Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

miroslava89
3. júl 2009

ahojte🙂 ak vam nebude vadit primiesam sa medzi vas.. som tehulka v 10/11tt tyzdni a podla slov lekara cakam dvojicky..chcela by som sa vas opytat v com je dvojickovske tehulkovanie ine od ostatnych?je vobec v niecom ine?

mauzos
3. júl 2009

Vitaj Mirka 🙂
ja ti to nepoviem, pretoze som tehu s jednym nebola 😝 Ale kazdopadne je to rizikovejsie tehotenstvo, predsa su tam dve babatka a tym padom vacsia vaha a tlak na krcok atd.

fedra
3. júl 2009

ahojte ... prisla som len nakuknut ako sa mate 🙂
Moc casu nie je pri nasich drobcoch. Najhorsie je, ze mi nechcu spat v rovnaky cas a tak v podstate nemam ani chvilocku pokoj. A ked su hore, lezanie uz nebavi a tak stale vymyslame nejake sprostosti 😝

baby, chcela som sa opytat, od akeho casu ste zacali pouzivat vysoke stolicky na krmenie. Aj ked my este mame cas, zaujima ma to aby som vedela kedy ich kupovat. Inak moja pediatricka je zasadne proti pridavaniu prikrmov pred pol rokom, takze sme stale na mliecku /MM+UM/

hava77
3. júl 2009

ahojte, ja sem sice nepatrim, ale vidim tu fedrusku takze naskok 😉
ahoj fedri, no to je sranda, nasa pediatricka zase chce aby sme od 4 mesiacoch papkali zeleninu a v pol roku pomaly uz vsetko.....to mi teda povedzte ako je mozne ze kazdy doktor radi inak 😎
inak sa mate ako? vsetko v pohode?

mauzos
3. júl 2009

ahoj fedra 🙂
sranda, akurat som sa s Ajkou radila ohladom stoliciek 😀 Vraj od 8-9 mesiaca ich vyuziva.
lekari su taki, kazdy povie nieco ine, aby sme my matky mali v tom chaos 😀 Ale ja by som tiez pred ukoncenim 6 mesiaca asi nedavala nic okrem mliecka, ved este nemaju to brusko take ako vacsie deticky.

bobicek5
3. júl 2009

ahojte babule, ja som oddnes na MD, takze uz ma tu budete mat castejsie 🙂 .

vranka4
3. júl 2009

Ahojte 🙂 ,Mirka,vitaj,určite je tehotenstvo s dvojičkami rizikovejšie,predsa je to väčšia záťaž na organizmus,ale každá z nás to ináč zvláda,ja som nemala nijaké problémy počas tehotnosti,až na vysoké pečeňové testy od 37.týždňa-čo sa týka tehotnosti,na túto dvojičkovú mám najkrajšie spomienky 🙂 mauzos-my sme stoličky začali používať,až keď vedeli úplne v pohode sedieť bez opory ,okolo 7.mes.,dovtedy,keď boli v období okolo 4.mes.,že nechceli už veľmi ležať a sedieť ešte nevedeli-radšej autosedačku,tam boli v polosede,nakvačkala som im tam kadečo,aj umelú fľašku,na dne trochu vody,búchali po nej, voda vo vnútri striekala,musela som v kuse niečo vymýšľať,aby som ich zaujala,keď som chcela niečo urobiť 😉 ,lepšie sa prebavili,ako s hrazdičkami,hrkálkami 🙂

eviska83
3. júl 2009

fedra- ahoooooj,nasi zvyknu spat spolu tak som spokojna,ale lezanie uz ich tiez nebavi uzsa nudia 🙂
Mirka - vitaj 😵
vranka -som MM vravela o tvojej plazenici tak sa rehlil jak kon- vraj krajsie slovo toho roku este nepocul 😀

