Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
21. máj 2010

ahojki babulky 🙂
ahojcek loginka 😉 no veru az na tu chorobu sa mame dobre. Ale aj tu sme zvladli s disciplinou,ryzovy odvar, elektrolytovy napoj, a horucku sme zrazili na druhykrat..nastastie.
Drobci nam robia radost, od cca 9tt mame vytvoreny rezim, my kupeme okolo 19.30. potom papame okolo 20.15. nam kupanie trva trosku dlhsie, pretoze mame taky maly ritual pred kupanim-deti vyzlecieme, rozbalime im ritky nech sa vetraju, pustime si pritom CD a tancujeme a spievame. Nevadi ak nas ocikaju, operieme, hlavne ze deti su kludne a vesele. Potom sa kupeme, deti si to max.uzivaju. Maly sa tak trepe od radosti ze je vsade okolo vanicky voda, obcas placka ked ho vyberiem z vody, "akoze co si to dovolujes mama ked mne tam je dobre" 😵 , potom im dam stimulacnu masaz olejcekom a oblecieme sa a papame. zaspavaju mi najneskor medzi pol deviatou az deviatou. Maly mi uz asi tri tyzdne prespi az do rana a zobudi sa okolo pol siedmej, obcas skor. Mala sa mi budi sucasne s nim, ale v noci si este vypyta papat. Do obeda ich necham spat v kociku na balkone a to niekedy dokazu pospat aj 4 hodiny co ich chodim pozerat ci ziju 😅

juli a co sa deje? odporucas radsej vymazat foto?

juliagregor
21. máj 2010

@julietka nemusíš mazať, stačí zablokovať, systém ti hodí heslo a ked chceš niekomu ukázať fotky pošleš mu ten link...
skús máš IP

juliagregor
21. máj 2010

tá "malá" anarida atd...neviem či si pamätáte aj tu bola, že čaká dvojičky...vlastne pokradla fotky detí, nevie sa či odtiaľto alebo z iných serverov...ukázala vlastne všetkým aký je net zraniteľný aa j sociálne siete...
uvedomila som si aké je nebezpečné dávať deti na internet...je pravda, že sme pyšné a chceme sa pochváliť aké máme nádherné detičky ale je to veľmi nebezpečné...preto som sa blokla..

julietka
21. máj 2010

diky, juli, no ja radsej vymazem uplne..uz som sa raz popalila ale znova som tam dala fotky s tym ze nachvilu a potom som ich nechala, ale zmazem radsej uplne.. 😝

juliagregor
21. máj 2010

FB je v tomto bezpečnejší, lebo určíš si prístup..ja mám len priateľov a koho nepoznám tak ignorujem...

juliagregor
21. máj 2010

ešte som sa stihla pokochať sú strašne zlatí a ten úsmev...ozaj na spapanie..

julietka
21. máj 2010

no ved hej, muzik ma na FB profil kde dava deturence a komu chce ukaze 🙂

julietka
21. máj 2010

juli dakujeme 🙂

jitkatatarova
21. máj 2010

Ahojte.Mam 21mesacne dcerky,Katku a Veroniku,vedel by mi niekto poradit,ako ich naucit na nocnicek.Zatial si z toho robia akurat tak srandu a cikaju hocikde inde ako tam.Tak ci nemate nejake tipy. Dakujem.

macilaci
21. máj 2010

@fefferonka no fajn, vyzerá to tak, že jednovaječné majú väčšiu šancu na ten syndróm. mala si všetky príznaky? ja áno, bolo to zlé 😒 . vydím, že kojíš, no ja som kvôli injekciám a tabletkám nemohla, ani nebolo kedy začať 6 hodím po pôrode som už bola na ARE týžden a potom na JISke týžden. ešte máš nejaké problémy?

katrinb
21. máj 2010

ahojte maminky, ideme sa aj my dvojicky pochvalit. *Dnes na poradni mame Vivien 56 cm a 4335 g (za 3 tt sme pribrali 670 g) a Adel 54,5 cm 4175 g ( za 3 tt sme pribrali 575 g). Sice na vas nemame ale my sa tesiiiiiime. Aj sme boli pochvalene.....doktorka sa smeje zo mna, ze nech sa konecne priznam,....ze cim ich prikrmujem Srandistka....

