Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
31. mar 2010

katka nezmeníme...
a ozaj treba byť "hviezda" a hlavne byť na seba a svojho manžela pyšná...
a všetci mi môžu... 😎
neboj zvykneš si 😀

kablika
31. mar 2010

ahojte,
lucka - velka gratulacia!!!! Aj ked bohvie kedy si toto precitas 😉
katrin ti urcite odkaze🙂)

alienka - s tou postou a nielen s nou je to niekedy des! Najhorsie je, ze podobna neochota a problemy su aj s platenymi sluzbami typu UPS,DHL....napriek vysokym poplatkom: "my vam to mozeme dorucit len medzi tou a tou", "my toto vybavime len v tomto case"........skoda slov! Hlavne nech ti objednane vecicky sluzia 😀

alienka73
31. mar 2010

Kablika, nastastie s kuriermi som sa zatial vzdy dohodla,asi to bude tym, ze teraz stale trcim doma 😀. My sme skor s nabytkom mali vzdy problem, nikdy nedoviezli nic nacas. Ale dnes sa nam zamotala dalsia vec a uz to tak vyzera, ze co tento rok zacneme to sa skomplikuje. Uz sa nerozculujem. 😕
Hlavne nech sme vsetci zdravi a bude vsetko dobre. 🙂

Juli, porazi ma ked sa ma budu ludia vypytovat ako to zvladame a neznasam nejake lutostive pohlady a reci 😒 .Zisli by sa tu v okolo dalsie dvojicky nech sa to nejak rozlozi ten velky zaujem o nas 😅

dracik1
31. mar 2010

ali, mame Jane powertwin a max spokojnost 🙂 , u nasich mame este kocik vedla seba...ale vzdy strasne nadavam, aki su v nom tazki...ja kebyze cakam dvoky este raz, tak len tandem 😀
katka, vsetko NAj k prvemu rociku

a lucke gratulujem k narodeniu babatiek...

juli, ja NENAVIDIM,ak niekto chyta deti za ruky...... 🙄

juliagregor
1. apr 2010

dobré ránko...

katka pekné fotečky ...

juliagregor
1. apr 2010

o 9.30 ideme s deťmi k zubárovi....som zvedavá ako to dr. prežije 😀

loginka je lepšie? pomohla operácia, malý ešte tolko plače?

julietka....?
murkaa - už ste zdraví? a krstiny už boli?

matelko1
1. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

dior
1. apr 2010

novej maminke LUCKA GRATULUJEM 😵

dracik aj ja som za tandem, ale ja som si to skusala v predajni a tazko mi to islo, ale ja som sa bala s bruskom aj pohnut, naucila si sa rychlo? a vy byvate v panelaku- ako si tam vosla, zda sa mi to zlozite po tych zeleznych kolajniciach s jednym a nie este s dvomi...

anarida
1. apr 2010

Ahojte dlhšie som sa tu neukázala . Máme sa fajn pomaličky rastieme 😵 Včera ma pustili z nemocky bola som na pozorovaní lebo som v pondelok odpadla v čakárni vraj je to len prepracovanosť,vyčerpanosť a detičky sú o.k . Chcela som sa Vás spýtať na názor na tento kočík http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... 😵 😵

mauzos
1. apr 2010

Katka male su rozkosne, super fotecky. A co ste to mali za torticky? Inspiruj ma, ja este stale nie som rozhodnuta, aku tortu 😲

Anarida pri pohlade na ten kociar ma prve napadlo, ako vyberies to spodne babo, ale mozno to len tak vyzera na fotke. Na zivo som ho nevidela.

juliagregor
1. apr 2010

ahojte,
mne sa takéto kočíky nepáčia, na deti nevidíš ....súhlasím s mauzi ...

