Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
26. nov 2010

@lucia.kl no vidim, ze este pestre vselico ma caka v tomto krasnom tehu obdobi...🙂))

janette77
26. nov 2010

@matelko1 haha a ja uz viem, co je KP! 🙂) Kocky na MK vysvetlili.🙂 No ved Julka ma zabrzdila, ze este sa mozu babatka vselijako vypolohovat a nemam sa porodom teraz trapit. Ale aj tak by ma zaujimalo, kedy padne verdikt o sposobe porodu? Urcuje sa to pri dvojickach vopred?

matelko1
26. nov 2010

@bisy ja uz som chodila od 30tt na kontroly do nemocky k primarovi.aj u mna bolo vsetko ok,ale preistotu a ja som bola rada.predsa maju tam lepsi utz,aj na pasy ma posielali.

@janette77 vyuzijem to vo svoj prospech 🙂 ..idem sa s bio lampou nahriat,tie moje priedusky.kaslem stale.nikdy som tak dlho nekaslala,alebo vzdy som sa z toho skoro dostala a teraz...sice je pravda,ze mam trosku oslabeny organizmus,ved som cele dne sama na chlapcov a mam co robit,ale nestazujem sa,som stastna,ze ich mam 🙂 🙂 🙂 oni su moje vsetko 🙂

janette77
26. nov 2010

@bisy tesim sa s Tebou, ze tehulkujes bezproblemovo, ja zatial tiez (klop-klop-klop-klop-klop) a velmi si to vazim. Som teda zvedava, kedy odvelia mna. Aj smutno mi bude, svojho dokyka som mala (mam) rada, aj sestricka je fajn... Rada tam chodim.

janette77
26. nov 2010

@zuzbel1 aha, takze pri kupe radsej budem. Cez net praveze nechceme, aby som mala pas co najskor. Skusime obehat nejake tehulkovske obchody, uz sa tesim na tu pomoc, fakt sa takto trapim. Diky za infosky.🙂

matelko1
26. nov 2010

@janette77 ja som na 100% vedela,ze budem rodit cisarakom v 30tt.deticky uz moc miesta nemaju aby sa mohli este otocit,ved rastu a miesta je stale menej a menej.
ked som bola na porodnej sale,tak sestricky sa ma pytali na mena a ja som len chlapcov povedala a oni,ze musim aj dievcenske povedat,no nic som nemala pripravene,ved 2x som bola na 3D/4D utz a tam my povedali,ze to budu chlapci a oni,ze aj 3D sa moze mylit,no nepovedala som 🙂

janette77
26. nov 2010

@matelko1 ja viem, ze si nestazujes🙂 trapis sa s tym kaslom uz naozaj dlho, mas nieco prechodene, podcenene...poznam podla seba, potom to nema konca kraja. Fakt neviem, co by som Ti poradila.☹(((((
Tak vidim, ze je to indi-vindi kedy tehulku poslu na "vyssie mety"... Necham sa prekvapit, ako nalozia so mnou.

janette77
26. nov 2010

@matelko1 fakt ani 3D nie je stopro spolahlive??? Inak ma prekvapilo, ze vopred chceli mena vediet, sranda...
No pri mne sa lekar prezradil a na jedno babo povedal "chlapcek", druhe okomentovat nestihol, lebo som na koze spustila hysteriu, ze ja nechceeeeeeeeeem vedieeeeeeeeeeeet pohlavieeeeeeeeeeee. Odvtedy si ma zapamatal a nekomentuje. Ale v ten okamih sa este zmienil, ze no dobre dajme tomu, ze som si nie celkom isty. Ale to uz asi len blafoval. A vraj to druhe mi nepovie, ani co by som sa mu tam na hlavu postavila.🙂) Takze aspon 50%ne prekvapko mame a teda ak vravis, ze ani 3D nie je spolahlive a toto som bola prezradena len na tom klasickom miniaturnom zakladnom UZV. Tak mam v sebe mozno aj 100%ne tajomstvo.🙂)

matelko1
26. nov 2010

@janette77 takze bude u vas prekvapko,ja by som nevydrzala cakat,my sme chceli hned vediet ked sa dalo zistit...ale mena sme tajili.ano u nas chceli pred porodom mena.