eviska83
3. júl 2009

kde ste????? zasa vsetci pozerate harryho na prime? ja vyuzivam reklamu 😀

pipka
3. júl 2009

halooo, ja tu, ale peciem kolacik 😵

vranka4
3. júl 2009

Ahojte 🙂 pipka,aký koláčik pečieš,poraď na zajtra 🙂

pipka
3. júl 2009

taky jednoduchy vranka, jogurtovy hrnčekovy 😵 2 hrnceky polohrubej muky, 2 hrnceky kryst. cukru, 1 prasok do peciva, 1 cele vajce, 1 velky 400ml (cca) jogurt biely a ovocie podla chuti. vsetko v jednej mise zmiesat, vyliat na vymasteny a mukou vysypany plech, na to poukladat ovocie a dat na cca 20 min piect, jednoduche, rychle a mnam mnam 😵

pipka
3. júl 2009

pre dnesok sa lucim, idem haji, paaaa 😉

vranka4
3. júl 2009

naozaj jednoduchý 🙂 ,už je hotový,dala by som si 🙂 ,sladké sníčky všetkým 😉

martiina
3. júl 2009

ahojte, ja len tak narýchlo... akurát som dobalila, zajtra.... teda vlastne už dnes 😲 odlietame k našim do brusselu, takže ak zostane čas večer sa ozvem už spoza hraníc 😀
ja len dúfam že som nič dôležité nezabudla 😅

eviska83
4. júl 2009

martinka- prajem prijemnu cestu a dovcu,potom ides aj k segre,vsak?tak sa zastav aj u nas 😀

eviska83
4. júl 2009

Tak si predstavte ze nas Andrej vstal rano o 2.45 😲 😲 Dnes isli do toho Londyna tak chudak nemohol od vzrusenia ani spat 😠 Potom este lezal v posteli ale len kecal a kecal.O 4.45 vyrazali.-Uz stastne doleteli a su v centre.

mauzos
4. júl 2009

martinka stastny let a krasnu dovolenku. Urcite sa ozvi, ako ste docestovali ... dufam, ze si si nebrala hackovanie a budes mat cas aj na konika 😀 😀

evi 😀 zlaty ... Isli na dlhsie, ci len na otocku?

eviska83
4. júl 2009

mauzi- len na otocku- vecer o 22.00 ich mam zas doma 🙂

pipka
4. júl 2009

martinka, tak si to tam uzite a nie ze za ten cas tam na nas zabudnes 😅 😀 😀
krasnu dovolenku 😎

mauzi, nevies ako je to teraz po novom v Madarsku? Jak zvysili tu DPH, opati sa tam chodit este pre Milumil? 😕

pipka
4. júl 2009

evi, no som zvedava ake bude mat zazitky...zase nebude spat 😅 😀

mauzos
4. júl 2009

pipi neviem, vsak skoc do nasej temu madarsky nutrilon sa popytat 😀 😀

pipka
4. júl 2009

jaaaaaj, vidis 😀

pipka
4. júl 2009

otazku som polozila, tak uvidim... 😉
ale jak som tam tak citala...nejaké to tam bolo husté 😅 😀

mauzos
4. júl 2009

veru veru 😀

mauzos
5. júl 2009

ahojte 🙂
zase nikde nikto?

Martinka, dufam ze ste stastlivo doleteli 😵

eviska83
5. júl 2009

Ahojte,
Tak nasi vcera stastne prisli domov.Andrej cely rozradosteny ani nevedel o com mi ma skor rozpravat 😀 PO tom hodim par foto.

mauzos
5. júl 2009

urcite mal krasny zazitok 🙂

miroslava89
5. júl 2009

ahojte dakujem za odpovede..
inac pocula som ze ked niekto caka dvojcatka tak je velmi velkapravdepodobnost ze sa narodia skor a potom maju casto zdravotne problemy je to pravda? 😨

pipka
5. júl 2009

caftee, tak my sme boli dnes s hanulou na jej prvom cyklovylete 😎 idem vam dat foto 😉