Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kkatka113
2. máj 2012

@dadanr Tak to verim, mas na to celkom sancu, tak teda zelam parik 😀 Ja by som asi baby, kto ma tolkym chlapom varit 😀

dadanr
2. máj 2012

@lauricka práve som si pozrela pôrodné hmotnosti detičiek. Poviem ti, že super podľa mňa. Ja som malú mala 2700g.

betina1984
2. máj 2012

@klincek to neva, kludne aj sem. Ja to namocila do Vanishu, velka cast sa vyprala, ostatne vytiahlo slnko, to je na skvrny od mrkvy ucinne

dadanr
2. máj 2012

@kkatka113 správne!!!!! 😀

betina1984
2. máj 2012

@1kwietocek1 za 290, aj s vanickami, aj s bugynovymi nasadkami,pouzivany 5 mesiacov. Vyborna cena, ani som lepsie kupit nemohla

betina1984
2. máj 2012

@kkatka113 gratulujem k dvojcatkam, nech to to stastne dopadne, aj ja mam decemrovciatka, chlapca a dievca, s uzasni...

lauricka
2. máj 2012

@dadanr no ved uvidis, ci sa bude vyvijat dalej, nic sa s tym neda robit, len cakat a prijat, ako to bude a ja prajem, aby tam bolo a v poriadku 😉

kkatka113
2. máj 2012

@betina1984 To je krasne, no ja uznavam ze mat velku rodinu je najlepsie, velmi chcem, aj ked prve mesiace je to s dvojickami asi dost narocne, malo spanku a vela vydrzat 🙂 Ale urcite to stoji za to 🙂

misabbas
2. máj 2012

caute holky, tym ktore uz premyslate nad kocikom pre dvojicky, davam do pozornosti teraz jednu fajn akciu na kociky bumbleride az 99€ zlava z nakupu co potesi 🙂 http://www.detskezlavy.sk/team.php?id=140&r=420

betina1984
3. máj 2012

@kkatka113 tak, tak, ale ja nebola na ne sama. Teraz je to uz o mnoho lepsie. Inak, ak budes chciet mam po nich krasne zavinovacky, zimne, ani raz neboli prate, ak budes mat teda parik...

mixka
3. máj 2012

@betina1984 jednovajecne dvojicky nemozu byt parik 😉

betina1984
3. máj 2012

@mixka ja viem, nepostrehla som u nej, ci su jednovajecne, alebo dvojvajecne.

silvinnka
3. máj 2012

@kkatka113 ale kde bez problemov,praveze velmi rizikove...do 15tt sa kazdy den striedalo spinenie s krvacanim,to som bola 2x hospitalizovana,neustale silne krce v podbrusku,kvoli tomu opakovane navstevy na pohotovosti,nevolnosti celodenne.Siesty mesiac ako tak,v 26tt prisli necakane silne,pravidelne 3oj minutove kontrakcie,deti sa pytali na svet.Leteli sme na Antolsku a od vtedy tu lezim uz mesiac 🙂Dr. sa podarilo zastavit porod,stale musim lezat a vyzera to tak,ze tu budem az do porodu...vcera som mala sono,deti krasne rastu Ema vazi 1680gr. a Laura 1290gr. Obe su ulozene priecne nad sebou,vraj sa obe nebudu mat ako otocit hlavickou dolu,takze pojdem rodit sekciou.Bud silna,mysli pozitivne. Pa

petra93
3. máj 2012

tak my budeme asi 2 baby, sice neni to na sto percent. Pojdem cisarskym aj ked ich mam otocene dobre ale u nas ma nechcu nechat normalne rodit 😒 ale nevadi len nech to dobre dopadne a nech este vydrzim aspon 2 tyzdne, uz sa zacinam otvarat a mam take slabe bolesti tak neviem kolko vydrzime

sloto
3. máj 2012

ahojte, tak som saa kurat vratila z poradne. tak v brusku mam na 90% dievcatka 🙂 takze ocinko bude mat doma 4 baby 🙂) ale velmi sa tesime 🙂 v 20 tt vazia jedna 265 g a druha 231 g 🙂

dadanr
3. máj 2012

@sloto tak gratulujem a máš jednovaječné alebo dvoj. 🙂

sloto
3. máj 2012

@dadanr mám jednovaječné 🙂

dadanr
3. máj 2012

@silvinnka júúj moja drž sa prosím. Zatiaľ sú deti v brušku a rastú tam a na ostatné dajú pozor doktori. 😉

dadanr
3. máj 2012

@sloto hm tak len nech nás žien je viac na tomto svete. Bude krajší 😀

sloto
3. máj 2012

@dadanr veru veru 🙂 ja sa veľmi teším že budú baby, pretože aspoň naplno využijem aj vecičky po malej ktorých mám neúrekom

irriss
3. máj 2012

spletla jsem si tema..varim pro dvojcata a pisu do dvojcat, omlouvam se..😉

dadanr
3. máj 2012

@sloto ja mám tiež veľmi veľa po malej ale budem rada ak to bude párik. Mám dvojvaječné tak to snáď pôjde.

🙂

sloto
3. máj 2012

@dadanr my sme chceli dievčatá, už keď nám doktorka povedala že budú jednovaječné

ivkamaco
3. máj 2012

Ahojte aj ja by som sa k vam rada pridala, tuto stranku citam odvtedy ako sme sa dozvedeli ze cakame dvojicky,samozrejme neprecitala som vsetko tak ak sa niekedy opytam na veci ktore sa uz preberali ospravedlnujem sa vopred, je tu vela pozitivneho co sa mi velmi paci, lebo aj ked sa snazim mysliet pozitivne, obcas ma napadnu aj riadne blbosti, chcem pogratulovat vsetkym cakajucim maminkam samozrejme aj tym co uz deticky maju, tak nech sa nam teda vsetkyyyym dariiiii.......... 🙂

dadanr
3. máj 2012

@sloto no výborne. Tak je to super. 😉

dadanr
3. máj 2012

@irriss no ale menu je zaujímavé. 😀

dadanr
3. máj 2012

@ivkamaco vitaj 😉

ivkamaco
3. máj 2012

@dadanr dakujem velmi pekne 🙂

ivkamaco
3. máj 2012

citam ze vacsina odporuca ten vankus na kojenie, nenasli ste ho niekde inde, okrem stranky prenasedeti.sk?pripajam sa k teme kociky, my sme objednali icandy pear, aj ked je dost drahy, velmi nas zaujal,mali sme moznost si ho aj vyskusat, vobec som nechcela kocik za sebou, a nakoniec to bude asi najlepsie riesenie pre panelakove byty, bola som zmierena s tym ze sa sama s detmi nebudem moct z bytu ani pohnut, ale tento kocik nam to umozniii,

silvinnka
3. máj 2012

@dadanr dakujeme 🙂 deticky posluchaju,dohodli sme sa,ze aspon do 36tt ostanu v brusku 🙂