janette77
26. nov 2010

@matelko1 neviem, ako to zvladam, ale fakt som nemala ani naznak nutkania vediet pohlavie. Bol to vzdy moj sen (srahy sa mi v tom prisposobil) a dost ma doky sklamal, ked sa prezradil. Neuveris, ale vysla som vtedy od neho so slzami v ociach. Nahnevana, ze mi pokazil tajomstvo. Dlho som sa spamatavala, kym som mu odpustila. Musela som si vyslovene vynadat, ze bud rada, ze su babatka zdrave a neries, ze vies jedno pohlavie v predstihu. V ten den som mala stretko s maminou a ona zbadala moje slzave oci a cela vylakana sa pytala, co mi lekar povedal. Ked som jej prezradila tu banalitu, ma vysmiala. Ale mne to fakt pokazilo radost.
No a teraz som sa (ani neviem preco) naladila na dvoch chalanov. Neviem to vysvetlit, ale uz tym zijem a citim to tak.🙂

matelko1
26. nov 2010

@janette77 ale ved to je jedno,ze co to je a bude,hlavne nech su babtka zdrave.... 🙂
no nic rozhodla som sa,ze zakotvim v posteli,v telke aj tak nic nejde a tak si aspon oddychnem.
teraz mi volal moj drahy,ze pije len vinko,tak som sa zasmiala 🙂 ..ale kolko toho vinka,to nepovedal,ze su v gril bare...

tak dobru noc 😔

janette77
26. nov 2010

@matelko1 aha, tak si mangelovi popustila retaz trosku? 🙂) Som myslela, ze je na sluzobke. Len nech si da vinka a potom zase nachvilu sup-sup sekat dobrotu, Ako v spravnom manzelstve.🙂) Tak bru nocku, dobre si oddychni a nech Ti chlapi spia co najdlhsie.

medinila
26. nov 2010

@janette77 sla som cisarskym v celkovej anesteze,lenze vsetko co sa dialo predtym bol strasny chaos a zly sen!cele to povazujem za dost traumaticky zazitok ☹ .V porodnici som pobudla 10 dni a s detmi v inkubatore este mesiac.
Drzim palce aby si vydrzala co najdlhsie 😉

lujzinka222
26. nov 2010

Ahojjte som tu nova a vo februari cakam dvojicky.Budu to moje prve deti a mam z toho strach kedze mam len 18..Mozete ma odsudit ze som mlada a tak ale aj ked som deti neplanovala tak ich milujem 🙂 Ako ste zvladli narodenie dvojiciek ked ste s detmi nemali ziadne skusenosti ?

janette77
26. nov 2010

@medinila som rada, ze napriek okolnostiam vsetko zdarne dopadlo. Verim, ze babatka Ti vynahradili vsetok bol. Dakujem za palceky, tych nikdy nie je dost v nasom duotehulkovani.🙂

lucia.kl
27. nov 2010

@lujzinka222 ahoj, myslím, že nikto ťa odsudzovať nebude, nemáš predsa 15 🙂 deti sú to najkrajšie čo máme a neboj všetko zvládneš, hlavne počúvaj svoje vnútro. prajem všetko dobré

lujzika18
27. nov 2010

@lucia.kl dakujem velmi pekne mam nove meno to stare si nevsimaj pisala som adminkam nech ho zrusia 🙂 Vies som zvyknuta ze ma kazdy odsudzuje hlavne v skole kedze idem este len maturovat 😒 Chodim tam ako ostatny a najviac ma trapi jedna ucitelka ktora deti mat nemoze a ja taka mlada ano tak je na mna vysadena a dava mi to dost pocitovat a to ma trapi ☹

matelko1
27. nov 2010

ahojte.prajem krasnu zasnezenu sobotu.u nas je tak bielo krasne 🙂
@lujzinka222 nik ta odsudzovat nebude.a neboj zvladnes to.
@janette77 tak mm prisiel o 23-tej domov.spal s detmi,ja v malej izbe,strasne ma dusilo.sla som spat o deviatej a o jedenastej bol maxim hore a plakal az do jednej a potom som mu mliecka dala a bubal dalej do 6-tej.

adra22
27. nov 2010

@janette77 moja tak som rada že poradna dopadla ok tak sa len pekne šetri.

