Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

griska11
28. nov 2012

@pancuska vies co vravela ze stačí jedna🙂 u mna boli naposledy ako jing a jang🙂 ale zda sa mi ze sa uz aj druha otočila ale to uz na UTZ uvidim...poskladanu mame zatiaľ jednu, inak mame dve, ved boli cely čas spolu tak ich nechám ležať pri sebe jedine žeby sa vyrušovali...

misha1104
28. nov 2012

@kkatka113 drzim palce aby bolo malickej dobre a aby si to zvladala....kolko si pribrala? na kontrolu si chodila normalne alebo viac ako normalne pri jednoplodovej gravidite

vampgirl
28. nov 2012

@pancuska No ja som si v prvom tehotenstve nefarbila vobec, presne kvolitomu, ze to clovek dycha tu chemiu, teraz v druhom uz to viac flakam 😉 tak som pred par tyzdnami uz bola u kadernicky 🙂 si hovorim, ze s dvojkami clovek nevie, kedysa potom ku kadernicke dostane 😀 podla mna to je ok dat si zafarbit vlasy raz-dvakrat za tehotenstvo, ale ak si kadernicka a mala by si to robit nejak pravidelne, tak to asi nie je moc dobre, stale to dychat...

timmka
28. nov 2012

@karkulkaa drzim palce 😉

kkatka113
28. nov 2012

@misha1104 dakujeeem, no narodili sa v peknom tyzdni nastastie tak okrem vahy ziaden problem a to je myslim najmenej...pribrala som nejak 16 kil cca....a kontrola kazde tri tyzdne cely cas a ku koncubkazde dva.... 😉

misha1104
28. nov 2012

@kkatka113 hlavne ze su zdravucke babatka malicke....kedy ti zistili ze to budu dvojky?v ktorom tt?

andasla
28. nov 2012

@griska11 @vampgirl @timmka dievcataaaaaaaaa....nezabudajte, na mna tiez este drzime pohromade, ale uvidime dokedy....zajtra mam poradnu a velmi ma uz boli spodok bruska, tak uvidime 🙂 ...uz mesiac su obe dolu hlavickou, tak to vyzera na prirodzeny....ale rada by som bola na Vianoce doma uz aj s detickami, asi ako vsetky, ze? 😉

vampgirl
28. nov 2012

@andasla
@timmka
@griska11
Ja som vedela, ze je nas s januarovym terminom viac 🙂 Ja sa obavam, ze u mna byt na vianoce doma aj s babatkami je asi nerealne... Len cca v polke decembra ukoncime 36.tt a to este asi budu moc malicki, takze ja mam pocit, ze stravime vianoce v nemocnici 😖 aj ked u vas v Taliansku je to mozno ine, ze babatka pustaju domov rychlo, na SK ak sa narodia s malou porodnou vahou tak tak skoro domov nepustia...

timmka
28. nov 2012

@andasla vidim, ze nie som sama, to bude asi tou vahou babatiek, ze su tazke a preto nas boli spodok, ja by som chcela ist rodit bud pred vianocami, ale aby sombola na sviatky doma alebo po .... aby som sa mohla este poriadne najest hlavne kapustnici 😀
aj moji drobci su obe hlavickami dole, ale aj napriek tomu chce moj gynek. aby som isla sekciou, tak teraz neviem.... 😒

timmka
28. nov 2012

@vampgirl preco si myslis, ze nepojdes skor, aku maju vahu? ze hovoris, ze su malicky? lebo si v takom tyzdni ako ja, o dva dni neskor termin, ja pocitam, ze do sviatkov budeme uz styria , ale neviem ci cez sviatky nebudem v nemocnici 😒

vampgirl
28. nov 2012

@timmka NO ja tiez myslim ze do vianoc budu na svete ale este podla mna nebudeme doma z nemocnice... Neviem, aki su velki, uvidim buduci piatok na utz, ale zda sa mi ze aj tu v diskusii vacsina bab co to dotiahla do nejakeho 36.-37.tyzdna si predsa este pobudli kvoli vahe nejaky ten tyzden v nemocnici... Takze si moc nerobim nadeje, ze na stedry vecer budem doma 😎

kkatka113
28. nov 2012

@misha1104 asi v osmom na prvom ultrazvuku 🙂

andy_123
28. nov 2012

@mia117 - gratulujem k syncekom. Zelam vam vela,vela stastia a zdravia, pre maminku aj pre malickych. Tesim sa, ze si to vsetko zvladla a verim, ze deticky budu rychlo priberat, aby ste co najskor boli doma rodinka... 🙂 🙂 🙂 .

@andasla
@griska11
@timmka
@vampgirl
@dadkal
@karkulkaa - aj vam baby drzim palceky, mate vsetky podobne terminy. Je to super, ked si mozete vymienat info., rady aj pocity, ked idete do finale...... Nech to mate v ten pravy cas vsetko stastne za sebou, a zdrave babätka v naruci....

