Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

fedra
27. feb 2009

katka .... ona je taky moj pazrosko uz teraz ... casto sa jej cka co hlta tu plodovu vodu, chudatko moje.
A chlapciatko ma zas vrtulku v zadocku 😀

mauzos
27. feb 2009

pipka ty sa mas, my sice mame dva PC, ale telku len jednu 😒 a ja chodim vacsinou skor spat ako moj drahy 🙂

fedra
27. feb 2009

pipka .... ja som vykydnuta na gauci pred tv a pri nose PC 😀
pri sebe mam fatru, tycinky, jablcko ... no taky pelech aby som ani vstat nemusela ... keby este to WC nebolo tak daleko 😝

bobicek5
27. feb 2009

je to s tym Weckom take zufale pocas celeho tehu? Ja furt curam kade chodim. V druhom trimestri sa to malo trochu polepsit a nist...Este aj nadchu mam stale.

Ja uz sa niekedy smejem, ze v lete pred porodom budem asi curat aj vonku ak nevydrzim 😅

mauzos
27. feb 2009

fedri ta pva veta plati aj na mna, presne to iste. Len nemam okolo seba taky bufet 😀
a ty vies presne ktore babo co robi? mne uz sa tak pomiesali, ze uz netusim ktora koncatina je ktoreho😀 😀

pipka
27. feb 2009

fedri preeesne jak ja teraz 😀 vykydana pred telkou a notebook na kolenach 😀 total zavislost 😅 😀

pipka
27. feb 2009

akurat tie tycinky tu nema...zato tu mam vineu a marlenku kolacik 😎

katka.ott
27. feb 2009

bobicek, dakujem za opytanie. citim sa skvelo, len trochu nemotorne. hlavne ked mi nieco spadne na zem 😀 . inak, tehotna by som mohla byt cely zivot 😀 .
a tento tyzden mam neuveritelne vela energie. som zveda ako dlho mi to este vydrzi.

akurat pred 2 tyzdnami nmi zacali opuchat nohy a moj dr mi na to povedal, ze nacase mi nieco je 😀 . srandista.

bobicek5
27. feb 2009

vy si krasne viete vyhmatat aj rucicky a nozicky??? zavidim...

fedra
27. feb 2009

mauzos ... no viem ako su ulozene a vzhladom na ich velkost myslim, ze az tak vela priestoru nemaju aby sa nejako moc prekrucali. Inak uz to nie su ziadne jemne pohyby ... skor to dost boli, niekedy mam poci, ze mam uz pookopavane vsetky vnutorne organy 😀 Ale som rada, ked ich citim

bobi a s tym WC .... ja mam teraz asi najhorsie obdobie. Na poslednom utz sa uz doktor smial, ze mam ten mechur uz tak pripuceny, ze ho ani vidiet nie je.
Este aj v noci chodim kazdych 30-40 min. Viac nevydrzim 😅

bobicek5
27. feb 2009

ty brdo. To fakt tak casto??? Pritom mna to nuti velmi vela pit, tipujem na min. 4 litre denne. 😨

katka.ott
27. feb 2009

bobicek, ze vyhmatat 😀 . moje mi to otracaju, hlavne laktiky a kolienka. a obcas paradne kopnu do rebier. aj teba to caka, pockaj este 5 tyzdnov, to budes mat ine kino 😀

moja mala vlavo dneska otraca vsetko, este aj chrbatik mi nastavila

pipka
27. feb 2009

no to cikanie si presne pamatam aj ja 😅 niekedy som prisla z wc, ledva som si sadla a uz som musela ist zase 🙄 😅 a to som mala v brusku len jedno 😅

katka.ott
27. feb 2009

jaaaaaaj, cikanie... kym idem spat,teda kym sa ulozim do postielky, tak idem 2x. potom ked si lahnem, pockam 10minut a zas. MM sa smeje, ze si postel mozem prestahovat na zachod 😀

katka.ott
27. feb 2009

ale posledne noci sa uz nebudim, idem vecer a potom az rano

bobicek5
27. feb 2009

no to je presne moj pocit. Cvrknem a za chvilu znova. Dufam, ze to nedospeje tak daleko, ze sa raz v noci pocuram 😠 .

Kati, myslis, ze sa zacnu hybat az po 20 tt? Snad by mohli aj skor. Je rozdiel medzi jedno-tehu a dvoj-tehu v tom, kolko sa deturence hybu? Ja by som predpokladala, ze dvojcence sa viac hmyria, kedze maju menej miesta...

katka.ott
27. feb 2009

no vsade pisu, ze sa hybu od 20tt. moje sa zacili asi 18-19tt. teda tak slabunko bublinkovat, tak som si myslela, ze su to pohyby a dr to nevylucil. predsa, su 2, tak mozu. taky prvy riadny pohyb bol v tom 20tt.

