Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

takyna
10. feb 2009

Miricka teším sa, že máte srdiečko nech vám hematóm zmizne, bude dievčatko 😉 , chlapcov už máš až až... 😵

fedra
10. feb 2009

taky ... ja na neho do tejto doby nemozem povedat ani jedno krive slovo, fakt je mimoriadne pozorny, dokladny a nemenila by som. Ale teraz si otvara novu ordinaciu pre mna v tej najhorsej chvilke 😝

takyna
10. feb 2009

ved tak to je potom super , nic som nepovedala, ja som take stastie na gynekologa nemala 😠 , skus mu zavolat co ti poradi 🙂

janula13
10. feb 2009

pipka, mala je uzasna, mala by ist do nejakej reklamy 😉
fedra, aj moja prave preraba ordinaciu, ale pacientky posielaju k inym zastupujucim lekarom, takze tak, ja neviem, ale nedalo by sa zavolat ci spytat sa na zastupujuceho ci susediaceho lekara, co by ta pozrel, ved to je zalezitost par minut..a ty budes kludna...

cherry01
10. feb 2009

HANULIENKA LIENKA JE KRáááSNA

mauzos
10. feb 2009

fedra ved chod do nemocnice, tyzdne uz na to mas. Ci Tvoj gyndos Ta bude aj rodit?

Veru Pipka, mali by ste Hanulku niekam prihlasit, na miss babatko, hlasov tu budes mat pozehnane 😉

pipka
10. feb 2009

dakujeme dakujeme M 😉 A 😉 R 😉 T 😉 I 😉 N 😉 K 😉 E 😉
aj vsetkym ostatnym 🙂 🙂 🙂 no myslite, ze ju mam niekam prihlasit? 😕 😀 no nech nam vyhra aspon 4-izbovy byt 😀 ...menej neberiem 😀 😀 😀

sak ale treba ocenit najma moju drinu...vsetko som sila rucne...ja nemam sijaci stroj 😒 😅 😀 najma obsivanie tych krideliek mi trvalo asi dve hodiny 😅 🙄 😀

pipka
10. feb 2009

veru fedri, ja na tvojom mieste idem uz niekde do nemocky, kde budes rodit, nech ta uz teraz kontroluju kazdy tyzden 😉 aby sa nedajboh blskam nieco nestalo...

martiina
10. feb 2009

inak baby, píšete že posledný mesiac by sa malo chodiť tam kde budeš rodiť ale neviem teda skadiaľ je fedra, ale myslím že to tak funguje asi len v BA alebo v meste kde je viac nemocníc. Lebo ja keď som rodila aj v TN a teraz v Bojniciach, tak vôbec sa na to ani len nepýtajú. Lebo tam je nemocnica len jedna a teda automaticky ideš rodiť len do tej, takže tam vôbec posledný mesiac nechodíš. Asi iba v tom prípade, že si napr. z TN a chceš ísť rodiť do TO, tak by si asi mala ale len z vlastnej vôle, nikto ťa tam nepošle. Ale ak fedrin gynekológ teraz neordinuje, myslím že by ju mali v nemocnici pozrieť 🙂

pipka, to si ozaj šila sama a ručne? no teda, klobúk dole 🙂

katka.ott
10. feb 2009

ahojte 😉
mirica, blahozelam 🙂
pipka, hanulienka je krasna lienka a ty sikovna mamina 🙂 (ze bez stroja usite, frajerka 😎 , nechces si zalozit firmu na sitie na karneval?)

ja som dnes bola v poradni a bolo to perne 😕 . vsetko je v poriadku, len mi naemrali tlak 140/100 2x po sebe. tak ma hned poslali na interne a tam po 3 hodinach cakania mi namerali 110/70. keby to nezliezlo, tak vam tu pise moj manzel, ze lezim 🤐

pytala som sa na sposob porodu a pokial by bolo vsetko v poriadku, dr nevidi dovod na sekciu. akonahle nieco vyskoci - sekcia.
a do nemocky ma chcu asi od 37tt. takze dufam, ze vsetko bude v podiadku 😉

mauzos
10. feb 2009

Martina, tak to je zaujimave, ze to nie vsade rovnake. Ved ja to mam aj v tehu knizke na prvej strane, tam kde sa objednava do poradne, ze posledny mesiac kontroly kazdy tyzden v nemocnici. Ty si chodila az do konca len k svojmu Dr.? V ktorom tyzdni si vlastne rodila?

Katka esteze Ti ten tlak klesol, aspon mozes este par tyzdnov pobudnut doma .... prajem Ti aby to bolo cim najdlhsie 😉

katka.ott
10. feb 2009

mauzos, dakujem. aby sme vsetky vydrzali co najdlhsie 😉

dnes bol so mnou aj manzel a ten bol na tom o dost horsie. ma syndrom bileho plasta. chudak, musel chodit predychavat na cerstva vzduch do toho hnusneho pocasia 😖

mauzos
10. feb 2009

😀 😀 chlapi. Keby mali rodit oni, tak ludstvo uz davno vymrelo 😝 Planuje byt pri porode, ci by si ho musela kriesit? 😉

katka.ott
10. feb 2009

on ma zakazane byt pri porode.. stacilo mi ked som ho videla stat pred zachodom na zaciatku tehu. chudak sa tvaril akokeby bolo zle jemu, nie mne. uplne mimo, a bezradny. mi chcel nejako pomoct, ale nedalo sa. a ten streeeeees.
a vcera som si po dlhom case sadla do vane a bolo ma treba dvihat. tak som na neho kricala asi 4x, no nepocul. potom som hodila papucu do dveri a zakricala, tak doletel, chuda si myslel, ze rodim. uz bol bledy

pipka
10. feb 2009

kati, no ak by som vsetko mala sit rucne... 😅 😅 😅 asi by mi naprstky nestacili 😀 😀 😀 ale inak uz si zo mna MM robi srandu, ze masky sa nam doma kopia (lebo pravidelne chodime na halloween party a pokazde som vymyslala nieco nove) postupne budu aj hanulkine pribudat v roznych velkostiach...tak o par rokov ma doma veru aj pozicovnu 😀 😀 😀 vek 0+ 😉

katka.ott
10. feb 2009

pipka, ale pozicovna je tiez skvely kseft. a uz mas aj prvu modelku na modely 😎 . uz len zalozit nejaky ten katalog...

catjob22
autor
10. feb 2009

Ja chcem HANULKU!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Pipka mas neskutocne nadherne dietatko, ono ma neskutocne sikovnu maminu a je radost na Vas oibe pozriet!!