a už mi zmazali fotku...aby sa všetci z tých nových pravidiel na profilové fotky nepo...... 😝

mauzos
1. apr 2010

Julia ved mas peknu fotku 😀 😀 😝

Teraz som pozrela viac fotiek toho kocika a ten sportak, no neviem si to predstavit v reale. To spodne dieta je podla mna chudatko ☹

juliagregor
1. apr 2010

kukni diskusiu s adminkami, včera som to spomenula v dvojičkove a už ma zmazali... 😝

ale babule kupujte si kočíky aké sa vám páčia 😉 , to čo je dôležité pochopí každá až pri používaní, ani jeden kočík nie je perfektný a ani nikdy nebude 😉

juliagregor
1. apr 2010

posledné dva dni som total hrozná, po 28 mesiacoch som dostala menzes 😎
a som nervozna ako prvnička 😀 😔

anarida
1. apr 2010

Mňe sa páči ale tiež si neviem predstaviť ako sa vyberá spodné teda pozerala som video ale to je komplikované to by som musela dať najskôr tu vrchnú vaničku preč 😅
Ale teraz som našla niečo čo som dlho hladala ale neviem ako sa k tomu ešte dopracujem čo naň hovoríte ?
http://cgi.ebay.co.uk/ABC-Adventure-Buggy-Singl...
šikovný nie ?

juliagregor
1. apr 2010

ten kočík je mountain buggy a to je cena len za sedátko ...

juliagregor
1. apr 2010

anarida najprv si rozmysli či chceš tandem alebo vedľa seba...
ja osobne by som kupovala kočík odskúšaný, nie novinky...tam sú neni vychytané muchy a budeš mať zbytočné problémy....

dobré je aj kupovať tam, aby si mala možnosť náhradného kočíka, reklamácia trvá mesiac a byť s dvojkami bez kočíka nie je sranda...

mauzos
1. apr 2010

Julia si fakt hrozna 😀 😀 😀 ale kludne sa odventiluj, lepsie ako drzat v sebe nervozitu 😉 Fuuu po takej dlhej dobe si to ani neviem predstavit 😲

juliagregor
1. apr 2010

mauzi 😀
mm zatiaľ drží, idem piecť koláč...

pred dvomi týždňami sa kamoške zlomil kočík, tak som jej požičala svoj a jej deti boli nespokojné, lebo sú zvyknuté na oddelené spanie a ja mám spoločné ležanie...

anarida mountain buggy majú v predajni Pre deti, patrí medzi drahšie, mala ho kamoška a je super, len má malé vaničky, dá sa kúpiť aj jedna veľká vanička a tam majú deti viac miesta, pokiaľ sú deti cez leto, tak stačí a polročné idú potom do šporťáku...
je to zatiaľ najlepší kočík aký som videla...podobný je aj EW, ale ten som videla len na fotke...

juliagregor
1. apr 2010

anarida a máš nízky tlak?
aj ja som odpadávala... 70/50 som mávala nosila som pri sebe kofolu, alebo čokoládu...

lulu14
1. apr 2010

Ahojte baby vie my niektora poradit v Ba predajnu kde by som si mohla pozriet kocik Bumbleride Indie Twin 2010?

juliagregor
1. apr 2010

lulu mali ho aj v Tn v Laugariciu v All toys..
lulu kukni na prenasedeti.sk, majú v Močenku predajňu a tam ...veľa kočíkov, hned uvidíš rozdiely 😉

juliagregor
1. apr 2010

a v BA neviem

lucija272
1. apr 2010

Lulu, v BA ho maju v predajni ENiki Beniki v petrzalke. www.enikibeniki.sk a potom v ivanke pri dunaji www.kocikovo.sk

katka.ott
1. apr 2010

ahojte, dnes sme boli v poradni a male rastu ako z vody. Terezi ma 10500g a 78cm a Danieli 9360g a 76cm 🙂 . vsetko uplne v poriadku a Terezka nam urobila prekvapenie - sama presla takmer 2 metre 😵

anarida
1. apr 2010

julia
Ja som bola už asi zo všetkého vyčerpaná a to aj preto . Hej keď ma prijali mala som nízky snáď už bude ok 🙂

juliagregor
1. apr 2010

anarida len sa šetri 😉 ja viem, že pri dvoch malých deťoch to moc nejde, ale aspoň trošku ,,, 😔

bibijanka
1. apr 2010

Kočky, keď pomenili koníka, museli ste si dávať fotky nanovo?

juliagregor
1. apr 2010

bibijanka, ked mi prehodila registráciu boli tam znovu, ale len tie staršie ako mesiac...niekde som čítala, že fotky dávané ten mesiac, kedy menili koňa sú zmazané..zostali len staršie...

bibijanka
1. apr 2010

Vďaka, skúsim jej ešte napísať.