Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
28. apr 2009

no ja mam strach len kvoli tomu blbemu kosickemu vetru, ved vies ako tu stale fuci. Neviem ci aj to Lukaskove ocko nebolo z toho vetra, lebo den predtym sme boli vonku s kocikom.
Na ockovanie ideme az pobede, tak sa nestretneme. Preco chodite na rehabilitacie? Tiez ste pomackani z bruska ako Martinkina mala? Nasi obidvaja inklinuju na lavu stranu tocia hlavicku, ale mam ich len otacat aj opacne, zatial ziadne rehabky netreba.

babulka123
28. apr 2009

S radostou v srdci vam oznamujeme, ze dnes o 10:30 uzreli svetlo sveta nase najvacsie lasky Sarinka 2880g a 50cm a Eliska 2560g a 47 cm, vsetky sme ok...... TVOJKA je Maminkaaaaaaaaaaaa

pipka
28. apr 2009

jeeeeeej babuli, ze ju veeeelmi pozdravujeme a sarinke a Eliske samozrejme aj maminke a tatinkovi zelame vsetko naaaaaaajlepsieeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

babulka123
28. apr 2009

pipka pisala som jej ze jej gratuluje cely MK... hehehehe

pipka
28. apr 2009

mati neboj, na nocnik ju este neucim...len ju obcas posadim 😉 sak to by bola ina frajerka, keby v 8 mesiacoch chodila na šerbel 😅 😀 😀 😀 aj tak najradsej sleduje mna, ked som na zachode 😕 😀

mirica vitaaaaj, 🙂 no pekne sa vam rodinka rozrasta...mas aj fotky z utz? 😕 😉 nech sa pokochame 😉
tie kable a snury a laptop a ovladacky a mobily...to je aj u nas 😅 a asi nie len u nas...asi vsade 😀
ide jak torpedo za tym...aj cez prekazky 😀
a vyhadzovanie vecí z kočíka...to ani nespomínaj, to fičí aj u nas...a ja len striehnem na klobucik, boticky, hracky...uz som jej vsetko poprivezovala na snurky, aby to nevyhadzovala a boty jej radsej ani nedavam... 😒 😅

nana77
28. apr 2009

Jeeej TVOJKA!!!! srdecne blahozelam k narodeniu Sarinky 😵 a Elisky 😵 !!! obom zelam predovsetkym vela zdravia!!! pekne miery a vahy!!!!

pipka
28. apr 2009

no stare zname sa nam tu schadzaju 😎 nanuska vitaaaaj 😵

mauzos
28. apr 2009

ja len malu opravu, Tvojkina Eliska mala 2650g 🙂

mirica, nana ahojte, davno ste sa neukazali 😒

pipka
28. apr 2009

mauzi, bola si pri tom? 😕 😀 ze mas take presne udaje 😀

alebo ti pisala sms 😵

mauzos
28. apr 2009

ani jedno ani druhe 😀 mam svoje zdroje ...

pipka
28. apr 2009

fiiiha 😀 mas korene v ŠTB? 😕 😀

taella
28. apr 2009

mauzos cvičím iba s Oliverom , lebo keď sme boli v nemocnici , tak neurologičke sa zdal nejaký spomalený . ☹
Ale keby prišla o deň neskôr tak by už taký nebol , vtedy ráno mu brali krv a bol anemický , tak dostal transfúziu a bol v pohode . No ale ta vojtovka mu nepoškodí 😉

tvojka pripájam sa ku gratuláciám .

nana77
28. apr 2009

pipka, mauzi a vsetky kocky ahoj! som bola nejaky cas mimo ba a tak som trosku zanedbavala MK 😅

pipka, ja som vas-rodinku asi videla 🙂 . teda ak ste boli v sobotu 18.4. okolo 15.30 v okoli stareho zimaku 😉

mauzi, malicki su nadherni 😵 😵 😵 , a vy s manzelom len ziarite, kraaasne 😵

pipka
28. apr 2009

nanuska ano boli...si mala kricat PIPKAAAAAAA 😲 😲 😀 ja som zvyknuta...reagujem 😀

pipka
28. apr 2009

ty si bola aj s drobcami? 😕 lebo ja sa furt otacam po dvojickach a kocikoch... 😅 😎 aky mas kocik? Peg perego? 😕

nana77
28. apr 2009

pipka, my sme boli v aute, isli sme na jednu oslavu sestdesiatky a dost sme sa ponahlali. za inych okolnosti by som sa urcite zastavila a pekne, slusne pozdravila 😀 . kocik mame jane - tmavosedo-oranzovy 🙂 .

pipka
28. apr 2009

ahaaa, tak budem kukat po sedo-oranzovom jane...a ty krič 😲 😀 😀

mirica
29. apr 2009

ja som moc nepísala , ale čítam všetko a pravidelne .......len som dosť mimo z toho ,ako všetko dopadne .....mám strašný strach ...tak som podráždená........no a to sem nepatrí 🤐

ináč sranda ....od včera má zúbok aj Leuško - a presne na tom istom mieste ako Theuško .......a Theuško začal včera vstávať , ako by už mesiac nič iné ani nerobil....asi bol na koníku a prečítal si , že som ho ohovárala... 😀

