Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

murkaa
22. apr 2010

sorry, krmime sa
kocik-pre-dvojicky-x-lander-x-twin

juliagregor
22. apr 2010

má jedinú chybu, teda aspoň pre mňa, nemá otočnú rúčku, ale šporťáčik je veľmi pekný, origoš som ho nevidela...
u nás sú nové dvojičky a majú KEES,

murkaa
22. apr 2010

ja som ho videla - bola som na tej vystave v Brne na jesen a aj na predajni best4baby u nas ho maju- je super lahky

juliagregor
22. apr 2010

tak počkaj kým deti budú väčšie, potom predaj Dorjan a kup šporťáčik... 😉

janulqa07
22. apr 2010

ahoj juli nooo oddychnem 😒 najprv vsetkych navstivit a ukazat maleho a potom padnem do nepohodlnej postele, doma je doma 🙂

juliagregor
22. apr 2010

ako ti nabiehajú týždne 😉

janulqa07
22. apr 2010

😒 mne sa to nejako nepaci , blizi sa to

vcera som bola v sekaci na nakup a bolo tam plno veciciek pre novorodencov, ale ja sa stale len lakomim a nic nekupujem, pre mna je najhorsie tesco

juliagregor
22. apr 2010

a nepáčia sa ti veci alebo ti je nesympatické tesco, ja mam s oblečením z tesca dobrú skúsenosť, dokonca niektoré veci dávam aj do sušičky, aj keď by som nemala, nič sa im nestalo.

juliagregor
22. apr 2010

pre mimi som v sekáči nekupovala, maximálne od kamošky, ale mne sa to bridí...

janulqa07
22. apr 2010

myslela som to tak ze nemozem nakupovat, mne sa tam vsetko paci a to nedopadne dobre ked pojdem na nakupy 🙂

v sekaci by som pre miminka nekupovala, max kupim Matuskovi nieco na smykanie vonku

juliagregor
22. apr 2010

na sekáč máme rovnaký názor, kŕmim krpcov a stále sa nemôžu dojesť,keď dopapajú pôjdeme von.

janulqa07
22. apr 2010

waw ja mat tvoj problem, u nas pocut len " ja chcem mlieko"
aj my vyrazime asi, treba mi este kopec papierov vybavit, ale pocasie mi nepraje, vonku je krasne a nam topia 😲 kruti sa so mnou

juliagregor
22. apr 2010

vodu so sebou a aj nejakú sladkosť, alebo kofolu

janulqa07
22. apr 2010

my sme dosli 😒 maly sa ulozil do postielky a asi ide dospavat , v noci mal hodinovu prestavku a chcel sa hrat

nalievam sa vkuse vodou

juliagregor
22. apr 2010

to vieš telo zásobuje kyslíkom aj dve deti, ja som dýchčala ako pes a tlak som mala furt dole..
tak si sadni a odpočívaj...

janulqa07
22. apr 2010

uz sa tesim na leto 😖

jajka28
22. apr 2010

ahojki hlásim sa

zajtra poradňa po dvoch týždnoch, dufam že krčok drží...

Juli ten link je super, tie baby to ´fakt vačšina vydržala od 35 tt hore a vela rodilo spontálne...

mate skusenost s týmito plienkami niekto?

http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/esho...

ja teda dávam vačšinou tescové, ale skušali sme rozne...a beriem aj pampersky od jednej kamarátky, ktorá ich objednáva z tejto stránky... Juli ak by si chcela niečo odtialto asi to budem brávat, dovezu mi to zadarmo a nejake maminy chcu tiež ...su to dobré ceny...

a Tesco oblečenie? ja som zatiaľ spokojná veď v babyobchode stojí jedno bodičko cez 200,-Sk a v tescu aj 3 ks balenie...

juliagregor
22. apr 2010

jajka držím palčeky na poradňu 😉

tie plienky nepoznám, teraz máme z Liedla (také ružové)

šimon spí ale ajo odmieta... 😠

mauzos
22. apr 2010

Jajka tie ceny plienok nie su az take super, v akcii vies kupit lacnejsie, aspon co som porovnavala ceny Pampersiek. Ale pokial nemas v blizkosti obchodne centra, tak sa ti asi oplati objednavat odtial 😉

Juli aj ja mam teraz tie z Lidla a su podla mna velmi dobre, cez den kombinujem s Pamperskami a na noc mame Babylove.

juliagregor
22. apr 2010

musím vam dat dnešok

juliagregor
22. apr 2010

ja ceny prerátavam vždy na ks a čo je pod 4 Sk je super ..
kolko vychádzali ceny pre mimi sa už ozaj nepamätám...

mauzos
22. apr 2010

Juli aj ja presne tak preratavam 😉
A dnesna fotka nema chybu 😀 😀 To uz nosis aj malych frajerkam kociariky, ci to su vase? 😲

juliagregor
22. apr 2010

frajerkám.. 😀

mauzos
22. apr 2010

no ty si teda obetava matka, nevesty si cicikas od malicka 😀 😀 😝

medinila
22. apr 2010

Juli UÁÁÁÁAÁÁÁÁUUUUUUU to foto nemá chybu 🙂 🙂 🙂
mali by to vidieť všetky mamičky čo pochybujú o značke kočíka,či toho veľa vydrží a znesie....... 🙂 🙂

juliagregor
22. apr 2010

tie hračky sú ľahučké...a tie barany sú perfektné, kočky ak chcete golfiny, tak len 12 kolečko a v strede barany, v pohode ide jednou rukou a naložený...
boli sem vonku s kamarátkou a jej dievčatkami, ktoré potom dostali vzdor a nechceli tlačiť kočíky ale sa niesť na rukách, tak kočáriky išli n akočík a deti sme si podelili 😉

ja budem dobrá svokra 😀

mauzos
22. apr 2010

a ja som stale rozmyslala na co je na golfkach ten stredny baran ... a to som mala rozmyslat na co su tie dva krajne 😀 😀 Inak to ze su tam nie len kociky ale aj babiky som si vsimla az na FB. No fakt budes svokra na nezaplatenie 😝

juliagregor
23. apr 2010

mauzi ale kočáriky kúpim j chlapcom, radi s nimi chodia, v Tescu ich mali za 3 Eurá, som koza, že som ich hned nezobrala 😖

janka ako ste dopadli u dr.?

medinila dakujem 😉

mauzos
23. apr 2010

Juli tusim aj v Kauflande ich tak nejako mali. Kup im radsej kosacky, aby vyzerali ako chlapi 😀

juliagregor
23. apr 2010

tie sa sklápajú, aspoň tie lacnejšie ☹