Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
29. sep 2010

@persseffona ja smo sice kupovala vsetku tu ci v Cr...ale podla mna sa oplati....ak nemate daleko cestu.....

janulqa07
29. sep 2010

@persseffona podla toho kam chcete ist, ja som bola v Krosne a nic moc, objednavala som cez net z pl

minkak
29. sep 2010

@lusinkaj Srdecne GRATULKUJEEEEEM!!!!!!!!! 😵 😵 😵
prajem vela,vela zdravicka a mliecka!!!! 😵

minkak
29. sep 2010

@chruminka ajojky,no veru nam sa tie zubky riadne rozbehli.
Velku sestricku mame zase domka,zase sa jej vratili sopliky 😒 tak sme vsetci KO 😒 odsavame,odsavame..... 😖
ale nastastie nic ine len tie sopliky.
tak je to take....tyzden v skolke tyzden domka....zase sa jej pojde tazko do skolky potom...ale velmi sa jej tam paci 😉
Tak ano ona je pomocnicka velka,ale zase vies aj ona ma svoje.... 😉
ani nehovor o slzickach....
tak sa drzkajte nech ste skoro zdravucke!!! 😉

juliagregor
29. sep 2010

videli ste správy na Joj-ke? hovorili o RP pre dvojičky

lucia.kl
29. sep 2010

@juliagregor hej videli, len som zvedavá, čo s tým plánuje Radičová urobiť a či sa toho dožijeme

juliagregor
29. sep 2010

@lucia.kl ked to nespravia od januára, tak z toho nebude nič...

persseffona
29. sep 2010

@juliagregor čo bolo o dvojickach?

juliagregor
29. sep 2010

@persseffona že je nespravodlivé, ked dvojčatá majú nárok len na jeden RP....
pred 4 rokmi boli maminy u Radičovej, ona bola vtedy na Sociálnej poisťovni, (tuším, nech ma kočky opravia) a riešili tam tento problém, a ona sa vtedy vyslovila, že to chápe a je nespravodlivé, aby viacerčatá mali len jeden RP ale že neni politická vôľa a ona nemá páky a ani moc, aby to zmenila...tak jej to teraz pripomenuli...a ona odpovedala "dvojčiat neni tak veľa, aby sme to neporiešili"

babulko
29. sep 2010

ahoj kocky tak dufajme ze to napravia s tym RP vobec to neni spravodlive.....pekny vecer prajem 🙂

persseffona
29. sep 2010

@juliagregor tak to by mohli poriesit, keď vieme živiť morgosov tak by sa už mohli spamatat a dať normálnym ľudom čo cely život robia.

aknats
29. sep 2010

@lusinkaj gratulujem k babulkám, veľa zdravíčka, lásky radosti a aj mliečka 🙂

juliagregor
29. sep 2010

@persseffona no veru by mohli...je to ozaj náročné uživiť viac detí naraz,,,
do toho roka sa to dalo zvládnuť, nebolo to také strašné, ale po roku hotová katastrofa, topánky každé dva mesiece nové, kopec oblečenia, strava (teraz máme 3 litre denne ), jogurty, ovocie, mäso...oni sú ako kyseliny, a nezabúdať aj na hračky, bicykle odrážadlá---no furt niečo...
zásadne chodím len po výpredajoch, do normálnych refálov ani nepozerám, vianočné darčeky kupojeme už v januári...no trochu som sa rozkecala...
@babulko máš krásnych chlapcov 🙂

katrinb
30. sep 2010

@persseffona ista pravda, ze by sa mohli spamatat

juliagregor
30. sep 2010

jaj, ale som narobila preklepov..dievčatá prepáčte, ale už sa mi zlievajú písmenká a nevidím si vlastné chyby... ☹

pitipitipa
30. sep 2010

dobry podvecer prajem...pozeram, ze su tu uz len mamicky .....my sme vcera videli na sone dve machulky...tak snad buduci tyzden uvidime viac...doktor bol nadseny, ze vsetko vyzera dobre...tak snad sa nam to coskoro potvrdi... 😵

pitipitipa
30. sep 2010

@juliagregor dakujem velmi pekne....
som si vsimla tu temu, tam su kocky rodiace koncom roka...a ja to mam az v maji...som myslela, ze najdem nejake "zaciatocnicky" 😅
ale citam si vsetko priebezne... 😉

luciaf13
1. okt 2010

tehulky maminky mylsim, ze sa to tyka nas vsetkych http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=152933...

luciaf13
1. okt 2010

a este tu je elektronicka podoba a ozaj neviete nahodou ci je aj nejaka peticia dvojickovych maminiek??? http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

juliagregor
1. okt 2010

@luciaf13 neviem

bibianka
1. okt 2010

Ahoj, už som to tu písala, tak len pripomínam - o 2 mesiace sťahujem deti do veľkých postelí, takže predávam naše postieľky - kvalitné dubové (nie z mäkkého borovicového dreva!!!), so sťahovateľnou bočnicou + 8mm molitan. matrace (vhodné pri použití monitorov dychu). V prípade záujmu aj vankúšiky a paplóniky s obliečkami (a naťahovacími plachtami) v príjemnej, pre dieťa nedráždivej maslovej, spinkacej farbe (so žirafkovým vzorom) + ďalšie vankúšiky a rýchlozavinovačky v tom istom vzore (viz album). Chystám sa to dať na MMB, ale sentimentálne by som bola rada, keby naše postieľky ostali spoooluuu 😉 Tak ak chce nejaká budúce dvojičková mamička ušetriť slušnú sumu, nech sa ozve na IP.
Dubové postieľky vydržia niekoľko generácíí (aj skákanie dieťaťa s postieľkou 😀 ). Kupovala som nové len preto, že som chcela 2 rovnaké a z tvrdého, kvalitného dreva a v tom čase som v bazároch nič nenašla.
Jeden z našich dvojičkovských hlodavcov síce zanechal na svojej postieľke po svojich rastúcich zúbkoch stopy, ale je to nebadateľné v porovnaní s tým, čo urobil na borovicovom nábytku 😠

juliagregor
2. okt 2010

ahojte,
kočky pozor pri tom podpisovaní hárkov, cez net sa môže podpísať len ten, kto má overený podpis....

juliagregor
2. okt 2010

nájdem ti ten príspevok a vložím sem s linkom

juliagregor
2. okt 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/podporte-peticiu/
počítaj asi dve strany dozadu...alebo sa rovno spýtaj..

juliagregor
2. okt 2010

nemôžem to nájsť napísal to tam elise...

juliagregor
2. okt 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/strajk-proti-znizeniu-rodic-prispevku/
str. 126,
elise elektronická petícia je platná ak sa podpíše zaručeným elektronickým podpisom takže radšej dávajte podpisovať na papier nie každý má zaručený elektronický podpis
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?......

tak osobne som z toho jeleň....

petrikaa1
4. okt 2010

ahojte dievcata) tak uz sme doma 🙂 narodili sme sa nakoniec 27/09/10 Myriam 23;44 47,5cm a 2663g , Asia Chiara 23:45 49,5cm a 2930g))) pomalicky si zvykame 😀 cely den v pyzame ))) dufam, ze si skoro najdem cas aby som vedela co sa na Slovensku deje s RP((( pa vsetky vas pozdravujeme xxx

christie
4. okt 2010

@petrikaa1 gratulujeme 🙂 vela zdravicka prajeme vsetkym trom