Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lumah
18. mar 2009

pipka potápači su v albume-plávanie a to velké dieťa, ktoré meria 1,89 m s tými malými v ohrádke je v poslednom.

mauzos
18. mar 2009

lumi perfektne fotky, mali su strasne zlati v tej vode 🙂 A manzel dobre zapasoval do tej ohradky 😀 odkladas ho tam casto ku malym? 😅 😅

lumah
18. mar 2009

mauzos ja ani neviem ako sa tam napáskoval-asi obuvákom. 😀

mauzos
18. mar 2009

😀 ja som myslela, ze ked chces mat od neho pokoj, tak ho tam strcis 😀 😀 😝 Fakt super fotka 😉

jaja0110
18. mar 2009

Ahojte babenky, prepacte ze vam skacem do debaty, len ma chytila taka nostalgia kedze som tu este pred rokom prispievala aj ja... 😵
Ubehlo to neuveritelne rychlo, oslavili sme uz jeden rocik a ja mam pocit ze to bolo len vcera co som sa este v 40 tt nezmestila do dveri... 😀 😀
Preto vam prajem prijemne tehulkovanie a hlavne bezproblemovy porod ( tem som ja nemala 😒) ale vsetko dobre dopadlo takze halvne zdrave deticky, co najmenej prebdenych noci a vela vela radosti 😅 🙂

A na povzbudenie jedna fotecka ako to vyzera ked vam zacnu chodit obe naraz 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lumah
19. mar 2009

mauzos on mi veľmi pomáha, ja som práveže rada, keď je doma, keď príde z roboty a krpci ho zbadajú výskaju od radosti-takí su zlatí. Tato je taký jašo pojašený, sa s nimi blázni a jasné že im sa to veeeeľmi páči. 😀

mauzos
19. mar 2009

ahojte dievcata 🙂
jaja dakujeme za priania 🙂 mas krasne babulky, gratulujem ku krasnemu prvemu rociku 🙂 Nech robia mamine a tatinovi len samu radost ...
Fakt to bude sranda, ked uz budeme aj my tych nasich krotit, ked sa rozbehnu kazdy opacnym smerom 😀 😝

lumi ved to tak zvykne byt, ze mamina je na vychovu a tatino na jasenie 😀 Ale este ze ich mame a ma nam kto pomahat. Som zvedava na toho mojho ako sa bude s nasimi krpcami salit, viem si to zivo predstavit, tiez je taky blazonko 😀 😀 😀

katka.ott
19. mar 2009

ahojte 🙂

lumah, no ako sa tam manzel nasackoval.... 😀 . ked ste kupovali ohradku, asi ju skusal on, ze? 😀

jaja, tvoj album budem musiet ukazat MM, lebo sa hrozne smial mojmu vyjadrenie, ze ked zacnu liezt a chodit, tak budu vsade 😉
blahozelam k 1.rociku a prajem vela zdravia 🙂

jaja0110
19. mar 2009

Babenky dakujeme 😉

katka, no tak to ho rychlo vyved z omylu, lebo ked zacnu liezt a chodit budes mat pocit ze vidis nie dvojmo, ale stvormo...budu uuuuplne vsade 😀 😀 za predpokladu ze ich nebudete privazovat k radiatoru v slabych chvilkach ktore som ja mala dost casto... 😉

mauzos
19. mar 2009

tu to dnes zase zije 😨

martiina
19. mar 2009

sa vám nejak nechce písať 😠 , ja len tak medzi pečením nakúkam že čo ste popísali a vy nič 😒 rodíte? halóóóóó
MM je v službe tak mám pc len pre seba aj keď mám inú robotu, kde ste všetky

bobicek5
19. mar 2009

Ahojte, ja som dnes tiez sama doma. MM isiel s kolegami von na pivko. Citim sa dnes akasi osamotena, hoci doteraz som tu mala sestru a bolo nam veselo...