..ach ked vas tak citam, az sa bojim ci to zvladnem v tom pokrocilom stadiu tt, vsade to citite tak na au,au... to si neviem zatial vobec predstavit, zatial priberam centimeter po centimetriku 😉 +6cm..... 😵 😵 😵

griska11
28. nov 2012

@andasla no pekne sme sa nazbierali🙂 parada nie sme v tom sami 😉 moj muž tiez cely ubolený tu pobehuje, ževraj súciti 😀 no poslala som ho radšej do fitka a sauny 🙂 pekny večer

andy_123
28. nov 2012

@griska11 - viem, ze si to uz pisala, ale neviem si spomenut.. Ty cakas jednovajecne, alebo dvojvajecne dievcatka?

andy_123
28. nov 2012

@kkatka113 vy sa ako drzite, a ako Helenka dobieha a pribera v pohode? Uz kojis a mas dost mliecka?

griska11
28. nov 2012

@andy_123 jednovaječné baby🙂

84matulik
28. nov 2012

@esgal ani nehovor....hroznééééééééééééééééé dúfam že to bude lepšie....zajtra sa ozvem, dnes absolútne nestíham☹((( pá

dadkal
28. nov 2012

@andy_123 juj, ja ani neviem, ako to rychlo ubehlo. je pravda, ze je to moje druhe tehu, tak som nejako nemala ani cas sa sledovat. pri prvom to bolo inak. ale teraz to ubehlo ako voda a uz ma chyta taka akasi depka z porodu. ale to som mala aj pri prvom, ze ako to vsetko zvladnem. no toto mam trosku ine, kedze asi na tu chvilu si pockam v nemocnici. ale nejako vydrzim. hadam ma tam nebudu dlho drzat.
neboj, aj tebe to ubehne ako voda. drzim paste.

andasla
29. nov 2012

@griska11 tak to mame podobne ...aj moj citi so mnou 😀..dnes ma prehanalo tak aj jeho :-P...a staci ze poviem nieco o bruchu a uz drzi kluce od auta ze ideme do nemocnice 🙂...ale dnes teda vcera ma bolelo brusko ako pred menzesom...hm uvidime co nove v poradni....dobru nocku a do
bre sa vyspi ak sa ti da...😉

andasla
29. nov 2012

@andy_123 ubehlo to veeelmi rychlo aj ked som bola cely cas na PN ...do 30. tyzdna som bola uplne fit ale teraz sa to rychlo zhorsuje....ja som vela priberala zo zaciatku aj ked mi byvalo zle ale teraz za posledny mesiac uz nic...zatial mam +19kg...praJem co najprijemnejsie tehulkovanie a najma bez problemov 😉

andasla
29. nov 2012

@timmka pravdu mas, tu posielaju domov velmi skoro...kamoska rodila rano a vecer uz bola doma a to si odsoferovala tam aj odtial sama 😀 ....ale mala len jedno babo a bolo vsetko ok...dufam ze aj moji nezbednici su uz dost velki a nebudu musiet byt v inkubatore...ved uvidim...len sa bojim ze ma uz posle lezat do nemocky...tak ma boli brusko ze takmer nevladzem chodit ☹ .... A nemame vymyslene mena zatial 🙂

timmka
29. nov 2012

@andasla no uz je na case vymysliet, my stale vahame 😀 , ale uvidime ako budu vyzerat a mozno sa automaticky rozhodneme, tazko vybrat mena, ked som nebola tehotna, tak som bola mudra, ze take dam ,ze sa mi velmi paci.... a ked prislo do tuheho, tak nevieme sa rozhodnut 😀

ludmil33
29. nov 2012

Kolko ste pribrali pri dvojickach ja som v 20tt a zatial som pribrala 1 kg a brusko mam velke ako v 8 mesiaci kazdy mi hovori ta uz coskoro podla bruska a termin az v marci podla ultrazvuku a podla menstruacie v aprili 😀

timmka
29. nov 2012

@ludmil33 ja som pribrala 20kg, ale pred otehotnenim som velmi schudla na 52 kg z 59kg, teraz vazim 72kg 😉 , prve meisace som nepriberala a rozbehlo sa to po 15tt, kazde dva tyzdne po 2kg 🙂 a islo to potom rapidne hore 🙂

griska11
29. nov 2012

@ludmil33 ja som mala naposledy +18,5 kg, mne skôr ako váha vadilo to ze som nemohla cvičiť a hýbať sa..možno aj to pomohlo ze som tak dlho vydržala s babami v brušku. No ale to sa urcite po pôrode zmení, takze sa aj teším a dúfam ze aj kojenie prispeje k znižovaniu váhy🙂 a ked nie, hlavne nech budeme zdraví 😉

griska11
29. nov 2012

@andasla tak ako si dopadla? Dúfam ze všetko v poriadku!

luciab16
29. nov 2012

zdravím mamičky!mám štvormesačných chlapcov,zdá sa že už máme nejaký spánkový režim...doteraz boli strááášne urevaní ale postupne sa to zlepšuje...držím palce čakˇateľkám a veľa sily všetkým! 😉

kkatka113
29. nov 2012

@andy_123 ahoj 🙂 Helenka pribera a dnes mam na den obe baby tak len krmim a prebalujem 😀 Ale su fakt zlate, take spokojne, len spinkaju cize snad to nejak pojde....a na nkc zanesiem helenku este na novorodenecke a pri terezke sa aj ako tak vyspim nech nie sm uplne odrovnana zajtra....asi to takto budem pre moje zdravie chvilu robit, lebo si neviem predstavit spat popri tom krmeni.... 🙂

vampgirl
29. nov 2012

@ludmil33 Ja som pribrala zatial 13kg, ale 5 som mala este z predosldho tehotenstva navyse takze aj tie budem musiet potom zhodit... Ja som priberala od zaciatku, aj ked mi bolo zle, teraz uz skoro nepriberam. Tiez si myslim, ze pohybu po porode budeme mat dost 😀 tak to hadam pojde lahko dole.