Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

luciaf13
10. mar 2010

Jej KAtrin vitaj 🙂 krasne to teda zvladate s babulkami len tak dalej nech vam to vydrzi, strasne sa tesim a si moj vzor ako dlho si tehu vydrzala 🙂 musim aj ja . Gratulujem gratulujem este raz a vela oddychuj ak sa len da a vychutnavaj si.

janulqa07
10. mar 2010

kati super len sa drzte 😀

juliagregor
10. mar 2010

katka super som veľmi rada 🙂 , manželíka veru zapájaj, chlapi sú takú sexi pri malých detoch 😀

lucka volajú sa rovnako, len je tam iné číslo na konci a aké to ozaj neviem v lekárni určite poradia... 😉
už som povysávala, bože aj vy máte tolko prachu, hrozné ked sme toľkí na malom priestore, tak fakt horor...
hračky umývam..napustím plnú vaňu vodu s detským šamponom, pohadžem, väčšie ešte umyjem, menšie chvíľu nechám a potom dám uschnúť na balkon alebo ked ide sušička, tak dám pred ňu, ona vpredu fúka teplý vzduch...
a to pranie už som kúpila další koš na prádlo 😝

katrinb
10. mar 2010

dik baby....

luci - vydrzis, uz mas aj tak nadherne tyzdne. Treba hlavne sa co najviac setrit posledne dni aj ked viem, ze pri malom to musis mat ovela tachsie ako ja. A hlavne pozitovne mysli 😉

juli - no kebyze len sexi 😀 😀 😀

A ako fefferonka? Porodila uz ? Alebo niekto iny?

juliagregor
10. mar 2010

katka 😀 a už sa teším na fotečky 😉

a tá s tými dvojkami, nemusí byť len popôrodná ale normálna depresia, ked je sama, deti pištia je to ozaj na nervy...niekedy čisté zúfalstvo všetko spravíš a oni plačú a plačú...ale aspoň že im neublížila a hľadala pomoc

janulqa07
10. mar 2010

katka a aky je to pocit byt uz mamicka 😀

matelko1
10. mar 2010

katrin jeej tak to je super. 😵 😵 😵 bambulky musia byt zlate.super,ze kojis a mas dostatok mliecka.a pekne ti spinkaju.moji drobci tak najdlhsie pospali 5 hod a to len raz inac sa budime kazde 3 hod.

janulqa07
10. mar 2010

mamicky myslite ze jeden kocik pre dvojicky pokial nebudu chodit a dost alebo podla potreby?

juliagregor
10. mar 2010

huráááááááááááááááá spia...
janka nerozumien otázke

juliagregor
10. mar 2010

zážitok: maťko otvoril chlapcom špajzu, ktorí mi vysypali všetky načaté cestoviny.... 😲
bola som ako popoluška ... 😅

janulqa07
10. mar 2010

hehe koko radosti 😀
myslela som to tak ze ci kupit kocik a ten budem pouzivat pokial nevyrastu alebo menit podla potreby deti, napr hlboky a potom uz len golfky. zaujima ma nazor a skusenost

juliagregor
10. mar 2010

janka taký kočík ešte nevymysleli 😀
ani pre jedno mimi a nie to ešte pre dvojky, osobne nepoznám ani jednu maminu, ktorá nemá minimálne dva kočíky...
myslím aj monomaminky...

juliagregor
10. mar 2010

keby mám peniaze, akože ich teraz nemám, kúpim bumbrle a golfky 🙂

janulqa07
10. mar 2010

no ved to ze aj pri malom sme mali tri kociky a teraz z necakanej fin. situacie by som riesila asi pouzivany a potom ho vymenila za dalsi pouzivany, stale to vyde lacnejsie ako jeden novy.

luciaf13
10. mar 2010

julka 😀 😀 😀 popoluska 😀 😀 nam teraz zase Jakubko najnovsie nosi medvedov do kuchynskej linky ale do tych hornych skriniek 😕 da si stolicku a tak to skusa.....ale vzdy mu to zatrhnem a snazim sa vysvetlit , ze tam su riady a nie hracky ale aj tak kazdy den skusa ci su tam stale len riady 😎 vymyselnik

a u nas sa dnes zaspava s krikom 🙂))) kvoli medvedovi vybratemu z kuchynskej linky 😉

a ja si tiez myslim, ze ziadny kocik nie je idealny a toboz nie dvojickovy 😖

juliagregor
10. mar 2010

ked som čakala chlapcov nebol taký výber ako teraz, alebo bol a kočíky boli pre mňa veľmi drahé, čiže ja som si nemohla vybrať, mám trojkombináciu, klasický tank pre dvojky a neurobila som zle, je veľký priestranný a ťažký ako krava, ale na normálnu jazdu to stačí...keby bývam niekde v kopcoch, tak ho pustím dole a nechám ho spadnúť do kanála...
ale zase beriem výhody a nevýhody...
výhody: cena, priestor, prešla som zatiaľ všade...lesy, lúky, sneh blato
nevýhody: dizajn, váha, nemá otočné kolesá, v zlom teréne je to výhody...
prerábali sme byt, vedele sme, že budeme potrebovať druhé auto...čiže musela som oželieť nový kočík...
a mm ma prehovoril a kúpili sme nove elektrospotrebiče...

