Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

gajana1
19. jún 2010

@katrinb ďakujem to som len take tu hodila lebo som pridavala na facebook

juliagregor
19. jún 2010

@gajana1 krásne fotečky, kuknem si všetky na FB, a už ste zdraví?

gajana1
19. jún 2010

@juliagregor ta už je lepšie me ešte tečie z nosa ale podstatne je že je lepšie 😀

matelko1
19. jún 2010

ahojte.pekny podvecer,
no dnes cely den prsalo,pocasie otrasne ☹

@gajana1 mozno sme sa minali,lebo ja som v meste skoro kazdy den.ale mozno raz natrafime na seba 🙂 .ako casto chodis do SNV.

juliagregor
19. jún 2010

@matelko1 ahoj, u nás konečne slnečno, ale trčím doma, lebo šimon má horúčku, ešte vás vytápa spodná voda?
ako cvičenie?

adjka
19. jún 2010

baby je mi to blbe, ale mali ste posledne tyzdne pred porodom taky belavy vytok?

lusinkaj
19. jún 2010

@katrinb dakujem pekne 🙂 tak meno Vivien sa nam velmi pacilo s manzelom 🙂 ale skoda,ze nieje v kalendari kedy budete oslavovat meniny Vivien?na Adelku? 🙂 A co sa tyka Karin to sa nam tiez velmi paci 🙂

katrinb
19. jún 2010

@lusinkaj - no ja som nasla, ze Vivien sa pouziva v Madarsku a avo Francuzsku. A jedny meniny by mala tusim podla Fr. niekedy v marci...ale kedze my sme v marci narodene, tak som dala podla Mad. a to 2.12.

buchtulka
19. jún 2010

ahojte,tak vcera som bola na tom3D sone,no a cakame chlapcekov,teraz uz len vymysliet mena.zevraj je vsetko v poriadku tak som rada.jeden drobec ma zevraj 890g,a druhy980g.pa

juliagregor
19. jún 2010

http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php
rozšírený slovenský kalendár mien

katrinb
19. jún 2010

@buchtulka - super spravicka. Gratulujem
@juliagregor - ty si vsevedko 😉

juliagregor
19. jún 2010

najviac ma pobavila Kunikunda 😀

matelko1
19. jún 2010

@juliagregor cvicenie super.v pondelok ideme znovu a som zvedava,ze co nam povie,ci budeme musiet ist este.
spodna voda konecne je fuc.

@buchtulka jej chlapcekov.my sme tiez mali problem vymysliet mena.do poslednej chvile sme menili.

juliagregor
19. jún 2010

@matelko1 to je dobre...ja ked vidím správy tak mi je tých ľudí neskutočne ľúto ... ☹

matelko1
19. jún 2010

@juliagregor pekne Maximove prve meniny sme zmeskali a to mal 29.5..............no pekne.to sme,ale rodicia.musime to odcinit. 😀 😀 😀

matelko1
19. jún 2010

@juliagregor a ja sa uz aj bojim ked prsi,ze zase bude voda v dome.aj mne je tych ludi luto.

juliagregor
19. jún 2010

http://www.dvojcata.cz/forum.php?idtema=36

pre nové tehuľky, zatiaľ najlepšia diskusia ohľadom kočíkov....dávam to preto, lebo mi chodí veľa otáziek ohľadom náhrady za Bumbrle....prečítajte bola som prekvapená, že veľa drahších kočíkov má problém s blednutím farieb od slnka, počítajte ....

juliagregor
19. jún 2010

@matelko1 ani sa nedivím, ved tolko usilia vás všetko stálo...

lucia.kl
20. jún 2010

tak pisem za manzelku... vcera 10:48 sa narodila alexandra a 2580g a 45cm a o pät minut sa narodila nicol2360g..takze to mam za sebou...🙂)))

luciaf13
20. jún 2010

@lucia.kl GRATULUJEME celej rodinke , krasne vahy mali babulky 🙂

lusinkaj
20. jún 2010

@katrinb aha,jasne... 🙂 tak mi popripade oslavime na Karinku aj Vivien... 🙂
@lucia.kl blahozelam,k dcerkam... 🙂

katrinb
20. jún 2010

@lucia.kl - gratulujem z celeho srdiecka. Havne aby ste boli vsetky 3 zdravucke, aby ste boli co najskor doma a maminke vela mliecka

katrinb
20. jún 2010

aojte tehulky - mam v bazari nove vecicky, kuk sem
https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/katrinb/

bipka
20. jún 2010

Ahoj maminky,

chcela by som Vas poprosit o radu, ako ste to vyriesili s nocnym papkanim. Nase babulky namiesto toho, aby uz prespavali, zacali pytat jest kazde tri hodky. Este stale mame SunarHA2, ale uz som chcela skoncit a prejst bud na obyc.mlieko alebo nejaky ten pokracovai Sunar.
Teraz maju babulky asi vyssi vydaj energie, nakolko cele dni lietaju po byte, takze asi chcu viac papat...akurat nie cez den, ale v noci. Doobeda sme mali celkom fajn rezim (8.00 roztek, 9.00 presnidavka, 10.00 mliecko, cca 11.00-13.00spanok,ptm polievka, 14.30 mliecko, ptm o 17.00 kasa alebo presnidavka a ptm o 19.00 mliecko a spanok . Medzitym este kde tu keksik, roztek. V noci stavali tak 1-2x). Vsetko je to take cca, lebo mam pocit, ze maju kazdy tyzden iny rezim. Zdaju sa mi uz ale dost velke na to, aby to takto kolisalo. Kasu zcinaju odmietat a zo vsetkeho len tak "poprplu".

juliagregor
20. jún 2010

@bipka ahoj moja, daj im vodu alebo čajík, len raz mlieko, budú plačkať asi 3 dni ale vydrž...pa

bipka
20. jún 2010

Juli, ahoj, Dnes sme skusali vodicku, po dvoch hodkach revu sme to vzdali, dali mliecko a male lahli a spali ako zarezane.

bipka
20. jún 2010

@juliagregor Juli, Vy mate teraz stale Sunar alebo ste presli na normal mliecko?

juliagregor
20. jún 2010

@bipka normál mlieko máme, teraz ale máme bolenia bruška, tak sme boli bez mlieka....
a viem si predstaviť aký ste mali orchester v noci 😝

juliagregor
20. jún 2010

@lucia.kl Lucka srdečne gratulujem k babuľkám, prajem vám hlavne zdravíčko.....😉

alienka73
20. jún 2010

@lucia.kl gratulujeme ku dievcatkam a zelame celej rodinke vela zdravicka a nech ste cim skor vsetci stastni a zdravi doma 🙂 .