Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
25. máj 2009

nie nedavam ,ako som uz spominala zda sa mi ze je to uz lepsie.Aj ona sa tak tvarila teraz uz nie.Chces? poslem Ti to.
Ved prave za taku cenu - ved co je doma to sa pocita 😵 😵

mauzos
25. máj 2009

no neviem, ci to ma vyznam, ked ti to mala vygrckala, tak asi aj moj maly vygrcka 😠
uz dva dni sa tym zaoberam na nete a na nic normalne som neprisla. Asi fakt budeme musiet skocit na gastro, aj ked som sa tomu chcela vyhnut ☹ Nasa detska nas tam posiela uz asi mesiac, ale ja nechcem davat AR mlieko, kym maly pekne pribera. Su z toho potom problemy s kolikami a kakanim, ved vies ako dopadla Jarka ☹

mauzos
25. máj 2009

a tebe mala nechrcala, kym mala problemy s vrackanim? citala som, ze to moze byt aj pri refluxe

eviska83
25. máj 2009

no ja si myslim ze to vygrcala lebo som jej to dala po kojeni,ale keby to bolo v UM tak myslim ze by to mohlo byt ok.ved za skusku nic nedas.napis adresu do ip.ved prave ani ja som preto nechcela davat to mlieko.mne mala nechrcala nikdy ale zato maly dost casto

mauzos
25. máj 2009

ja som prave myslela, ze mala ti grckala.
oki, tak to vyskusam, napisem ti IP

eviska83
25. máj 2009

ale ano mala grcala viac ale ona nechrcala,mali grcal menej ale viac chrcal

mauzos
25. máj 2009

ja som precitala, ze negrcala 😀 😀 uz nevidim na pismenka

pipka
25. máj 2009

ajojte 😉

no evi potieram jej dasienka calgelom alebo dentinoxom a myslim, ze zaberaju.
Dnes som konecne kupila odsavacku na sopliky na vysavac, lebo sme mali len tu rucnu a to je tak na dve veci 😅 😀 tak sme jej vysali chudatku asi aj z paty sopliky 😅 ale snad sa jej bude dobre spinkat...aspon kym sa nosik zase nezaplni 🙄 😅

babule, do kedy je ta akcia v lidli? A kolko tam stoja tie vysielacky? 😕

pipka
25. máj 2009

soni, sak to poznas...co sa za mladi naucis... 😀 😀 😀 raz bude zarabat velke prachy a maminka bude oddychovat na priedomi s tatikom na lavicke a pocitat ovecky 😀 😀

mauzos
25. máj 2009

pipka kuk http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200905...
ta odsavacka na vysavac je super, aj my ju mame.

pipka
25. máj 2009

mauzi dakujeeem, super, tak to este zajtra stiham 😉 dufam, ze ich uz nebudu mat vypredane 😅
chcem to kupit k nasim na dom, lebo tam ked si chceme posediet v zahradke, tak nepocujem, co sa vnutri deje 😒 😅

mauzos
25. máj 2009

u nas ich mali plno, tak u vas ich budu mat este viac. Mam taku skusenost ze ked nieco u nas uz nie je, tak dam kupit brachovi v Blave 😀

sonia29
26. máj 2009

pipka noo dobre rozmýšlate 😀

sonia29
26. máj 2009

baby, asi sa to tu už rozoberalo... 😒 rozmýšlam teraz nad tým, či dať babatká do jednej postielky alebo do dvoch. mne to pripada prirodzenejšie nechať ich spolu aspoň na začiatku 🙂

chruminka
26. máj 2009

sonia ahoj ja som sa akurat vcera na to pytala,my sme sa rozhodli ze ich nechame urcite aspon prve dva - tri mesiace spolu (uvidime ako budu rast a vymyslat 😉 ) kym sa nezacnu otacat a budu mat miesta tak im bude asi lepsie takto.

mauzos
26. máj 2009

ahojte 🙂
nasich ked sme sem tam dali spolu do jednej postielky, tak neboli spokojni. Ale vo velkej posteli ked su vedla seba, tak su nadmieru spokojni. Tam by boli aj cely den, ale to je asi ako si ich naucite. My sme ich od zaciatku davali zvlast kvoli monitorom dychu, tak si tak asi zvykli, ze kazdy ma svoju postielku a nech mu do nej ten druhy nelezie 😀

kuspitka
26. máj 2009

Ahojte dievcata.
dvano som tu nebola
nejako mam strach ,ze nieje vsetko dobre ..
neviem davno som nebola na sone idem len 2.6...
ach jaj bojim sa

mauzos
26. máj 2009

kuspi mas nejake problemy, alebo preco mas strach?

kuspitka
26. máj 2009

jedna npisala na konik ,ze je 8tt a babo ma 7,1cm
preto sa bojim.
nic nepocitujem obcas bolesti krizov a obcas spodok.stale mi je zle na zvracanie hlavka ma boli

kuspitka
26. máj 2009

no zle to napislaa 8tt meraju 8,8mm

mauzos
26. máj 2009

uz by si chcela, aby kopkali? neboj, este si uzijes 😀

kuspitka
26. máj 2009

mauzos aspon by som vedela,ze su ok.
obcas ma boli spodok,ale to je v norme

mauzos
26. máj 2009

to je este velmi skoro na pohyby. Neboj, vsetko bude v poriadku, bud rada, ze ti nic nie je 😉

kuspitka
26. máj 2009

mouzos som rada.
len dufam,ze su male v poriadku a ,ze su zdrave..
cakat este do 2.6 este tyzden

mauzos
26. máj 2009

neboj, to zbehne ... mne robila Dr. len parkrat sono. Ides aj na 3D ?

babulko
26. máj 2009

ahojte kocky 🙂 kuspitka neboj sa vsetko bude dobre,nemysli moc na to a tie pohyby zacnu ani sa nenazdas ved ti pekne ubiehaju tt ja som svoje dvojicky videla prvykrat na sone az v 11tt a pohyby zacali presne v 21tt tak sa drzte 🙂

adrianalinda
26. máj 2009

ahojte maminyy, mate niektora dvojicky vo veku 5 az 12 mesiacov,
dajte vediet,
dakujeeeem🙂

kuspitka
26. máj 2009

hej ..ozaj kosiciac je centrum tm robia aj sono take,ze babtku zmeraju srdiecko pluca komplet taketo nieco.viete kde a stoji to 700sk..

babulka dakujem ved som uz bola zas strese co je snima

sonia29
26. máj 2009

kuspitka, zbytočne sa nestresuj, to neni dobre pre babatka 😉 zvracanie a bolesti križov su normalne, najmä na začiatku 😒 ale uvidiš postupne to prejde a o tyždeň bude na sone všetko o.k. 😉

eviska83
26. máj 2009

ahojte,
kuspitka- nic neboj vsetko bude ok ,ale viem asi ako sa citis,ja som sa tak citila hlavne ku koncu tehotenstva ked som chodila na sono kazde 2 tyzdne a stale som sledovala pohyby ,moji neboli velmi aktivni a pohyby som citila len na jednej strane.Stale sa mi ulavilo po sone.
Nasich sme dali do extra postielok prvu noc v nemocnici(lebo boli zahlienene a lepsie sa vyberali)alwe boli nepokojne tak mi sestricky poradili aby sme ich dali spolu ze to moze pomoct.ale aj ja si myslim ze ide o zvyk