a potom sa toho nezbavis 😀 . taky voltrelcekovske pohyby a vyduvania bruska 🙂 . uz len kvoli tomu by som bola vzdy tehotna

mauzos
27. feb 2009

kati presne si to vystihla, aj ja sa stale smejem, ze votrelec 😀 😀

pipka v prvom momente som precitala, ze mas pri sebe niveu, to uz by som ani odpadla 😀 😀 😀

mauzos
27. feb 2009

teda asi odpadla

katka.ott
27. feb 2009

mauzi 😀 😀 😀 , to by bola ina zavislost

katka.ott
27. feb 2009

dievcata, idem do postielky - bude kino, male zacinaju byt aktivne 😀

dobru noc vam, bruskam a detickam 😉

bobicek5
27. feb 2009

ked som bola naposledy na poradni, vsimala som si brusko jednem maminy (mala obtiahnute tricko) a veru mi to bolo smiesne, ake akrobaticke kusky som videla. Snad ju to aj bolelo a mne bolo navyse trapne, ze jej tak "civim" na brucho 🙂

bobicek5
27. feb 2009

aj ja sa poberiem. Dobru noc vsetkym!

martiina
27. feb 2009

no babule, takže vy už ste zduchli nocovať a ja mám konečne PC pre seba a maličkí spinkajú 😠
inak s tým cikaním počas tehu, to bola fakt hrôza. Mne už sa aj pred tehu smiali že furt chodím na WC,lebo ja vychlontám aj 5l denne a počas tehu aj keď som sa snažila menej piť aby som celý deň nepresedela na wecku, tak som tam bola aj tak skoro stále. Som bola v Belgicku u našich a boli sme na výlete, nikde žiadne verejné WC, ste mali vidieť ako som cikala kade tade v podzemných garážach za autami 😀 😀 😀 ... len dúfam že tam neboli nejaké kamery a raz niekde na nete neobjavím zábavné video ako tehotná s bruchom čúra za autom 😀 😀 😀

martiina
27. feb 2009

katka no vidíš, predsa to tá Šindlerka vyhrala 😠 .... ale môj MM nehlasoval 😅
tak už idem aj ja teda na kute, keď tu nemám žiadnú spoločníčku 😒 dobrú nôcku!

janula13
27. feb 2009

martinka tak som sa pobavila az som malych v bruchu vydurila, ked si ta tak predstavima ko cikas v tych garazach, tam casto byvaju kamery 😀 😀 😀 idem zalahnut aj ja, mali su uz hore, tak bude rodeo..

bobicek, ja som zacala citit pohyby uz v 16tt, aj lekarka sa cudovala ze tak skoro, no co uz, odvtedy si to uzivam, dokonca zacali hned tak jemne stuchat, bublinky som ani nezazila a teraz uz to zacina byt trochu neprijemne, ale strasne sa z toho tesim, nech robia co chcu, hlavne nech im je dobre, ale zacali utocit na moj mechur, mam pocit ze si ho tam pohadzuju ako loptu 😠
a zatial cikam len raz za noc alebo ani to, ale ved ja sa prepracujem na castejsie navstevy.. 😅
dobru..ked uz vsetky spite 😀

catjob22
autor
28. feb 2009

Ahooooooooooooooooooooj!!

Zenusky ja vas vobec nestihamn, mali sme chvilu aj pocitacovu prestavbu u naas vo firme (cize doma) a tak konecne mam napojeny novy PC a super super krasny monitor 🙂

Pokracujeme s prestavbou bytu, je to o drzku, kazdy den zariadujeme milion veci a konecne je za nami aj nieco vidiet.
http://www.rako.cz/sk/inspiracie/bytova_keramik...

Vcera sme
+si konecne objednali tento obklad, hroyne sa mi pacila myslim, ye pre nasu mnohodetnu rodinku bude super 🙂 Inac nic nove, v pondelok dvojky nastupia do jasiel, Bibka do skolky (u nas na vychode boli tento tyzden jarne prazdniny) a hadam sa nas zivot konecne znormalizuje.

Ako sda mate?? Fedra, ty co este robis pokope??? 😕 😕 A mame nejaku novu mamicku??? 🙂

jarka82
28. feb 2009

ahojky dobre ranko 🙂 catjob palculienka,Zofa maju babetka felonka je v nemocnici
inak vitaj dlho si tu nebola 🙂 urcite budete mat krasny byt super

pipka
28. feb 2009

ajojte, dobre ranko 😵

no mauzi, myslis, ze by som niveu mala uz aj popijat? 😀 😀 😀 to ti dakujem.... 😀

martinka, veeelmi dobre si ta viem predstavit ako si v tych garazach cikala...ja som takto ocikala v Tatrach asi kazdy krik (lebo stromy tam uz nie su 😅 ) a to som bola v osmom mesiaci, a ked som bola vycikana, tak som len kricala na MM, ze už sóóóóm, jak bábo, lebo som sa nevedela zdvihnut, tak aby nabehol 😀 😅 😀 😀

zofa
28. feb 2009

Ahojte kocky,
tak ja este stale nemam mliecko, nech robim co robim, tak sa zda, ze nase zabky zostanu na umelom mliecku 😢
Vcera sme zvladli prve kupanie, no to bolo kriku na celu nemocnicu 😀 Tak lahko nas domov asi nepustia lebo dost pochudli obe a teraz nejako nie a nie pribrat ☹ Ja uz mam tiez o 2,5 kg menej ako pred otehotnenim. To asi z toho stresu. Potrebovala by som nejake baterky do zadku aby som mala viacej energie, lebo som vystavena ako citron.
Pozeram, ze zatial ziadne nove babatka. Idem Vas rychlo docitat a bezim do nemocnice.
Pekny dnik prajem.