Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
25. mar 2009

kati neboj, v porodnici ti to co sa nesmie snad nebudu davat 😀 😀

mauzos
25. mar 2009

jeeezis a co budeme jest Kati? 😲

katka.ott
25. mar 2009

no co som tu citala na fore, tak to tak nie je. vraj tam nejaka sestricka bola sprdnut v kuchyni, ze co to davaju mamickam, lebo ta strava bola absolutne nevhodna. deticky mali koliky
a mamicky vraj tiez pozerali, ci to mozu jest, lebo predtym mali prednasku o tom co ano a co nie 😀

martiina
25. mar 2009

ešte cibuľa a cesnak, brokolica a karfiol 😉

mauzos
25. mar 2009

presne teraz som citala tu cibulu a cesnak 😀 zaujimave
celkom dobry link Kati http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

martiina
25. mar 2009

no v nemocnici vám nikto nepovie čo môžete alebo nie, teda aspoň tu nie a nedá sa povedať že by sa snažili variť tak aby to mohli dojčiace mamičky, neviem kto tam dohliada na tú stravu 😕  My sme mali strukovú kyslú polievku a hríbové rizoto, čo mi nepripadalo zrovna ako strava pre dojčiace mamičky a ako prídavok k obedu kiwi a mandrarinku 😅

eviska83
25. mar 2009

pridavam sa k teme co jest pocas kojenia:
Tu sestricky vravia ze sa ma jest vsetko 😲 😲 .nemaju ziadne skusenosti s kojenim.
Nemala by sa jest ziadne zelenina zacinajuca na K :kapusta,kel,karfiol
Ja som nejedla cokoladu,kakao,orechy.Asi po tyzdni som skusala postupne platok jablka,paradajky a pod.
Ale kazde dieta je ine ,niekomu to nic nerobi ine place celu noc.Nas plakal ked som raz zjedla kyslu uhorku a to mal uz asi 3mes.Chlapci vraj mavaju koliky castejsie.nas nemal skoro vobec ,ale ja som pila denne asi 1l fenikloveho caju.teraz som kdesi citala ze sa doporucuje max. 1 pohar,tak neviem.
moju svagrinu zjazdila dr.lebo zjedla slahacku a maly mal hned zelenu stolicu.
je toho strasne vela co moze robit detickam problemy,ale ja som jedla postupne vsetko.kyslu kapustu som skusila ked mal 5mes.a pohoda ale samozrejme som jedla s mierou.
Ale tak- ci tak budeme mat VESELU VELKU NOC. 😀 😀

martiina
25. mar 2009

v podstate by sa nemalo jesť ani vysmážané, mastné, čokolády, všetko v sladkokyslých nálevoch, majonézy atď ale myslím že keby to mala každá mamička dodržiavať asi by sa nenajedla 😀 Ja napr. čokoládu, orechy, exotické plody môžem ale ako píše eviska každé dieťa je iné a plače kvôli inému 😅 Však aj ja sa čudujem že moji krpci jedia to isté materské mlieko a jeden má riedku stolicu a druhý zas hustú, jeden žltä a druhý do zelena / čo je vraj pri kojených deťoch v poriadku/

katka.ott
25. mar 2009

evi, karfiolom si ma zabila. sak ide jar, bude cerstvy karfiolik zo sklennika a k tomu nove zemiaciky 😝 . moje deti budu musiet byt odolne

juuuuuuuuj, ze velka noc. asi prvykrat bude bez obzerstva 😎

tvojka
25. mar 2009

fíha,tak to fakt asi nebudeme jest 😲 .Dúfam,že ja ešte Veľkú noc stihnem s obžerstvom 😀

katka.ott
25. mar 2009

tvojka, a este tu pzravost a obzerstvo mozes zvalit na tehotenstvo 😵

tvojka
25. mar 2009

Kati,jasnačka.Ja sa stále vyhováram,že baby si pýtajú,to nie ja 😀

bobicek5
25. mar 2009

baby ste uzasne ako sa tu dohadujete, co este treba do porodu rychlo zjest 😀 . Aj keby ste hned teraz zacali, neskoncite ani o mesiac! 😉

pipka
25. mar 2009

hovori sa tu o zradielku? Tak som dobre dosla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
25. mar 2009

co sa bude papat na Velku noc? 😕 esteze uz nekojim....jedineeeee stastie tusim 😅 😀 😀 😀

juliett99
25. mar 2009

dobry vecer tehulky,, mozem sa k vam pridat,,
bola som u lekara a podla neho ma podozrenie na dvojicky,, len teraz musim pockat na prvu poradnu ktora bude 15.4 a na sono je sa to potvrdi,, no podla genetiky by to bolo mozne a plus rocna liecba clostilom..