Leo začal strašne vymýšlať , ak sa chce dostať na pohovku , pritlačí si tam plyšáka a vyškriabe sa tam 🙄

eviska83
29. apr 2009

Dobre ranko,
Tvojke - velmi gratulujeeeem 😀 😀 😀 krasne vahy
Mirica- tvoji chalani su uzasni.Neviem ci to je len na fotkach ,ale vsimla som si ze Leusko ma ocka modre a Theusko hnede.Je to tak?
Inak mi uz tiez obcas musime prikrmit, ☹ ☹ ☹

mirica
29. apr 2009

eviska - je to tak , Leuško má modré , a Theuško má tmavo hnedé 😀

cmuk05
29. apr 2009

Ahojte babenky. 🙂 🙂 🙂 Aj ja ku vam pripajam nemala som vela casu na konika dve kocky mi daju zabrat az teraz som sa prebrala a mam aj na nieco ine cas ako na ne.. 😀 😀

sonia29
29. apr 2009

tvojka, gratulujem k bábenkám a želám veľa zdravia, mliečka a všetkého čo budete potrebovať 🙂 🙂

anikar
29. apr 2009

Tvojka tak si ma predsa predbehla,aj ja uz chcem ,zelam vam vela zdravicka.Moje sa este nepytaju na svet,ale uz by som ich chcela pri sebe 🙂

pipka
29. apr 2009

ajojte, ja dnes len v rychlosti, lebo akosi nestiham 😝 😀

dnes sme mali pernu noc, hanula od tretej do piatej nespala, len kriiik a ani bohovi zostat v postielke 🙄 tak sme vselijake finty skusali, az nakoniec zabral ten najvacsi plysovy medved akeho mame doma, tak zaspala, ze ho objimala...ledva sa do tej postielky spolu pomestili 😅 😀

no cez obed to dospala, tak som stihla aj navarit aj upratat, potom ju babka s dedkom vzali von a my sme s MM stihli zbehnut do Madarska na velky nakup...pol kufra Nutrilonu mame 😀 😀 😀 a plienok 😀
a vecer mala zaspala ukazkovo...a zatial je ticho...klop...klop...klop, tak dufam, ze sa vcerajsia noc nebude opakovat 😅 🙄

prave som dozehlila 4 pracky, tak som hotovson 🙄 , idem haji, tak zatial dobru nocku vsetkym 😉

mauzos
29. apr 2009

pipi ze 4 pracky, no klobuk dolu 😝
To uz aj Nutrilon je v Madarsku lacnejsi?

jarka82
30. apr 2009

ahojte vsetky dlhsie som tu nebola tvojka gratulujem krasne vahy babetiek vela zdravia babetkam a rychle zotavenie po porode.
tak nase maju reflux budu nam vypisovat lieko na recept o mesiac mame kontrolu,uz vazia 3620 a 3320g 🙂
musim ist uz sa hlasia 😅

zofa
30. apr 2009

Dobre ranko kocky,
tiez som tu dlho nebola, tak som neni v obraze, co ste popisali 😵
Gratulujem tvojka k babatkam.
Dnes ideme k dr. lebo Tia pije uz mesiac sojove mlieko a cely ten cas ma hnacky 😠 Tamy zasa zvracia po kazdom jedle v dost velkych mnozstvach. Dr. jej dala Gaviscon proti zvracaniu ale jej nepomaha a dokonca ju z neho zapeka a ma koliky. Mame s muzom o zabavu postarane. Niekedy uz padame na drzky 😝
Babule potrekovala by som poradit, kolko vase deticky vypili mliecka ked mali 10 tyz. Nase drndy vypiju medzi 100 - 120 ml. Zda sa mi to dost malo, no zobudzaju sa v noci na krmenie kazde 4 hod. tak im to asi staci 😒
A uz som dopisala, placu akoby ich z koze drali.

taella
30. apr 2009

zofa , tak to máš teda o zábavu postarané ☹
u nás je kŕmenie tiež kopa práce - Karolínka pije tak , že jej mlieko stále vyteká z kútikov von a tak je celá zababraná a Oliver vždy vracia , takže nestíham prať pre nich veci ☹

Včera sme boli dať prepichnú ušká Karolínke , tak už je fešanda s náušničkami 😉 chúďatko moje si poplakalo pritom a potom mi ešte hodinku vzlykala na rukách 😢 😢 😢

neviem , či nutrilon vyjde lacnejšie v Maďarsku , ale ja som minulý týždeň bola a Beba vyjde tak ako u nás na predpis , takže to mám jedno .

mauzos , už ma pristavili ďalšie dve tehuľky a pýtali sa ma na kočiar , že aj oni si plánujú taký kúpiť a obidve chcú zelený 🙂

ináč včera mi poobede volal brat , že či viem , že po Košiciach behá kópia nášho kočiara , ale oranžový , lebo taký videl 😀 😀 😀

cmuk05
30. apr 2009

Ahoj Taella co davas detom ake mliecko? 😉

macilaci
30. apr 2009

Ahojte, hlásim sa k vám. Aj ja čakám dvojičky, bude to okolo 13 októbra, a neviem či sa viac teším alebo sa bojím 🙂