Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana80
29. dec 2011

@juliagregor som 🙂

nana80
29. dec 2011

@nattalia oki dakujem za odpoved

lubka_to
29. dec 2011

@nattalia
@nana80
@juliagregor ahojte. prepáčte že sa vám sem miešam ale čítam tu že rozoberáte sterilizáciu, u nás v nemocnici je to tak že automaticky ak ide žena druhýkrát cisárskym tak jej ponuknu sterilizáciu a je to zadarmo, inak to u nás stojí okolo 500euro. Záleží asi aj na nemocnici v danom meste..........

lubka_to
29. dec 2011

pardon preklep nie 500euro ale 250

nana80
30. dec 2011

@lubka_to aj tych 250 je dosť

cavik
30. dec 2011

Pekný deň prajem

hlásime aj my príchod z nemocnice.....tak ako písala meusicka, v nemocnici si ma 20.12. kvôli jazve na maternici už aj nechali a hneď večer prišli na svet noví koledníci: Hanka ( 2710/49) a Kubko (2620/48)....podľa veľkostí to tak nevyzerá, ale sú to moji nedosenci 😉, ale sú krásni a zdraví , papkajú moje mliečko, krásne priberajú.... v nemocnici sme boli dlhšie kvôli žltačke a stretli sme tam aj @meusicka .....tá má 2 krásne dievky Rebeku a Barbaru, ktoré mali okolo 2200 g a jedna tuším 41, druhá 45 cm....také malé krásne zdravé princezny. 🙂

nana80
30. dec 2011

cavik@meusicka gratulujem k zdravým detičkam a vela vela zdravička všetkým 🙂

in131
30. dec 2011

Ahojte. Prosim vas skusene mamicky, ktory kocik pre dvojicky je najlepsi? Chcela by som za sebou! 🙂🙂🙂 dakujem chcem si spravit prieskum! 🙂🙂🙂

nattalia
30. dec 2011

@cavik @meusicka Gratulujem a prajem maminam a detickam vela zdravicka, radosti, pohody a krasnych chvil!!!

nattalia
30. dec 2011

@in131 gratulujem k dvojickovemu tehotenstvu a prajem nech ti to bezproblemovo prebieha! 😉 Kocik mas este casuuu a casuuu riesit, ale podla mojho nazoru najlepsi kocik neexistuje, kazdy dvojickovsky kocik ma urcite nevyhody, no, nic nie je dokonale 😎 ja osobne mam vedla seba, mam Easywalker. Ja som spokojna velmi, aj ked samozrejme, dve tri veci by som mu vedela vytknut, no rozhodne su to veci, s ktorymi sa zit da a nemenila by som! 😀 Kociky vedla seba sa vacsinou lepsie zmestia do vytahov, a dnes uz ich vyrabaju tak, ze prejdes cez 80-tky dvere... Inak kociky sa tu riesia casto, skus si dat do vyhladavaca, alebo polistovat v tejto teme, nedavno sa tu znovu preberali... ja osobne som kupovala z www.prenasedeti.sk maju aj predajnu v Mocenku...ale tam najdes celkom fajn prehlad kocikov...

juliagregor
30. dec 2011

@in131 taký neexistuje 😀

misi76
30. dec 2011

@in131 my máme Peg Perego Duette SW a sme spojokní, ale ako píše nattalia, naj kočík neexistuje, niečo nevýhodné si vždy najdeš

mamoka4
30. dec 2011

@cavik Veľká gratulka k vianočným darčekom.... 😉 krása!
@in131 Odporúčam kočíky vyskúčať....ja som si tiež myslela že budem mať kočok za sebou ale nevyhovoval mi lebo som nízka 158 cm... 😀 a zle sa mi otáčal už v obchode som veľa veci zrámovala. Nakoniec mám baby vedľa seba v kočíku Firstwheels a som s ním spokojná...ale už viem že na jar kupujem buginu, lebo je veľmi ťažký.... 😉

nattalia
30. dec 2011

@in131
@mamoka4 veru, vaha kocika je dost podstatna vec!!! Ked si k tomu priratas este deti a kopec kadejakych drobnosti atd... a tusim vacsina z nas je nizka, ako si tak vsimam! 😀 tak vaha a velkost kocika je celkom podstatna... aby si nemanevrovala tank!!! 😀

juliagregor
30. dec 2011

dievčatá ja som mala tank a išiel ovela lepšie než golfiny, to som sa nadrela...
😝 ide aj o to ako je spracovana geometria a kde je ťažisko a aj tažký kočík može ísť jedným prstom a hlavne rovno... 😎

napr. jedna maminka mi pisala, kt. mala asi všetky tandemy, že najlepšie jej šiel ABC, potom Jane a najhoršie Casualplay...

