Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lusinkaj
19. sep 2010

ahojte,krasnu nedelu vam prajem 🙂
@buchtulka krasne vahy ste mali...vela zdravia prajem vam a vsetko dobre 😉 nebala si sa spon.porodu?si dostala kontrakcie ?alebo ako to prebiehalo? 🙂

matelko1
20. sep 2010

@buchtulka gratulujem 🙂 ..vahy ste mali uzasne,super 🙂 ...prajem vetko naj.... 🙂
inac ahojte a prajem pekny den 🙂

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj mas uz fakt krasny tt.super.drzis sa fantasticky.

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 dakujeme...ale ja uz nevladzem... 😒 uz je to tazko,velka zataz..uz ma vsetko boli,ale lezat,ani sediet....chodit ani nevravim hned tvrdne brucho a to iste aj ked neico robim... 😒 😉

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj uz len vydrzat,mas to fakt uz len za par... 🙂

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 tak to anooooo...ale ja uz fakt neviem,neviem... 😒

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj ale vydrzis.viem tie posledne dni to uz sa len ocakava a hlavne sa pozorujes co ked...

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 no toto len sa pozorujem...ale ked to sa uz ani na wc neda sediet tak mi tlacia dole a este ked s atak neviem ani co to urobia sa tak natiahnu a mi do rebroch sa natiahnu jaaaaaaaaaaj 😀

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj aj ja som sa len pozorovala 🙂 ,bala som sa,nevedela som kedy to na mna pride a kazdy mi hovoril uvidis budes to citit a aj tak bolo.clenky som mala strasne opuchnute,ani jedny papuce mi neboli dobre,nohy som do nich nevtrepala az nakoniec do korkacov aj to mi musel mm urobit dierky 😀 😀 😀 .dr mi chodil masirovat nozky,bolo to dobre 😀 ,to mi ani mm nemasiroval 😀 😀 😀

minkak
20. sep 2010

Ahojte kocky 😵
@katrinb veru-veru-strasne to leti-booozinku vy uz pol rocik za sebou -to je sranda-neuveritelne..... 😵
a ako sa maju bambulky?Stale sa kojite?

@buchtulka Veeelke Gratulko naozaj kraaaaasne miery 😵 vela,vela zdravicka a mliecka prajem!!!! 😉 😵

@lusinkaj nebojkaj uz vydrzkaj krasne tt Ti svietia 😵
inak mas termin ako som ja mala pri mojej prvej dcerke Veronike 😵
Vela stastia prajem,krasne to zvladnes vsetko uvidis 😵 drzkaj sa 😵

@petrikaa1 Ty mas zase termin ,ako sa moje babulky narodili 😵 drzkam palceky a tiez vela stasticka prajem!!!!

kocky drzkajte sa vsetky!!!! 😵

lusinkaj
20. sep 2010

@minkak ahoj,dakujem krasne 🙂 vazne?taky termin si mala ale ako vidim si prenasala...nie?

minkak
20. sep 2010

@matelko1 pozerala som Tvoje fotecky-chlapci su kraaaaasni fesacikovia 😵 som zostala az prekvapena kolko uz maju,bozinku uz sa opakujem,ale to tak leti 😅 neskutocne....

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 tak mne clenky opuchnu ale tak normalne ked vela pochodim...ale robim doma a dlhsie stojim a ked mam tesne gumicku na ponoz.ale inac nic strasne 😉

minkak
20. sep 2010

@lusinkaj ,hej ,hej prenasala som mojim babulkam sa moc nechcelo...xixi sa neponahlali veru 😅
pri Veronike mi ani vyvolavacky nezaberali,az potom sa mi to rozbehlo.... 😉
Pri babulkach som bola v 39tt a dr.mi spravil uz Hamiltona,ze uz by sa aj patrilo na dvojky,ze skusime -uvidime a zabralo,rano som tam uz aj letela 😉

matelko1
20. sep 2010

@minkak veru leti to neskutocne rychlo.ved aj tvoje baby uz kolko maju... 🙂
@lusinkaj mna aj najjemnejsia gumicka vzdy otlacila na ponozkach.

lusinkaj
20. sep 2010

@minkak ale to som pocula,ze dievcatka prenasaju nerodia sa na cas... 😉 ja tiez by som isto prenasala,lebo mozem klopkat inac som natom ok...az nato ze je to uz tazkeeee ten posledny mes. 😉
ako si rodila dvojky?

