Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

smejko
26. máj 2011

Ahojte kočky, posielam posledný pozdrav 3v1 😉 Zajtra ráno nastupujem na Antolskú a v pondelok bude zo mňa šťastná mamina... Pevne verím, že všetko dobre dopadne, myslite prosím na nás 🙂

dana_l
26. máj 2011

@smejko drzim palce a budem na teba mysliet - este v spanku 😉

dana_l
26. máj 2011

inak je to sranda mysliet na porod "s datumom". kedze prve sa ohlasili a bolo to. ziadne pevne terminy. 😀

dana_l
26. máj 2011

@andysok tie vahy su peknucne. a uz to nebude "za vela". a je jednoduchsie ich "nosit" spolu v brusku ako dva balicky naraz v rukach 😉 🙂

dana_l
26. máj 2011

@janette77 vsetko naj k narodeninam. a nech sa vam vsetkym dari.

andysok
26. máj 2011

@dana_l joooooj aj to bude čoskoro ;) ale toto bud pre mna najdlhší týždeň v mojom živote ;)

dana_l
26. máj 2011

@andysok neboj, este pride vela inych najdlhsich tyzdnov v zivote 😀 . ale bude krasne ich konecne drzat v naruci.

juliagregor
26. máj 2011

@andysok ale ťa pochválim...si ťa pamätám ešte na začiatku a krásne si sa udržala ...ozaj super...
len ten steh ti mali vybrať...keby to na teba prišlo, tak by si mohla mať z toho zbytočné problemy...nechceli ti ho vytiahnuť?

zuzuliatko12
26. máj 2011

@smejko budem na teba myslieť a určite všetko dobre dopadne, tak sa držkaj 🙂

janette77
26. máj 2011

@dana_l dakujem pekne 🙂

betina1984
26. máj 2011

@janette77 bola som na endokrinológii. Povedal, že mi spraví o 3 týždne krv znova, ale že sa nemusím báť, že to mohol byť len náhly vzostup. Lieky nedávajú žiadne, aby sa nepoškodil plod. Povedal, že pokiaľ sa ja cítim dobre, tak sa nemusím báť.

betina1984
26. máj 2011

A ešte som sa chcela spýtať, kedy ste začali cítiť pohyby pri dvojíčkach? Ja mám také divné šuchotanie v bruchu (určite sú to neni črevá, to je iné), či by to mohli byť začínajúce pohyby. Predsa len, sú tam dve, majú menej miesta, tak by to mohlo byť cítiť.

betina1984
26. máj 2011

@smejko držíme palčeky...🙂. Nech všetko dobre dopadne.

marikac
26. máj 2011

@betina1984 no ze waw, tak cakas dvojky? gratulujem!

janette77
26. máj 2011

@betina1984 ahoj, no super, take rada citam 🙂 Mne tiez odlahlo, ked mi na endo nepotvrdili diagnozu, lebo sestricka z gyndy, ked mi volala tie zle vysledky, ma na smrt vystrasila. Povedala mi take veci, co si mohla odpustit pri tehotnej...

betina1984
26. máj 2011

@andysok dostala si sa ďaleko, 37 tt. je pekný výkon. Predpokladám, že detičky ťa potešia váhou nad 2.600 g určite. A možno aj viac.

janette77
26. máj 2011

@betina1984 jej, tak to Ti idem presne zistit do mojho tehu dennicka...🙂) Uz beziiiiiim...

betina1984
26. máj 2011

@janette77 práve preto. Tiež som sa pýtala, či je to vážne, ale nepovedal mi gyndoš ani prd. Išla som tam s úplne malou dušičkou. Neviem aké si mala výsledky protilátok, ja mala tie Anti TPO až 360 a má byť max. 34, preto som sa zľakla.

betina1984
26. máj 2011

@marikac Ďakujeme, dúfam, že tam ešte 6.6. budú, lebo by som umrela od smútku. A ty čakáš dievčatko? Už máte aj meno?

betina1984
26. máj 2011

@marikac a ešte na tvoju otázočku, či sme si farbili vlasy. Ja nie, mala som strach a v podstate som sa obmedzovala aj v používaní deodorantov, že aj to škodí, ale teraz ho používam denne. Hádam to nebude až také strašné.

marikac
26. máj 2011

@betina1984 hej, cez tie vsetky perepetie ,ktore ma stretli sme sa dopracovali az sem.....a vyzera to teraz na dievcatko, hadam sa to uz nezmeni.....bude to Olívia
dvojky mas z clostiku? ci prirodzene?

juliagregor
26. máj 2011

maminky a tehulky v nedelu je také malé stretko v Piešťanoch---rada uvidím aj nové tváre...tak si do kalendára napíšte...29. máj...areal kupelov (pri pávoch), okolo 15tej 😉 😉 😉

betina1984
26. máj 2011

@marikac pekné meno, mne sa tiež páči, len by mi to môj manžel nedovolil. Pre dievčatko meno akosi nemáme. Chlapca som horko-ťažko súhlasila s mužom, že Filip, ale dievča neviem. Páči sa mi Paulína, aj Tatiana. Vôbec netuším.

janette77
26. máj 2011

@betina1984 no vidis, tak to "sveholenie" v brusku som si nezapisala ☹ , ale zaznacila som si uz tie vazne pohyby, ktore som aj videla (este tam mam poznamku, ze sa hybu celodenne) a bolo to az v 23.tyzdni. Dovtedy len neviditelne, o to krasne zahadnejsie - je to uz ono? nie je to ono?
Juuuj, ako rada spominam vdaka vam, tehulky.🙂)

betina1984
26. máj 2011

@janette77 ja som mala pri malej pohyby už v 18.tt. a pri dvojčatách predpokladám, že to bude asi skôr, predsa len tesno je tesno.

janette77
26. máj 2011

@betina1984 juj, tak konkretne hodnoty Ti ja nepoviem, ale sestricka na mna bez setrenia vybehla - ze mozem mat dmentne deti, mozem potratit a pod.
Som myslela, ze sa zveziem rovno na zem este kym som ju mala na linke.
Neviem, inak ju mam rada, ale vtedy sa zachovala velmi neprofesionalne...

janette77
26. máj 2011

@betina1984 je to indi-vindi tie pohyby, napriklad ja som uz mala strach, ked sa v tom 19-20tt neobjavovali, ale teda dockala som sa ich v 23tt a potom to uz bolo az do porodu - fakt caste,. takmer celodenne, vobec u mna neplatilo, ze cim viac plody rastu, tym menej miesta maju, preto sa aj menej hybu.
Ti nasi sa jasili o 106, ale teraz uz viem, ze to bola nasa Michaela, tu som mala hore. Misko bol taky utlacany na spodku. Ja som nechcela vediet pohlavie, vies, takze mi to dokici nekomentovali...ale uz som pochopila, preco sa pri kazdom USG usmievali popod fuzy... Miska je sidlo.🙂)

betina1984
26. máj 2011

@janette77 no to zase u mňa nie, len mi nechcel nič viac cez telefón povedať. Tak som sa pýtala endokrinológa a on že to nemá žiadny vplyv na bábätká, tak som pokojnejšia.

betina1984
26. máj 2011

@janette77 a rodila si normálne, či cisárskym? A môžem sa spýtať, kočík máš vedľa seba, či tandem.

andysok
26. máj 2011

@juliagregor ďakujem krásne ;) praveze nie steh vraj drží krcok 2 cm bude mi ho dávať dolu az v štvrtok tak poslusne ležím lebo samozrejme že mám strach ;)