Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
3. feb 2009

ja mam zvlast - pozri album - moje vecičky

tvojka
3. feb 2009

annamary,my sme kúpili rovno s kočíkom,lebo iné sa na ten náš nedajú nakliknúť.Ja by som na tvojom mieste najprv poriešila kočík,až potom sedačky.
Cherry,tiež chcem pochváliť detičky,sú úžasní!Ked pozerám také babatinká,neviem sa dočkať tých našich.Ale nech ešte pekne dlho vydržia v brušku 😵

lumah
3. feb 2009

annamary my sme kupovali kočík, na ktorý sa dali naklapnuť autosedačky aj sme to využívali. Teraz máme autosedačky už len v aute a používame športovu verziu na kočíku, ale aj tá sa dá dasť dole a pripínali sme ju na sánky. 😀

annamary
3. feb 2009

😉 dobre baby diki nieco s tým poriesim 🙂

pipka
3. feb 2009

cherry, no uuuzasni su pod tou hrazdickou 😀 esteze tebe nikto nerobi take zlepsovaky ako mne 😅 😀

mne dnes hanula skoro spadla z postele...lezala uuplne v strede manzelskej postele a ja som taka spokojna pri nej vesala pradlo na susiak a zrazu pozeram a ona taka sekundova dvojobratka, popritom sa nastastie zamotala do periny a ja srnčím skokom jak Sergej Bubka som v sekunde priskocila a nohou ju zastavila, inak by capla na zem 😅
snad by si moc ani neublizila, aj keby spadla, lebo postel je pomerne nizka a vsade mame vysoky hruby koberec...no ale lepsie takto 😝 🙂 🙂

musim vam sem hodit aj nasu novu fotku, tentoraz dedov zlepsovak...nove kreslo na pozeranie BEBE tv 😀

cherry01
3. feb 2009

😀 😀 😀 😀 Sergej bubka... Pipkaaaaaaa, bolí ma brucho ked sa smejem..auuuu... 😀 😀
ale chvalabohu sa nič nestalo

pipka
3. feb 2009

aj mnaaaaa 😀 😀 😀 musis si tlacit to sitie 😀 😀 😀

tu su fotky:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mauzos
3. feb 2009

Pipka, ta Tvoja Hanka je neskutocnaaa.... furt sa len rehoce. Take babo mat, to musi byt radost 🙂

eviska83
3. feb 2009

ahojky,
to sa inak neda len sa stale opakovat,
Pipka- Hanulka je uzasna heeerecka, a myslim ze tento zlepsovak je trochu bezpecnejsii ako ten minule 😝 😝
Cherry - tvoje deturence su krasne(co ine dodat) 😉 😉
Annamary- aj ja mam velmi divne chute,tak dufam ze to tiez bude parik

cherry01
3. feb 2009

pipka- super sedačka, a ktoré šitie si mám držať??????????????? má štyri 😀 2x jeden steh, a 2x 2 stehy 🙂

pipka
3. feb 2009

mauzos...prajem ti presne take..a dvojmo 😵 a aj vsetkym ostatnym...naozaj je to dar bozi toto nase rehotadlo 🙂

pipka
3. feb 2009

cherry vsetky 😀 ja tiez len stichy drzim, ked sa rehocem 😀

mauzos
3. feb 2009

pipka, dakujem. Keby si tak mala pravdu, pri dvoch by to bodlo, keby boli taketo pohodove... 🙂

katka.ott
3. feb 2009

pipka, cherry, nezavidim vam - teda drzat si rany a smiat sa. ale smiech vraj lieci 😀

inak, mali sme navstevu: dosiel mi brat a doniesol zasoby z vychodu. okrem zavaranin aj plienky, vybavicku do postielok. juuuuuuj, sa vytesujem 🙂

pipka
3. feb 2009

katka, tak cakame fotky...ale nie zavaranin 😀 😀 😀 vybavicky pochopitelne 😎

ale sak pofoť aj kompóty 😀

katka.ott
3. feb 2009

pipka, zavaraniny opisem: 4 flase kysle uhorky, 4 flase leco, 1 calamada, 1karfiol s feferonkou, 1 brusnice.
a vybavicka: najprv opis: 3 baliky plienok (to ma za ulohu zohnat starka, kezde ma susedov, co to vyrabaju,teda robia v takej firme), 2x modra plachticka a 2x obliecky s macikmi, ktori citaju knizku
😉

