Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
15. júl 2009

neboj, budes este hnusnejsia, ked uz budu vsetko chciet a ty im to nedovolis. Toto prepichovanie si nebudu pamatat 😉

ved aj nam kazali balit, ale ja som sa na to vybodla, ved my mame vkuse horucavy v byte a boli z toho nervozni ...

eviska83
15. júl 2009

Haloooooooo,zasa sme na druhej strane ☹ ☹ ☹
Pipka- zavaras? 😝 😝 😝 par guliek zo vcera posli aj nam 😝 😝
Katka- ako pise mauzi- oni si to pamatat nebudu 😎 😎 ,a cim viac budes ty na nervy tym budu aj dievcence.
Drzim palceky na piatok 😉
No ja som tiez balila poctivo asi tyzden 😀 😀 😀

miroslava89
16. júl 2009

ahojte 🙂
nas zajtra caka uz 4. ultrazvuk takze som velmi zvedava ako to dopadne a k tomu mame aj tie tripple testy takze verim dufam ze je vsetko ok🙂

vranka4
16. júl 2009

Ahojte babenky 🙂 ,trošku sa tu ulievam 🙂 ,však sú prázdniny 😀 ,ale čítam vás pravidelne,nenechám si nič ujsť 🙂 ,pipka-šikuľka -stíha všetko,všestranná to žienka 🙂 ,mirka-neboj,všetko dobre dopadne,zajtra napíš,čo nové 🙂 ,katka-v piatok všetko prebehne tak rýchlo,že sa ani nenazdáš a už budú náušničky na uškách 🙂 ,mauzos,eviska-dnes sa nejako ulievate 🙂 ,alebo si užívate pekné počasie vonku? 🙂

mauzos
16. júl 2009

no baby ale toto uz fakt presahuje hranice ulievania sa 😠 kde sa vsetky flakate v tej horucave???

eviska83
16. júl 2009

mauzi- je horuco?????? 😀 😀 😀 Ja som dnes dotriedila konecne pojd,knihy uz mam v krabiciach.Neter a synovec uz komletne prestahovani- my zaciname naplno v pondelok 🙂

bobicek5
16. júl 2009

ahojte, baby, chcem sa spytat, kedy vam odtiekla hlienova zatka. Ja mam taky, dojem, ze uz... ☹

eviska83
16. júl 2009

bobicek- mne ani raz- oba porody mi vyvolavali- takze neporadim.Ale zvycajne je to 2-3dni pred porodom aj ked kamoske odtiekla a za 5 hod sla do porodnice s kontrakciami.
Este by si mohla potiahnut,ale aj keby uz si sla tak sa nemas coho bat- tyzdne uz mas pekne. 😉

mauzos
16. júl 2009

jeeej som vas vyprovokovala?

evi horuco? na zdochnutie ... sice poobede bola burka, ale nic moc. My sme pod strechou, takze celodenna sauna ☹ Takze v pondelok to vypukne. Tesis sa co? Budete zase spolu byvat, ci oni sa odstahovali niekam inam?

bobi ani ja ti neporadim, ja som mala planovanu sekciu. Ale mozno to je len plany poplach 😉

eviska83
16. júl 2009

Provokujes 😀 😀 😀
Neviem sa uz dockat 🙂 🙂 Nie uz nebudeme spolu byvat- ved 4.5roka stacilo a uz budeme konecne ako RODINA.Oni nam nevadili,ale predsa uz sme sa museli obmedzovat aj my aj oni.
A potom HUUUUUUUra do Ikei na nakupy 🙂

mauzos
16. júl 2009

no vidis, tak predsa to ma aj vyhody, mozes sa vysantit v Ikei ... to ja velmi rada, vedela by som tam stravit aj cely den 😉 Len zial v Ke zatrhli vystavbu, takze sa do nej malokedy dostanem, iba ked som v Ba ☹

eviska83
16. júl 2009

Aj ja tam mozem byt cely den ,len MM ma stale musi krotit 😉 😉
Idem uz do hajan tak dobru noc.
Bobicek - daj vediet co a ako.
Miroslava- zajtra drzim palceky, 😉 😉

bobicek5
16. júl 2009

Nechcem zatial stresovat, ale mam take opakujuce sa bolesti v oblasti krizov a vajecnikov, asi po 8-10 minutach, bolest trva cca. 1 minutu. Zatka sa mi zacala pustat poobede okolo druhej, len som netusila, co to je. Aj akoby som si obcas pocvrkavala, len som si nie ista, ci to je moc alebo plodova voda. Mam tiez planovanu sekciu, chlapci su zle otoceni. Toto asi nebude bohvieco.

mauzos
16. júl 2009

bobi ak mas obavy, tak radsej skoc do nemocnice, aby si bola kludna, ak to nic nie je. Ak su to uz nahodou kontrakcie, tak to mozno este budu vediet oddialit 😒 Drzim palce a daj vediet.

