Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
12. máj 2009

mauzi, si mala napisat pipijarka 😀

mauzos
12. máj 2009
martiina
12. máj 2009

ahojte baby,
super koľko fotiek zrazu na pozeranie, samozrejme všetky sú úžasné 😵
ja som Ninka balila naširoko 4 mesiace a teraz dvojky len dva týždne aj to z mojej vôle, lebo z každej strany mi doktorky hovorili že netreba 😕 , ale prvé sono klbikov bolo v poriadku a už sme boli aj na druhom a taktiež všetko v najlepšom poriadku 😝
ja som taká nasr... , včera mi Ninka pustili z nemocnice, tak som sa tešila a on chudáčik odišiel do nemocky s jednou chorobou a domov mi ho prepustili s hnačkami. Dnes chudáčik vracal aj kakal naraz, som 2 hodiny všetko drhla a prala, kade prešiel tade mu tieklo 😲 , potom som mu radšej dala plienku. Zajtra mám prísť po prepúšťaciu správu, tak som zvedavá čo tam zas bude napísané, že pri prepustení zdravý 😠 .... by som rada vedela čo mali za choroby tie detičky čo boli s ním na izbe, určite tam niektoré ležalo na hnačky alebo niečo také

inak dnes som sa prezliekala z pyžama až o piatej poobede 😲 😀 som sa nezastavila a nebolo času, dokonca ešte aj maličkí mi asi chytili tie hnačky od Ninka, tak sú všetci traja na Smecte 😢

mauzos
12. máj 2009

oooj mati, tak to je smola. A to si dala Ninkovi plienku od malych? 😀 😀 Myslis, ze to je nieco infekcne, ze aj drobci to dostali? Drzim palce, aby ich to cim skor preslo 🙂
ja som si pamatala, ze si pisala, ze sa lekarka divila z preco balis nasiroko. Zaujimave, vsade je to inak. Nasim tiez robili usg uz v porodnici a bolo vsetko v poriadku. Tak som myslela, ze ked bude teraz vsetko v poriadku, tak uz netreba. Musim ist kupit niekam vacsie postolky, lebo do tychto ich musim uz davat obuvakom 😀 😀

jarka82
12. máj 2009

martinka to mi je luto ninka zajtra im pekne vynadaj 😠 u nas kebyze nie je suseda tak som v pyzame asi cely d 😀 😀 😀 ako my sme boli tiez u lekara ze kaslu soplia vraj su zdrave to olo v pondelok,v stredu na pediatrii aj tam mi povedali ze su zdrave a v piatok mi nedychali volali sme zachranku mali chytene plucka tak sme mali antibiotika,v piatok sme boli na kontrole vraj su uz ok tak som zvedava ale uz nekaslu ale bolo to strasne ja le4n dufam ze sa nedozijem toho aby boli vsetci traja naraz chori inam masla je ista 😀 😀 😀
na zubok sa pytam preto lebo Sofii iz ide ma biele a opuchnute ako keby to skrabkalo ale este neklpka tak uvidime,dnes revali v kuse az som im dala sirupcek proti bolesti no hroza teraz spia klop klop ale dokedy neviem,prajem vam dobru nocku 🙂

jarka82
12. máj 2009

mauzi drobci sa zlatucky 🙂 🙂 🙂

martiina
13. máj 2009

jééj baby, vy ste boli ešte večer na nete a ja som ho vypla, že už určite všetky spíte 😅
mauzi a máš aspoň tie poštolky na suché zipsy, lebo z tých koliečok a šnúrok by ma asi porazilo 😀
jarka tak to teda naštve keď chodíš k doktorovi a posielajú ťa domov že sú zdravé a zrazu zápal pľúcok 😕 , dúfam že už sú v poriadku krasavice malé 😵

jarka82
13. máj 2009

ahoj martinka ano uz su zdrave dobrali antibiuotika tak uvidime ale uz hej 🙂 a ako je ninkovi a babetkam?
baby su dobre tie flasky mam? proti kolike?

sonia29
13. máj 2009

ahojte baby, nana chlapcom všetko najlepšie k 1.narodkám, si ich pekne vyletnila 😅

mati, no to poteší, namiesto jedného maróda mať troch ... 😢 😢 želám skoré uzdravenie.

mauzi, jarka, pipi krásne sú tie vaše pokladíky. pipi dúfame, že hanulka ten oleander fakt neochutnala, je jedovatý 😕

tak už vieme obe pohlavia, jeden pipík + jedna šuška 😵 😵 budeme všetci spokojní, najmä hanka 🙂

mauzos
13. máj 2009

ahojte 🙂

sonia gratulujem k pariku 😉 a prajem ti bezproblemove tehotenstvo a zdrave babatka. Nezavidim ti, ze budes finisovat v najvacsich horucavach.