a reffaelo pre mna 😀 😀 😀

katka.ott
3. feb 2009

a pofotim, ked budem mat hotovu aj postielku. hadam to do polky februara stihnem. hlavne poskladat postielku 😕

pipka
3. feb 2009

juuuj, no zavaraniny mam, to ma nelaka...ja som maniak na zavaranie...jak v tom filme jak dostat tainka do polepsovny...zacnem zavarat aj šišky 😀 😀 😀 😀 ja mam v spajzi asi sto druhov roznych dzemov, kompotov, calamad, uhoriek, cibulky, karfiol....no a poctivo vsetko oznacene nalepkami s obrazkom tej ktorej zeleniny...kto ku mne dojde sa rehoce a nechape aky som maniak 😀 😀 😀

ale na fotky postielok sa uz tesiiiim 😵 postielku nechaj na buduceho tatina...to je chlapska robota 😉

katka.ott
3. feb 2009

pipka, to nepoznas toho mojho, radsej si to urobim sama, pripadne mu dovolim asistovat.

naposledy ked sa snazil navrtat 2 diery do steny, boli tam 8. nastastie to nevidno. on je taky majstera ako ti chlapici z A JE TO!

a postielku zatial mame len jednu - zdedenu od kamarata, druhu pojdeme kupit

a co sa tyka tych zavaraciek, ja vyuzivam sluzby rodinky - kompoty od mamy, uhorky od starkej a lekvare od tetky 😀

pipka
3. feb 2009

no mas na to lidi...skratka 😀

cherry01
3. feb 2009

martina- žehliaca doska - fajn vynález... aj s Kristínkou tak cvičíme 🙂

martiina
3. feb 2009

cherry,pipka krásne fotky 🙂 aj ja pridávam nejaké nové:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

martiina
3. feb 2009

cherry, takže aj ty cvičíš s Kristínkou?

katka.ott
3. feb 2009

martiinka, cherry, ako vam tie deticky rychlo rastu. sak len prednedavnom ste sa vratili z porodnice s malimi uzlikmi a tie uzliky su stale vacsie.. 🙂

ja sa neviem dockat tych svojich.
tuto noc sami snivalo,ze som uz porodila, ale jedna bola ........mulat. no neviem po kom, ale podobala sa na manzela 😀 , teda tvarickou. farba pokozky sa nejako votrela 😀

martiina
3. feb 2009

katka, ani mne sa nechce veriť akí su už veľkí 🙂
aj ja som mávala podobné sny, že sa mi narodil chlapec už s fúzami, alebo že sa mi narodilo 8 ročné dieťa a tak 😀

pipka
3. feb 2009

mati fajny zlepsovak 😵 len to nesmiem ukazat mojmu MM, on by tam supol hanulu.a vyzehlil ju.. 😀 😅 😀

martiina
3. feb 2009

pipka, to radšej nieeeeeee 😲 😲 😲

katka.ott
3. feb 2009

pipka, ty mas co za manzela? ten by asi vylepsil vsetko 😀

nie je nahodou plasticky chirurg? 😀 😀 😀

mati a predtym sen, ze 2kg jablk za 0,26Eur. pripadne prenosne tesco u mojich rodicov - na poste pod velkym vojenskym stanom. 😀 a blizko bol betliarsky kastiel.
ja tomu uz nerozumiem, sak take hovadiny sa mi nikdy nesnivali 😎

cherry01
3. feb 2009

PIPKA, ty mi to robíš naschvál 😀 😀 😀 😀 auuu

janula13
3. feb 2009

martinka aki su len peknucki, marko aky baculaty a Laurika je krasna, mat tak tvoj talent na vylepsovaky 😀 a aj na ine veci, akurat som si vsimla ze mame rovnaku zehliacu dosku, tak dufam ze aj deti porodim take pekne 😀