Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
19. máj 2009

ahojte,
Vy nemate spania?poriadne ste este potiahli. 😉 😉
No tie nosice su masakralne 😀 😀 ,no ale tie ceny tiez ☹ ☹ ☹
my vlaste potrebujeme 2 nosice len na cestu domov,neviem si predstvit ist bez nich....3 deti + 3 prirucne kufre.Asi by sme si bez nich neporadili.Aj s nimi to bude zahul 😝 😝
Velmi pekne stolicky,aj ja som uz rozmyslala ze ake a myslim ze sa poobzerame po takych co sa nasunu na velky stol.Ale Martinka potom urcite napise recenzie tak ked bude spokojna ona tak nie je co riesit 🙂
Nas Andrej chodil do skolky od 10mes.a hned prvy tyzden nachytal kiahne,potom uz vobec nebol chory,teda sopliky trochu ano ,ale v norme 😎
Mauzi- to potesi co? Uz mas plany ako minut?

eviska83
19. máj 2009

Mne robili 1x ultrazvuk v 12tt a to keby sa MM zo srandy neopytal ,ze ci tam je fakt len jedno tak by to zistili mozno az v20tt 😀 😀 😀

kuspitka
19. máj 2009

minka hej tak este sa mi to moze zmenit.
uz sa tesim ked pojdem na sono.dnes neviem co je spodok boli hrozne....
celu nc som nespala bola burka este chodim na wc skoro stale hroza...

martiina
19. máj 2009

ahojte, my sme sa akurát vrátili z prechádzky a z návštevy od starkej. Samozrejme som si zabudla zobrať plienky a Laurika sa presr.... až po krk 😅 😀 našťastie mala oblečených viacej vrstiev, tak som jej spodne body vyzliekla a zostalo jej toho ešte dosť, len ta plienka.... by ste mali vidieť čo som jej chúďatku vymyslela 😀 😀 😀 .... starká mi dala obliečku z vankúša, do toho som zabalila vložku a cez to ešte jednu navliečku, na to pančušky aby to držalo a tak si chúďa spokojne spinká, nechce sa mi ju ani budiť, však to má ako obyčajnú látkovú plienku 😀 😀 😀
inak u nás je príšerná horúčava 😝
Laurika vyzerá, že už jej je lepšie, dnes sa stále rehoce 😵
mne zistili že mám dvojičky v 7tt, ale tiež mi hneď povedal že to môže byť syndróm zamlčaného dvojčaťa, čiže môže zostať len jedno 😕 ale ja som sa tak modlila za to aby tam zostali dve až to ani inak byť nemohlo 😵

mauzi, kde sa flákaš ..... priznaj sa, išla si oplieskať aspoň niečo z peňazí 😀 😀 😀

kuspitka
19. máj 2009

ahoj martinka
tak to ste dobre vymysleli starku maju deti super ked to vymyslela.
inak to mas pravdu ma to ako normalnu plienku......
juj uz keby som ich mala aj ja pri sebe bolo by to super len si este pockame

martiina
19. máj 2009

kuspitka, to bol môj nápad 😅 ... starká len poskytla prostriedky 😀
neboj sa ubehne ti to ako voda, ja zas stále spomínam na to ako som bola tehu, bolo to super obdobie mať ich v brušku.... aj keď som sa ich ani ja nevedela dočkať 😵 ... ale tehotenstvo je super a preto hovorím že ešte jedno by som určite chcela 😅

kuspitka
19. máj 2009

martinka ja som povedala muzovi aj ja chcem mat 3 deti a muz ci som normalna...
tak to mas super napad...
ozaj kedy si zacala kupovat veci pre dvojicky??
ja sa bojim toho,ze este stale mozem prist one ,ale o jedno tak nechcem nic kupovat

martiina
19. máj 2009

kuspitka, ja som začala kupovať asi mesiac pred pôrodom a tašku do nemocnice som si zbalila deň pred pôrodom a to som nevedela že pôjdem rodiť, bolo to nejaké vnuknutie zhora 😀

kuspitka
19. máj 2009

martinka ja chcem zacat kupovat v auguste .bojim sa,ze sa neco stane a budem musiet byt v nemocnici a na manzela to nechat nechcem

martiina
19. máj 2009

veď aj ja som sa bála a stále si hovorila že už musím niečo kúpiť a stále zostalo len pri tom že už musím a podarilo sa mi to až mesiac pred pôrodom 😀 😀 😀 .... a ja som až do týždňa pred pôrodom nevedela čo vlastne čakám, stále mi hovorili niečo iné, najskôr to mali byť dvaja chlapci, potom dve dievčatá a nakoniec zas dvaja chlapci a vidíš nakoniec to´bol chlapec a dievča 😀

kuspitka
19. máj 2009

martinka tak ja neviem co budem robkat.este porozmyslama podla toho.hackujem papuce aj ruzove kaslat nato aj chlapci mozu taku farbu

