Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
3. mar 2010

fuuuha no ma porazi 😲 no klobuk dole, ako to zvladas? a co z teba bude? 🙂

juliagregor
3. mar 2010

no INg. hlava múdra 😀 😀 😀

v sobotu chodím do školy a mm sa stará o tri deti 😝

janulqa07
3. mar 2010

hehe otecko na plny uvazok 😀
ono sa to celkom da ked iba v sobotu, ale kedy sa ucis

juliagregor
3. mar 2010

skúškové obdobie je cca mesiac a vtedy je to náročné, ked boli malí, tak som vozila, v ruke zošit a učila som sa,
teraz ide mm s nimi von, alebo v noci... 😝

janulqa07
3. mar 2010

tak to musi byt na mozog stihat to 😕 ale zase stoji to za to

ale chlapcom je to jedno ze sa maminka musi ucit 😀

juliagregor
3. mar 2010

udržujem si duševné zdravie...pri tých deťoch normálne hlupnem, strácam slovnú zásobu, najprv som myslela, že preruším, ale dobre že som to nepsravila, teraz potrebujú viac pozornosti a neskôr stíhať aj robotu, deti, domácnosť a školu by som ozaj nezvládla...
a kukni cca 5 tém pod nami, tak som sa rehotala 😀

janulqa07
3. mar 2010

haha no vazne problemi pre niekoho 😀

no ono skola sa ti zide a inak by si ju uz nikdy neurobila, myslim ze chlapci ta budu viac teraz potrebovat

juli monitor dychu ano alebo nie, sterilizator aky?

juliagregor
3. mar 2010

predčasníkom monitory áno...záleží na tebe, sterilizátor chvália si parný (mali v tescu za 1000 sk)
ja som nemala ani ani, chlapcom dýchanie nekolabovalo a ani neboli v inkubátore,

janulqa07
3. mar 2010

no ved to ze je to dost drahe a pri malom som nemala a vkuse som bala aj tak hore ci dycha, tak uvidim, ja len ci mam kukat lebo to potom musim niekoho poslat na nakupy 😀
sterilizator som tiez nemala ale dnes sa da zohnat lacny tak to aspon ulahci pracu
diky za rady

tintin
3. mar 2010

juli no tz si vtipna..ze ich nasilu davas do kocikov 🙂 tak asi fakt kazde dieta je ine. ja dufam, ze dievcatka predsa len budu kludnejsie 😎 nasa mala s nastupom do kocika nikdy problem nemala..tak ma to ani nenapadlo.
tak sa majte kresne, dnes pekne svieti slniecko!

alienka73
3. mar 2010

Tintin, ja skusim s nasim malym ci tam vylezie, on lezie na jeho monokocik bez problemov a vyzera podobne ako bumbleride, myslim vyskovo. Ale sam zacal liezt az posledny pol rok predtym sa tam nejak nehrabal, on kocik velmi neobluboval ale na ihrisku ked som ho mala zaparkovany tak hociake dieta si tam samo sadlo , asi sa im pacil 🙂 . Cize my dve budeme mat bumbler? Ja som pren rozhodnuta aj ked mi je luto ze nevojdem vsade, tym ze nie je za sebou ale tak snad bude aj tak dobry.

juliagregor
3. mar 2010

tintin no ozaj nasilu krpci nechcú ísť do kočíka, ked behajú a každý ide opačným smerom ...

a kto sa chce zasmiať-....https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tintin
3. mar 2010

alienka, iny co by sa mi pacil som zatial nenasla 😉 a uz vies akej farby, teda akej farby sa ti paci? tak skus s Matuskom ci sa tam vystvera a daj vediet.

matelko1
3. mar 2010

ahojte.
nestiham nejako ani kuknut na vas.dnes som bola znova na rehabilitacii,tak mi to zabralo.ak nahodou ma to este bude boliet,tak az potom mi da papier ku dr.na obstreky.citim sa fajn,som zvedava do kedy.

chlapci akosi maju plne nosteky,kychaju a pokasliavaju.
idem si vas precitat.

alienka73
3. mar 2010

Tintin, volala som tam tak ho akurat rozbaluju tak dnes by sme chceli ist vyskusat, dufam, ze budem vladat. Teraz som dala kolac do rury ale teda cesto mi neslo spravit tak som sa s tym natrapila a uz nevladzem stat, idem si lahnut 🙂 . A farbu este neviem zalezi od pohlavia deticiek ale podla mna dve dievcatka to nebudu takze ruzova nebude 😅 , takze najskor zeleny.

juliagregor
3. mar 2010

matelko je super, že ti je lepšie... 😉
a myslíš, že chlapci budú chorí ☹

ivanka592
3. mar 2010

ahojte..hlavne tie co mate starsie dvojcence... stava sa vam niekedy ze tie deti su akokeby vobec nie surodenci??.. u nas posledne tyzdne je na dennom poriadku ze sa male biju tahaju za vlasy ohadzuju hrackami 😠 .. ako sa daju take veci riesit? daju sa vobec?

lusinkaj
3. mar 2010

ahojte,mozem sa spytat kedze uz mate dvojicky alebo niektore cakate,ako ja tak chcem vediet ci ste nemali zvysene peč.testy kedze su to dvojicky???dakujem pekne...lebo ja mam a sa bojim

juliagregor
3. mar 2010

moji sú mladší a hryzú sa...
ja ich oddelím do izieb a rázne nono ale moc neposlúchajú... 😉

alienka73
3. mar 2010

lusinkaj, ja som mala aj ked len mierne ale moja gyn. ma poslala na gastroenterologiu tam mi vzali krv odtial ma poslali na rrtg brucha ale nastastie vsetko bolo v poriadku akurat mi teraz kazdy mesiac budu kontrolovat krv na pecenove testy. Tak ti drzim palce aby aj tebe sa to upravilo. V tehu su s tym problemy skor koncom tehotenstva ale vidim, ze nie som jedina co to mala skor zaciatkom.

Tintin dnes sme neboli lebo muz prisiel neskoro tak asi zajtra pojdeme na ten kocik 🙂 -

maartinkaa
3. mar 2010

ahojte, aj ja som mala zvysene pecenove testy v zaciatkoch tehotenstva, a presla som si tiez pravidelnym bratim krvy, ultrazvukom atd..... 😒

alienka73
3. mar 2010

Jasne ja som sa pomylila jasne ze mi nerobili rtg brucha ale ultrazvuk brucha 🙂 .

maartinkaa
3. mar 2010

alienka, no tak ja som si to ani neuvedomila, ze pises rtg. 😀

juliagregor
3. mar 2010

alienka 🙂

maartinkaa
3. mar 2010

ale tych liekov co som popila 😠

gynekolog mi predpisal jedny a gastrac mi ich vzapati zmenil, no bolo to o nervy 😠

maartinkaa
3. mar 2010

ahoj juli, chlapaci spinkaju???

maartinkaa
3. mar 2010

ja som si inac vsimla, ze som asi zavisla 😀 , stale tu obchendujem 😀

juliagregor
3. mar 2010

spinkajú a asi pôjdem aj ja, dnes som unavená 😒
a tvoji?

juliagregor
3. mar 2010

dnes som sa tu neskutočne nasmiala, konečne trochu zmena 😉

juliagregor
3. mar 2010

pozerala som novú verziu a neukazuje mi fotky, lebo som zaregistrovaná na českom koňovi 😒 a vôbec som si to nevšimla