úplne ťa chápem, že chceš krásny kočík, aj ja som chcela ale bohužiaľ ine veci dostali prednosť..

na dvojcata.cz som čítala diskusiu ohľadom casualplay, sú z neho unesené 😉

janulqa07
10. mar 2010

mne prave nejde o krasu ale praktickost ale asi sa spojim z nejakym vyrobcom nech mi daju z kazdeho nieco 😀

juliagregor
10. mar 2010

lucka medvede, ešte keby tak vedeli variť 😀

kamoška má dievčatá a pri linke majú malé ich hračkársku linku a všetky spolu pekne varia... 🙂

juliagregor
10. mar 2010

budeš mať letné deti, čiže kočík ti stačí na tašky, lebo do korbičiek ich v zime nedáš, podľa vchodu a výťahu si vyber vedľa seba alebo za sebou, záleží kde bývaš a čo sa ti páči...

janulqa07
10. mar 2010

no leta sa nebojim len zimy 😀 chcem za sebou a vela budeme cestovat, byvame priamo v meste takze aj mono kocik je velky 😒 vytahy mame dva aj nakladny 😝 len taka malickost nam chyba, peniaze

alienka73
10. mar 2010

Ahojte,
Juli som rada, ze ti homeo zabrali, fakt ma to tesi. Ja som si na ne spomenula, ze mne ich niekto radil ale mne odislo mlieko pomalicky postupne tak nebolo treba.

Ja mam len jeden kocik pre maleho 😀 . Takze Juli uz poznas taku maminu 🙂 . Sice v lete vyzera tak mohutne ale super sa snim manipulovalo a nikdy nikde nebol problem akurat ze ma sirsie kolesa ale je to stale monokocik takze som vosla vsade.
A s dvojickovym asi nikdy nikto nebude spokojni, lebo su to predsa dve deti a to nie je take easy niekam dostat a vymysliet idealny kocik. Aby sa zmestil vsade ale aj aby deti mali dost priestoru. No ja sa tesim sa na ten nas 🙂 .

Dnes sme boli v skolke na dni otvorenych dveri. Stretli sme sa tam tri mamicky zo sidliska, tak sme boli akoby na ihrisku 😀 . Maly sa tam hral akoby nic a potom sme ho nevedeli dostat domov. Celkovo skolka sa mi az tak nepaci ani ucitelky ale nemame na vyber. Prijali nas a je to celkovo najblizsie tak musime byt spokojni.Len musime vyriesit plienky a modlit sa aby nas zobrali aj v januari, lebo dnes uz riaditelka hovorila trosku inac s tym nastupom ale ja verim,z e to len preto aby si mamicky nechodili s detmi kedy sa im zachce.
Juli ked som riaditelke davnejsie hovorila, ze chcem aby maly nastupil az ked budu mat dvojcata aspon pol roka kvoli chorobam tak mi tvrdila, ze oni budu mat predsa imunitu odo mna takze nebudu chore 😲 ....

alienka73
10. mar 2010

Katka vitaj doma!!
Tesim sa s vami ze su dievcatka take poslusne a pekne spinkaju a papkaju, uzivaj si to 🙂 . Aj ze mas doma takeho skveleho pomocnika, ja si myslim ze u nas to take ruzove nebude. Moj muz sa nedokaze utrhnut z prace ani na jediny den. Aj dnes mal mat dovolenku , teraz isiel nieco este vybavit a potom utekaaaa do prace. Upratane nemame od minuleho tyzdna, lebo som to nechala na nho a on nema cas. Este ze dnes po dlhom case pride aspon svokor aspon na pol hodku zobrat maleho von. Lebo poobede ja uz nikam nechodim s nasim malym divochom.
Kati mna by zaujimalo, ako v Saci, ako tam bolo plno ci si mala dobru izbu a u koho si rodila?

janulqa07
10. mar 2010

juli citala som tu diskusiu, ako to vidim tak nech kupim cokolvek nebudem s tym spokojna, kaslem na to
juli ty mas prehlad 🙂 o akciach, zhanam nieco do zahrady pre maleho, naj smykalku , keby si niekedy na nieco natrafila napis

juliagregor
10. mar 2010

adka ja som vedela, že sa ozveš 😀 , ja so pamätám, že máš Cam-ku po malom ale to som nechala na teba a čakala som, že sa ozveš ...
😉
poznám veľa múdrych, ktorí sa vyjadrujú o dvojčatách a samé ich nemali, vid tu niektoré diskusie....

hlavne aby bol matúško spokojný a mal rád svoje učiteľky, ostatné je nepodstatné...

janka ked niečo zbadám, dám vedieť 😉

maartinkaa
10. mar 2010
maartinkaa
10. mar 2010
janulqa07
10. mar 2010

waw 😲

juliagregor
10. mar 2010

to som už videla 😉
😀 😀 😀 trochu vratké, aj by som nevidela kam idem 😝

maartinkaa
10. mar 2010

no, my sa uz fakt nemame na co stazovat 😎