chruminka
19. máj 2009

ahojte,
Kuspi ja som uz dostala par veci od kamosky (pozicala mi,lebo chce este druhe 🙂 ) a mam ich uz doma aj ked zatial len v taske a tiez sa este trosku bojim zacat nakupovat ale zasa si to nechcem nechat na poslednu chvilu,lebo presne ako pises kto vie co sa moze stat a este pri dvojickach,moja mama,ja a aj brat vsetci sme sa narodili skor ja dokonca v 35tt takze ja ratam so vsetkym.....len sa bojim ze presne ako martiina sa mi to podari vsetko nachystat az na poslednu chvilu....stale si hovorim,ze je este casu a casu,len aby 😀

martiina
19. máj 2009

kuspitka, takže aj ty háčkuješ 😵 .... mňa to tak chytilo že sa od toho neviem odtrhnúť 😅
pridala som nové fotky, je tam a 😅 aj môj nový výtvor kráľovská koruna pre Marka 😵

chruminka
19. máj 2009

martina krasne 🙂 , aj ja by som chcela vediet hackovat.....aj nas to dakedy este na ZS ucili ale ked to je tak davno 😒 , naozaj krasne a hlavne originalne!

nadja1909
19. máj 2009

Ahojte, rada by som sa spýtala akú máte skúsenosť s vankúšom na kojenie. Som v 32 tt a zvažujem jeho kúpu. Zatial som sa na internete dočítala samé chvály, poprípade ak ho máte, koľko asi stojí???? Známa mi má zistiť cenu....

martiina
19. máj 2009

vankúš na kojenie je super vec ! neviem si to bez neho s dvojičkami predstaviť. Mne kúpili vankúš v Belgicku rodičia a stál okolo 80€, ale zdá sa mi oveľa lepší ako tie čo som videla u nás, tie boli také nestabilné, ale ktovie aký som ja tu videla, lebo aj tu ich je veľa na výber a určite sú niektoré dobré. Pri Ninkovi som sa zaobišla bez vankúša a vôbec mi nechýbal, ale pri dvojičkách sa určite zíde 😉

martiina
19. máj 2009

chruminka, neni to nič ťažké, ja som sa naučila hačkovať podľa knižky niečo pred mesiacom, ale aj na nete maš milión návodov a hlavne nápadov, netreba zbytočne kupovať drahú knižku 😉

chruminka
19. máj 2009

no vsak teraz ked som uz na PN tak mozno aj daco skusim,len ja nie som az taka zrucna co sa takychto prac tyka
A ten vankus na kojenie tak ten by som chcela aj ja,len sa mi tu na slovensku zda hrozne predrazeny!

nadja1909
19. máj 2009

mohla by si mi napísať, aká je to značka? čo som pozerala, tak je na niektorých stránkach zobrazené kojenie len jedného bába... pre dvojčatá sú iné vankúše???

chruminka
19. máj 2009

nadja je ich strasne vela tych vankusov a v roznych cenach napr.

www.noseniedeti.sk/polohovaci_vankus

alebo:

www.babetkovo.sk/index.php?option=com_virtuemar...

eviska83
19. máj 2009

MARTINKA- nemala si pri sebe fotak aby si tu plienku zvecnila? 😀 😀 😀 ,drobci su uz pekne velki no a Marko to je teda king 😎 😎 😎
Ja som mala vankus aj pri Andrejovi a bez neho som sa ani nepohla a aj teraz je to tak.

eviska83
19. máj 2009

mauzi- nakupujes? 😝 😝 😝 😝

martiina
19. máj 2009

veru eviska, mauzos asi míňa € 😅
ja neviem čo je to za značka, na vankúši to nie je a obal som už zahodila 😅 ... pre dvojičky nieje špeciálny, len sú dve veľkosti veľký a malý, tak treba ten veľký 😉

eviska83
19. máj 2009

kuspitka- ja som nekupovala nic az po porode,ale ja som toho mala vela po synovi a my sme az do konca nevedeli pohlavie. 🙂 🙂

mauzos
19. máj 2009

caute kocky, nic som nekupovala, zle ste typovali 😀 😀
malych som si tu tak vychvalila aki su dobri, ze som si to asi poriekla 😠 zacali nam pekne vystrajat. Teraz konecne spia obidvaja ...

eviska83
19. máj 2009

mauzi- nesmies vychvalovat 😎 😎 Ja som sa stazovala a nasi spali poslednu noc od 22.00 do 3.00 😀

mauzos
19. máj 2009

gratulujem 🙂

taella
19. máj 2009

my máme dnes dosť blbý deň ☹ Karolínka mala poobede v stolici krvičku a teraz večer pri kŕmení mi vyvrátila celú dávku , bolo to hrozný pohľad ako jej to striekalo z úst a dokonca aj z nosa . Vyľakala sa ona aj ja . Zajtra utekáme ku lekárke , tak dúfam , že to nebude nič hrozné . Krv mala aj pôrodnici , tam jej nasadili antibiotiká a zabralo to , ale nevedeli mi povedať z čoho to mala 😒

eviska83
19. máj 2009

dakujem mauzi,snad sa to dnes zopakuje 🙂
Taela- to je mi luto,zajtra utekaj k dr. ☹ ☹ Nasi bezne ked zvracali tak im to tieklo aj nosom,ale teraz sa mi zda za sa to zlepsilo

taella
19. máj 2009

ale Karolínka nikdy nezvracala , iba Oliver , ale nikdy nie takým prúdom ☹