jarka my pouzivame MAM, ved vies a odkedy sme ich kupili mali nemali koliky. Klop klop. Podla mna su super a viacej bab si ich chvali.

mati mam tie snurkove, podedila som po kamoske, ved preto ma ide slak trafit. Ale idem dnes kupit na lepak, lebo uz su im aj tak male. Dufam ze budu mat tu pri nas v detskom obchode, lebo do mesta sa mi nechce.

ninka123
13. máj 2009

Ahojte, ja len nakukam 😅 Sonia, gratulujem k pariku, take nieco by som aj ja prijala 😉
Kocky, len Vas zatial citam, ale vyzera, ze vsetko ukazkovo zvladate, tak dufam, ze aj ja sa casom k tomu dopracujem 😵 Pekny dnik vsetkym 😵

sonia29
13. máj 2009

mauzos, ninka, ďakujem. ninka vitaj medzi tvojtehulkami. 🙂 páriku sme sa potešili, hlavne ocinko pipíkovi, lebo už bol celý vyplašený, že bude siiilná prevaha žien. ale myslím, že je to jedno čo to bude, hlavné nech je to zdravé 😉

pipka
13. máj 2009

soni neboj, vytiahli sme jej ho z ruky hned 😅 😝
ona uz aj dazdovku isla dat do pusy, pažravka š😀 vsetko by jedla 😀

mati, no to nastve 😠 taky bordel by som im tam spravila 😠 🙄 chudatko male ☹ si mu podkladala lavor? 😕 😅 boze ja sa desim toho, ked bude mat hanula nieco take...neznasam upratovat vracanice 🙄 😝 pokakat sa moze od hlavy po paty, to mi nevadi, ale vracat nemusi 😅 😀 s tym som aj v skolke vzdy bojovala...skoro som sa aj ja vzdy po... 😝 🙄

mauzi naaadherne mas tie orchidei, 😉 mne vzdy vykapali 🙄 asi som ich mala na zlom mieste...alebo neviem co, lebo boli kraasne, ked som ich dostala a do mesiaca odisli vsetky ☹ 😒
a chalani su naadherní..riadne podrastli 🙂

soni, gratulujem....aj ja chceeem 😀 Hanku uz mam...ako ty 😀 tak uz len ten parik 😀

mauzos
13. máj 2009

pipi to reto, ze vsetky som dostala z lasky 😀 😀 momentalne mi z deviatich kvitne sest a siedma sa chysta 😝 fakt nadhera, len sa to na tom okne neda pekne odfotit a prekladat sa mi ich nechce ☹

veru chalani rastu ako z vody ... ved nic ine nerobia, len papaju, spinkaju a kakaju. A Tomasko semtam aj blinka, ale uz to nie je take strasne, klop klop.

pipi tak ti prajem ten parik, aby si aj ty zazila ten pocit, je to neopisatelne. Niekedy uz padam od unavy, ale staci, ze mi chytia prst, alebo sa na mna usmeju (viem ze to je este take mimovolne) a som namako 😵

pipka
13. máj 2009

mauzi, poznam ten pocit 😉
ked niekedy tak celu noc vresti, vedela by som ju zahlusit, jak som vynervovana a unavena 🙄 a potom ju vezmem na ruky a ona sa taaak krasne usmeje..akoze..docielila som svoje, mama...tak popod fuz 😀 a som namakko aj ja 😝 😵 😵 😵 omotali si nas ti krpci, co? 😕 😀 😀

mauzos
13. máj 2009

tak my sa snazime odolavat vynucovacim metodam nasich malych, lebo to by som uz fakt konika nestihala 😀 😀 😀 Ale inak sranda, ze uz taky drobec vie prist na to, ako si vynutit svoje ... Som zvedava, dokedy budeme imunni voci noseniu na rukach 😉
cherry co? este stale nema net?

