Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

linka
11. júl 2013

@shania31 urcite pojdem,nenecham to len tak,keby nieco sa mi nepozdavalo 😉 pozeram,ze mas este malickych chlapcov,ako to zvladas?

shania31
11. júl 2013

@linka
No uz je to lepsie, i ked stale pridu tie dni, ked su chlapci horsi a potom su stavy zufalstva 😀 Tie prve 3 mesiace boli fakt narocne. Cez den som na nich sama, vecer mi uz pomaha manzel.

linka
11. júl 2013

@shania31 tak to verim,ze aj take stavy chodia,ja si to zatial neviem predstavit 😀

shania31
11. júl 2013

@linka
A inak sa ako citis? Mas aj nejake nevolnosti?

linka
11. júl 2013

@shania31 zle mi bolo asi do 9tt,ale nezvracala som a potom zacalo napinanie a sem tam aj zvraciam...skoda dnesneho obeda 😅

syabina
12. júl 2013

ahojte vcera nam dok.oznamil ze cakame dvojicky som v 12tt no a uz jedneho chlapčeka mame 🙂 povedal tiez ze su dvojvajecne može sa to ste zmenit ,?

iivuskaa
14. júl 2013

@syabina ahoj aj mne vcera doktorka povedala ze cakame dvojky...mam doma 3a pol rocneho syna aom v 7 tyzdni a pravdu povediac este stale z toho v šoku 🙂 😀

iivuskaa
14. júl 2013

@syabina neviem co tym myslis ze zmenit????

syabina
14. júl 2013

ze ci mi na bud.ultrazvuku nepovie ze su jedno 🙂 ale som pocula ze vraj sa to da zistit len v tom prvom trimestri potom už ked su veíke sa to neda vdiet iivuska aj moj syn ma 3 a pol 🙂 🙂 🙂

shania31
15. júl 2013

@syabina
Uz by sa to zmenit nemalo. Presne ako pises, da sa to zistit najlepsie v 1. trimestri, potom je to uz problem.

linka
15. júl 2013

ahojte,tak som skoncila na infuziach,trapila ma od piatku hnacka,este stale to neni ono,ale uz sa citim lepsie,dufam,ze to babatkam nijak neublizilo ☹

kviatok
15. júl 2013

@linka dtrzte sa a pevne nervy, vsetko dobre dopadne 🙂

linka
15. júl 2013

@kviatok dakujem,dufam 😉

shania31
15. júl 2013

@linka
Ja som tak hnackovala v 20 tt a lezala som s tym par dni v nemocnici, vsetko bolo ok. Drz sa.

linka
15. júl 2013

@shania31 dakujem,nasadila som cierne uhlie a mam pocit,ze sa to lepsi,dufam,ze nezakriknem...

deborah1
16. júl 2013

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Tiež čakám dvojičky-jednovaječné 🙂

shania31
16. júl 2013

@deborah1
Fuha, ale u Teba vidim, ze 4 uz mate a dalsie 2 na ceste??? Hmmmm

miminator1987
18. júl 2013

Caute..Tiez cakam 2🙂 tiez so bol sok;) som v 13tt+5 a tehu mam zatial bezproblemove🙂
Teda az na jednu vec. 15-teho som ku veceru mala na lavej strane dost vyrazne bolesti.skoro som nemohla chodit poriadne sa vystriet... Chodila som ako 90-rocna babicka..vzdy ked som lezala som necitila nic.Akonahle som sa sla postavit a postavila ...veelke bolesti.Bol to pocit akoby mi niekto zovrel vaziva pri slabinach a tahal ich.fuj.este aj dnes to citim.pomaly to odchadza mam pocit ale nechapem co to moze byt.16-teho som bola na prvotrimest.screening kde mi doktor povedal ze vajecnik je ok nevyzera ani zapaleny.Co to moze byt? Roztahije sa mi maternica? Alebo nemoze jedno babo mi tam na nieco tlacit?? Nestrestli ste sa s rovnakymi tazkostami?Dakujeeeem

linka
18. júl 2013

@miminator1987 ahoj,mna tak vyrazne pobolieva pravy vajecnik,aj pri vstavani ma niekedy tak pichne,ze vraj je to v poriadku,tak mi dr. povedala...aj vies co cakas?

miminator1987
18. júl 2013

Na tom prvotrimestr.screeningu mi doktor povedal ze prognoza 2 chlapci.. Co mi pride trochu neprofesionalne aj ked viem ze maju novy spickovy stroj.ved v tychto tyzdnoch maju vsetky babatka vypukle pohl.organy nie?Ja neverim🙂 jedno dievca predsa musi byt🙂a ty? Tiez asi moc nie co?

linka
18. júl 2013

@miminator1987 no mne vravel,ze na 90% babulky,tak uvidime... 😉

miminator1987
18. júl 2013

Ako moze v 13 tt povedat ze na 90%? Hmm asi som malo informovana..

emee
18. júl 2013

@miminator1987
@linka
kocky, berte to s rezervou 😉 aj mne to povedali na tom prvotrimestralnom skriningu so spickovym strojom na 80 %, ja uz som sa do toho vzila, ale neskor to zmenili 😅 , to je este len take...dost skoro.
@miminator1987 este kludne mozu byt 2 dievcata 🙂

miminator1987
18. júl 2013

🙂) tiez si myslim .. Brala by som baby🙂 ale najradsej aj aj🙂 baby. Este jedna vec ma zaujima.. Ake velke moze byt tehu brusko s dvojcatami?🙂) mozno smiesna otazka ale ja mam sotva 50kg ..utle boky atd.. Moze byt zo mna este slonica? Od coho zavisi velkost brucha? Podla toho ako su ulozene? Skoro nikde na nete neviem najst baby s tehu bruskami co cakaju dvojcata ...

emee
18. júl 2013

@miminator1987 neviem, podla mna na to nie je ziadne pravidlo...

jeemima
18. júl 2013

@miminator1987 ja som mala 53kg ked som otehotnela a mala som strasne male brusko aj lekari hovorili ze mam mini brusko na taky vysoky tyzden a ked mi rastlo tak sa mi zbieralo vzadu na boky brucha ked vies ako to myslim ;) a nakoniec som pribrala do 7meho mesiaca asi 15kg

jeemima
18. júl 2013

@linka aj mne sa stalo v 20tt som zacala strasne zvracat hnacky vkuse az som osala uplne vysilena a tiez som bola v nemocnici tyzden ale hoci ja som bola uplne KO ale drobci si v brusku nazivali akoby nic .tak sna dto aj teba rychlo prejde

miminator1987
18. júl 2013

no asi si bola siroka spravne to chapem?🙂 ked hovoris do bokov..ja som stale taka v soku zo vsetkeho..rok sa nam moc nedarilo a teraz zrazu 2 naraz 🙂

jennifeer23
18. júl 2013

@miminator1987 ahooj, ja som na konci 7meho mesiaca s dvojickami a pribrala som zatiaľ 8 kíl, takze je to individuálne

miminator1987
18. júl 2013

ja som zacala 4ty a schudla som 4🙂nemate fotky brusiek?