MiricA - som stastna s tebou, uvidis, bude to super!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

Nana - dnes boli moje dvpojky mimoriadne akcne, demolacna catka mi spala len hodku a 10 minut na obed tot vsjo a prsne som si vecer pomyslela, ze ani nie je mozne, aby to s nimi bolo take tazke. No a teraz su vo vani, MM je s nimi a ja som si zapla kona a precitala tu basen. Vsetko zo mna opadlo a vosli mi slzy do oci, je tzo presne tak. 😔 😔 😔
D A K U J E M!!!!!!!!!!

Fedra drz sa, ved uz to mas za poar dni!! 😉

Neviete ako je na tom Felon alebo Leonka?? Mozno uz maju babiky na svete 😉

Cherry - tak ako s tymi krstinami?? U nas je zvykom krstit skoro, takze my sme mali 2 tyzdne a uz sa krstiulo 😉

Idem pomoct MM, v kupelni pocujem riadny randal 😀 😀 😀

cherry01
10. feb 2009

jaj caty, ta čo sa s nimi deje? čo sú takí podráždení... aspon z vane mali radosť..či nie? 😅

Mirica, gratulujem 🙂 obdivujem ťa.

dracik1
10. feb 2009

ahojte babule, pipi, Hanka je fakt zlata 🙂

fedri, a kedy si bola naposledy na kontrole? mne sa to zda uz dost neskoro, ale nevadi, ziadna panika 🙂 , len sa poriadne sleduj, ci dropci kopu a tak, ak by bol nejaky problem tak rychlo utekajte do nemocky... 🙂

dracik1
10. feb 2009

katka, s tou papucou som sa zasmiala 😀 a neboj sa, muzi sa vzdy nejako vzchopia, ten moj sa tiez nemohol pozerat ako vraciam a pod, zastrajal sa, ze pri porode ani za svet a nakoniec ma drzal pri cisarskom za ruku a povzbudzoval ma, strasne mi to pomohlo

miri, dobre ze mimi sa posunulo hore, sa mozeme na jesen stretnut , drobci uz budu behat a babatko bude v nejakej bejbysatke 🙂 a mne sa zda, ze to bude dievcatko 😀

catjob, nasi tiez moc nespavaju, dnes vstavali o 6 rano, spat isli az o 10 h, dovtedy sa vrteli v posteli a potom spali 1 hodinu...normalne som sa skoro rozplakala, poobede Kubko zasa spal len necelu hodinu......potom je vecer dost vynervaceny a nechce spat... a este ked zaspava, tak ma totalne nervy, az hysteriu..neviem, ci mu idu dalsie zuby, ved ich ma uz 8 😝

martiina
10. feb 2009

mauzos, ja som chodila až do konca k svojmu. rodila som v 37 tt, ale ja mám vlastne gynekológa priamo v nemocnici 😅 , ale Ninka som rodila v 42 tt a gynekológa som nemala v nemocnici a tiež som chodila až do konca k nemu, len tých posledných 5 dní som bola už v nemocnici, ale to len preto že mi mali vyvolať už pôrod 😅
mirica super, gratulujem!
no caty, dúfam že už ti drobci spia 🙂 uvidíš zajtra budú zas vzoroví 😉

felon by mala byť ešte pokope, mala by mi dať vedieť keby porodila, tak hádam nezabudla 🙂
dracik aj tebe držím palce nech je to lepšie! 😉

pipka
11. feb 2009

felonka je este 3 v 1 a pozdravuje vas 😵

katka.ott
11. feb 2009

ahojte 🙂
jeeej, felon este drzi 😀 , tak nech vydrzi 🙂

mauzos
11. feb 2009

pipka, ze dakujeme a aj my ju pozdravujeme a nech sa drzi este pokope....

pipka
11. feb 2009

nasa hanula dnes trhla rekord v spani, vecer zaspala o siedmej, papala o tretej, zaspala a spala do osmej, potom som si ju vzala do postele a sama zalomila..dokonca na brusku 😅 az do pol desiatej 😨 a nebyt toho, ze u susedov hlucha teta vrieskala do telefonu, ze super v Brne nakupúila lacne karé, tak spi mozno aj dlhsie 😀 😀 😀

pipka
11. feb 2009

odovzdam 😵

mauzos
11. feb 2009

pipka musis s nou chodit castejsie na karneval 😉

pipka
11. feb 2009

no ved na MDD by sme si mali spravit my tu medzi sebou taky internetovy karneval 😵

ja zas rucne nieco spichnem 😅 😎

katka.ott
11. feb 2009

dvojtehulky a dvojmaminky, chodite/chodili ste na preporodnu pripravu?

ja som mala mat dnes, ale z dovodu dovolenky je to zrusene. a kes som sa minule pytala dr ci mi to odporuca, tak sa zatvaril tak nijako. takze neviem, ci sa na to dat alebo nie 😕

katka.ott
11. feb 2009

teda oslovujem hlavne tie, ktore mate prve deticky 😉