Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
22. feb 2010

to ano vyhoda je ze vies co im je, vela som o dvojkach citala. som zvedava ci je to naozaj tak, ze su na sebe zavisle. ze sa spolu budia a tak. aj o tom hrani sa som pocula ze si stacia sami. a ako beru matka?

juliagregor
22. feb 2010

maťko momentálne ich učí blbosti...vyliezť na kuchynský stôl, otvorí im izbu - malí mi vyhádžu skriňu,....
ale dobre...malí sú jednovaječný ale sú rôzne povahy...
každý je iný a aby som nebola zase až taká optimistická...ked plačú tak naraz, ked sú zlí tak naraz, ked sa chcú nosiť - tak naraz, o bijú sa o mňa a dosť na seba žiarlia, čo jeden, to aj druhý...
ale aj tak sú zlatí....
a niekedy ich ponúkam aj zadarmo a nikto ich nechce 😀

mama mi povedala, že na prázdniny maximálne jeden 😝

ale nemenila by som 😎

janulqa07
22. feb 2010

hehe tak mate veselo 🙂 ja mam doma tiez velmi premudreleho tak sa uz teraz vsetci smeju ako ich nauci tie vsetky mudrosti.
myslela som ze su aj povahovo jednovajecne rovnake.

matelko1
22. feb 2010

janulqa ano je to tak jednovajec,dvojcata su na sebe dost zavisle.ja to mam z vlastnej skusenosti.ja pochadzam z jednovajec.dvojciat a uz sme dost stare kozy a stale rovnako myslime,jedna bez druhej nevie zit a to mame uz vlastne domacnosti.ked sme boli deti tak vsetko sme naraz robili,este aj smeti sme sli spolu vysypat 😀

julia tak to mate veselo doma 😵

juliagregor
22. feb 2010

aj ja, ale nie sú...teda aspoň moje nie
adko je "agent provokatér" a s Maťom si rozumie viac ako šimon, utulkanejší
šimon je hlbavejší, ale "hučo bučo" pre všetko plače, ale je odvážnejší...
vonku sa ma ado nepustí a za šimonom bežím....

janulqa07
22. feb 2010

hmmm no to sa tesim 🙂
a co vyvoj dvojciat je v niecom iny ako u jedneho?

juliagregor
22. feb 2010

matelko a čítala som, že funguje medzi dvojkami aj nejaké mimozmyslové vnímanie...u teba a sestri ako ?

juliagregor
22. feb 2010

myslíš psycho alebo motorika?

janulqa07
22. feb 2010

aj aj , zaujima ma rozdiel

maartinkaa
22. feb 2010

ahojte dievcata, ako katka, este sa neozvala???

a s tymi dvojickami je to fakt lahsie,ako z jednym 😉 samozrejme okrem toho, ked sa potrebujete niekam s nimi vybrat 😀

maartinkaa
22. feb 2010

o tom mimozmyslovom vnimani som citala aj ja/ to vraj plati len u jednovajecnych/, a je to stale v stadiu skumania 😉 😉 vlastne vedci sa stale zaujimaju o jednovajecne dvojky, a stale nevedia na vela veci prist

maartinkaa
22. feb 2010

oni su nieco ako klony, ved je to rozdelene vajicko na dve casti 🙂 , takze je to dost zujimave.....ja ich tiez vela pozorujem 😀

juliagregor
22. feb 2010

babenky došla pračka, sušička, umývačka ...
neskôr odpoviem...
a budem sa opakovať...nekupujte drahé kočíky, investujte do spotrebičov, čo vám uľahčia život....ja som mužovi za ne vdačná

sušička je geniálny vynález 🙂 🙂 🙂 už ju nedám z domu 😎

juliagregor
22. feb 2010

raz som čítala, že dvojky...jedno mimi len nad niečím rozmýšľa ale dvojky to dotiahnu do zdarného konca 😀 a ozaj...
ten vývoj, záleží, či sú predčasníci alebo nie...je to zo začiatku pomalšie a treba im odrátavať ...
či sú v brušku ale v postieľkach je to jedno....
moji sú 5 tt skôr a sú dva mesiace pozadu...chodiť začali v 16 mesiacoch....(ale za týždeň boli vylezení na nábytku)
a psycho sú tiež pozadu...síce porovnávam s dievčatami, tie sú celkovo šikovnejšie...
ale ťahá ich starší brat a aj oni sami navzájom....každé dieťa je individuálne a treba sa tak k nemu aj chovať....

u mňa nemá význam ich ani učiť na nočník, oni revú len ho zbadajú...

katka sa zatiaľ neozvala
feferonka je lepšie....

janulqa07
22. feb 2010

na nete som sa docitala ze vraj tehotenstvo s jednovajecnymi je rizikovejsie....?
aky mate nazor na zubara pocas tehotenstva? treba mi vytrhnut zub a neviem ci to risknut.

juliagregor
22. feb 2010

daj si zuby spraviť teraz, potom nebudeš mať kedy a naviac sa ti ešte zhoršia....
určite je rizikovejšie pre deti...

juliagregor
22. feb 2010

čo varíte?

maartinkaa
22. feb 2010

nic, mame zo vcera... 😀

janulqa07
22. feb 2010

no ved po prvom ich mam hrozne a este stale davam dokopy a teraz je to este horsie, skusim odbornika.

a co masaz? mozem ist aj teraz?

juliagregor
22. feb 2010

masáž môžeš sú špeciálne aj pre tehu....ale povedz, že si tehotná...

maťka 😀
nám zostala len polievka 😠

janulqa07
22. feb 2010

super 🙂
my mame nabalene od babky kuracinka na zeleninke 😀 nase oblubene

juliagregor
22. feb 2010

janka 🙂

kuprací paprikáš s haluškami a pre malých kuracie prso s brokolicou a ryžou

maartinkaa
22. feb 2010

juli, mas vela chlapov a oni uz co to zjedia 😀 😀 😀

janulqa07
22. feb 2010

jooooj predchvilou sme papali 😢 a teraz take chutky

maartinkaa
22. feb 2010

ten kuraci paprikas s haluskami mam aj ja na plane 😉 a k tomu kapusticku mnam

ja ako som doma, som taka rozozrata, ze neviem co zo sebou a to ide leto 😝

janulqa07
22. feb 2010

tak sa mi podarilo objednat na ten morfo, nemam to daleko z domu o dva tyzdne som objednana a za 14e.
a uz som nervozna 😒

maartinkaa
22. feb 2010

neboj sa, to bude dobre....., len sa cudujem, ze ta to automaticky neobjednal gyndos, ved to robia kazdej tehuli a myslim, ze zadarmo 😠

maartinkaa
22. feb 2010

skor sa plati za NT ako nadstandardny ukon, lebo to nerobia vsetci

janulqa07
22. feb 2010

no ja som ani nevedela, ze nieco take je, pri prvom som nebola a teraz som jej to spomenula a hned ze ano chcela ma tam poslat. ale tiez mam nervy ze z toho tak zarabaju

maartinkaa
22. feb 2010

hej zarabaju, lebo vedia, ze matky su uzkostlive a boja sa 😝 a radsej zaplatis a budes v klude ako nezaplatis a budes cele tehu ako na ihlach ☹

a tent internet tiez vela dobreho nerobi, pri starsich chalanoch sme internet nemali a bola som spokojna a pokojna a tym padom som ani nevedela o nejakom NT atd.....