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 mna az tak nie....proste ja som len v brusku tucko a nikde inde 😀

petrikaa1
20. sep 2010

@buchtulka ahoj, pripajam sa ku gratulaciam a prajem vam najme vela zdravicka))))

ahojte ako sa mate? my sa uz iba 4x vyspime a uz sme doma 4 🙂

lusinkaj
20. sep 2010

@petrikaa1 jaaaj ako vam dobre...dufam,ze aj ja budem uz v piatok bez bruska 🙂
ale este doma nebudete 4....kedy u vas pustaju domov z nem.po sekcii?

buchtulka
20. sep 2010

@lusinkaj ahojte,vsetkym dakujem.nebala som sa spontanneho porodu,stale som verila ze vsetko bude O.K.Tyzden som bola otvorena na 3palce,sustavne som prosila doktora nech to uz odrodime,bola som uz z nemocnice na nervy,uz som chcela byt doma.ked ma vysetroval bola som uz otvorena na 4 palce a kontrakcie este nikde, tak ma hned supli na sal,napojili ma na oxitocin a do dvoch hodin boli chalani na svete.Prajem pekny den.

juliagregor
20. sep 2010

@buchtulka super, že ti to tak rýchlo šlo...oxytoxín veru zrýchli pôrod aj ked kontrakcie sú oveľa intenzívnejšie...mám za sebou 5 hodín...kolko dlho si bola v nemocke?

petrikaa1
20. sep 2010

@lusinkaj jaj aj aj sa uz neviem dockat, ze aky to bude pocit, bez bruska 😀, dufam ze nas pustia z nemocnice uz v pondelok lebo tu to je ako na beziacom pase, nechcela by som tam byt velmi dlho
A ty ako sa citis? je vsetko ok? ja sa este snazim uzivat si posledne dni, ked mam malinke v brusku a to ako sa mrvia, hoci ma to boli, ale neviem kedy to zase zazijem)))

katrinb
20. sep 2010

@minkak ahojky, ano kojime sa stale.....a verim, ze uz aj dlho budeme...uz mam za sebou laktacnu krizu v 6 mes....a uz mam zase prilis vela mloieka teraz. Stale plne a tvrde prsniky....takze sa musia znormalizovat. A vy ako? Uz asi papkate viac ako mliecko piju, ci?

petrikaa1
20. sep 2010

@minkak ahoj dakujem za palceky))) budeme to urcite potrebovat 🙂 inak ten termin, podla PM mam 10.10.10, podla sona co mi robili tu v nemocnici 17.10.10 a podla morfologickeho sona 15.10.10 xi a bambulky sa nakoniec narodia 24.09.10))) cisarskym, lebo su stale otocene nozickami dolu ☹
uz aby sme aj my boli takto o rok)))

lusinkaj
20. sep 2010

@petrikaa1 jaaaj,sak to aj ja si este uzivam tie krasne posledne dni tehulkovania...ale uz je to vsteko o nervach vsteko ma boli,brucho tazke,tvrdne hrozne ked chodim,alebo nieo porobim 😒 🙂 ale co uz musim vydrzat a potom budem sa len radovat z nasich princezniciek 🙂
tak to u vas je take rychle?tak skoro pustaju domov?
@katrinb tvoje male mali zltacku? 🙂

katrinb
20. sep 2010

@lusinkaj nemali moja. Jeden den mali sice zvyseny bilirubin...alebo co to bolo..ale na druhy den to kleslo, cize neboli pod svetlom.

katrinb
20. sep 2010

@buchtulka wau gratulujem. Krasne vahy a hlavne je, ze ste zdravunki....vsetkci....no tak vitaj v klube

katrinb
20. sep 2010

@petrikaa1 perfis...uz len 4 dni? Tak to je uz ciel!

lusinkaj
20. sep 2010

@katrinb aha,jasne... 🙂 inak sa mate?uz ste velke kocky 🙂

petrikaa1
20. sep 2010

@lusinkaj iba ak by boli nejake komplikacie, si ta tam nechaju dlhsie, ale dufam, ze take nic nebude a pustia ma cim skor domov)
aj ja uz ledva chodim, a najme v noci na wc 😠 puchnu mi ruky,nohy, bolia ma krize., tvrdne brucho........... vobec si neviem predstavit ze by som mala cakat este takmer mesiac