eviska83
16. júl 2009

bobicek- nechcem strasit ,ale na tvojom mieste by som uz bola v nemocnici.
Boooze ja som zavislak,povedala som ze uz sa tu nemrknem a idem spat- ale nedalo mi to 😀

mauzos
16. júl 2009

evi, citas mi myslienky?
tiez som to uz isla vypnut, ale este som mrkla 😝

eviska83
16. júl 2009

tak ja uz to fakt vypinam 🤐 🤐 🤐 🤐
bobicek- drz sa ,ak to bol plany poplach daj vediet- ak sa neukazes vieme kde asi si.
DOBRU NOC 😉

mauzos
16. júl 2009

evi dobru 😀 😀

minkak
16. júl 2009

Ahojte kocky,tak uz aj my sme domka ,boli sme trosku oddychovat ,bolo nam super 😵
ale ste tu popisali,konecne som vas docitala,krasnucke fotecky ste popridavali 😉

vitam nove tehulky,ale vas pribudlo 🙂 🙂 🙂

chruminka gratulko k dievcatkam 🙂

bobicek pripajam sa ,aj ja by som isla aspon pre istotu hned do nemocky....aspon sa ukazat 😉

miroslava89
17. júl 2009

ahojte mam na vas otazocku nahodou nemate niektora skusenosti s TTTS ? 😔

mauzos
17. júl 2009

ahojte 🙂

bobicek ako?

miroslava ja ani neviem co to je 😀 😀 😝

eviska83
17. júl 2009

ahojky,
miroslava - ja tiez nemam ani sajnu co to je 😀
bobicek- ozvi sa...................

chruminka
17. júl 2009

minkat dakujem 😀

miroslava ani ja neviem co je TTTS 😅

inac ako znasate tieto horucavy? Ja uplne na nic 😝 aj jezibabky su dake lenivejsie nekopkaju tak velmi a silno len sa prevaluju 😎

sonia29
17. júl 2009

ahojte baby 🙂 chrumu ja som k.o. z tohto tepla 😝 🙄 ale žeby to nejak krpcom vadilo, kopú o stodvesto 😉

ktovie čo je s bobickom .... 😒

zusikk
17. júl 2009

😒 babulky nehnevajte ze vam sem vpadam ale mam dovolenie od majitelky vam nieco napisat. 🙂 BOBICEK dnes uspesne sekciou v BA na kramaroch porodila svojich naj milacikov MARTINKA a jakubka ten mensi mal 1600 gr a vecsi 2000gr ale zabite ma poplietla by som to neviem ktory z nich bol mensi ktory vecsi.Boli na pohotovost a tam doporucili hospitalizaciu tak supajdili smer spital a dnes neviem kedy presne ale po 10.00 uz bola na sale.ona vam napise uz detaily.Zatial sa maju oki bola uspana v celkovej anestezii a deti su zatial v pohode bez nutnosti riadenej ventilacie a podavania kyslika su ale v inkubatore.su upozorneny ze ak by sa nieco nezdalo deti prevezu do detskej fakultnej ale zatial su v pohode s maminou...tak drzme palce nech sa nic nepokazi a nemusia ich nikam vozit a nech len prospievaju.a vsetky vas samozreme pozdravuje. 😉

mauzos
17. júl 2009

jeeej Bobicek, GRATULUJEM k babikam a zelam vela vela zdravicka, nech cim skor zosilneju aby mohli ist s maminou domov. A samozrejme mamine vela mliecka 🙂

minkak
17. júl 2009

juuuuuuuj to su novinky ,tak Matko a Kubko uz su tu v plnej krase 😵
Veeeeeeelkeeeee Gratulko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pripajam sa aj ,prajeme vela,vela zdravicka a mliecka!!!!!!!! 😵 😵 😵

zusikk dakujeme 😉 😉 😉

eviska83
17. júl 2009

Bobicek- veeeeeeelke GRATULAAAAAAAACIE 🙂 Prajem hlavne zdraviiiicko a mliecko.
Krasne mena 😉
zussik- dik za infosku

vranka4
17. júl 2009

Ahojte 🙂 zussik priniesla dobrú správu,rozrástli sme sa o dvoch drobčekov 🙂 🙂 ,gratulujeme rodinke,nech nenastanú žiadne komplikácie,aby mamička mala véééľa mliečka a dvojičky pekne prospievali, boli čo najskôr fit 🙂 ináč nato,že mali byť vyše mesiaca ešte v brušku,majú slušnú hmotnosť,však? výber mien-supééér 🙂

eviska83
17. júl 2009

Mauzi- krasne fotecky 😀 😀
vranka- na tie tt maju naozaj krasne vahy 😉