mamoka4
30. dec 2011

@nattalia Ja rátam, že tlačim aj s babami + fusaky...asi tak 50 kg....preto som schudla asi pod svoju váhu. 😎 a ešte mi prekážajú malé košíky na veci ...tašku mám veľkú ale pri 4 deťoch ked ideme do obchodu a všeeeeetci si dáme dolu len čiapku máme plný kočík. 😀
@juliagregor Golgíky sú naj na leto..dovolenka....jej ale snívam....to je ešte pekne daleko 😎 😎 😎

juliagregor
30. dec 2011

@mamoka4 🙂 ten čas tak letí... 😎

nattalia
31. dec 2011

@juliagregor
@mamoka4 jo, jo 🙂 Ja mam golfky len do auta a na kratky presun k nasim (co mam asi 10 min.) lebo tam sa s golfacom zmestim do vytahu!!! EW je tiez velmi fajn, je lahky a otocim ho jednym prstom, zatial sa asi aj do kazdeho auta v rodine zmestil, dokonca aj do felicie, co som vypliestala oci (ale to uz si do kufra ani zastruhany vlas nestrcila)!🙂 Zatial som s nim problem nemala, ja som max spokojna... Jaaaj, no na leto, teplo a dovolenku sa tesiiim aj ja!!!🙂

nattalia
31. dec 2011

Inak dievcata, krasneho Silvestra vam prajem a vela stastia, zdravia, lasky a pohody do Noveho roka!!!

dibik
31. dec 2011

@cavik gratulujem k detickam a prajem hlavne vela, vela zdravia a nech ti robia len samu radost 🙂

dibik
31. dec 2011

@in131 kazdy kocik ma svoje vyhody a nevyhody, pre dvojicky asi fakt neexistuje idealny kocik. mne kociky vedla seba pripadaju dost siroke, ale zase vidis pekne na obidve deticky. my mame baby jogger city select (za sebou) a sme velmi spokojni.

juliagregor
1. jan 2012

tehulky a maminky v novom roku Vám prajem vela zdravia, tehulkám bezproblemove tehotenstvá a rýchle porody a všeeeeeeeetko dobré všetkým... 🙂 🙂 🙂

mamoka4
1. jan 2012

Všetkám maminkám a budúcim maninkám dvojičiek prajem všetko dobré v Novom roku, veľa veľa dvojitej radosti, dvojitého šťastia a zdravia. PF 2012 🙂 😉 😎

mamoka4
1. jan 2012

@nattalia No to mi hovor o tom ako sa zmestíme do auta...my vlastne nemáme auto..ale mikrobus.... 😀 😀 😀 😀 chápeš 4 deti + dvojkový kočík....

Inak baby čítali ste?? Prvé bratislavské bábätká v tomto roku sú dvojičky!!! 🙂 🙂

lenuliatko
1. jan 2012

@cavik ahoj a gratulujem k detičkám. Prajem vám všetkým hlavne veľa zdravíčka. Krásne váhy mali detičky. Síce ste si vianoce neužili doma a vianočný dar stál za to :o)

matelko1
1. jan 2012

Prajem všetkým krásny šťastný nový rok 2012 a hlavne veľa zdravíčka, pretože to je na nezaplatenie ,tehulkam bezproblemove tehotenstva 🙂 🙂

matelko1
1. jan 2012

@cavik , @meusicka blahozelam ku babatkam a drzte sa... 🙂

betina1984
2. jan 2012

@cavik no nevyzerajú nedonosení...🙂. Moji mali 2550 g a 2850 g a boli krásne donosení, narodení v 39 tt.
@meusicka
obom gratulujem k bábätkám, nech krásne priberáte...

usjak
2. jan 2012

@in131 aj my mame Peg Perego a sme spokojní ako @misi76 a mame aj skoro rovnako stare deticky pozeram, par tyzdnov rozdiel
@cavik , @meusicka blahozelam

lucia.kl
2. jan 2012

@mamoka4 ja mám golfáč zaparkované v plyne ( to je taká miestnosť tu na chodbe, kde máme aspoň trochu miesta ) 😀 veľmi zle sa mi s nimi chodilo vonku, takže fakt na dovolenky a do auta, inak sa mi najlepšie chodí so šporťákom...