Pomalicky sa mi zda, ze sa deturence zacinaju hybat. Mozno je to skoro, citim akesi "zblnkanie" v brusku a ked si ruku polozim na to miesto - nic necitim...

pipka
19. mar 2009

cafteeee, konecne sme doma 😝 😀 dnes sme plavali, potom sme boli v skolke, a do vecera u babky...a mame aj fotky, tak vam o chvilku pridam 😉

mali sme aj kameru, ale nas tatinko cely cas filmoval so zatvorenym objektivom 😠 😠 😅 tak nafilmovane mame...prd 😠 😀 tak na dalsi pokus 😅

lumah
19. mar 2009

katka no veru, skúšal.. 😀
pipka ja som dnes chlapcov poobliekala do rifličiek, a fotím, fotím, aj sa super xichtili a ... karta zostala zastrčená v notbuku-haha, hlava sprostá! 😝

pipka
19. mar 2009

no lumi, mozete si s mojim drahym ruky podat 😀 😀 😀

lumah
19. mar 2009

ale aspoň dada som stihla, kým som tu kartu vybrala, takže aspoň toho sem strčím...

martiina
19. mar 2009

pipka, no šup šup sem s fotkami 😵 No sú tí muži šikovní, tvoj so zavretým objektívom a môj pri prvom pôrode filmoval ako Ninka umývali, merali atď, proste prvé video. Keď prišiel z nemocnice chcel to všetkým ukázať a aj ukázal, len potom nepretočil kazetu naspäť a na ďalší deň to všetko prehral niečím úplne iným 😠 .... si ho mala vidieť ako zisťoval či niekde nevedia zachrániť to video 😀

martiina
19. mar 2009

lumi to sa už aj mne viackrát stalo že som kartu zabudla, len našťastie aj foťák má svoju internú pamäť, tak bolo všetko v poriadku 😝

lumah
19. mar 2009

a ešte som tam strčila Filipka, ako na mňa nakúkal z postielky 😀

pipka
19. mar 2009
lumah
19. mar 2009

pipka kolko hodím ste už absolvovali? 🙂

pipka
19. mar 2009

mati...a zachranil to video? 😕 😅

lumah
19. mar 2009

martinka no my taký super fotak nemáme-škoda! 😒 Človek sa vytešuje a ništ z toho!
pipka veru, skleroza je hrozná vec.🙂

pipka
19. mar 2009

lumi, zatial 5, ale ideme este na jeden kurz 😉 inak sa este nepotapame, hanula bola dnes prva, lebo najlepsie reagovala na vodu, a je tam v skupine najstarsia 😵 ale to bolo len obliatie poharikom a sup na sekundu ponorenie...a rehlila sa aj ked sa vynorila... 😀

pipka
19. mar 2009

este mame aj dalsie fotky , cakajteeeee 😀

martiina
19. mar 2009

lumi, strašne zlatunké sú tie tvoje chlapčiatka 😵
pipka, no radosť pozerať, Hanulke sa viditeľne vo vodičke páči, už teraz sa teším ako tam pôjdem s mojimi 😵 musím sa opýtať na termin kurzu, lebo aj na rehabilitácii mi odporučili ísť na plávanie s Laurikou aby si spevnila krčné svaly, vraj je to veľmi dobré

martiina
19. mar 2009

nie, to video nezachránil 😠 ... doteraz si z neho uťahujem 😀

pipka
19. mar 2009
pipka
19. mar 2009

mati, my nemame z porodnej saly ani len fotku, nie to este video...MM bol tak mimo, ze ani fotak nevedel kde mame 😅 😀 tak mame hanulku odfotenu az po dvoch hodinach, ked mi ju doniesli na izbu uz v perinke a vo voziku 😅 😀 😀

pipka
19. mar 2009

mati naozaj je to perfektna vec..nie je to sice najlacnejsie...ale som si povedala, ze radsej investujem z tej ubohej materskej do sportu, ako do zradla 😀 😎