andrea_b
21. máj 2010

@juliagregor
ale dufam, ze obcas nejake fotky prihodis...chapem, ze maminy sa boja zneuzitia svojich deticiek, ale je skoda, ze kvoli takym trubam nekompletnym sa uplne strati povodna myslienka tejto stranky
ja som si vzdy rada pozerala ako deticky rastu a menia sa... specialne albumy dvojkovych mamiciek povazujem za skvele, lebo niektore deticky su ako cez kopirak, ine su uplne rozdielne...proste ta rozmanitost je super

juliagregor
21. máj 2010

katka 🙂 super gratulujem
andrea máš IP

tatolu
21. máj 2010

haló Juli - vystopovala som Ťa - predpokladám že u vás ta malá ťapa bola tiež 😉

juliagregor
21. máj 2010

dnes som sa nasmiala...boli sme na pizzu a dala som si pivo a Šimon vykrikoval "pivo, pivo" na celú miestnosť...
čo sa za mladi naučíš... 😀

juliagregor
21. máj 2010

tatolu veru bola

tatolu
21. máj 2010

ešte takú radu - zistili sme že keď si zablokujeme fotky a do IP, alebo aj do témy odkopírujeme link, tak sa tam prijímateľka správa (IP) alebo tí, čo majú prístup do témy (doporučujem iba do uzamknutej linky dávať) dostanú.

Veľa radostí z detičiek, aj budúcim aj terajším dvojmaminám 😉

tatolu
21. máj 2010

Juli a Ty sa učíš asi ako ja 😉 😀 😀 😀

juliagregor
21. máj 2010

tatolu ja už iba práce a niekedy ešte jedna skúška...ale neviem kedy....a práce dnes som mala jednu odovzdať ale v pondelok dám...
ja už som sa zablokovala ...
ja som taká nasratá...a nehovorím, že táto dievčiana je na FB a dokonca aj na MMB...
moja kamoška si s ňou píše...ked som jej dnes napísala, tak mi neverila...
musím napísať, že anarida vodila za nos celý koník dva roky 😲 😝
no idem uložiť deti

alienka73
21. máj 2010

Hm no esteze ju nepoznam a Juli prosim ta co z toho ta zenska mala?? To sa az tak niekto nudi? 😲

juliagregor
21. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/
ked chcete vedieť čo sa deje, stačí sem mrknúť...
15 ročná pubertiačka na intráku...ale ja si aj tak myslím, že nebola jedna...ale celá trieda sa zabávala 😝

sedím skladám prádlo a príde za mnou najstarší a na hlave detská redukcia zo záchoda, strčil hlavu do záchoda a nemohol si ju dať dole 😀

katrinb
21. máj 2010

@juliagregor Matko je ine cislo.......fajne som sa zasmiala

matelko1
21. máj 2010

dobry vecer.
katrin krasne vahy maju deturence.mas potom dobre mliecko a priznaj sa cim ich dokrmujes 😵

moji chlapci uz bubaju od 20-tej.boli sme dnes von,aj slnko svietilo a aj prsalo.

juliagregor
21. máj 2010

http://www.facebook.com/group.php?gid=107715869...
tak toto je vraj tá pošahaná dievčina

juliagregor
21. máj 2010

musíte byť zaregistrované na FB, aby ste ju videli...

katrinb
21. máj 2010

@matelko dakujeme ...a aj nase babule spinkaju od osmej....okupkane....
pekny vecer

tintin
21. máj 2010

ahojte, mozete mi vysvetlit preco davate na zaciatok vety tie @? dnes ma baby teda statocne tlacili, musela som lezat, chodit minimalne . a dosla mi baby satka - taka elasticka, hadam mi posluzi. Pouzivate take nieco niektora z vas?
Julietka, ahoj 🙂 teba si pamatam, ked som nasla tuto temu na konikovi 😉 je super, ako sa z deticiek tesite! a mate uz aj rezim, super.
idem, nemozem fakt sediet. dobru nocku!

juliagregor
21. máj 2010

@tintin
odpoviem ti a tebe sa to ukáže vedla IP , kto ma spomína a nemusíš všetko čítať...

juliagregor
21. máj 2010

@katrinb aj ja som sa rehotala, ale maťko moc nie 😀

tintin
21. máj 2010

ahaaa, cize ked niekomu priamo budem pisat/odpovedat tak mam dat @..hmmmm...dobreee