 2012

@dadanr jasne, ked sa budes setrit tak pekne vydrzis este par tyzdnov 🙂 uz sme celkom daleko a primarka na novorodeneckom mi vravela ze ked sa narodia po 34.tyzdni tak je to uz velmi fajn aj kvoli pluckam....ale samozrejme kazdy dalsi den je super, len to chce vydrzat....ja sa celkom setrim, sak musim povedat ze toho uz ani moc nevkadzem, poobede si vzdy pospim, no nestazujem sa, teraz som pekne vyspata, nedostatok spanku pride ked sa nam narodia tak si teraz uzivam 😀

zojaaa
3. okt 2012

@eeska
Inak kukam, ze aj ty budes mat dvoch vajcakov? Ake mena ste vybrali? 😉

eeska
3. okt 2012

@zojaaa zatial sme na adamovi a alexovi..a vy? inak teraz ma napadlo, ze ked ides cisarom pytaju aj dievcenske, no to vôbec netusim ake uvediem 🙂

zojaaa
3. okt 2012

@eeska
My budeme mat martinka a filipka........a keby predsa len bola jedna baba tak mozno alexandra- saska.......
A potom by som dala asi andrej a alexandra...........
Ale aj tak su to chalani 😀

eeska
3. okt 2012

@zojaaa alexandru dam aj ja 🙂 a druhe mozno lindu alebo emu...ale vsak aj tak je to uplne zbytocne, videla som dôkazy parkrat dost jasne medzi nohami 🙂

lubka_to
3. okt 2012

baby ak by ste mali náhodou niektorá záujem tak predávam Baby jogger city select pre dvojičky v športovej verzii....

celiakia
3. okt 2012

@lubka_to Ahoj , chcela by som sa poradit. Mam skoro rovnako velke dvojicky, a rozmyslam aky kociar kupit, aky si teraz kupila ty? Rozmyslala som aj nad kociarikom , ktory teraz predavas ale nebiem ci tam deticky budu mat este dost pohodlia? pa.

lubka_to
3. okt 2012

@celiakia ja som mala prvý kočiar Esprit vedla seba ale potom som objavila BJSC takže som prvy predala, baby jogger je super kočik, všade sa s nim dostaneš a je dobre že sá da urobiť aj jednokočík z neho, teraz som kupila Bumbleride indie twin.....V babyjoggri je dosť miesta, moj malý má 14kg a 88cm a mal dosť miesta...

celiakia
3. okt 2012

@lubka_to Ja som mala prvy tiez vedla seba, teraz mame golfky Zooper, a Peg perego ale ten s detmi je na mna trochu tahsi, preto uvazujem o niecom lahkom . 🙂

usjak
3. okt 2012

@elapp ja som kupovala Bobas biele, ale su take redsie a tie vzorovane co si tu davala link sme dostali a tie su pekne, v porovnani s bielymi kvalitnejsie rada som ich davala aj na kocik, aby nesvietilo slniecko. Inac je to myslim polska znacka. Hrubsie latkove plienky sa daju kupit tu cez bazar alebo ak zozenies tie z cias ked sme boli my mali 🙂

mamoka4
3. okt 2012

@susy jeeej, nechcem sa miešať do diskusie...ale ako pzerám..budeš ďalšia 4 detná maminka...držím palce!! 😉 Sranda je, že mas tolko rokov ako ja, ked sa mi narodili dvojičky.

dadanr
4. okt 2012

@eeska Jej aj ja čakám chalanov budú sa volať Matko a Kubko. Manžel sa do tých mien zalubil a ja mu nechcem kazit radosť.

eeska
4. okt 2012

@dadanr super mena 🙂 ja som sa dnes dozvedela, ze domov uz nepojdem, zase mi dali infuzky, tak mam dnes slzave udolie....ked som sa pytala, ci je nieco v neporiadku, takze vsetko ok, ze to len treba takto udrzat ako to je, tak kvôli tomu...ked som sa pytala druheho doktora, tak ten mi povedal, ze on by ma bez problemov pustil, ale kedze nie je moj osetrujuci, tak smola....okrem toho mi rozpichali cele ruky, nemohli mi chiraflexku napichnut, pol infuzky mi vytieklo mimo zilu, ruka mi asi odpuchne o tyzden....a potom ze bude v pohode a tes sa...ja som dnes v takom psychickom rozpolozeni, ze dovi dopo.....ty sa ako mas??

zojaaa
4. okt 2012

@eeska
Tak ja mam uz tiez dnes strasny plac, presne rano som bola za lekarom na utz a on, ze este vydrzat dva tri tyzdne........ja tu nechcem byt tri tyzdne.......tak som isla za izbovym lekarom, ze aspon na tyzden domov........stale mam z toho depky......doma je doma.......ja tu ani na infuzkach nelezim......

eeska
4. okt 2012

@zojaaa no co ti poviem, som na tom rovnako...revem kade chodim...ty si uz aspon 35 tt, za tyzden mozes rodit...mne povedala, ze ked takto vydrzim do 36 tt, tak ze potom mozem ist domov na par dni, ak sa budem na to citit...a ze uz dobehnem len porodit, ked to a mna pride...keby som uz aspon dva tyzdne dopredu, ako ty, ale toto je este mesiac skoro...ja sa tu fakt zblaznim, sama na izbe, ani s kym slovo prehodit...to uz cloveku take debilne myslienky chodia, ci mi to vôbec za stoji...nemam radost z nicoho doslaka....a teba vlastne kvoli comu dali do nemocky? tiez preventivne?

zojaaa
4. okt 2012

@eeska
Preventivne a kvoli tomu krcku... Ale podla mna su chalani este strasne malinki.....
Este dva tyzdne, ja som dnes 34tt+1

eeska
4. okt 2012

@zojaaa ja som 32+6tt a to je tiez este malicko...mas aspon nejake v pohode spolubyvajuce?

zojaaa
4. okt 2012

My sme dve na izbe a tym ze ja som tu dlhsie, tak sa mi tu striedaju......ale ja som zasa taka, ze viac som spokojna, ked som sama, nemusim sa nikomu prisposobovat....

sisi79
4. okt 2012

@eeska baby nebojte sa oplati sa to vydrzat a doma nikdy nebudete lezat tak poctivo ako v nemocnici mna doktorka poslala lezat dokonca v 36. tt a to len preto aby ona mohla kludne spavat nic sa mi nerobilo ani infuzky mi nedavali tak som si polezala dva tyzdne vsetko ma z tych nemocnicnych posteli bolelo /este aj potom po porode/ lebo som uz bola áko taky slonik no a v 38. tt sa rozhodli ze uz nie na co cakat mali sa narodili s peknymi vahami 272O g a 3080 g tak sa tam drzte a nebojte sa zvladnete to drzim palce! 🙂 🙂 🙂