cherry01
25. mar 2009

pipka, ty uz diétujes???

cherry01
26. mar 2009

teda chcela som napisat- ci uz nediétujes? asi som uz spala na jedno oko

sonia29
26. mar 2009

ahojte baby 🙂 juliett vitaj 🙂 no keď sme už pri tom jedle, ja som momentálne v stave, že zjem všetko čo nezje mňa 😒 straaasne rýchlo mi spaľuje a keď mám prázdny žalúdok je mi zle... ☹ tak radšej jem 🙄 . a s tými paradajkami to môžem aj ja potvrdiť, keď som Hanku kojila dobreže ju neroztrhalo tak plakala, chúďatko ☹ ale najprv som vôbec netušila prečo, plače

juliett99
26. mar 2009

ahojky sonia dakujem za privitanie no zatial len tak nesmelo,, uvidime o 3 tyzdne,, inak aj ja mam navaly hladu,, akoze nic mi nieje a zrazu hrozny hlad ze musim vstat aj z postele a ist nieco zlopnut,, ked to takto pojde dalej tak budem jak maly sud,, sak uz mam na sebe 3kg a brusko jak aspon 4 mesiaci

cherry01
26. mar 2009

juliett99, ahooooooj, tak vitaj. aj ked to nemas este potvrdené. Stále sa poteším, ked príde nová tehulka 😀

juliett99
26. mar 2009

ahojcek cherry dakujem za privitanie,,,
ao sa dari tvojim krasnym dvojickam?? ach ty mas parik to je krasne, aj ja by som si priala , ale vpodstate je to jedno hlavne aby bolo-boli zdrave,,
u nas je predpoklad ze by to aj mohli byt dve mame v rodine obgeneracne dvojicky a plus som uzivala rok clostil...

sonia29
26. mar 2009

juliet ja som na tom bola rovnako, najprv bola jedna plná bublinka a druhá prázdna... a teraz sú z toho dvojky 😵 😵 a s tým priberaním detto 😉

lenkamt
26. mar 2009

ahojte 🙂
prihodila som vecičky na mmb, tak kuk:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=34446

cherry01
26. mar 2009

snežíííí? preboha... 😢 😢 😢

cherry01
26. mar 2009

som sa odhodlala - kupila som si šampon čokoládový na vlasy. Len taký v sáčku..už ho mám na hlave..tak som zvedavá na tú farbu. Dúfam že ešte drobci pospia kým to umyjem 🙂 ešte som nebola u kaderníčky odkedy mám deti. Ta dufam, ze to dobre dopadne 😀 😉

pipka
26. mar 2009

urcite budes kocka cherrynka, neboj 😎 len aby ta spoznali, ked sa zobudia 😕 😀

pipka
26. mar 2009

cherry nedietujem 😅 ja som ani velmi nedietovala, mi povedal, ze mozte vsetko, ale s mierou a ak vam cosi uskodi, tak vysadit aspon na pol roka...ale ked mne ti zatial nic neuskodilo 😨 😀 ..aj by niekedy mohlo, par kil dole by sa mi zislo 🙄 🙄 🙄 som po porode mala menej ako teraz 😠 😝 ale zabijem sa, ked mi chuti 😅

juliett99
26. mar 2009

cherry no ja to mam asi horise prefarbena blondoska a teraz neviem co a ako, robit ?? 😲 😲 😲 😲

sonia no doktor pozeral to sono krutil hlavou ale povedal ze sa mu to zda na dvojicky,, ved uvidime hlavne nech su zdrave

zuzi01
26. mar 2009

Ahoj dievčatá,aj ja patrím medzi čakajúce maminy na dvojičky.
Pomaly si nakupujem veci, a chcela by som pekne poprosiť Katku, či by mi nepovedala značku jej krásneho kočíka. Ďakujem.