pipka
13. máj 2009

no sak ja som do jej pol roka nevedela co je to nosit na rukach...ale teraz tie zuby nestastne 🙄 taky zachvat revu ju chyti vzdy v noci, posledne dva tyzdne skoro denne, a reve a nicim ju neutisis...a ak nechcem aby mi susedia buchali na radiator, tak ju popestujeme...ale uspim ju na rukach, dam do postielky a po minute sa zobudi a zase rev 🙄 ..a takto to ide aj hodinu a potom chuda uz asi aj od unavy a vysilenia zaspi 😅 takze kazdu noc sa uz desim, kedy to pride... 😝 😀 😅

cherry este asi nie je napojena, sak by sa uz ozvala...musim jej napisat asi 😉
videla som nove fotky dracatiek, jaki su zlati 😵

mauzos
13. máj 2009

veru rozkosni su ... Jakubko ake zubadlo 😀 😀

vsimla som si ze aj Nana dala nove fotky, tusim sme kupili rovnake rifle v Tescu 😀 😀

tak to sa mame na co tesit, ked nasim drobcom pojdu zuby. Budeme mat stereo 😲 ani zosilovac nebude treba 😀 no ved aj teraz vedia spustit riadny krik, ked su hladni. Najlepsie ked naraz a ja neviem kde mi hlava stoji ak som sama doma 😝

pipka
13. máj 2009

ano ano aj tie som prave kukla 😵

potes panboh, ked tak stereo revu 😅 nam staci jedna vrieskacka nocna a mame dost dvaja 😅 😀

pipka
13. máj 2009

mauzi..uz nam tato tema nestaci 😕 😅 uz si piseme aj v madarskom nutrilone 😅 😀 😀 😀

mauzos
13. máj 2009

mne sa zda, ze uz si pisem vsade len s tebou 😀 😀 Nezalozime si tu nasu temu, nech nemusime behat hore dole? 😀 😀

dnes som objednala cez net madarsky Nutrilon Premium. Nemala si ho este? Baby v madarskom nutrilone 😀 pisali ze je to ten obycajny. Tak som zvedava ...

pipka
14. máj 2009

mauzi som za...zaloz temu pipi a mauzi - pokec 😀
ten som nemala...tak vyskusaj a daj hlasenie potom 😀

ale mame dnes pocasicko u nas 😠 🙄 🙄 🙄 leje ako z krhly od rana ☹ a to sme mali ist na vylet poobede ☹ jaaak som sa tesila ☹ a takto z vyletu nie je nic a trcime doma 😔 😢 😢

jarka82
14. máj 2009

ahoj pipka u nas prsi stale ako s krhli minuly tyzden prsalo cely teraz bolo od nedele do vcera pekne aj ked vetrisko fukal ale aspon neprsalo a od vcera vecera prsi zasa 😠
to v madarsku vyjde ten nutrilon tak lacno? 🙂
ahoj mauzous,martinka

mauzos
14. máj 2009

ahojte 🙂
pipi myslis, ze by nam to u adminiek preslo? a keby sa nam tam niekto montoval, tak ho vyhodime, ze to je len nasa tema 😀 😀 😀

jarka veru vyjde. viac ako o polovicu lacnejsie 😠

pipka
14. máj 2009

jarka...sak som kukala vcera v telke, ked davali pocasie, aka u vas kosa a dazde 😒 a to ja sa hnevam, ze u nas jeden den leje 😅 ale ja viem, ze priroda to potrebuje...ale preco akurat dnes ked sme mali ist na vyyyyleeet 😠 😅 😀 😀

mauzi, ked pojdeme do volnej diskusie, tam nam nic nezrusia a dame tam vstup len na pozvanie 😀 😀 😀

martiina
14. máj 2009

pipka, mauzi ja by som sa votrela 😅 , dúfamže by ste ma nevyhodili 😠 😀
jarka ahoj, no aj sestra mi hovorila že mali konečne krajšie počasie ale ten vetrisko
pipka lavor som nepodkladala, lebo začal z ničoho nič grckať, tak som utekala pre lavor ale keď som dobehla už bolo všetko vonku 😖 , ale mne zas bolo hrošie utierať to obkakané, lebo to neskutočne smrdelo a tá grcanička bola čerstvo spapané jedlo, čiže ešte nestihlo skvasiť v brušku, papal bánán s piškótami , tak to bolo v pohode 😅
a baby ani catjob už tu veľmi dlho nebola, ktovie čo je s ňou, nemá čas pri prerábke bytu alebo nemá net?

pipka
14. máj 2009

mati, ty mas vstup vsade povoleny 😀 😀 😀 vstupenka je hackovana cipocka 😀 😀 😀

veru catjob som aj ja uz postradala 😕 asi si vychutnava konecne prerobeny bytik a este nemaju pripojeny net 😒 😉

pipka
14. máj 2009

tak u nas uz prestalo prsat, moc sa mi do toho necasu nechce..ale priprem sa a ideme aspon na chvilku na cerstvy luft 😅 😉

katka.ott
14. máj 2009

ahojte, tak na vase poziadanie FOTKY
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

majkaa
14. máj 2009

ahojte prosim vas ako zvladate dvojcatka a ako ste zvladali tehotenstvo?