lucia.kl
27. nov 2010

@lujzika18 hlavne sa kôli ostatným nestresuj a nevšímaj si ich, tá učiteľka asi naozaj závidí a veľa ludí ťa bude lutovať, že dvojičky a taká mladá, že ako to budeš zvládať, všetko sa dá zvládať, hlavne ak máš podporu rodiny a otca detí 🙂 uvidíš, koľko radosti s detičkami zažiješ( aj ja ti ticho závidím, ale len to, že ich máš do páru, to sa nám s mm nepodarilo, ale teraz už by som ich za ten svet nevymenila 🙂 )
inak ak by si mala záujem o nejake oblečko tak kuk do bazaru, a kukám že si z BA, tak keby čokoľvek, tak sa môžeš na mňa obrátiť 🙂

janette77
27. nov 2010

@lujzika18 na reci nedavaj, nosis v sebe najkrajsi dar, aky zena moze od zivota dostat. Si mladunka, bude to velka vyzva, ale verim, ze deticky zvladnes. Lasku k nim v Tvojich riadkoch citit a ze mas strach, ci respekt, to mame kazda, je to tak spravne. Je to prejav zodpovednosti. Hlavku hore! 🙂

janette77
27. nov 2010

@matelko1 Ahojko🙂) No, tak to bol este celkom slusny muzickov zatah.🙂) Maximko je betar, ale brala by som! Tesim sa, ked uz aj ja sem budem pisat take zazitky s drobcami. Dnes mi manzelik dopriava krasny den uz od rana. Venci ma...🙂 Sme boli v BA na tej burze detskych veciciek a prisli sme celkom slusne nabaleni. Pacilo sa mi, ze za 23€ sme si doniesli dve plne tasky. Super ceny - od 50centov - 3€ a to aj rozne supravicky...no balada. Potom sme boli v MA, tam som si konecne trufla kupit kojenecku podprdu, vzala som najmensie cislo, kedze obdarena nie som ani v tehu🙂), bez skusania. Aj tak vraj mensie nevyrabaju, potrebovat ju budem, tak nebolo o com uvazovat. Az doma som ostala milo prekvapena, ze mi sedi ako uliata, ziadne odstavance, takze lutujem, ze som si nevzala hned 2, ako mi radil mily. Buducu sobotu zbehneme aj po druhu. No a totalne sme zabudli, ze zajtra je prva adventna nedela a nemame venceeeek.☹(((((((((( Konci mi baterka, dopisem ochvilu....

janette77
27. nov 2010

chichi, uz som tu. Drahy spi v obyvke, tak som si vzala laptop do kuchyne a zdochynala mi baterka, prifrcala som spat do obyvky, na mileho "radost".🙂 Ani pospat si nemoze po takom vydatnom dni. No a po nakupoch ma vzal na jeden salas pri Stupave a tam som sa napraskala bryndzovymi pirohami a aj cucoriedkovymi gulkami s kakaom. Roztrhnut ma slo, ale ked taaak chutilooo.🙂) Predchvilou som sa vytesovala z veciciek z burzy, som si ich obzerala, kochala sa...no a v podvecer ideme odvolit a potom na jedno mile ochotnicke divadlo. Jupiii 🙂))))))))
U nas sme sa tiez zobudili do krasneho bieleho rana, kiezby tak bolo aj na sviatky.

janette77
27. nov 2010

@adra22 dakujem pekne, potesilo ma to, hlavne, ked uz som bola skoro pripravena do nemocky. Som rada, ze ma tentokrat intujka zradila, ze sa nepotvrdila. A Ty ako????????? Nechcem sa Ta stale vypytovat, je jasne, ze kazda by najradsej bola doma, ale vedz, ze kedykolvek tuknes do klavesy, som tu, sme tu. Drz sa, drz sa, drz sa! 🙂

lusinkaj
27. nov 2010

ahojte 😉
@lujzika18 nic sa neboj vsetko zvladnes... 🙂 ja som tiez mlada a da sa to 🙂 aj ked su niekedy nervy,nevyspata som....ale ked sa namna usmeju tak som happy 🙂

matelko1
27. nov 2010

@janette77 ani ja som nebola ani v tehu prsiami obdarena a tesila som sa,ze aspon v tehu budem mat 🙂 ..ale nic to...
ano zajtra je prvy advent.idem nachystat veniec a sviecky.
uz aj volit sme boli.

janette77
27. nov 2010

@matelko1 no ved nemozeme mat vsetko, ze? 🙂))) Juj, tak u vas budete mat uz krasnu adventnu atmosku, zavidim. My sme taki lajdaci, ako nam to mohlo vysumiet?? ☹(((

matelko1
27. nov 2010

@janette77 mate ine starosti.to je ospravedlnitelne 🙂 ...a nakoniec je este len ,alebo stale november,tak cloveka ani nenapadlo,ze uz je tu prvy advent,ze 🙂

janette77
27. nov 2010

@matelko1 vsak? no...🙂

adra22
27. nov 2010

@janette77 no ja mám 3 krát denne infuzku stále ležím chodím minimálne no som uležaná všetko ma bolí no ale pre drobcov urobím všetko na svete. Dnes sme vybrali s mm definitívne mená tak už ich oslovujem menami 🙂